Документ 355/2013, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


ШАПОВАЛА
Володимира Миколайовича

-

Голову Центральної виборчої комісії


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


МАЗАРАКІ
Анатолія Антоновича

-

ректора Київського національного торговельно-економічного університету


МХІТАРЯНА
Нвєра Мнацакановича

-

народного депутата України


ПЕУНОВА
Вадима Костянтиновича

-

письменника, м. Донецьк


ПИЛИПЧУКА
Петра Пилиповича

-

Голову Верховного Суду України у відставці


СТОЯНА
Олександра Миколайовича

-

народного депутата України


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ДІБРОВУ
Валерія Григоровича

-

директора товариства "П'ятидні", Волинська область


ДОБЖАНСЬКОГО
Віталія Броніславовича

-

генерального директора державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України


КЛІМОВА
Леоніда Михайловича

-

народного депутата України


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


АФОНІНА
Олександра Васильовича

-

президента благодійної організації "Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів", м. Київ


БІЛОНОЖКА
Віталія Васильовича

-

генерального директора міжнародного фестивалю родинної творчості "Мелодія двох сердець", м. Київ


БОРИСОВА
В'ячеслава Івановича

-

директора Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, м. Харків


БУРЛАКОВА
Павла Миколайовича

-

першого заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим


ВОЗНЮКА
Володимира Денисовича

-

суддю Конституційного Суду України у відставці, заступника директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ГРИЦЕНКА
Володимира Ілліча

-

директора Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, м. Київ


ДЕМЧЕНКА
Володимира Йосиповича

-

директора товариства "Оріон", Дніпропетровська область


ДЖУРИНСЬКОГО
Віталія Олександровича

-

президента товариства "ВіДі Груп", Київська область


ЖЕБРОВСЬКОГО
Бориса Михайловича

-

заступника Міністра освіти і науки України


ЗАГРИВОГО
Володимира Івановича

-

Новоград-Волинського міського голову, Житомирська область


ІЩЕНКА
Миколу Івановича

-

директора гірничодобувного дивізіону товариства "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ", Дніпропетровська область


КАРПЕНКА
Юрія Володимировича

-

генерального директора спільного українсько-французького підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства "Основа-Солсиф", м. Київ


КОВАЛЬЧУКА
Сергія Михайловича

-

засновника приватного підприємства "Універсам", Волинська область


КОШИНА
Юрія Андрійовича

-

начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства


МОКРЕНЦЯ
Михайла Григорійовича

-

директора об'єднаного аміачного заводу акціонерного товариства "Концерн Стирол", Донецька область


ПАНЧЕНКА
Бориса Максимовича

-

директора товариства "Фастівка", Київська область


ПРЕСНЯКА
Ігоря Степановича

-

директора казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя


СКОРИКА
Миколу Леонідовича

-

міністра фінансів Автономної Республіки Крим


СТЕПКА
Михайла Филимоновича

-

директора Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ФІЛАТОВА
Юрія Васильовича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод"


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АКАЙОМОВА
Петра Івановича

-

першого заступника голови правління регіональної громадської організації "Земляцтво Донбасівців", м. Москва


БАБАНСЬКОГО
Василя Марковича

-

голову Балтської районної державної адміністрації, Одеська область


БАБИЧА
Євгенія Михайловича

-

завідувача кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне


БАЛЮКА
Олександра Васильовича

-

бригадира тракторної бригади агрофірми "Україна", Полтавська область


БАРВІНЕНКА
Віталія Дмитровича

-

народного депутата України


БЕРНАДСЬКУ
Лілію Віталіївну

-

заступника голови - керівника апарату Хмельницької обласної державної адміністрації


БУРЛАКУ
Василя Михайловича

-

заступника голови - керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації


ВАСИЛИШИНА
Андрія Володимировича

-

президента Всеукраїнського благодійного фонду правоохоронних органів, Збройних Сил і військових формувань "Україна", генерала внутрішньої служби України, м. Київ


ВАСИЛЬЄВУ
Ларису Миколаївну

-

поетесу, прозаїка, президента музейно-меморіального комплексу "Історія танку Т-34", м. Москва


ГАЙДУКОВА
Михайла Дмитровича

-

голову Луганської обласної організації ветеранів України


ГЄЛЛЄРА
Євгенія Борисовича

-

народного депутата України


ГИКУ
Олексія Миколайовича

-

голову Канівської районної державної адміністрації, Черкаська область


ДЕЙНЕГУ
Володимира Петровича

-

депутата Київської міської ради


ЗАМОГИЛЬНОГО
Володимира Борисовича

-

льотчика-випробувача державного підприємства "Завод 410 ЦА", м. Київ


ЗІЛЬБЕРМАНА
Юрія Абрамовича

-

проректора Київського інституту музики імені Р.М. Глієра


ІВАНЕНКА
Петра Петровича

-

голову Броварської районної державної адміністрації, Київська область


КИСЛИЦИНА
Володимира Олександровича

-

директора комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва"


КИЯШКА
Анатолія Яковича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


КІЦУЛА
Миколу Романовича

-

майстра мостового дільниці відокремленого підрозділу "Стрийська дистанція колії" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"


КОМАРЕНКА
Григорія Олексійовича

-

заступника голови правління регіональної громадської організації "Земляцтво Донбасівців", м. Москва


