Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 17.09.2012546/2012
Документ 546/2012, поточна редакція — Прийняття від 17.09.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ПОНОМАРЬОВА
Дениса Валерійовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ТРУШЕВА
Віталія Євгенійовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ШЕВЧИКА
Анатолія Васильовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БОТУРЧУК
Оксану Олександрівну

-

срібну та бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ВЕРАКСУ
Максима Олександровича

-

триразового чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


ВИНОГРАДЦЯ
Дмитра Миколайовича

-

дворазового срібного призера та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


ДЕВЛИША
Олександра Васильовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ЄЛІСАВЕТСЬКУ
Ганну Вікторівну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


ЗУБКОВСЬКУ
Оксану Володимирівну

-

чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ЛІЩИНСЬКОГО
Василя Вікторовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ПАВЛИКА
Романа Степановича

-

дворазового чемпіона та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики


СИМАШКА
Костянтина Миколайовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ФЕДИНУ
Олексія Михайловича

-

чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


ШКВАРЛА
Івана Володимировича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БОГОДАЙКА
Євгенія Віталійовича

-

дворазового чемпіона та дворазового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання


БОЙКА
Геннадія Романовича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з плавання


ГЕТУНА
Олексія Миколайовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ГОЛІВЦЯ
Андрія Миколайовича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ГОЛОВКА
Олександра Миколайовича

-

бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


ДАЦКА
Антона Володимировича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках


ДЕМЕНТЬЄВА
Єгора Вікторовича

-

дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту


ДОЦЕНКА
Івана Івановича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


ЗАЛЕВСЬКОГО
Дмитра Олеговича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з плавання


ЗІНОВ'ЄВА
Євгена Вікторовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


КАТИШЕВА
Руслана Васильовича

-

чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики


КЛІППЕРТА
Сергія Вікторовича

-

дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


КОВАЛЬЧУКА
Василя Володимировича

-

чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової


КОЗЛОВА
Володимира Олександровича

-

бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного


КОСІНОВА
Олександра Івановича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо


ЛИСЕНКО
Аллу Михайлівну

-

чемпіонку Паралімпійських ігор з веслування академічного


МОРОЗОВУ
Катерину Борисівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з веслування академічного


МУСТАФАЄВА
Ескендера Аметовича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з плавання


ПАШКОВА
Олексія Сергійовича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ПОМАЗАН
Марію Олександрівну

-

чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ПОПОВА
Михайла Олександровича

-

бронзового призера Паралімпійських ігор з тенісу настільного


ПРОЛОГАЄВУ
Наталію Володимирівну

-

триразову чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


СОБОЛЯ
Дениса Сергійовича

-

бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного


СОЛОВ'Я
Дмитра Сергійовича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо


СТЕЛЬМАХА
Андрія Олеговича

-

бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного


ХОРАВУ
Давида Елгуджаєвича

-

чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо


ХРУЛЬ
Оксану Сергіївну

-

чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


ЦАРУКА
Юрія Григоровича

-

дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики


ЮРЧЕНКО
Христину Іллівну

-

чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання


Нагородити орденом "За мужність" I ступеня


СМИРНОВА
Віктора Сергійовича

-

чемпіона, срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


МАЩЕНКА
Олександра Сергійовича

-

дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


ЧУФАРОВА
Данила Володимировича

-

срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


АНТОНЮКА
Володимира Петровича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


КАЛИНУ
Андрія Яковича

-

чемпіона та срібного призера Паралімпійських ігор з плавання


КОСЕНКА
Ігоря Володимировича

-

срібного призера Паралімпійських ігор з футболу


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


СОЛОВЙОВУ
Лідію Валентинівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з пауерліфтингу


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КРАВЧЕНКО
Вікторію Анатоліївну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


МАТЛО
Ярину Сергіївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання


СІНЧУК
Ларису Павлівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


СОЦЬКУ
Ірину Сергіївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання


СТРИЖАК
Інну Вікторівну

-

срібну призерку та дворазову бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БЕРЕЖНУ
Яну Юріївну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


БРІК
Валентину Миколаївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ГАЛІНСЬКУ
Юлію Миколаївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з дзюдо


ІСТОМІНУ
Катерину Олегівну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


КЛИМЕНКО
Юлію Вікторівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного


КЛОЧКОВУ
Ларису Петрівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


КУДЕЛЮ
Світлану Віталіївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


КУЗНЕЦОВУ
Галину Володимирівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


МАНАНКОВУ
Олену Вадимівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


МИСНИК
Анастасію Миколаївну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики


НІКОЛАЙЧИК
Наталію Миколаївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з дзюдо


ОСЕТИНСЬКУ
Інну Іванівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ПАЛЯН
Ані Гагіківну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання


