Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 24.08.2012500/2012
Документ 500/2012, поточна редакція — Прийняття від 24.08.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 21-ї річниці незалежності України постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


БУБКУ
Сергія Назаровича

-

президента Національного олімпійського комітету України


МОСКАЛЕНКА
Віталія Федоровича

-

ректора, завідувача кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


БОГУСЛАЄВА
Вячеслава Олександровича

-

народного депутата України


КРИВОПІШИНА
Олексія Мефодійовича

-

начальника державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ОСАУЛЕНКА
Олександра Григоровича

-

Голову Державної служби статистики України


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


БРОДИНА
Михайла Семеновича

-

завідувача відділу Інституту фізики Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ


ВЕЛИЧКА
Олександра Григоровича

-

ректора Національної металургійної академії України, м. Дніпропетровськ


КИСЕЛЬОВА
Василя Олексійовича

-

народного депутата України


КІБІЧА
Ігоря Степановича

-

генерального директора корпорації "Колос", м. Чернівці


МОШЕНСЬКОГО
Валерія Захаровича

-

головного менеджера товариства "БМК ПЛАНЕТА-БУД", м. Київ


ПАНЬКА
Олексія Миколайовича

-

заступника Керівника Державного управління справами


ПИСАРЕНКА
Анатолія Григоровича

-

президента Федерації важкої атлетики України, м. Київ


САВЛОХОВА
Руслана Сослановича

-

головного тренера штатної збірної команди України з вільної боротьби Державної служби молоді та спорту України


СИМОНОВУ
Ларису Степанівну

-

голову Макіївської міської організації колишніх в'язнів фашизму, Донецька область


ЧАЙКОВСЬКОГО
Сергія Михайловича

-

генерального директора Національного музею історії України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ВАСАДЗЕ
Таріела Шакровича

-

народного депутата України


ГОЛОВАЦЬКОГО
Михайла Михайловича

-

начальника Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України


ГОЦУЛЕНКА
Віктора Павловича

-

керівника хореографічного ансамблю "Радість" Будинку культури акціонерного товариства "Балаклавське рудоуправління імені О.М. Горького", м. Севастополь


ГУРЖІЯ
Сергія Григоровича

-

Голову Державної служби фінансового моніторингу України


ДЕМИДЕНКА
Андрія Петровича

-

поета-пісняра, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, м. Київ


ЗАДОРОЖНОГО
Вячеслава Казимировича

-

першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ЗУБАНОВА
Володимира Олександровича

-

народного депутата України


КОРЖА
Віктора Петровича

-

народного депутата України, голову Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


КУДАЦЬКОГО
Олександра Миколайовича

-

голову правління акціонерного товариства "Полтавський завод медичного скла"


КУКСУ
Анатолія Павловича

-

головного тренера штатної збірної команди України з кульової стрільби Державної служби молоді та спорту України


ЛАКІЗУ
Олександра Васильовича

-

голову правління акціонерного товариства "Роменська гардинно-тюлева фабрика", Сумська область


МІЩЕНКА
Сергія Олександровича

-

президента Федерації фехтування України, м. Київ


МОВЧАНА
Івана Михайловича

-

першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації


ПЕРЕБИЙНОСА
Леоніда Григоровича

-

Краснолиманського міського голову, Донецька область


ПИСАРЧУКА
Петра Івановича

-

народного депутата України


ПОДРЄЗУ
Сергія Михайловича

-

генерального директора державного підприємства "Завод 410 ЦА", м. Київ


ПОЗІГУНА
Дмитра Володимировича

-

заступника генерального директора товариства "ІНТЕРХІМ", м. Одеса


СУЛІМУ
Євгена Миколайовича

-

першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України


ТЕР-СТЕПАНЯНА
Еміля Шаваршовича

-

президента акціонерного товариства "Куряжський домобудівельний комплекс", Харківська область


ТИХОГО
Володимира Павловича

-

віце-президента Національної академії правових наук України - керівника Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, академіка НАПрН України


ХОХОТВУ
Олександра Івановича

-

Голову Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України


ШЕЙБУТА
Віктора Володимировича

-

першого заступника Голови Державної міграційної служби України


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АЛЕКСІЄВЦЯ
Миколу Мироновича

-

завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


АНДРЄЄВА
Петра Петровича

-

Голову Державної фінансової інспекції України


АРТЕМ'ЄВА
Олександра Костянтиновича

-

директора департаменту Державної служби молоді та спорту України


БАРАНОВА
Віктора Федоровича

-

голову Спілки письменників України, м. Київ


БЕНКЕНДОРФА
Єгора Андрійовича

-

генерального директора Національної телекомпанії України, м. Київ


БОГДАНОВА
Анатолія Олексійовича

-

- начальника управління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), м. Київ


БОНДИКА
Валерія Анатолійовича

-

народного депутата України


БОРТА
Віталія Петровича

-

народного депутата України


ВАРВІНСЬКОГО
Олександра Павловича

-

старшого наукового співробітника Державного науково-дослідного інституту фізкультури та спорту, м. Київ


ВТЕРКОВСЬКОГО
Дмитра Дмитровича

-

директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", м. Івано-Франківськ


ГАЛИЦЯ
Георгія Костянтиновича

-

першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації


ГАЛЬЧЕНКА
Івана Васильовича

-

директора Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка, Полтавська область


ГЛУЩЕНКА
Сергія Вікторовича

-

першого заступника Голови Державної служби молоді та спорту України


ГЛЯНЯ
Івана Даниловича

-

генерального директора сільськогосподарського підприємства імені Фрунзе Зачепилівського району, Харківська область


ГНАТЕНКА
Сергія Володимировича

-

слюсаря Красноградського заводу металевих конструкцій державного підприємства "Південна залізниця", Харківська область


ГОЛУБА
Олександра Володимировича

-

народного депутата України


ГОРБАТЮКА
Анатолія Олексійовича

-

народного депутата України


ГРИНЧЕНКА
В'ячеслава Анатолійовича

-

завідувача відділення комунального закладу "Сакське територіальне медичне об'єднання" Автономної Республіки Крим


