Документ 475/2009, поточна редакція — Прийняття від 23.06.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня Конституції України

За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад
української державності, багаторічну сумлінну працю, високий
професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод людини і
громадянина п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом Свободи
ФРАНКА - голову Львівського обласного Петра Михайловича товариства політичних в'язнів і
репресованих
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ДЕЙЧА - народного депутата України Бориса Давидовича
ЧУБАРОВА - народного депутата III-V Рефата Абдурахмановича скликань Верховної Ради України,
першого заступника Голови Меджлісу
кримськотатарського народу
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БІЛОРУСА - народного депутата України Олега Григоровича
БОГУСЛАЄВА - народного депутата України Вячеслава Олександровича
ГРЕЧКА - президента фонду "Будівельна Бориса Олександровича ініціатива", м. Київ
КРУЦЯ - народного депутата України, Миколу Федоровича почесного голову правління
акціонерного товариства
"Івано-Франківськцемент"
КОТА - Самбірського міського голову, Михайла Івановича Львівська область
ОНОПЕНКА - Голову Верховного Суду України Василя Васильовича
ПАРУБІЯ - народного депутата України Андрія Володимировича
ПИЛАТЮКА - ректора Львівської національної Ігоря Михайловича музичної академії імені М.В.Лисенка
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ДІЯКА - головного радника голови правління
Івана Васильовича Національної акціонерної компанії
"Нафтогаз України", м. Київ
ЕДЕРА - генерального директора - художнього
Тадея Євстаховича керівника Львівського національного
академічного театру опери та балету
імені С. Крушельницької
ПАВЛЮКА - начальника державного підприємства
Миколу Пантелеймоновича "Одеський морський торговельний
порт"
СТОРОЖЕНКА - заступника голови Харківської Сергія Михайловича обласної державної адміністрації
СУМБАТОВА - голову наглядової ради акціонерного
Рубена Ашотовича товариства "Сумбуд", м. Суми
УСЕНКА - голову Центральної ради Анатолія Петровича кооперативно-профспілкового
фізкультурно-спортивного товариства
"Колос", м. Київ
ФАЛЮША - начальника Служби автомобільних Валерія Борисовича доріг у Дніпропетровській області
ЯЛОВОГО - заступника керівника Апарату Володимира Борисовича Верховної Ради України
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БІЛОУСЕНКА - члена колегії Запорізької Олександра Федоровича обласної державної адміністрації
БОРОВКОВА - начальника управління з питань Ігоря Юрійовича надзвичайних ситуацій Київської
обласної державної адміністрації
БРУСА - заступника голови Івано-Франківської
Василя Хомича обласної державної адміністрації
ВАЩУКА - ректора Закарпатського державного Федора Григорійовича університету
ГРАНОВСЬКОГО - голову правління акціонерного Геннадія Семеновича товариства "Уманський "Агрошляхбуд",
Черкаська область
ДМИТРУКА - заступника голови Волинської Василя Павловича обласної державної адміністрації
КІБІЧА - генерального директора приватного Ігоря Степановича підприємства "Колос", м. Чернівці
КОСЮТУ - прокурора Дніпропетровської області
Михайла Васильовича
МИХАЙЛОВА - першого заступника Голови Ради Євгенія Анатолійовича міністрів Автономної Республіки Крим
РЯБЕКУ - голову правління Всеукраїнської Олександра Григоровича асоціації "Афганці Чорнобиля",
м. Київ
СТОГНІЯ - завідувача кафедри державного вищого
Івана Петровича навчального закладу
"Переяслав-Хмельницький державний
педагогічний університет імені
Григорія Сковороди", Київська
область
УШКАРЕНКА - ректора Херсонського державного Віктора Олександровича аграрного університету
ЧЕКІТУ - віце-президента товариства Геннадія Леонідовича "Панком-Юн", м. Одеса
ШИШУКА - генерального директора Якова Омеляновича Коростенського центру соціального
захисту та реабілітації громадян
похилого віку, Житомирська область
ЯНИШИНА - голову Кам'янка-Бузької районної Ярослава Степановича державної адміністрації, Львівська
область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНІКЕЄНКА - голову Іллінецької районної Володимира Миколайовича державної адміністрації, Вінницька
область
БАЛЮКА - суддю Верховного Суду України Миколу Івановича
БАХМАТЮКА - голову ради директорів товариства Олега Романовича "Систем Технолоджі Компані -
Інвестментс", м. Київ
БЕЗСМЕРТНОГО - голову Житомирського обласного Олександра Васильовича територіального відділення
Антимонопольного комітету України
БОГОСЛАВЦЯ - голову Волочиської районної Володимира Івановича державної адміністрації, Хмельницька
область
БОЇНА - голову правління Черкаської обласної
Віктора Олександровича спілки споживчих товариств
БОЛБАТА - голову Новоазовської районної Івана Івановича державної адміністрації, Донецька
область
БУРКА - директора тенісного клубу Валерія Львовича "Унікорт", м. Харків