ПОНОМАРЕНКО
Ларису Олександрівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ПРИВАЛИХІНУ
Маргариту Володимирівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ПУХАЄВУ
Олену Романівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з веслування академічного


САВЦОВУ
Вікторію Володимирівну

-

чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання


САФОНОВУ
Вікторію Миколаївну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного


СВІДЕРСЬКУ
Ольгу Михайлівну

-

дворазову срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання


ХОДЗИНСЬКУ
Антоніну Володимирівну

-

срібну призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного


ЧУРКІНУ
Анжеліку Леонардівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ШАТИЛО
Ольгу Леонідівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


ЮДІНУ
Ілону Вікторівну

-

бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи


Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ДУТКУ
Тарасу Романовичу

-

срібному призерові Паралімпійських ігор з футболу

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


СУШКЕВИЧА
Валерія Михайловича

-

президента Національного комітету спорту інвалідів України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ОВЧАРЕНКА
Сергія Валентиновича

-

головного тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібних призерів Паралімпійських ігор з футболу Володимира Антонюка, Івана Доценка, Тараса Дутка, Євгена Зінов'єва, Дениса Пономарьова, Костянтина Симашка, Івана Шкварла


ТИМОФЕЄВА
Юрія Васильовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібних призерів Паралімпійських ігор з футболу Олексія Гетуна, Анатолія Шевчика


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


КАЗНАЧЕЄВА
Андрія Вікторовича

-

головного тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Андрія Калини, Ірини Соцької


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ВДОВИЧЕНКА
Геннадія Анатолійовича

-

головного тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Ганни Єлісаветської


ГОРБАЧЕНКА
Юрія Семеновича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Зубковської


ПРОСКУРУ
Івана Петровича

-

особистого тренера чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Олексія Федини


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БАВШИНА
Олександра Миколайовича

-

тренера штатної збірної команди України з дзюдо


БОНДАРЕНКА
Юрія Романовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з веслування академічного


КАСПАРОВА
Олександра Аванесовича

-

головного тренера штатної збірної команди України з тенісу настільного, особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з тенісу настільного Вікторії Сафонової


КЕКЕ
Василя Григоровича

-

тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера триразового чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси


РОМАНКЕВИЧА
Михайла Яковича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з дзюдо, особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з дзюдо Давида Хорави, Олександра Косінова, бронзових призерок Паралімпійських ігор з дзюдо Юлії Галінської, Наталії Ніколайчик


СУРКОВА
Олега Анатолійовича

-

тренера-лікаря штатної збірної команди України


ТИМОШЕНКА
Віктора Гавриловича

-

головного тренера штатної збірної команди України з волейболу сидячи, особистого тренера бронзових призерок Паралімпійських ігор з волейболу сидячи Лариси Клочкової, Галини Кузнецової, Олени Мананкової, Лариси Пономаренко, Маргарити Привалихіної, Анжеліки Чуркіної, Ілони Юдіної


ЯКУБОВСЬКОГО
Олександра Степановича

-

тренера-викладача з легкої атлетики Львівської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, особистого тренера дворазового чемпіона та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Романа Павлика


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КАЗНАЧЕЄВУ
Світлану Михайлівну

-

старшого тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Віктора Смирнова, Олександра Мащенка


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ЖИЛЬЦОВУ
Любов Василівну

-

виконуючу обов'язки начальника навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ЗАЙЦЕВУ
Олену Андріївну

-

начальника Дніпропетровського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", шефа місії на XIV літніх Паралімпійських іграх


МАКСИМОВУ
Олену Миколаївну

-

тренера-лікаря штатної збірної команди України


ОРЛОВУ
Тетяну Георгіївну

-

особистого тренера чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Руслана Катишева


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АЛФЬОРОВА
Олександра Анатолійовича

-

головного тренера штатної збірної команди України з пауерліфтингу, тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Лідії Соловйової


ВАНГЕЛЬЄВА
Віктора Олександровича

-

особистого тренера срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Данила Чуфарова


ВЕРЕЩАКУ
Олександра Юрійовича

-

начальника Полтавського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ГАШИБАЯЗОВА
Вячеслава Мелітоновича

-

начальника Одеського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ГОРЯЩЕНКА
Юрія Володимировича

-

начальника Черкаського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ДІДОВЦЯ
Юрія Вячеславовича

-

тренера-лікаря штатної збірної команди України


ЖИЛЬЦОВА
Олексія Юрійовича

-

тренера-адміністратора штатної збірної команди України


ЗАЙДУ
Івана Васильовича

-

тренера-масажиста штатної збірної команди України


КУЧЕРА
Віктора Олександровича

-

начальника Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ЛЕСКОВСЬКУ
Марину Сергіївну

-

особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з плавання Ані Палян


ЛИСА
Віктора Мілентійовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Василя Ліщинського