ГУЦАЛЮКА
Михайла Миколайовича

-

прохідника дільниці акціонерного товариства "Харківметробуд"


ДЕНИСЕВИЧА
Володимира Васильовича

-

тракториста державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Житомирська область


ДЕНЩИКОВА
Володимира Анатолійовича

-

актора, режисера, виконувача обов'язків доцента кафедри факультету Республіканського вищого навчального закладу "Кримський університет культури, мистецтв і туризму"


ДОМАШЕНКА
Анатолія Васильовича

-

радника Голови Державної служби молоді та спорту України


ДЯЧУКА
Дмитра Дмитровича

-

директора Державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами


ЖОВТЯКА
Валерія Дмитровича

-

заступника генерального директора державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля", м. Дніпропетровськ


ЗАЙЦЕВА
Петра Дмитрійовича

-

голову правління акціонерного товариства "Кримгазбуд", Автономна Республіка Крим


КІРБАБУ
Віктора Івановича

-

начальника управління Донецької обласної державної адміністрації


КІРІЧЕНКА
Володимира Івановича

-

заступника начальника державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ


КОВАЛЕВСЬКУ
Юлію Сергіївну

-

народного депутата України


КОВАЛЬОВА
Дмитра Анатолійовича

-

голову Царичанської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область


КОЛОЦЕЯ
Юрія Олександровича

-

народного депутата України


КОМПАНІЙЦЯ
Віктора Павловича

-

начальника цеху державного підприємства "Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат", Луганська область


КОНОНЕНКА
Олексія Анатолійовича

-

директора департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України


КОТЛЯРА
Миколу Федоровича

-

головного наукового співробітника відділу Інституту історії України Національної академії наук України, м. Київ


КУБІКА
Валерія Сергійовича

-

заступника голови Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років при Верховній Раді України


КУНИЦЬКОГО
Василя Івановича

-

голову акціонерного товариства "Коростенський завод залізобетонних шпал", Житомирська область


ЛОБАНОВА
Володимира Євгенійовича

-

голову Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України


ЛУХАНІНА
Миколу Івановича

-

начальника державного підприємства "Одеська залізниця"


ЛЮБЧЕНКА
Костянтина Валерійовича

-

Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України


МАКОГІНА
Сергія Дмитровича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Світанок", Черкаська область


МАЛЬСЬКОГО
Маркіяна Зіновійовича

-

Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща


МАРЧЕНКА
Юрія Володимировича

-

учителя Миколаївського вищого училища фізичної культури


МІЛЯЄВУ
Людмилу Семенівну

-

професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


МОРОЗОВА
Володимира Михайловича

-

старшого тренера збірної команди України з веслування академічного Державної служби молоді та спорту України


МОСКАЛЕНКА
Миколу Івановича

-

заступника начальника управління - головного конструктора управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


НОВАЦЬКОГО
Володимира Миколайовича

-

Южненського міського голову, Одеська область


НОВІЦЬКОГО
Сергія Васильовича

-

начальника управління Державного управління справами


ПАНОЧЕНКА
Петра Олександровича

-

першого заступника Керівника Головного управління Адміністрації Президента України


ПЕРЕБІНОСА
Євгена Вікторовича

-

художнього керівника Маленького гумористичного театру, м. Київ


ПЕТРАШКА
Петра Геннадійовича

-

директора Державного центру зайнятості, м. Київ


ПЕТРЕНКА
Анатолія Івановича

-

голову Уманської районної державної адміністрації, Черкаська область


ПІЛЮШЕНКА
Віталія Лаврентійовича

-

проректора, завідувача кафедри Донецького державного університету управління


ПЛАВЮКА
Василя Сидоровича

-

першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації


ПОПОВИЧА
Ігоря Миколайовича

-

першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України


ПОРАЙКА
Миколу Васильовича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"


ПШЕНИЧНИКОВА
Олександра Петровича

-

начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ПШОНКУ
Артема Вікторовича

-

народного депутата України


РАСКОВСЬКОГО
Миколу Івановича

-

директора Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг


РОЗЕНТАЛА
Германа Зельмановича

-

керуючого директора товариства "Сандерс-Виноградів", Закарпатська область


РЯБЦЕВА
Сергія Віталійовича

-

першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації


САВРАНСЬКОГО
Леоніда Валентиновича

-

першого заступника генерального директора акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод"


СІРОГО
Михайла Валентиновича

-

директора комунального комерційного унітарного підприємства "Фінансова компанія "Житло-інвест" головного управління Київської міської державної адміністрації


СОЛОДА
Володимира Васильовича

-

Керівника Управління Адміністрації Президента України


СТАРИНЦЯ
Миколу Полікарповича

-

начальника антарктичної станції "Академік Вернадський" XVII української антарктичної експедиції Національного антарктичного наукового центру Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України


ТАТЕНКА
Віталія Олександровича

-

головного наукового співробітника лабораторії Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ТАТУСЯКА
Сергія Пилиповича

-

голову Вінницької обласної ради


ФАЛЯ
Володимира Петровича

-

головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради


ФЕДОРІВА
Ярему-Романа Миколайовича

-

професора кафедри Львівського медичного інституту


ФІЛЯ Сергія Григорійовича

-

електрозварника цеху акціонерного товариства "Луганський трубний завод"


ХАРЧЕНКА
Миколу Федоровича

-

завідувача відділу Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна Національної академії наук України, м. Харків


ХАСІТОШВІЛІ
Валерія Івановича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Грузія" Первомайського району, Автономна Республіка Крим


ЦИПЛА
Миколу Івановича

-

голову Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна", м. Київ


ЧАЙКІВСЬКОГО
Івана Адамовича

-

генерального директора агропромислового підприємства "Агропродсервіс" Тернопільського району, Тернопільська область


ЧОРНОГО
Володимира Володимировича

-

заступника директора державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України, м. Київ


