Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 24.08.2012520/2012
Документ 520/2012, поточна редакція — Прийняття від 24.08.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


ГРЯДУЩОГО
Бориса Абрамовича

-

директора державного підприємства «Донецький науково-дослідний вугільний інститут»

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


АНГЕЛОВСЬКОГО
Олександра Анатолійовича

-

генерального директора акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область


АГЛІУЛІНА
Равіля Мінгаязовича

-

директора Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


ВЕЛЬМУ
Олександра Григорійовича

-

електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ГАСЮКА
Анатолія Вячеславовича

-

машиніста відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»


ІВАНИЦЬКОГО
Анатолія Анатолійовича

-

прохідника дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область


МИНАЙЛЮКА
Володимира Володимировича

-

гірника очисного забою державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», м. Донецьк


СИМОЧЕНКА
Олександра Павловича

-

бригадира гірничомонтажників відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


СИНЧУКА
Василя Васильовича

-

головного геолога управління державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область


СКРИПНІКА
Костянтина Євгеновича

-

директора відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


СОЛДАТЕНКА
Володимира Миколайовича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК Добропіллявугілля» «Шахта «Алмазна», Донецька область


ТАТАРЕНКА
Олега Анатолійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ТКАЛІЧА
Володимира Станіславовича

-

гірника очисного забою Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


ХАМІНІЧА
Андрія Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М. Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ХОМУТЯНСЬКОГО
Юрія Миколайовича

-

бригадира гірників відокремленого підрозділу «Шахта «Центроспілка» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


ШЕПЕЛЄВИЧА
Валерія Давидовича

-

начальника відділу департаменту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, м. Київ


ШЕХОВЦОВА
Володимира Миколайовича

-

бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта № 81 «Київська» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


ЮРЧЕНКА
Олександра Олександровича

-

прохідника Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня


МОРДАСОВА
Едуарда Віталійовича

-

заступника командира Першого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня


ГОЛУБА
Сергія Миколайовича

-

командира Десятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область


ГОРЕЛОГО
Віталія Леонідовича

-

командира взводу Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Львівська область


ДОБРИКОВА
Сергія Анатолійовича

-

командира відділення Сьомого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область


ЗАБАШТУ
Василя Анатолійовича

-

помічника командира Четвертого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область


КУТНЬОГО
Віталія Володимировича

-

прохідника товариства «Шахта «Білозерська» виробничого об’єднання «Добропіллявугілля», Донецька область


МАКАРЕНКА
Володимира Романовича

-

командира Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Дніпропетровська область


ПАНКРУШИНА
Романа Сергійовича

-

першого заступника командира П’ятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

Нагородити орденом «За доблесну шахтарську працю» III ступеня


АГАРКОВА
Олександра Жоржевича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М. Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


АНТОНОВА
Олександра Володимировича

-

прохідника акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область


БАБАНИНА
Сергія Олександровича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


БЄЛОВА
Юрія Івановича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська № 3 імені Миколи Сафоновича Сургая» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», м. Донецьк


БІРЮКОВА
Олександра Васильовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозліду «Шахта «Харківська» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


БЛАГУТУ
Юрія Степановича

-

начальника дільниці державного акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область


ГАРУСЕВА
Сергія Олексійовича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені К.А. Румянцева» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область


ГЕМБИЦЬКОГО
Анатолія Яковича

-

гірника очисного забою технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область


ГЕРАСЕНКОВА
Павла Олександровича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені К.А. Румянцева» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область


ГЕРАСІКА
Сергія Олексійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область


ГОГІАШВІЛІ
Миколу Рафовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Олександра Олександровича Скочинського» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»


ГОРЄЛОВА
Юрія Вікторовича

-

начальника дільниці виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК Добропіллявугілля» «Шахта «Добропільська», Донецька область


ГРИШЕЧКА
Сергія Миколайовича

-

гірника очисного забою структурного підрозділу «Шахтоуправління «Суходільське-Східне» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область


ГУБРІЄНКА
Олега Вікторовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ГУЛЄЯ
Віктора Миколайовича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ДЕМУРУ
Олега Миколайовича

-

гірника очисного забою дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Прогрес» державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область


ЖУКОВА
Михайла Петровича

-

начальника дільниці акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф. Засядька», Донецька область


ЗАДОЛИННОГО
Юрія Григоровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»


ЗУБАРЄВА
Костянтина Івановича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Бутівська» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ЗУБКА
Сергія Михайловича

-

гірника з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»


КАЩЄЄВА
Андрія Геннадійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


КІНЯКА
Володимира Михайловича

-

майстра гірничого підземної дільниці Новокостянтинівської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


КОВАЛЕНКА
Олександра Георгійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М. Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


КОРОЛЬКОВА
Сергія Івановича

-

прохідника акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область


ЛИТВИНОВА
Андрія Володимировича

-

бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта імені М.В. Фрунзе» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