ВІТРИКА - директора державного Віталія Григоровича науково-технічного підприємства
"Бурова техніка", м. Полтава
ГАМАНА - першого заступника Керуючого Миколу Васильовича справами Апарату Верховної Ради
України
ГЕРАСИМЕНКА - начальника Управління Секретаріату
Анатолія Дмитровича Кабінету Міністрів України
ГЛАДУНЯКА - голову Хмельницької обласної ради Івана Васильовича
ДІБРОВУ - заступника Міністра оборони України
Володимира Антоновича
ДІДИКА - народного депутата України II Петра Андрійовича скликання Верховної Ради України,
начальника Ізюмської філії
акціонерного товариства "Харківгаз",
Харківська область
ДІДИЧА - голову Криничанської районної Валентина Володимировича державної адміністрації,
Дніпропетровська область
ДМИТРІЄВА - голову Краснокутської районної Анатолія Анатолійовича державної адміністрації, Харківська
область
ДОБРЯНСЬКОГО - голову Чернігівського окружного Віталія Віталійовича адміністративного суду
ЄГОРОВА - начальника державного підприємства
Андрія Юрійовича "Херсонський морський торговельний
порт"
ЗАБЕЛУ - голову Житомирської обласної Юрія Володимировича державної адміністрації
ЗАБЗАЛЮКА - члена Всеукраїнської асоціації Романа Омеляновича "Афганці Чорнобиля", м. Київ
ЗАВАЛЬНЮКА - ректора Кам'янець-Подільського Олександра Михайловича національного університету імені
Івана Огієнка, Хмельницька область
ЗЕЛЕНСЬКОГО - голову Лозівської районної Сергія Володимировича державної адміністрації, Харківська
область
КАІРУ - заступника директора акціонерного Миколу Івановича товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча"
- начальника управління сільського
господарства, Донецька область
КАЛІЩУКА - заступника голови Нововолинського Олександра Пилиповича осередку Волинського товариства
політв'язнів і репресованих
КАРПУКА - народного депутата України Володимира Георгійовича
КАЧНОГО - першого заступника голови Олександра Сталіноленовича Київської обласної ради
КЛИМЕНКА - президента Української зернової Володимира Георгійовича асоціації, м. Київ
КОЗЕЛЕЦЬКОГО - заступника начальника Головного Віктора Прокоповича управління Генеральної прокуратури
України
КОСЕНКА - суддю Верховного Суду України Василя Йосиповича
КОСТЮКА - голову Красноармійської районної Михайла Семеновича ради, Донецька область
КРУПСЬКОГО - першого заступника Анатолія Федоровича Дніпропетровського міського голови
КУЗНЄЦОВА - начальника Управління МВС Василя Станіславовича України в Івано-Франківській області
КУЗЬМІНА - директора Інституту економіки і Олега Євгеновича менеджменту Національного
університету "Львівська політехніка"
КУЛИКА - голову Дніпропетровської обласної Івана Єлисейовича організації Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
ЛИСЕНКА - технічного директора акціонерного Олега Олександровича товариства "Запоріжжяобленерго"
МАСЛОВА - голову наглядової ради благодійної
Юрія Костянтиновича організації "Піклувальна рада
Одеського музею західного і східного
мистецтва"
МЕЛЬНИКА - заступника Міністра аграрної Сергія Івановича політики України
МИХАЙЛОВСЬКОГО - головного редактора Чернівецької Володимира Іларіоновича обласної громадсько-політичної
газети "Буковина"
МУЛИКА - виконавчого директора товариства Романа Мироновича "Комфорт-Вест", м. Івано-Франківськ
НЕСТЕРУКА - Кам'янець-Подільського міського Анатолія Макаровича голову, Хмельницька область
ОЛІЙНИКА - начальника територіального Олега Івановича управління Рахункової палати,
м. Одеса
ОНУФРІЙЧУКА - голову Волинського обласного Миколу Антоновича ветеранського громадсько-культурного
товариства "Холмщина"
ПАНЧЕНКА - директора товариства "Фастівка", Бориса Максимовича Київська область
ПАНЧЕНКА - заступника директора Харківського В'ячеслава Миколайовича державного академічного
театру ляльок імені В.А.Афанасьєва
ПАНЧЕНКА - заступника Голови Вищого Олександра Никифоровича адміністративного суду України
ПЕРЧИКА - начальника дільниці акціонерного Михайла Івановича товариства "Київметробуд"
ПОПАДИНЦЯ - начальника Тернопільського Ігоря Миколайовича обласного управління лісового та
мисливського господарства
ПОТАПЕНКА - голову господарського суду Володимира Івановича Харківської області
ПРОКОПЧУКА - суддю Верховного Суду України Юрія Володимировича
РОВИНСЬКОГО - начальника Одеського Юрія Олександровича територіального управління Державної
комісії з цінних паперів та
фондового ринку
САХАРЧУКА - Горлівського міського голову, Івана Андрійовича Донецька область
СВІРІДОВА - директора виконавчої дирекції Євгена Яковича Луганського обласного відділення
Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності
СЕМЕНЮКА - генерального директора корпорації Анатолія Івановича "Вінницясадвинпром"
СМИРНОВА - члена Кримсько-Угорського Миколу Миколайовича товариства, Автономна Республіка
Крим
ТИМЧУКА - заступника начальника Головного Ігоря Вікторовича управління - начальника управління
Генеральної прокуратури України
ТОВКАНА - начальника товариства "Проектно- Емануїла Степановича будівельне об'єднання "Тиса",