ЩИБАРОВСЬКОГО
Євгена Олександровича

-

директора державного підприємства "Санаторій "Південний", Автономна Республіка Крим


ЯСИНОВСЬКОГО
Григорія Івановича

-

директора виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


КОПТЄВА
Андрія Миколайовича

-

голову Казанківської районної організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану, Миколаївська область


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


НАДЬОН
Зінаїду Гаврилівну

-

голову правління акціонерного товариства "Луганськмлин"


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КОРОТУН
Надію Іванівну

-

генерального директора Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара


ПЛЕСКАЧОВУ
Надію Михайлівну

-

директора Вищих курсів іноземних мов Дипломатичної академії України при МЗС України


ПОНОМАРЕНКО
Людмилу Володимирівну

-

голову спілки жінок м. Маріуполя, Донецька область


ЧЕГОДАР
Наталію Анатоліївну

-

першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БЄЛУХУ
Світлану Василівну

-

директора Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської міської ради, Луганська область


ГЛУШКО
Людмилу Миколаївну

-

генерального директора товариства "Біляус Агро", Автономна Республіка Крим


ГОЦУЛЕНКО
Тетяну Олександрівну

-

керівника хореографічного ансамблю "Радість" Будинку культури акціонерного товариства "Балаклавське рудоуправління імені О.М. Горького", м. Севастополь


ДЕРЕЧУ
Ольгу Іванівну

-

заступника начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


ЗАЯРНЮК
Ольгу Сергіївну

-

начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області


КІТРОВУ
Валентину Олександрівну

-

директора Севастопольської гімназії № 7


ЛЕВОНЮК
Надію Іванівну

-

завідувача тваринницької ферми № 1 сільськогосподарського приватного підприємства "Дружба" Луцького району, Волинська область


МЕДВЕДЄВУ
Людмилу Романівну

-

старшого наукового співробітника лабораторії Кіровоградського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України


НАКОНЕЧНУ
Галину Анатоліївну

-

заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області


ПРОХОРОВУ-ФОРТУС
Тетяну Олександрівну

-

головного бухгалтера комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


РАКИТЯНСЬКУ
Валентину Дмитрівну

-

директора державного закладу "Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка"


СТУПАРИК
Ганну Дмитрівну

-

оператора машинного доїння товариства "АТЗТ Мирне" Кіцманського району, Чернівецька область


УРЗІКОВУ
Тамару Петрівну

-

першого заступника директора державного підприємства "Науково-виробничий центр "Пріоритети", м. Київ


ЧУБИН
Ніну Олексіївну

-

Вершацівського сільського голову, Черкаська область


Нагородити орденом Данила Галицького


АЛЕКСЄЄВА
Віктора Максимовича

-

завідувача секретаріату депутатської фракції у Верховній Раді України


БУРБЕЛА
Сергія Лазаровича

-

голову Перевальської районної ради, Луганська область


ГОЛДАЄВА
Сергія Івановича

-

заступника директора департаменту - начальника відділу Державного космічного агентства України


ГОНЧАРУКА
Андрія Захаровича

-

завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


КАПІНОСА
Миколу Семеновича

-

завідувача відділу управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України


МАЙКА
Віктора Анатолійовича

-

заступника Міністра закордонних справ України


РЕЗВАНЮКА
Віктора Якимовича

-

керівника Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України


ЯКИМЕНКА
Олександра Васильовича

-

директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БЄЛЬСЬКУ
Людмилу Миколаївну

-

начальника цеху комунального енергогенеруючого підрозділу "Чернігівська ТЕЦ" товариства фірми "ТехНова"


ДЖЕВАГУ
Бориса Миколайовича

-

слюсаря-інструментальника служби дочірнього підприємства "Пластмас" товариства "ТД Пластмас-Прилуки", Чернігівська область


ЗВЕРХОВСЬКОГО
Сергія Анатолійовича

-

інженера цеху відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область


ЗУБ'ЮКА
Анатолія Григоровича

-

головного спеціаліста відділу Апарату Прем'єр-міністра України


ІБРАГІМОВА
Ніязі Біляловича

-

тренера-механіка штатної збірної команди України з кульової стрільби Державної служби молоді та спорту України


КУРИЛЕНКА
Василя Степановича

-

тесляра Донецького будівельно-монтажного експлуатаційного управління державного підприємства "Донецька залізниця"


МАКАГАНЮКА
Сергія Євгеновича

-

різальника цеху акціонерного товариства "Алчевський металургійний комбінат", Луганська область


МАЗУРА
Юрія Володимировича

-

електрозварника цеху акціонерного товариства "Харцизький трубний завод", Донецька область


НЕЧАЄВУ
Галину Юріївну

-

головного редактора - генерального директора журналу "Олімпійська арена", м. Київ


ОЧКАЛЕНКА
Якова Костянтиновича

-

директора стадіонів "Авангард" та "Торпедо" відділу Токмацької міської ради, Запорізька область


ПАСТУХ
Оксану Василівну

-

завідувача відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні


ПОДОРВАНОВА
Івана Петровича

-

слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Стахановський завод феросплавів", Луганська область


ПОПЛАВСЬКОГО
Віталія Генріховича

-

другого електромеханіка порома-криголама "Керченський-2" державної судноплавної компанії "Керченська поромна переправа", Автономна Республіка Крим


СМЕТАНІНА
Валерія Федоровича

-

начальника цеху товариства "Гуала Кложерс Україна", м. Суми


СОКУР
Антоніну Миколаївну

-

дозувальника цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


ТАРАСЕНКО
Лідію Іванівну

-

апаратника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


САМОФАЛОВУ
В'ячеславу Михайловичу

-

солістові-інструменталісту Національної філармонії України, м. Київ


ТУРІЯНСЬКІЙ
Оксані Іванівні

-

артистці, провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара"


ШВАЧЦІ
Анжеліні Олексіївні

-

солістці опери - провідному майстрові сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ЯЛАНСЬКОМУ
Андрію Вікторовичу

-

художникові, професору кафедри Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АНЕПСЬКІЙ
Діні Сергіївні