ЛУГОВОГО
Сергія Олександровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


МЕЛЬНИКА
Віктора Леонідовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


МЄДЛЄНОВА
Олександра Анатолійовича

-

забійника на відбійних молотках відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область


МОРОЗА
Володимира Григоровича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ОЛЕЙНЮКА
Олександра Миколайовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область


ОФІЦІНСЬКОГО
Ростислава Івановича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»


ПЕРЕВЕРЗЄВА
Миколу Вікторовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Іловайська» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область


РИБКУ
Романа Анатолійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» державного підприємства «Волиньвугілля»


САМОЙЛЮКА
Леоніда Самойловича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Лутугінська» державного підприємства «Луганськвугілля»


СЕРДЮКА
Сергія Віталійовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область


СИСОЄВА
Олександра Костянтиновича

-

прохідника акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», м.Донецьк


СОЛОЖЕНЦЕВА
Геннадія Сергійовича

-

гірничомонтажника акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область


СТАНЧЕНКА
Володимира Васильовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Чайкіно» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


СТЕПАСЯ
Володимира Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»


ТАРАНОВА
Олександра Васильовича

-

гірника підземного Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


ФЕДЕЧКА
Романа Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»


ФЕНЧАКА
Олександра Петровича

-

бригадира відокремленого підрозділу «Шахта «Стаханова» державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область


ХОХРІНА
Олексія Анатолійовича

-

прохідника підземного Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


ЦАПРІКУ
Олександра Анатолійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Бутівська» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ЦИМБАЛОВА
Геннадія Олексійовича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Вуглегірська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область


ЯДРЕЦЯ
Миколу Вікторовича

-

бригадира гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Гірська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область


ЯЦКІВА
Михайла Ярославовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область

Нагородити медаллю «За врятоване життя»


ВАРГУ
Олексія Карловича

-

заступника командира Шостого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область


ФОМЕНКА
Володимира Андрійовича

-

помічника командира загону Десятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


АГЄЄВА
Володимира Григоровича

-

директора Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки «Респіратор», м. Донецьк


АКСЬОНОВА
Анатолія Васильовича

-

заступника директора асоціації «Науково-виробниче об'єднання «Механік», Донецька область


БАРИБІНА
Валентина Петровича

-

бригадира гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


БАСЮКА
Михайла Михайловича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»


БЕЛЯНСЬКОГО
Вячеслава Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е. Дзержинського» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


БОНДАРЕНКА
Олександра Антоновича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Княгинівська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


БУЛЮКА
Володимира Івановича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


ГАЛЕЦЬКОГО
Володимира Григоровича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта імені Єгора Трохимовича Абакумова» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»


ГАЛУШКА
Миколу Миколайовича

-

директора відокремленого підрозділу «Шахта 1/3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область


ГОЛИКА
Ігоря Володимировича

-

електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»


ГОЧАЧКА
Миколу Володимировича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля»


ГРИЦАКА
Степана Васильовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»


ГУСЄВА
Юрія Тимофійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин структурного підрозділу «Шахта імені М.П. Баракова» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область


ДОБРЯНСЬКОГО
Андрія Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Ровеньківське» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


ЄФАНОВА
Володимира Дмитровича

-

бригадира відокремленого підрозділу «Шахта «Центроспілка» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


ЄФРЕМОВА
Віталія Вікторовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ЗАГЛЯДІНА
Андрія Андрійовича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК «Добропіллявугілля» «Шахта «Піонер», Донецька область


ЗОРІНА
Олександра Олексійовича

-

директора відокремленого підрозділу «Шахта «Курахівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область


ІВАНОВА
Сергія Вікторовича

-

прохідника структурного підрозділу «Шахта імені В.І. Леніна» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область


ІГНАШОВА
Івана Олександровича

-

командира Четвертого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Луганськ


КОВТУНА
Євгена Миколайовича

-

бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Золоте» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область


КОРНІЄНКА
Сергія Михайловича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Міусинська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


КОРОБКІНА
Анатолія Микитовича

-

начальника відділу Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Донецьк


КРАВЧУКА
Володимира Васильовича

-

начальника служби колії відокремленого підрозділу «Антрацитвантажтранс» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


КРИВОШЕЇНА
Романа Сергійовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


КРИЦАКА
Сергія Петровича

-

машиніста товариства «Шахта «Білоріченська», Луганська область


КУДЕЛЬКА
Анатолія Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені «Ізвєстій» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


ЛАХТІНА
Юрія Олександровича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


МУШТЕНКО
Ольгу Леонідівну

-

оператора виробництва товариства «Вуглезбагачувальне підприємство Центральна збагачувальна фабрика «Чумаківська», м. Донецьк


НАУМЕНКА
Сергія Вікторовича

-

прохідника акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф. Засядька», м. Донецьк