Закарпатська область
УЛЬЯНЧЕНКА - керівника управління Центрального Олександра Івановича виконавчого комітету Народного
Союзу "Наша Україна", м. Київ
ХАРКОВЦЯ - голову Гощанської районної державної
Василя Степановича адміністрації, Рівненська область
ЦЕНОВА - першого заступника начальника Миколу Володимировича Головного управління по боротьбі з
організованою злочинністю МВС
України
ЦИБЕНКА - директора виконавчої дирекції Василя Миколайовича Київського міського відділення Фонду
соціального страхування з тимчасової
втрати працездатності
ЧЕМЕРСЬКОГО - директора державного підприємства Юрія Івановича "Фастівське лісове господарство",
Київська область
ЧЕРНІЯ - заступника голови Вінницької Василя Васильовича обласної державної адміністрації
ШАПОВАЛОВА - генерального директора Олега Володимировича акціонерного товариства "Харківська
ТЕЦ-5"
ШЕВЧЕНКА - голову Запорізького обласного Тараса Григоровича об'єднання Всеукраїнського
товариства "Просвіта"
ЩЕРБЕЯ - помічника начальника Головного Мирослава Васильовича управління МНС України в
Закарпатській області
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ВЕРЕТІЛЬНИКА - голову Черкаської обласної Володимира Михайловича організації ветеранів
КЛЕВЧУКА - заступника начальника Управління Валерія Івановича державної охорони України,
генерал-майора
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ОСИЧЕНКО - голову правління акціонерного Надію Іванівну товариства "Лисичанський склозавод
"Пролетарій", Луганська область
ШАБАТУРУ - члена Львівського обласного Стефанію Михайлівну товариства політичних в'язнів і
репресованих
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАРСУКОВУ - суддю Верховного Суду України Валентину Михайлівну
ВАСИЛЮК - начальника головного управління з Світлану Михайлівну питань внутрішньої політики, у
справах засобів масової інформації
та зв'язків з громадськістю
Вінницької обласної державної
адміністрації
ВЕНГРОВСЬКУ - Кривобалківського сільського Валентину Петрівну голову Саратського району, Одеська
область
ВЕРЕСКУН - керівника департаменту Головної Антоніну Іванівну державно-правової служби
Секретаріату Президента України
ЄМЕЛЬЯНОВУ - заступника Міністра юстиції України
Інну Іванівну
КАСЬКОВУ - першого проректора Кіровоградського
Наталію Федорівну інституту регіонального управління
та економіки
КАСЬЯН - голову Орджонікідзевської районної
Ольгу Сергіївну адміністрації Запорізької міської
ради
КИРИЛЮК - голову Чернівецької обласної Марію Іванівну Асамблеї інвалідів
КОРІННУ - начальника головного управління Галину Віталіївну Житомирської обласної державної
адміністрації
КОЗЕНКО - директора Донецького обласного Тамару Миколаївну центру зайнятості
КУЛИК - старшого слідчого Головного Марину Георгіївну слідчого управління МВС України,
підполковника міліції
ПОНОМАРЕНКО - директора сільськогосподарського Валентину Федорівну товариства "Надія", Херсонська
область
ТЕЛЕШ - голову Кагарлицької районної Тамару Сергіївну державної адміністрації, Київська
область
ТИТАРЕНКО - начальника територіального Ольгу Миколаївну управління державної судової
адміністрації в Харківській області
ТРОФІМЮК - ведучу програм відділу Рівненської
Богдану Ігорівну обласної державної телерадіокомпанії
ФУРСУ - заступника головного лікаря Ірину Анатоліївну Державного
лікувально-профілактичного закладу
"Центральна клінічна лікарня
Укрзалізниці", м. Харків
ЧЕРНОВУ - секретаря Луганської міської ради Надію Володимирівну
Нагородити орденом Данила Галицького
ГНАТЕНКА - Дружківського міського голову, Валерія Сергійовича Донецька область
КЛІМОВИЧА - начальника відділення Олександра Дмитровича Національної служби посередництва і
примирення у Волинській області
КОСТЮКОВА - Краматорського міського голову, Геннадія Андрійовича Донецька область
ЛІТВІЩЕНКА - Новомосковського міського голову, Віктора Івановича Дніпропетровська область
ЛІХОТКІНА - начальника відділу Департаменту Олександра Ілліча Міністерства оборони України
МОЙСЕЄНКА - Керівника Служби з питань Віктора Миколайовича помилування Секретаріату Президента
України
НАЗАРЕНКА - керівника апарату Державної Юрія Миколайовича комісії з цінних паперів та
фондового ринку
ОЛЕКСЮКА - начальника відділу Чернівецької Дмитра Георгійовича обласної державної адміністрації
РУХАДЗЕ - Єнакіївського міського голову, Сергія Жоржевича Донецька область
ХАРЛАМПОВИЧА - голову Ратнівської районної Адама Семеновича державної адміністрації, Волинська
область
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
НАУМОВА - начальника відділу Головного Миколу Михайловича управління МВС України, полковника
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
КОВАЛЬОВА - підполковника Віталія Івановича
РИМАРЧУКА - майора міліції Володимира Володимировича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНТОНЕНКА - старшого прокурора відділу Євгена Анатолійовича Генеральної прокуратури України