-

провідному майстрові сцени Чернівецького академічного обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської


БЕСПАЛОВІЙ-ПРИМАК
Ірині Володимирівні

-

артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени Театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


БОНДЗИКУ
Ігорю Івановичу

-

артистові Республіканської організації "Кримський академічний російський драматичний театр імені М. Горького"


ВОЛОШИНУ
Юрію Миколайовичу

-

головному диригентові державного підприємства "Донецький державний цирк"


КАЇПОВІЙ
Зої Юріївні

-

солістці-вокалістці, провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного театру опери та балету


КЛЮЄВІЙ
Ірині Євгенівні

-

артистці балету, провідному майстрові сцени Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка


КОРПАН
Наталії Василівні

-

артистці драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


МЕЛЬНИКУ
Олександру Вікторовичу

-

артистові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша


МОКРОВІЙ
Ганні Леонівні

-

солістці-інструменталістці Луганської обласної філармонії


НЕЧАЙ
Ганні Володимирівні

-

артистці-вокалістці Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича


НЕЩЕРЕТ
Олені Миколаївні

-

артистці державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


РИБЧЕНКУ
Олегу Яковичу

-

артистові Національного цирку України, м. Київ


СТАРОДУБЦЕВІЙ
Олені Олександрівні

-

солістці опери Одеського національного академічного театру опери та балету


ТИМОЩЕНКУ
Валерію Васильовичу

-

артистові симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя


ШАБАТЬКО
Тетяні Михайлівні

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Дніпропетровський державний цирк", артистці-дресирувальниці


ШИНАЛЬ
Олені Станіславівні

-

солістці Народної академічної хорової капели імені П. Чубинського Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


АТАМАНЕНКУ
Івану Івановичу

-

пенсіонерові, ветерану будівельної галузі, м. Київ


НАДТОЧІЮ
Миколі Івановичу

-

директорові комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", м. Київ


РИБАКУ
Олександру Володимировичу

-

Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України


СТАРИЧЕНКУ
Миколі Анатолійовичу

-

начальникові головного управління Київської обласної державної адміністрації


СТОРЧОВОМУ
Віктору Григоровичу

-

начальникові відділу товариства "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь", м. Київ


ШАНДРИКУ
В'ячеславу Івановичу

-

директорові філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" в Одеській області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ТЕРНОПОЛУ
Володимиру Петровичу

-

ветерану конструкторського бюро державного підприємства "Завод імені В.О. Малишева", м. Харків


ХОМЧЕНКУ
Олексію Яковичу

-

начальникові відділу державного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад", м. Черкаси


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БЕЗСМОЛІЙ
Тетяні Іванівні

-

учительці Олександрівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 3, Кіровоградська область


БОБРОВСЬКОМУ
Володимиру Францовичу

-

учителеві середньої загальноосвітньої школи № 256 - загальноосвітнього навчального закладу I - III ступенів, м. Київ


ВАРІНІЙ
Маї Рувимівні

-

директорові Донецької загальноосвітньої школи I - III ступенів № 7 Донецької міської ради


ГВОЗДЮ
Сергію Петровичу

-

учителеві Житомирської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 14


ГОЛЬДЕНБЕРГУ
Якову Михайловичу

-

учителеві Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ЄМЕЛЬЯНОВІЙ
Лідії Петрівні

-

учительці Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка


КАРПЕНКУ
Василю Миколайовичу

-

директорові гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю міста Чернігова


НЕЧИПОРЕНКО
Катерині Марківні

-

учительці Дубівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - II ступенів - дошкільний навчальний заклад", Київська область


ОЛИНЦЮ
Степану Васильовичу

-

учителеві середньої загальноосвітньої школи № 18 м. Львова


РАЛЬКІНУ
Миколі Васильовичу

-

директорові Золотоколодязянської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Донецька область


СОКРАТОВІЙ
Людмилі Геннадіївні

-

учительці Київської гімназії східних мов № 1


ЯГОДИНЕЦЬ
Наталії Олексіївні

-

учительці загальноосвітньої школи I - III ступенів № 12 міста Ковеля, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АЗАРЯН
Олені Михайлівні

-

завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктору економічних наук, професорові


БЕЛЬТЮКОВУ
Євгену Афанасійовичу

-

завідувачеві кафедри Одеського національного політехнічного університету, доктору економічних наук, професорові


ВОЖЕГОВІЙ
Раїсі Анатоліївні

-

директорові Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, керівнику Південно-степового науково-інноваційного центру, докторові сільськогосподарських наук, професору, м. Херсон


ЗАСЕНКУ
В'ячеславу Васильовичу

-

директорові Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ


ЗАРИШНЯКУ
Анатолію Семеновичу

-

виконувачеві обов'язків головного вченого секретаря Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, професорові, м. Київ


КУДРЯЧЕНКУ
Андрію Івановичу

-

директорові державної установи "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України", доктору історичних наук, професорові, м. Київ


РОЗУМНОМУ
Максиму Миколайовичу

-

завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м. Київ


ТЕЛЕШУНУ
Сергію Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору політичних наук, професорові


ЦИВІРКУ
Едуарду Івановичу

-

професорові кафедри Запорізького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові


ШАРОВУ
Юрію Павловичу

-

завідувачеві кафедри Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ДМИТРУК
Ірині Іванівні

-

художньому керівникові і диригенту капели бандуристів Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського


ЖУЛІНСЬКОМУ
Миколі Васильовичу

-

художникові, м. Суми


КЛЮЄВУ
Володимиру Дмитровичу

-

директорові комунального закладу Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики", Київська область


КРАВЧУКУ
Олексію Анатолієвичу

-

директорові Львівського академічного театру імені Леся Курбаса


ЛИСЕНКО
Людмилі Олександрівні

-

доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


МЕДВІДЮ
Володимиру Івановичу

-

головному художникові Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру


МЕЛАДЗЕ
Костянтину Шотайовичу

-

композиторові, музичному продюсеру, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


КРАВЧЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

донорові, Автономна Республіка Крим


ЧУМАКОВУ
Олександру Миколайовичу

-

донорові, м. Суми


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


АНДРЕЙКО
Вірі Олександрівні

-

заступникові начальника головного управління Рівненської обласної державної адміністрації


БОНДАРЕВУ
Аркадію Володимировичу

-

віце-президентові акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"


ВОЛОТОВСЬКОМУ
Петру Володимировичу

-

заступникові голови Житомирської районної державної адміністрації, Житомирська область


ГРАЧОВІЙ
Уляні Іванівні

-

заступникові керівника управління Головного управління Адміністрації Президента України


ЗАПАЛОВСЬКОМУ
Йосипу Антоновичу

-

голові Житомирської обласної ради


ЗЕЛЕНОМУ
Олегу Анатолійовичу

-

начальникові Головного управління статистики у Донецькій області


КОВАЛЮ
Володимиру Івановичу

-

начальникові головного управління Київської обласної державної адміністрації


КУЗЬМЕНКО
Галині Іванівні

-

директорові приватного аудиторського підприємства "Леда", м. Кіровоград


КУШНІРУ
Ігорю Миколайовичу

-

голові правління - президенту акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"


ЛОЗИЦЬКОМУ
Володимиру Петровичу

-

директорові Департаменту Міністерства фінансів України


МИСАЦІ
Валентині Іванівні

-

начальникові управління - головному бухгалтеру Верховного Суду України


РЯБЧЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

Голові Фонду державного майна України


СУБОТЕНКУ
Миколі Олексійовичу

-

директорові з економіки та фінансів акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій імені С. Ковальської", м. Київ


ФЕДОРУК
Зінаїді Іванівні

-

радникові міського голови відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради


ШУБРАВСЬКІЙ
Олені Василівні

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ОСОВОМУ
Павлу Івановичу

-

ветеранові акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго"


ТИЩЕНКУ
В'ячеславу Олексійовичу

-

генеральному директорові відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


ЧМИРЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Центренерго" Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", Київська область


ЩЕРБАКОВУ
Миколі Миколайовичу

-

головному інженерові державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль", Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


КАНЕВСЬКОМУ
Кіму Борисовичу

-

керівникові творчої групи редакції "Публіцист" Одеської обласної державної телерадіокомпанії


КРИВОШАПКУ
Володимиру Володимировичу

-

головному редакторові громадсько-політичної газети для Закарпатської області "Європа-Центр"


ШЕСТАКОВУ
Миколі Степановичу

-

письменнику, м. Севастополь


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АЗНАБАЄВІЙ
Людмилі Сергіївні

-

заступникові головного лікаря міської лікарні № 4 міста Миколаєва


БУЧИНСЬКОМУ
Любомиру Ярославовичу

-

головному лікареві Бучанської міської поліклініки, Київська область


ВУСИКУ
Анатолію Івановичу

-

головному лікареві комунальної установи "Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира"


ДЕМЧУКУ
Володимиру Миколайовичу

-

головному лікареві Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1


ДИБСЬКІЙ
Ользі Миколаївні

-

лікареві відділення комунального закладу "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня імені академіка О.І. Ющенка"


ДІДЕНКУ
Євгенію Прокопійовичу

-

заступникові головного лікаря комунальної установи "Токмацька центральна районна лікарня", Запорізька область


ДОВГОПОЛОМУ
Юрію Дмитровичу

-

головному лікареві Ємільчинської районної лікарні, Житомирська область


ДУБІНІНІЙ
Владлені Геннадіївні

-

проректорові, завідувачу кафедри Одеського національного медичного університету


ДУДНИКУ
Олегу Євгеновичу

-

завідувачеві централізованого відділення комунального закладу "Алчевська центральна міська лікарня", Луганська область


ДЮБАНОВУ
Сергію Михайловичу

-

головному лікареві - головному експерту Луганського комунального закладу "Обласний центр медико-соціальної експертизи"


КАРДАВІ
Север'яну Север'яновичу

-

головному лікареві комунальної установи "Бериславська центральна районна лікарня", Херсонська область


КОБЦЮ
Олександру Миколайовичу

-

головному лікареві комунальної лікувально-профілактичної установи "Міський наркологічний диспансер м. Горлівки", Донецька область


КОРОЛЮК
Лілії Євгенівні

-

заступникові головного лікаря Центральної міської лікарні м. Рівне


КУШНІРУ
Сергію Петровичу

-

завідувачеві відділення Національного наукового центру "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска" Національної академії медичних наук України, м. Київ


МИЗІ
Ірині Володимирівні

-

лікареві державного підприємства "Санаторій "Конча-Заспа" Державного управління справами


МОРОЗУ
Віктору Васильовичу

-

головному лікареві Нововолинської центральної міської лікарні, Волинська область


НЕЧИПОРЧУКУ
Сергію Леонідовичу

-

заступникові головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 9


РУЦЬКОМУ
Валерію Костянтиновичу

-

заступникові начальника управління Волинської обласної державної адміністрації


РЯБЕНКО
Олені Павлівні

-

завідувачеві відділення жіночої консультації клініки репродуктивної медицини "Надія", м. Київ


САЛІОНОВІЙ
Вірі Іванівні

-

заступникові головного лікаря комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня"


САЛУ
Сергію Васильовичу

-

завідувачеві відділення державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України", м. Київ


СИНИЦЬКОМУ
Сергію Івановичу

-

завідувачеві відділення Київського міського центру дитячої нейрохірургії


СМИРНОВУ
Віталію Миколайовичу

-

завідувачеві відділення комунального клінічного лікувально-профілактичного закладу "Донецький обласний протипухлинний центр"


УСАЧЕНКУ
Валентину Павловичу

-

завідувачеві відділення Кримської республіканської установи "Дитяча клінічна лікарня"


ФЕДАКУ
Богдану Степановичу

-

головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", м. Харків


ЧЕБАНОВУ
Костянтину Олеговичу

-

головному лікареві комунального закладу "Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня № 4" Дніпропетровської обласної ради