ОСАДЧУКА
Сергія Миколайовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Новопавлівська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


ПАВЛІЙЧУКА
Дмитра Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Трудівська» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»


ПЕТРОВА
Льва Володимировича

-

електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта імені Космонавтів» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


РЕШЕТНЯКА
Олександра Олександровича

-

ланкового гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Тошківська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область


РУДЕНКА
Анатолія Анатолійовича

-

начальника дільниці державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область


СКВОРЦОВА
Михайла Анатолійовича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Вуглегірська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область


СТОЙЛОВСЬКОГО
Олександра Івановича

-

виконуючого обов'язки першого заступника генерального директора державного підприємства «Антрацит», Луганська область


СТРЕЛЬЦОВА
Романа Володимировича

-

машиніста відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М. Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


СУВОРОВА
Сергія Михайловича

-

директора відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»


ТАШЛОВА
Валерія Васильовича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Харківська» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


ТРЕТЬЯКОВА
Максима Павловича

-

начальника дільниці технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область


ЧЕПІГУ
Анатолія Олексійовича

-

заступника директора відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська № 3» імені Миколи Сафоновича Сургая» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»


ШАБАТЮКА
Андрія Михайловича

-

електрослюсаря підземного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ»


ДЯЧЕНКУ
Андрію Павловичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства «Львіввугілля»


ПОНОМАРЬОВУ
Миколі Володимировичу

-

директорові державного підприємства «Антрацит», Луганська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»


КУЗНЕЦОВУ
Олександру Степановичу

-

голові правління - директорові інституту акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Вуглемеханізація», Луганська область


СІНЕНКУ
Віктору Васильовичу

-

першому заступникові директора інституту - голові правління акціонерного товариства «Автоматгірмаш імені В.А. Антипова», м. Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»


ШОЛОХОВУ
Анатолію Яковичу

-

директорові відокремленого підрозділу «Ремонтно-механічний завод» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»


АЛЕКСЕЄНКУ
Сергію Івановичу

-

забійникові на відбійних молотках товариства «Орендне підприємство «Шахта «Новодзержинська», Донецька область


БАБАНОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»


БАГРЯНЦЕВУ
Сергію Леонідовичу

-

бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Первомайська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область


БЄЛИХ
Олександру Володимировичу

-

прохідникові відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


БИКОВУ
Євгену Вікторовичу

-

прохідникові державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область


БОНДАРЮ
Леоніду Тимофійовичу

-

прохідникові дільниці технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область


БОТАНІНУ
Володимиру Іллічу

-

начальникові підземної дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахта «Павлоградська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ВАСИЛЬЄВУ
Олександру Миколайовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М. Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ВАШУРІ
Андрію Вікторовичу

-

начальникові дільниці акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область


ВУЙКУ
Віктору Дмитровичу

-

машиністові відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область


ГУСЕНЦОВУ
Валерію Дмитровичу

-

начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахта «Благодатна» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ДМИТРОВУ
Геннадію Миколайовичу

-

директорові по виробництву товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


ДМИТРУКУ
Олегу Михайловичу

-

машиністові електровоза підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»


ДУБОВСЬКОМУ
Руслану Михайловичу

-

голові правління – директору акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область


ЄГОРОВУ
Сергію Геннадійовичу

-

заступникові керівника департаменту - начальнику відділу товариства «ДТЕК», м. Донецьк


ЄЛІСТРАТОВУ
Олександру Дмитровичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область


ЗІНОВ'ЄВУ
Юрію Анатолійовичу

-

заступникові начальника Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Донецьк


ІВАНОВУ
Сергію Валентиновичу

-

прохідникові акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф. Засядька», м. Донецьк


ІВАСЮКУ
Олегу Володимировичу

-

генеральному директорові державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область


КАРПОВИЧУ
Юрію Миколайовичу

-

бригадиру прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Червоний партизан» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область


КОВАЛЬОВУ
Миколі Павловичу

-

заступникові директора департаменту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, м. Київ


КОРЄНЬКОВУ
В'ячеславу Миколайовичу

-

заступникові генерального директора товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область


КУРАШУ
Михайлу Михайловичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахта «Самарська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля» Дніпропетровська область


КУЦУ
Андрію Федоровичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»


ЛИСЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Чайкіно» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


ЛИТВИНОВУ
Віктору Архиповичу

-

гірничомонтажникові відокремленого підрозділу «Управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного устаткування» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


МАЛАХОВУ
Руслану Валентиновичу

-

електрослюсареві підземного виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК «Добропіллявугілля» «Шахта «Новодонецька», Донецька область


МАЛАХОВУ
Федору Олександровичу

-

голові первинної профспілкової організації відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область


МАЛИШЕВУ
Леоніду Валентиновичу

-

начальникові дільниці шахти «Молодогвардійська» структурного підрозділу «Шахтоуправління «Молодогвардійське» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область