ВІЄВСЬКОГО - голову ради Кіровоградської Віталія Михайловича міської організації ветеранів
України
КУПРІЄНКА - голову сільськогосподарського Михайла Михайловича виробничого кооперативу "Полісся",
Чернігівська область
МОСКАЛЮКА - начальника відділу Генеральної Леоніда Полінарійовича прокуратури України
САВКУ - вихователя комунального закладу Ольгу Андріївну Херсонської обласної ради "Притулок
для дітей" служби у справах дітей
обласної державної адміністрації
СЕРГЄЄВУ - старшого наукового співробітника Світлану Миколаївну Чернігівського обласного історичного
музею імені В.В.Тарновського
СІМОРОЗА - Андріївського сільського голову Василя Григоровича Макарівського району, Київська
область
ЦАПАРА - Тернівського сільського голову Анатолія Феодосійовича Дунаєвецького району, Хмельницька
область
ШТАПЕНКА - директора Степовської Дмитра Вікторовича дитячо-юнацької спортивної школи
Миколаївського району, Миколаївська
область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БОЖКО - художникові-графіку, м. Київ Ніні Григорівні
ГЕРАСІМОВУ - художникові, Автономна Республіка Леоніду Степановичу Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЮК - артистці-вокалістці Єлизаветі Олександрівні Театрально-видовищного закладу
культури "Київський академічний
театр оперети"
ДОБРОМІЛЬСЬКІЙ-ГІЗІ - солістці Рівненської обласної Квітославі Степанівні філармонії
СИТНИК Наталії Михайлівні - керівникові творчого центру
(Наталії Май) Н.Май Полтавського міського
будинку культури
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АНДРУСЕНКУ - директорові товариства Василю Степановичу "Електромонтаж-425", м. Вінниця
ВІВТОНЕНКУ - заступникові начальника Володимиру Кононовичу Служби автомобільних доріг у
Житомирській області
ГОЛОВАЧУ - бригадирові акціонерного Степану Михайловичу товариства "Миколаївбудінвест"
ДЕНИСОВУ - начальникові управління Миколі Івановичу капітального будівництва Херсонської
обласної державної адміністрації
ІСАЄНКУ - заступникові Міністра Дмитру Валерійовичу регіонального розвитку та
будівництва України
КОРОЛЮ - начальникові управління Миколі Івановичу капітального будівництва Сумської
обласної державної адміністрації
НІКОЛОВУ - міністрові будівельної політики Володимиру Іллічу і архітектури Автономної Республіки
Крим
СЕНІВУ - голові Тлумацької районної Василю Івановичу державної адміністрації,
Івано-Франківська область
СИДОРЕНКУ - директорові державного підприємства
Івану Олексійовичу "Судовий будівельно-експертний
центр" Державної судової
адміністрації України
СОПІКУ - головному спеціалістові державного
Віталію Івановичу науково-технологічного центру
консервації і реставрації пам'яток
"Конрест" Української спеціальної
науково-реставраційної
проектно-будівельно-виробничої
корпорації "Укрреставрація", м. Київ
ЧОРБАДЖИ - заступникові голови Одеської Івану Михайловичу обласної державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ЗАЦАРИННІЙ - заступникові директора Городнянської
Галині В'ячеславівні районної гімназії, Чернігівська
область
ПОПЛАВСЬКІЙ - учительці Москалівської Галині Мефодіївні загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Тернопільська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ВОРОШИЛОВУ - диригентові Національної Андрію Миколайовичу заслуженої академічної капели
України "Думка", м. Київ
ЙОВСІ - завідувачу комісії Луганського Сергію Миколайовичу обласного коледжу культури і
мистецтв
ОЗЕРОВУ - художньому керівникові, головному Борису Георгійовичу режисеру приватного підприємства
"Театр Бориса Озерова", м. Львів
РОЗІНУ - професорові кафедри Харківської Мойсею Яковичу державної академії культури
СЕМЕНЮКУ - художникові, доцентові Львівської Василю Івановичу академії мистецтв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БАУЛІНУ - судді Конституційного Суду України,
Юрію Васильовичу докторові юридичних наук,
професорові
БУСИГІНУ - завідувачеві кафедри Національного
Борису Сергійовичу гірничого університету,
м. Дніпропетровськ
БЛАГУНУ - завідувачеві кафедри Прикарпатського
Івану Семеновичу національного університету імені
Василя Стефаника, доктору
економічних наук, професорові,
Івано-Франківська область
ВЛАСКУ - провідному науковому Миколі Петровичу співробітникові Національної
академії оборони України
КАНІНСЬКОМУ - завідувачеві відділу Національного
Петру Казимировичу наукового центру "Інститут аграрної
економіки" Української академії
аграрних наук України, докторові
економічних наук, м. Київ
МИЛИЦІ - завідувачеві кафедри Запорізької Миколі Миколайовичу медичної академії післядипломної
освіти, доктору медичних наук,
професорові
ОЖЕВАНУ - завідувачеві відділу Національного
Миколі Андрійовичу інституту проблем міжнародної
безпеки при Раді національної
безпеки і оборони України, докторові
філософських наук, професору
ПОЛОЖЕНЦЮ - завідувачеві кафедри Державного Віктору Михайловичу агроекологічного університету,
докторові сільськогосподарських
наук, професору, м. Житомир