ЧУВАШОВІЙ
Ірині Юріївні

-

лікареві державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


БОГУТЕНКО
Галині Валентинівні

-

лісничому Чутянського лісництва державного підприємства "Чорноліське лісове господарство", Кіровоградська область


ПАЛІЄНКУ
Олександру Івановичу

-

лісничому Обухівського лісництва, Київська область


РИМАРЮ
Юрію Володимировичу

-

директорові державного підприємства "Охтирське лісове господарство", Сумська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


АЛЕКСЄЄВУ
Анатолію Павловичу

-

майстрові художньої обробки деревини, м. Черкаси


ЗАБОРІ
Вірі Петрівні

-

майстрині художньої вишивки, м. Полтава


МЕЛЬНИКУ
Степану Онуфрійовичу

-

скрипковому майстрові, м. Івано-Франківськ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


БАРСКОВУ
Віталію Олександровичу

-

заступникові директора державного підприємства "Міжнародний центр електронно-променевих технологій Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України", м. Київ


ГУЛЕНКУ
Віктору Георгійовичу

-

слюсареві-електромонтажнику державного підприємства "Дніпропетровський науково-виробничий комплекс "Електровозобудування"


КОСОРУКОВУ
Євгену Анатолійовичу

-

головному інженерові казенного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв


ЦІРУКУ
Віктору Григоровичу

-

головному інженерові акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання "Київський завод автоматики імені Г.І. Петровського"


ШАМШУРУ
Олександру Захаровичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Гідросила АПМ", м. Кіровоград


ЯЦУБІ
Андрію Володимировичу

-

першому заступникові голови правління - головному інженеру акціонерного товариства "Дніпропетровський агрегатний завод"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


АЛІМОВУ
Зарміту Зарифулловичу

-

плавильникові цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


ПЕРШЕГУБІ
Федору Федоровичу

-

начальникові управління ветеринарної медицини в Гайворонському районі Кіровоградської області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БОБРОВСЬКОМУ
Тимуру Анатолійовичу

-

заступникові директора Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень, м. Київ


БРИЛЬ
Марині Миколаївні

-

проректорові Луганської державної академії культури і мистецтв


ВАРШАВСЬКІЙ
Людмилі Олександрівні

-

директорові Історико-краєзнавчого музею міста Армянська, Автономна Республіка Крим


ВОЙТЮКУ
Михайлу Дмитровичу

-

директорові Хмельницького державного підприємства по розвитку курортів і експлуатації природних лікувальних ресурсів "Хмельницьккурортресурси"


ВОЛОШИНІЙ
Наталії Євгенівні

-

директорові музею історії міста Краматорської міської ради, Донецька область


ГАЦУК
Ганні Федорівні

-

викладачеві Миколаївського державного вищого музичного училища


ГРАЧУ
Ігорю Володимировичу

-

заступникові директора творчо-виробничого об'єднання Житомирської обласної державної телерадіокомпанії


ГРЕБЕНЕЦЬ
Олені Іллівні

-

завідувачеві цеху Севастопольського академічного російського драматичного театру імені А.В. Луначарського


КАРАКІНІЙ
Олені Олександрівні

-

ученому секретареві Одеського літературного музею


КИЗИМУ
Анатолію Івановичу

-

режисерові народного самодіяльного театру "Рампа" Прилуцького міського будинку культури, Чернігівська область


КОДАКОВІЙ
Людмилі Володимирівні

-

начальникові відділу Національної академії мистецтв України, м. Київ


ЛЬОТЦІ
Юрію Кириловичу

-

керівникові аматорського народного гурту "Музиченьки" Піщанського сільського будинку культури, Дніпропетровська область


МІШУРІС
Галині Ісаківні

-

керівникові клубу ветеранів "Надвечір'я" ради Барської районної організації ветеранів України, Вінницька область


ПЕТРУШЕВСЬКОМУ
Михайлу Сергійовичу

-

викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область


ПОПОК
Руслані Володимирівні

-

художньому керівникові народного аматорського театру мініатюр Рокитнівського районного будинку культури, Рівненська область


П'ЯНИХ
Таісії Андріївні

-

викладачеві музичної школи № 2 міста Донецька


РОЖКО
Валентині Филимонівні

-

директорові Андрушівського районного будинку культури, Житомирська область


СУХОМУ
Леоніду Львовичу

-

головному диригентові ансамблю пісні і танцю "Славутич" Кременчуцького міського палацу культури, Полтавська область


ШПАК
Наталії Володимирівні

-

керівникові зразкового фольклорно-етнографічного ансамблю "Маленькі бойки" Перегінського Народного дому, Івано-Франківська область


ЯШАЄВІЙ
Тетяні Юсуфівні

-

завідувачеві відділу Національного заповідника "Херсонес Таврійський", м. Севастополь


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БЕРЕЗНІЦЬКІЙ
Людмилі Олексіївні

-

директорові Кримківської ордена "Знак Пошани" загальноосвітньої школи I - III ступенів імені Партизанської іскри" Первомайської районної ради, Миколаївська область


БЕРЕЗОВСЬКОМУ
Володимиру Євгенійовичу

-

завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


ВЕРГУНОВІЙ
Ірині Миколаївні

-

професорові кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область


ГРЯНИКУ
Олександру Григоровичу

-

директорові Харківської спеціалізованої школи I - III ступенів № 62 Харківської міської ради


ІВЕГЕШУ
Василю Петровичу

-

учителеві Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 13"


ІЖІ
Миколі Михайловичу

-

директорові Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


КІКОТЬ
Наталії Віталіївні

-

директорові Полтавської гімназії № 33


КОРЕЦЬКІЙ
Людмилі Вікторівні

-

директорові Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського


КУБАЙ
Нілі Олександрівні

-

заступникові директора Садівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Гощанського району, Рівненська область


ЛЕЙЧУК
Аллі Олександрівні

-

директорові Бердичівського педагогічного коледжу Житомирської обласної ради


ЛОПУХУ
Володимиру Яковичу

-

директорові Полянської загальноосвітньої школи I - III ступенів Хотинського району, Чернівецька область


