Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України
Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2018527
Документ 527-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.07.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 10.07.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 липня 2018 р. № 527
Київ

Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 (ЗП України, 1995 р., № 4, ст. 92; Офіційний вісник України, 2010 р., № 65, ст. 2239; 2016 р., № 84, ст. 2759; 2018 р., № 18, ст. 608), такі зміни:

підпункт 4 пункту 2 викласти в такій редакції:

“4) проїзний документ дитини (чинний протягом строку, на який він виданий);”;

пункт 3 викласти в такій редакції:

“3. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за згодою обох батьків (усиновлювачів) (далі - батьки) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку, у тому числі в супроводі членів екіпажу повітряного судна, на якому вони прямують.”;

підпункт 2 пункту 4 доповнити абзацом такого змісту:

“свідоцтва про народження дитини, виданого компетентним органом іноземної держави, що не містить відомостей про батька дитини, легалізованого або засвідченого апостилем, а також без будь-якого додаткового засвідчення у випадках, передбачених міжнародним договором України.”.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29




вгору