СИТНИКУ - завідувачеві кафедри Національної Григорію Петровичу академії державного управління при
Президентові України, докторові наук
з державного управління, професору
СТЕПАНЕНКУ - ректору Полтавського державного Миколі Івановичу педагогічного університету імені
В.Г.Короленка, доктору філологічних
наук, професорові
ХУТОРЯН - провідному науковому співробітникові
Наталії Миколаївні Інституту держави і права імені
В.М.Корецького НАН України,
докторові юридичних наук, професору
ЧЕРКАСОВУ - завідувачеві кафедри Національного
Віктору Гавриловичу медичного університету імені
О.О.Богомольця, докторові медичних
наук, професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
АГЄЄВІЙ - начальникові управління Тетяні Миколаївні моніторингу реалізації інвестиційних
проектів і бюджетних програм
виконавчого апарату Донецької
обласної ради
АНТОНОВІЙ - заступникові начальника головного Аллі Вікторівні фінансового управління - начальнику
управління Київської обласної
державної адміністрації
ГОБЛИКУ - заступникові голови Закарпатської Володимиру Васильовичу обласної державної адміністрації
ГОЛОВКУ - заступникові голови правління Анатолію Терентійовичу Національного депозитарію України,
м. Київ
ГОРБАЛЮ - члену ради Національного банку Василю Михайловичу України, народному депутату України
ДЕМЧЕНКО - заступникові начальника Управління
Валентині Михайлівні зовнішньоекономічної політики
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ДЕРГУНОВУ - першому заступникові голови Сергію Геннадійовичу Донецької обласної державної
адміністрації
ЗУБКУ - директорові Херсонської філії Юрію Володимировичу акціонерного товариства "Кредобанк"
КАШУБІ - голові Координаційної ради з питань
Ярославу Миколайовичу діяльності малого бізнесу у сфері
рекреацій, курортів та туризму
Львівської обласної державної
адміністрації
КОВАЛЕНКУ - заступникові директора департаменту
Василю Григоровичу Рахункової палати
КОЛОМІЙЦЮ - голові Львівського обласного Ігорю Федоровичу територіального відділення
Антимонопольного комітету України
МОЛОКОВУ - начальникові головного фінансового
Станіславу Вікторовичу управління Дніпропетровської
обласної державної адміністрації
ПАВЛЕНКУ - заступникові Міністра Кабінету Володимиру Петровичу Міністрів України
П'ЯТАКУ - першому заступникові голови Валерію Альбертовичу Львівської обласної державної
адміністрації
РЯЗАНЦЕВУ - генеральному директорові Віктору Володимировичу акціонерного товариства
"Прикарпатська інвестиційна компанія
"ПРІНКОМ", м. Івано-Франківськ
СЕМЕНЕНКУ - першому заступникові начальника Віктору Васильовичу Регіонального відділення Фонду
державного майна України по
Вінницькій області
УТКІНУ - голові Гайсинської районної Владиславу Анатолійовичу державної адміністрації, Вінницька
область
ШАМІЛОВУ - президентові Запорізької Володимиру Івановичу торгово-промислової палати
ЯБЛОНСЬКОМУ - начальникові Рівненської митниці Степану Тимофійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
КОНДРАТЕНКУ - голові правління - генеральному Валентину Григоровичу директорові акціонерного товариства
"ЛьвівОРГРЕС"
ХРЕБТІЮ - директорові з кадрів, соціальних і
Віталію Михайловичу загальних питань акціонерного
товариства "Акціонерна компанія
Вінницяобленерго", м. Вінниця
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БАТІГ - головному консультантові Головної Любові Іванівні служби комунікацій Секретаріату
Президента України
ЗАБАРІ - головному редакторові Юрію Сергійовичу Всеукраїнської професійної газети
"Юридическая практика", м. Київ
ЛИМАР - віце-президентові товариства Юлії Володимирівні "Главред-медіа", м. Київ
МАЗУРКЕВИЧУ - головному редакторові редакції Ярославу Івановичу щотижневої газети МВС України
"Іменем Закону"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ТУРЧИН - завідувачеві відділення Валентині Данилівні державного підприємства "Санаторій
"Конча-Заспа" Державного управління
справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
СИМОНЕНКУ - директорові державної організації Едуарду Володимировичу "Лісове господарство "Білоозерське"
Державного управління справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
КАНСЬКОМУ - генеральному директорові Валерію Кириловичу акціонерного товариства "Рівненський
ливарний завод"
ОСЕРВАСЕРУ - директорові з якості акціонерного Михайлу Яковичу товариства "Запоріжтрансформатор"
ПОНОМАРЕНКУ - директорові дочірнього Володимиру Григоровичу підприємства торгово-побутової фірми
"Зірка" акціонерного товариства по
виробництву сільськогосподарської
техніки "Червона зірка",
м. Кіровоград
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
КЛЮЧНИКОВУ - начальникові управління Олександру Вікторовичу ветеринарної медицини в місті Керчі,
Автономна Республіка Крим
МАРТИНЮКУ - начальнику управління ветеринарної
Василю Івановичу медицини в Уманському районі,
Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ДЗЮБЕНКО - заступникові директора Інституту Тамарі Олексіївні культурології Академії мистецтв