СІДІРОПУЛО
Ользі Володимирівні

-

директорові спеціальної школи - дитячого садка "Пізнайко" I ступеня для дітей з вадами зору Шевченківського району міста Києва


ТОКАРЕВІЙ
Валентині Іванівні

-

проректорові, завідувачу кафедри Донецького державного університету управління


ЧУЯН
Олені Миколаївні

-

першому проректорові Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Автономна Республіка Крим


ШИПЕЛЬСЬКІЙ
Людмилі Іванівні

-

музичному керівникові дошкільного навчального закладу № 10 м. Красилів, Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


БРИГИНЕЦЬ
Ганні Степанівні

-

сестрі медичній палатній відділення державної установи "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ГУРІНІЙ
Тамарі Опанасівні

-

заступникові головного лікаря обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру Житомирської обласної ради


МИХАЙЛЕНКО
Вероніці Євгенівні

-

головному лікареві Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"


МИХАЛЬЧУК
Валентині Миколаївні

-

головній медичній сестрі комунальної установи "Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради


РАДЗІЄВСЬКІЙ
Ірині Володимирівні

-

заступникові директора Черкаського медичного коледжу


РИБЧУКУ
Віктору Олександровичу

-

генеральному директорові медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЕРЕЗОВСЬКОМУ
Михайлу Михайловичу

-

голові правління акціонерного товариства "Електронмаш", м. Чернівці


ГОДІ
Маріяну Адамовичу

-

директорові акціонерного товариства "Рівень", м. Рівне


КОРНИСЮКУ
Руслану Вікторовичу

-

директорові з виробництва дочірнього підприємства "Тумен-електро", Одеська область


МИРОНЕНКУ
Олександру Валентиновичу

-

директорові рудоуправління акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


ПОДОЛЬСЬКОМУ
Олександру Костянтиновичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Кримський ТИТАН", Автономна Республіка Крим


САХНЕНКУ
Сергію Петровичу

-

генеральному директорові філії "Іршанський ГЗК" акціонерного товариства "Кримський ТИТАН", Житомирська область


СОКОЛЯНСЬКОМУ
Миколі Петровичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Запорізький завод феросплавів"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


АНДРІЄНКУ
Миколі Івановичу

-

голові правління сільськогосподарського кооперативу "Радянський" Кобеляцького району, Полтавська область


БАБІЮ
Миколі Володимировичу

-

трактористові-машиністу сільськогосподарського виробництва Теплицької філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", Вінницька область


БОНДАРЧУКУ
Володимиру Сергійовичу

-

голові Ружинської районної державної адміністрації, Житомирська область


ВАЩЕНКУ
Юрію Івановичу

-

начальникові управління Головного Каховського магістрального каналу, Херсонська область


ВОВКУ
Андрію Антоновичу

-

начальникові Правобережного міжрайонного управління водного господарства, м. Черкаси


ВОРОНІ
Раїсі Євгенівні

-

операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства "Прогрес", Черкаська область


ГРИГОРЕНКУ
Миколі Васильовичу

-

першому заступникові голови Миргородської районної державної адміністрації, Полтавська область


ЗВЄРКОВУ
Євгенію Миколайовичу

-

генеральному директорові товариства "Хмільницьке", Вінницька область


МАЗАНУ
Юрію Васильовичу

-

директорові товариства "Агрофірма Орільська" Новомосковського району, Дніпропетровська область


МИСНИКУ
Віктору Олександровичу

-

начальникові Переяслав-Хмельницької дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів


НОВАКУ
Леонтію Миколайовичу

-

голові правління сільськогосподарського товариства "Мрія" Білозерського району, Херсонська область


ПЛІНСЬКОМУ
Миколі Михайловичу

-

генеральному директорові товариства "Адамівка Агро", Хмельницька область


ПОЧТАРУКУ
Миколі Миколайовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Шпанівське" Рівненського району, Рівненська область


ПРОКОФ'ЄВУ
Миколі Федоровичу

-

директорові приватного сільськогосподарського підприємства імені Котовського Савранського району, Одеська область


СМОЛІЖЕНКУ
Анатолію Васильовичу

-

голові Таращанської районної державної адміністрації, Київська область


ТИХОВОДУ
Анатолію Миколайовичу

-

директорові товариства "Агрофірма Ольвія" Приазовського району, Запорізька область


ФІЩУКУ
Віталію Миколайовичу

-

директорові товариства "В. Прометей" Ковельського району, Волинська область


ЧЕРНЕНКУ
Олексію Дмитровичу

-

директорові акціонерного товариства "ІСКРА" Сумського району, Сумська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


АНТОНОВІЙ
Ларисі Борисівні

-

керівникові апарату комісій з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України


БОНДАРЬ
Людмилі Миколаївні

-

завідувачеві відділення комунальної установи "Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"


ВАРЦАБІ
Олексію Олексійовичу

-

заступникові керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації


ГУЗАЇРОВУ
Хайдару Рахматулловичу

-

голові первинної ветеранської організації села Русанівці Летичівського району, Хмельницька область


КОРОБЦІ
Івану Івановичу

-

першому заступникові голови Чернігівської обласної ради


МИЦЬКУ
Миколі Васильовичу

-

заступникові голови Центральної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, м. Київ


НОВОСАДУ
Михайлу Івановичу

-

директорові установи Тернопільської обласної ради "Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат"


ПРУДУ
Миколі Григоровичу

-

директорові Голобського дитячого будинку, Волинська область


РУЗГІС
Олені Вячеславівні

-

начальникові управління Херсонської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БУРЯК
Галині Миколаївні

-

завідувачеві виробництва державного підприємства "Готельний комплекс "Київ", м. Київ


ВЕСЕЛЬСЬКІЙ
Ніні Іванівні

-

голові правління акціонерного товариства "ЕСКО-РІВНЕ", м. Рівне


ГОРКУНУ
Анатолію Сергійовичу

-

водію акціонерного товариства "Київспецтранс"