ЛІТУЧУ
Надію Вікторівну

-

тренера-адміністратора штатної збірної команди України


МАГРІЛОВА
Вадима Зіновійовича

-

начальника Львівського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


МАЩЕНКА
Євгена Владиславовича

-

начальника Севастопольського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ОВЧАРЕНКА
Миколу Миколайовича

-

начальника Харківського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ОЛІЙНИК
Вікторію Миколаївну

-

тренера-масажиста штатної збірної команди України


ОСИПОВУ
Аллу Анатоліївну

-

особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з тенісу настільного Юлії Клименко


СИТНІКОВУ
Яну Миколаївну

-

особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Катерини Істоміної


СОКОЛОВСЬКОГО
Олега Миколайовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Анастасії Мисник


УДАЛОВА
Олега Геннадійовича

-

особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Вікторії Савцової


ЧЕРНІКОВУ
Оксану Вікторівну

-

начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ЯНОВСЬКОГО
Геннадія Едуардовича

-

головного тренера штатної збірної команди України з фехтування на візках


Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АЛФЬОРОВІЙ
Ганні Юріївні

-

тренерові-лікарю штатної збірної команди України


РОЗУМІЙ
Наталії Михайлівні

-

тренерові-лікарю штатної збірної команди України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БАЛАЯНУ
Карену Аміковичу

-

особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо Дмитра Солов'я


БОЙКО
Галині Миколаївні

-

тренерові штатної збірної команди України з плавання, особистому тренеру чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з плавання Оксани Хруль і Дмитра Виноградця


ВИНОГРАДОВІЙ
Ірині Ігорівні

-

старшому тренерові штатної збірної команди України зі стрільби кульової


ВОРОНЦОВІЙ
Оксані Володимирівні

-

тренерові штатної збірної команди України з плавання, особистому тренеру триразової чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з плавання Наталії Прологаєвої, Яни Бережної, Олександра Головка


ГУСЕВУ
Юрію Олексійовичу

-

тренерові штатної збірної команди України з тенісу настільного


ДЕМЕНТЬЄВУ
Віктору Петровичу

-

тренерові штатної збірної команди України з велосипедного спорту, особистому тренеру дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту Єгора Дементьєва


ЕДІШЕРАШВІЛІ
Тамарі Володимирівні

-

головному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистому тренеру чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з легкої атлетики Марії Помазан та Олексія Пашкова


КАЛАЙДІ
Сергію Олексійовичу

-

особистому тренерові дворазового чемпіона та дворазового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання Євгенія Богодайка


КИСЕЛЬОВУ
Олександру Павловичу

-

особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики Андрія Голівця


КОЛЕСНІКОВІЙ
Світлані Миколаївні

-

особистому тренерові срібного призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках Антона Дацка


КОЛЯДЕНКУ
Анатолію Леонідовичу

-

особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової Василя Ковальчука


КОРОБЧУКУ
Василю Павловичу

-

першому тренерові срібного призера Паралімпійських ігор з футболу Олександра Девлиша


КУЗНІЦОВІЙ
Олені Анатоліївні

-

особистому тренерові дворазової срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Ольги Свідерської


МАКСИМОВУ
Руслану Юрійовичу

-

тренерові штатної збірної команди України з веслування академічного, особистому тренеру чемпіонки та бронзових призерів Паралімпійських ігор з веслування академічного Алли Лисенко, Катерини Морозової, Олени Пухаєвої, Володимира Козлова, Дениса Соболя, Андрія Стельмаха


МАЛОЙВАНУ
Ярославу Володимировичу

-

тренерові штатної збірної команди України з волейболу сидячи, особистому тренеру бронзових призерок Паралімпійських ігор з волейболу сидячи Валентини Брік, Лариси Клочкової, Галини Кузнецової, Олени Мананкової, Лариси Пономаренко, Маргарити Привалихіної, Лариси Сінчук, Анжеліки Чуркіної, Ілони Юдіної


МАЩЕНКО
Ірині Павлівні

-

тренерові-викладачу з плавання Севастопольського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", особистому тренеру чемпіона Паралімпійських ігор з плавання Ескендера Мустафаєва


ПИРОГУ
Анатолію Івановичу

-

особистому тренерові чемпіонів Паралімпійських ігор з дзюдо Давида Хорави, Олександра Косінова


РАДЧЕНКУ
Роману Олександровичу

-

особистому тренерові дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту Єгора Дементьєва


СКУГАРЕВІЙ
Оксані Анатоліївні

-

начальнику Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", заступнику шефа місії на XIV літніх Паралімпійських іграх


СЛЮСАР
Ірині Дмитрівні

-

тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики, тренеру срібної призерки та дворазової бронзової призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Інни Стрижак.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
17 вересня 2012 року
№ 546/2012




вгору