України, м. Київ
КАНЮЦІ - фотокореспондентові газети Руслану Вікторовичу "День" акціонерного товариства
"Українська прес-група", м. Київ
МАЛЬЧИЦЬКОМУ - керівникові народного Нестору Антоновичу самодіяльного фольклорного колективу
"Руснаки" Мукачівського міського
будинку культури, Закарпатська
область
НІКОНОВІЙ - заступникові начальника - начальнику
Любові Олексіївні відділу управління культури і
туризму Сумської обласної державної
адміністрації
ОСТАПЕНКО - завідувачеві відділу Музею історії
Галині Дмитріївні та культури кримських татар
Кримської республіканської установи
"Бахчисарайський історико-культурний
заповідник", Автономна Республіка
Крим
ПІЛЬЧЕВСЬКІЙ - директорові Чернігівської дитячої Тамарі Іванівні художньої школи
ПТАШЦІ - начальникові управління культури Миколі Миколайовичу і туризму Донецької обласної
державної адміністрації
ПУСТОВІТУ - заступникові директора - начальнику
Тарасу Павловичу відділу Державного архіву
Полтавської області
РИБАКУ - начальникові відділу культури Петру Івановичу і туризму Козівської районної
державної адміністрації,
Тернопільська область
САМОЙЛЕНКО - завідувачеві відділу Головної Лілії Іванівні служби з питань гуманітарного
розвитку Секретаріату Президента
України
СМАЛЬ - начальникові відділу культури і Ользі Геннадіївні туризму Городнянської районної
державної адміністрації,
Чернігівська область
ФЕДОТОВІЙ - начальникові управління культури Наталії Вікторівні і туризму Херсонської обласної
державної адміністрації
ШКЛЯРЕНКУ - директорові комунального закладу Віталію Миколайовичу "Запорізький обласний театр юного
глядача"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БАРАНОВІЙ - директорові Експериментального Тетяні Олександрівні навчально-виховного комплексу
"Школа майбутнього", Автономна
Республіка Крим
БОЙЧУКУ - директорові Луцького педагогічного
Петру Микитовичу коледжу, Волинська область
БОУЛ - головному спеціалістові відділу Вірі Василівні із забезпечення взаємодії з
Верховною Радою України та
законотворчої роботи Міністерства
освіти і науки України
БУРЄННІКОВУ - директорові Інституту Юрію Анатолійовичу машинобудування та транспорту
Вінницького національного технічного
університету
ГАРАГОНИЧУ - доцентові Мукачівського державного
Василю Васильовичу університету, Закарпатська область
ЖАДАНУ - проректорові Луганського Василю Івановичу національного університету
імені Тараса Шевченка
ЛАДИЧЕНКО - завідувачеві кафедри методики Тетяні В'ячеславівні викладання історії та
суспільно-політичних дисциплін
Національного педагогічного
університету імені М.П. Драгоманова,
м. Київ
ЛАНДСМАНУ - заступникові Харківського міського
Вадиму Ароновичу голови - директору Департаменту з
гуманітарних питань Харківської
міської ради
МАЛИНІНІЙ - начальнику відділу освіти Тетяні Василівні Дергачівської районної державної
адміністрації, Харківська область
ОБОРОНЬКО - голові Миколаївської обласної Клавдії Михайлівні організації профспілки працівників
освіти і науки України
РАДЧЕНКУ - директорові Чернігівського Віктору Миколайовичу радіомеханічного технікуму
ШВЕЦЮ - першому проректорові, завідувачу Євгену Яковичу кафедри Запорізької державної
інженерної академії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОЙЧУКУ - головному інженерові - першому Івану Яковичу заступнику начальника
нафтогазовидобувного управління
"Надвірнанафтогаз" акціонерного
товариства "Укрнафта",
Івано-Франківська область
БУЛЯВЕЦЬ - заступникові директора товаритсва Софії Іллівні "Хлібодар", м. Рівне
ВТЕРКОВСЬКОМУ - генеральному директорові Дмитру Дмитровичу державного підприємства "Виробниче
об'єднання "Карпати",
м. Івано-Франківськ
ГРОДУ - генеральному директорові Івану Михайловичу акціонерного товариства
"Матімекс-Україна", м. Київ
ЗІМІНУ - президентові Національної Олегу Петровичу акумуляторної корпорації "ІСТА",
м. Дніпропетровськ
ЛЕВКОВИЧУ - голові правління акціонерного Андрію Васильовичу товариства "Івано-Франківський завод
"Промприлад"
РАДЧУКУ - голові правління акціонерного Олександру Олексійовичу товариства "Київхімволокно", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛОВУ - начальникові відділу Управління Сергію Єгоровичу державної охорони України
ЖУРАВЛЬОВУ - голові правління акціонерного Валентину Івановичу товариства "ВАРЗ", Дніпропетровська
область
КИЯЩЕНКУ - голові правління - генеральному Олександру Миколайовичу директору акціонерного товариства
"Краснолуцьке АТП 10911", Луганська
область
КОЧУБЕЮ - заступникові начальника управління
Михайлу Валентиновичу - начальнику відділу Державної
авіаційної адміністрації
Міністерства транспорту та зв'язку
України
ТЕРЗІЄВУ - начальникові управління Міністерства
Івану Миколайовичу вугільної промисловості України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ПОЛОГОВУ - начальникові управління охорони Віктору Ігоровичу здоров'я Севастопольської міської
державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ДМИТРЕНКУ - голові правління Василю Івановичу сільськогосподарського акціонерного
товариства "Первомайське", Сумська
область
КИРИЧЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Василю Петровичу товариства "Світоч", Полтавська
область
КОРНІЄНКУ - голові сільськогосподарського Петру Григоровичу виробничого кооперативу
"Лиманський", Миколаївська область
ЛИТВИН - заступникові начальника Марії Мирославівні управління агропромислового розвитку
- начальнику відділу Тернопільської
районної державної адміністрації
ЛІЩУКУ - директорові сільськогосподарського
Сергію Яковичу товариства "Україна", Волинська
область
МОТУЗ - голові сільськогосподарського Наталії Іванівні виробничого кооперативу "П'ятигори",
Київська область
ПАВЛІЧЕНКУ - першому заступникові голови Віктору Васильовичу Черкаської обласної ради
ПАСЮТІ - директорові державного підприємства
Андрію Григоровичу "Дослідне господарство імені 9 Січня
Полтавського інституту
агропромислового виробництва імені
М.І.Вавілова Української академії
аграрних наук"
ПОЛЯКОВУ - заступникові голови Сватівської Григорію Андрійовичу районної державної адміністрації,
Луганська область
ПОРХУНУ - заступникові директора Інституту Миколі Григоровичу розведення і генетики тварин
Української академії аграрних наук,
Київська область
ПРИВАЛОВУ - президентові корпорації Віктору Дмитровичу "Украгропромбізнес", м. Київ
СЕЛЕЦЬКІЙ - голові селянського (фермерського) Ніні Федорівні господарства "Центр", Кіровоградська
область
ШИНКАРЕНКУ - голові Олександрівської районної Анатолію Івановичу державної адміністрації,
Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ВЕРИГІНІЙ - начальникові управління праці Катерині Василівні та соціального захисту населення
Старобільської районної державної
адміністрації, Луганська область
ГОЛОБОРОДЬКУ - начальникові Головного управління Сергію Дмитровичу праці та соціального захисту
населення Черкаської обласної
державної адміністрації
ДВОРНИКУ - заступникові керівника управління Олегу Івановичу соціальної безпеки - завідувачу
відділу проблем національної безпеки
у соціальній та гуманітарній сферах
Апарату Ради національної безпеки і
оборони України
ЗУБАКОВІЙ - першому заступникові начальника Наталі Петрівні Головного управління Пенсійного
фонду України в Автономній
Республіці Крим
КІРІЛЕНКУ - голові Нахімовської районної Сергію Івановичу державної адміністрації міста
Севастополя
КОЛЕСНІЧЕНКО - заступникові Первомайського Ользі Анатоліївні міського голови - начальнику
управління праці та соціального
захисту населення, Миколаївська
область
КРАВЕЦЬ - начальникові управління праці та Тетяні Михайлівні соціального захисту населення
Маловисківської районної державної
адміністрації, Кіровоградська
область
ПИЛИПЧУКУ - заступникові Шепетівського Василю Миколайовичу міського голови - начальнику
управління праці та соціального
захисту населення виконавчого
комітету, Хмельницька область
ЦОКУР - заступникові голови Ірині Геннадіївні Севастопольської міської державної
адміністрації
ШИШКУ - начальникові Медичного Олександру Андрійовичу реабілітаційного центру "Перлина
Прикарпаття" МВС України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
АТАМАНЮКУ - першому проректорові Державної Юлію Андрійовичу академії житлово-комунального
господарства Міністерства
житлово-комунального господарства
України
БАРАШУ - голові правління Рівненської Петру Федоровичу обласної спілки споживчих товариств
ГЕРЕЗІ - голові правління товариства Олександру Володимировичу "ЕпіЦентр К", м. Київ
ГОРОХОВСЬКОМУ - голові правління Дніпропетровської
Іллі Леонідовичу обласної спілки споживчих товариств
ЖУРАВЛЬОВУ - директорові з виробництва товариства
Іллі Григоровичу "КП Чисте місто", м. Севастополь
КАРАСЬ - директорові комбінату громадського
Любові Опанасівні харчування "Славутич" при
Національному технічному
університеті "Харківський
політехнічний інститут"
КРАВЧЕНКУ - директорові Сумської філії Віктору Васильовичу акціонерного товариства "Укртелеком"
КУЧЕРУ - генеральному директорові державної
Михайлу Михайловичу організації "Резиденція "Синьогора"
Державного управління справами
ЛЕПЕТЮКУ - начальникові Управління Торгово- Леоніду Дмитровичу промислової палати України, м. Київ
МАСЛАКОВУ - першому заступникові Керівника Володимиру Олексійовичу Апарату Верховної Ради України -
керуючому справами
СЛЕПКАНЮ - голові правління акціонерного Сергію Петровичу товариства "Київгаз", м. Київ
ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ - начальникові Тернопільського Геннадію Казимировичу лінійного виробничого управління
магістральних газопроводів
ЧИНУШУ - голові товариства "Бізнес-центр Валерію Миколайовичу "Буковинський", м. Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ПАЛАТНІКОВУ - члену правління Одеської Григорію Аркадійовичу організації Національної спілки
художників України
ПЕТРІВ - майстрові народної творчості, Марії Іванівні Івано-Франківська область