ГУДІ
Василю Івановичу

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації


КАЛАШНІКОВУ
Олександру Івановичу

-

начальникові комунального підприємства "Ірпіньводоканал", Київська область


КОЛОМІЙЦЮ
Олександру Дмитровичу

-

голові правління Іллінецької районної спілки споживчих товариств "Райспоживспілка", Вінницька область


РОГАЧЕНКУ
Сергію Володимировичу

-

директорові товариства "ДОЛ БЕРЕГ", Автономна Республіка Крим


СЕМИРОТУ
Володимиру Георгійовичу

-

заступникові генерального директора Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Полтаватеплоенерго"


СИВАКУ
Олександру Миколайовичу

-

директорові Миколаївської філії акціонерного товариства "Укртелеком"


СОЛОНІНЦІ
Роману Степановичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства "Туристсько-оздоровчий комплекс "Судак", Автономна Республіка Крим


ШКІНЮ
Олександру Михайловичу

-

начальникові комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БОЙКУ
Олександру Леонідовичу

-

генеральному директорові товариства "Автомагістраль", м. Миколаїв


КАРНАУХУ
Костянтину Прокоповичу

-

начальникові державного підприємства "Бердянський морський торговельний порт", Запорізька область


КОСТИНЯНУ
Іллі Мірчовичу

-

директорові акціонерного товариства "Чернівецька автобаза"


ЛЮБІНІНУ
Анатолію Олексійовичу

-

начальникові відокремленого підрозділу "Жмеринська дирекція залізничних перевезень" - заступнику начальника державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


ОНИЩУКУ
Артему Костянтиновичу

-

старшому інструкторові навчально-тренувального судна "Новий Донбас" відокремленого підрозділу "Учбовий центр" акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство", Одеська область


САРАНЧУКУ
Петру Петровичу

-

заступникові начальника відокремленого підрозділу "Тернопільська дистанція колії" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"


СЕМЕРЕНСЬКОМУ
Анатолію Анатолійовичу

-

старшому електромеханікові Лозівської дистанції сигналізації та зв'язку державного підприємства "Південна залізниця", Харківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"


СТРІЙ
Валентині Петрівні

-

завідувачеві аптеки комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна клінічна лікарня"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


ДЕРБАКУ
Миколі Юрійовичу

-

директорові Національного природного парку "Синевир", Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БАБІКОВУ
Олександру Михайловичу

-

завідувачеві відділу Управління справами Апарату Верховної Ради України


ГОЛОВІНУ
Євгену Анатолійовичу

-

заступникові голови Київської обласної державної адміністрації


ГОНЧАРУКУ
Юрію Геннадійовичу

-

начальникові територіального управління Державної судової адміністрації в Чернівецькій області


ГОРДІЄНКУ
Миколі Григоровичу

-

директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України


ГУСАР
Ользі Філатівні

-

начальникові управління Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії


ЗАНФІРОВІЙ
Тетяні Анатоліївні

-

ученому секретареві вченої ради Класичного приватного університету, доктору юридичних наук, професорові, м. Запоріжжя


КАЛУГІНУ
Олегу Юрійовичу

-

начальникові відділу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації


КУЛИК
Валентині Степанівні

-

начальникові територіального управління Державної судової адміністрації в Черкаській області


КУШАКОВІЙ-КОСТИЦЬКІЙ
Наталії Вадимівні

-

головному спеціалістові Бібліотеки Конституційного Суду України


МАЦЕЛЮХУ
Петру Семеновичу

-

судді у відставці апеляційного суду міста Києва


МИРНОМУ
Івану Миколайовичу

-

народному депутатові України


ПЕТРИЧЦІ
Павлу Федоровичу

-

судді у відставці апеляційного суду Львівської області


САВЕНКУ
Володимиру Пантелійовичу

-

судді у відставці апеляційного суду Миколаївської області


ЧАЮНУ
Сергію Миколайовичу

-

першому заступникові Керівника Головного управління Адміністрації Президента України


ЮЩЕНКУ
Олексію Олеговичу

-

головному консультантові відділу Головного управління Адміністрації Президента України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АЗАРЧЕНКОВУ
Петру Михайловичу

-

державному тренерові штатної збірної команди України з фехтування Державної служби молоді та спорту України


АКІЛОВУ
Михайлу Володимировичу

-

старшому тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики Державної служби молоді та спорту України


БАБЯРУ
Сергію Васильовичу

-

першому заступникові голови Кримської республіканської організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


БАЖЕНКОВУ
Євгену Володимировичу

-

голові Фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", м. Київ


КАРАБІНУ
Мирославу Євгеновичу

-

начальникові головного управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації


КОНОВАЛОВУ
Євгену Антоновичу

-

директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное, м. Херсон


КУРЛІЩУКУ
Івану Михайловичу

-

директорові Національного антидопінгового центру, м. Київ


ПАНЧЕНКО
Людмилі Володимирівні

-

заступникові начальника головного управління Київської міської державної адміністрації


ПАШІ
Андрію Вікторовичу

-

віце-президентові громадської організації "Дитячий спортивний танцювальний клуб "Браво", Автономна Республіка Крим


САМАРДАКУ
Володимиру Олексійовичу

-

тренерові Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з важкої атлетики Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос"


ТАРАСЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

старшому викладачеві, завідувачу кафедри фізичного виховання Харківської державної зооветеринарної академії


ЧЕРНИШОВУ
Сергію Олександровичу

-

голові фізкультурно-спортивного клубу "Хімік" акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


КОТЛЯРОВІЙ-ПРОКОПЕНКО
Ользі Юріївні

-

художникові-живописцю, м. Одеса


МІХНО
Тетяні Михайлівні

-

художникові, голові творчої спілки художників міста Севастополя "Мистецький шлях"


НЕКРАСОВУ
Андрію Валентиновичу

-

художникові, м. Київ.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
24 серпня 2012 року
№ 500/2012




вгору