МАМЛЄЄВУ
Шамілю Вініатулловичу

-

директорові відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область


МЕРКУР'ЄВУ
Юрію Сергійовичу

-

старшому механікові відокремленого підрозділу «Шахта № 9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»


МИРОНОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

головному механікові – директору з енергомеханічного обладнання акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


МИРЧЕНКУ
Євгену Григоровичу

-

головному інженерові Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


МИХОЛАТУ
Анатолію Івановичу

-

головному механікові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Степова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


МІШИНУ
Сергію Володимировичу

-

заступникові головного механіка товариства «Шахта «Рассвет-1», Донецька область


МОВЧАНУ
Віталію Сергійовичу

-

директорові виробничого структурного підрозділу»Шахта ім. М.І. Сташкова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


НАЙДЬОНОВУ
Анатолію Миколайовичу

-

прохідникові відособленого підрозділу «Шахтоуправління «Волинське» державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область


НАТАЛЬЧЕНКУ
Володимиру Вікторовичу

-

бригадирові електрослюсарів підземних виробничого структурного підрозділу «Шахта ім.М.І. Сташкова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


НІКІТОЧКІНУ
Ігорю Олексійовичу

-

забійникові на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Єнакієвська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область


НОВОХАТЬКУ
Віталію Васильовичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ПАНІШКУ
Олександру Івановичу

-

генеральному директорові Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних підприємств державного підприємства «Донвуглереструктуризація»


ПАСЕВИЧУ
Ігорю Андрійовичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта № 9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»


ПАЧОСУ
Анатолію Дмитровичу

-

гірникові акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», м. Донецьк


ПЕТРІЩЕВУ
Ігорю Анатолійовичу

-

головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта імені Олександра Олександровича Скочинського» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»


ПИЛИПЦЮ
Юрію Юрійовичу

-

начальникові дільниці державного акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область


ПОГУДІНУ
Олегу Борисовичу

-

начальникові дільниці філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ПУЗАНОВУ
Юрію Миколайовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ПУХУ
Зіновію Адамовичу

-

бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля»


РОСПУТЬКУ
Роману Олександровичу

-

забійникові на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені М.І. Калініна» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область


РОТАРЮ
Геннадію Миколайовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е. Дзержинського» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область


СЕМИЧАСНОМУ
Сергію Миколайовичу

-

бригадирові прохідників виробничого структурного підрозділу «Шахта ім.Героїв Космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


СКОКОВУ
Дмитру Віталійовичу

-

гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахта «Ювілейна» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


СКЛЯРЕНКУ
Сергію Володимировичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область


СКРИПНІКОВУ
Анатолію Євгенійовичу

-

прохідникові акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область


СОКОЛЕНКУ
Юрію Івановичу

-

машиністові державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», м. Донецьк


СТЕПАНЕНКУ
Сергію Олександровичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Стаханова» державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область


СУХОНОСОВУ
Сергію Андрійовичу

-

бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Карбоніт» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область


ТАРАСЕНКУ
Василю Йосиповичу

-

гірникові підземному відокремленого виробничого підрозділу «Шахта «Ніканор-Нова» державного підприємства «Луганськвугілля»


ТАРАСОВУ
Миколі Володимировичу

-

електрослюсареві підземному виробничого структурного підрозділу «Шахта «Дніпровська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ТЕРНИКОВУ
Володимиру Олександровичу

-

гірникові підземному відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ТОЛОКОЛЬНІКОВУ
Юрію Олександровичу

-

електромеханікові Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область


ТРЕТЯЧЕНКУ
Петру Васильовичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область


ФІРСТАНОВУ
Олександру Васильовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Краснокутська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


ХМЕЛЕНКУ
Юрію Васильовичу

-

прохідникові підземному дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область


ХРИПЦІ
Ігорю Володимировичу

-

гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахта «Тернівська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ШАТОХІНУ
Володимиру Павловичу

-

директорові відокремленого підрозділу «Шахта імені В.В. Вахрушева» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область


ШРАЙБЕРУ
Володимиру Григорійовичу

-

головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта «Хрустальська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область


ШУМІКУ
Миколі Васильовичу

-

бригадирові гірників відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» державного підприємства «Волиньвугілля»


ЯКОВЛЄВУ
Миколі Дмитровичу

-

прохідникові державного акціонерного товариства «Шахтопрохідне управління № 10» дочірнього підприємства акціонерного товариства «Державна холдингова компанія «Трест Горлівськвуглебуд», Донецька область


ЯКУШЕНКУ
Олександру Івановичу

-

головному технологові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Західно-Донбаська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область


ЯЩЕНКУ
Олексію Марковичу

-

завідувачеві центру товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М. Федорова», м. Донецьк.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
24 серпня 2012 року
№ 520/2012




вгору