СІЧКАРЮ - художникові Чернівецької обласної Якову Петровичу організації Національної спілки
художників України
ЧЕПЕЛИКУ - скульпторові, члену Національної Олексію Володимировичу спілки художників України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАГРЯКУ - начальникові Головного управління Андрію Степановичу юстиції у Львівській області
БАРАНЕНКО - судді апеляційного суду Запорізької
Ларисі Яківні області
БЕРДНІК - судді Верховного Суду України Інні Станіславівні
БУГЛАКУ - директорові з правового забезпечення
Юрію Олександровичу і корпоративного управління
акціонерного товариства "Луцький
автомобільний завод", Волинська
область
ВАСИЛЬКЕВИЧУ - завідувачеві секретаріату Ярославу Івановичу Комітету Верховної Ради України з
питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності
ВЕСЕЛЬСЬКІЙ - судді Вищого адміністративного суду
Тетяні Федорівні України
ВИНОГРАДОВІЙ - судді апеляційного суду Одеської Людмилі Євгенівні області
ВОЙНАРОВСЬКІЙ - начальникові управління Верховного
Галині Андріївні Суду України
ВОРОНІ - заступникові Вінницького міського Анатолію Микитовичу голови
ДІДКІВСЬКІЙ - заступникові керівника секретаріату
Тетяні Трохимівні - начальникові управління Вищої ради
юстиції
ЖИЛЦІ - заступникові Керівника Головної Івану Павловичу служби з питань діяльності
правоохоронних органів Секретаріату
Президента України
ЗАГОРОДНЬОМУ - судді Вищого адміністративного Анатолію Федоровичу суду України
ЗЕЛЕНІНУ - заступникові голови Київського Вячеславу Олексійовичу апеляційного господарського суду
ІВАНЦЮ - прокуророві Голосіївського району Миколі Григоровичу міста Києва
ІНШИНУ - професорові кафедри Криворізького Миколі Івановичу економічного інституту Київського
національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана,
доктору юридичних наук, професорові,
Дніпропетровська область
КАНЗАФАРОВІЙ - заступникові декана економіко- Ілоні Станіславівні правового факультету Одеського
національного університету імені
І.І. Мечникова
КОВАЛЬЧУКУ - першому заступникові начальника Володимиру Дмитровичу Головного управління юстиції в
Івано-Франківській області
КОЗИРЮ - старшому прокуророві відділу Петру Григоровичу Генеральної прокуратури України
КОЛОМІЙЦЮ - першому заступникові голови Миколі Володимировичу апеляційного суду Тернопільської
області
КОНОПЛЬОВУ - проректорові Одеського державного Вячеславу Вячеславовичу університету внутрішніх справ -
начальнику Кримського юридичного
інституту, докторові юридичних наук
КОТИКУ - раднику Уповноваженого Верховної Зінону Дмитровичу Ради України з прав людини, м. Львів
КРИЗСЬКОМУ - главі адвокатського об'єднання Юрію Юрійовичу "Національна адвокатська компанія",
м. Київ
КУЧЕРЕНКО - провідному науковому співробітникові
Ірині Миколаївні Інституту держави і права імені
В.М.Корецького НАН України,
докторові юридичних наук
МЕЩЕРЯКУ - голові правління акціонерного Сергію Сергійовичу товариства "Український інноваційний
банк", м. Київ
МИРОНЕНКУ - судді Вищого адміністративного Олександру Власовичу суду України
МОЗГОВОМУ - судді апеляційного суду Олександру Дмитровичу Харківської області
МОРОЗУ - судді Верховного Суду України Миколі Андрійовичу
ПЕТРИШИНУ - заступникові голови апеляційного Івану Павловичу суду Вінницької області
ПРОСКУРНЯКУ - начальникові Управління МВС Георгію Васильовичу України в Чернівецькій області
РИЖОМУ - директорові адвокатського Володимиру Федоровичу об'єднання Адвокатської фірми
"В.Рижий і партнери", м. Миколаїв
САДОВОМУ - голові Голосіївської районної у Сергію Миколайовичу місті Києві державної адміністрації
СЄРОВІЙ - начальникові юридичного відділу Ользі Олександрівні апарату Київської обласної державної
адміністрації
СКАЛОЗУБУ - начальникові Департаменту Леоніду Павловичу Державної служби боротьби з
економічною злочинністю МВС України,
генерал-лейтенанту міліції
СКОТАРЮ - голові правління акціонерного Миколі Яковичу комерційного банку "Легбанк",
м. Київ
СМИРНОВУ - заступникові начальника Головного Анатолію Михайловичу управління МВС України в Донецькій
області - начальнику міліції
громадської безпеки, полковнику
міліції
ЦІЛЕНКУ - голові господарського суду Валерію Анатолійовичу Полтавської області
ЧЕРНОВСЬКОМУ - голові апеляційного суду Олексію Костянтиновичу Чернівецької області
ЧЕХОВИЧУ - завідувачеві відділу Служби Сергію Болеславовичу забезпечення зв'язків з
Конституційним Судом України та
Центральною виборчою комісією
Секретаріату Президента України
ШАШКІНІЙ - голові Балаклавського районного Валентині Андріївні суду міста Севастополя
ШУЛЬГАЧУ - голові Тернопільського окружного Миколі Петровичу адміністративного суду
ЮРКЕВИЧУ - першому заступникові голови Михайлу Васильовичу Львівського апеляційного
господарського суду
ЯРОШ - судді Приморського місцевого суду Світлані Володимирівні міста Одеси.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 23 червня 2009 року
N 475/2009



вгору