КРИВКА
Михайла Петровича

-

першого заступника голови Рівненської обласної ради


КРУЦЮКА
Сергія Петровича

-

голову Сімферопольської районної ради, Автономна Республіка Крим


ЛАЗНИКА
Петра Івановича

-

голову Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок


ЛУК'ЯНОВА
Сергія Віталійовича

-

начальника Рівненської митниці Міністерства доходів і зборів України


ЛУНЬОВА
Олексія Миколайовича

-

голову ради капітанів акціонерного товариства "Югрефтрансфлот", м. Севастополь


МАЛИША
Анатолія Миколайовича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


МЕДВЕДЧУКА
Володимира Миколайовича

-

заступника Дніпропетровського міського голови


МОЛОТОВА
Валерія Вікторовича

-

голову Борзнянського районного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Чернігівська область


МОЛЧАНОВА
Артема Володимировича

-

генерального директора товариства "Управляюча компанія "Група ГМС", м. Москва


МОРОЗА
Олександра Григоровича

-

генерального директора товариства "Славутич-Руда-Україна", Полтавська область


НАУМОВИЧА
Олександра Володимировича

-

Шахтарського міського голову, Донецька область


ПОЛЯКОВА
Артура Анатолійовича

-

начальника Миколаївської митниці Міністерства доходів і зборів України


ПОГРЕБНЯКА
Вадима Анатолійовича

-

директора товариства "Українсько-словенське підприємство "Хлібопекарський комплекс "Кулиничівський", Харківська область


ПРОСКУРНЮ
Івана Миколайовича

-

першого заступника генерального директора - головного інженера товариства "Гуала Кложерс Україна", м. Суми


РАФАЛЬСЬКОГО
Ігоря Олексійовича

-

голову Обухівської районної державної адміністрації, Київська область


РЖЕПІШЕВСЬКОГО
Костянтина Івановича

-

представника Міністерства закордонних справ України


СЕМЧУКА
Григорія Михайловича

-

першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України


СИДОРЕНКА
Олександра Івановича

-

голову Джанкойської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим


ТАРАСЕНКА
Станіслава Сергійовича

-

бригадира цеху товариства "Миколаївський глиноземний завод"


ТОКАРСЬКОГО
Василя Лукича

-

Замшанівського сільського голову, Волинська область


ТУРА
Анатолія Івановича

-

Іванківського сільського голову, Київська область


ФЕДОРЕНКА
Сергія Мирославовича

-

головного лікаря комунального закладу "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" Львівської обласної ради


ЧЕРНЯКА
Валентина Григоровича

-

генерального директора товариства "Граніт", Житомирська область


ЩОТКУ
Станіслава Олексійовича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


РОЗЕНКА
Віталія Івановича

-

суддю Конституційного Суду України у відставці


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КОВАЛЕНКО
Любов Григорівну

-

генерального директора державної організації "Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА"


МЄШКОВУ
Людмилу Іванівну

-

художника монументально-декоративного мистецтва, м. Київ


ПАЗИЧ
Майю Павлівну

-

актрису Київського академічного театру юного глядача на Липках


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БАТАЛОВУ
Валерію Давидівну

-

директора гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна, м. Київ


БРИТОВУ
Олену Валентинівну

-

директора дочірнього підприємства - дитячий садок "Казка", м. Суми


ВЕСТ
Світлану Олександрівну

-

заступника директора ліцею № 100 "Поділ" - загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів, м. Київ


ВОЛИНЕЦЬ
Людмилу Семенівну

-

Керівника Управління Адміністрації Президента України


ГАРКУШУ
Наталію Михайлівну

-

старшого наукового співробітника відділу Миколаївського обласного краєзнавчого музею


ГЛУЩЕНКО
Олену Миколаївну

-

координатора благодійних програм Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва


ГРУЗІНОВУ
Надію Дмитрівну

-

начальника управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська


ДЄДУШЕВУ
Марину Володимирівну

-

першого заступника начальника Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України - Центрального офісу з обслуговування великих платників


ЖУЧЕНКО
Галину Іванівну

-

голову Ровеньківської міської організації Товариства Червоного Хреста, Луганська область


КОВАЛЬЧУК
Любов Володимирівну

-

Острозького міжрайонного прокурора Рівненської області


КОТЛЯРЕВСЬКУ
Світлану Василівну

-

начальника управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Полтавській області


ЛАСКАВУ
Віру Петрівну

-

Степанецького сільського голову, Черкаська область


ЛИХУТУ
Любов Миколаївну

-

суддю Верховного Суду України у відставці


МІЩЕНКО
Наталію Іванівну

-

Гнідинцівського сільського голову, Чернігівська область


САД
Світлану Іванівну

-

заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації


СЕРДЮКОВУ
Надію Іванівну

-

заступника директора, головного агронома сільськогосподарського підприємства "Шевченка", Кіровоградська область


СТАМАТІНУ
Марину Владиславівну

-

заступника Харківського міського голови


ШУТОВУ
Ларису Валентинівну

-

начальника управління Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область


Нагородити орденом Данила Галицького


АВРАМЕНКА
Олега Миколайовича

-

заступника начальника Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


КАШИРІНА
Анатолія Васильовича

-

заступника директора департаменту - начальника відділу Державної служби експортного контролю України


ПОГОНЮКА
Василя Анатолійовича

-

начальника юридичного управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ІГНАТЕНКА
Володимира Івановича

-

заступника начальника Служби Управління державної охорони України, підполковника


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


АБРОСИМОВА
Вадима Володимировича

-

начальника відділення державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, прапорщика служби цивільного захисту


ГАТАНЮКА
Сергія Миколайовича

-

начальника сектору управління Управління МВС України в Тернопільській області, майора міліції


ІГНАТОВА
Ігоря Анатолійовича

-

заступника начальника Бородянського районного відділу - начальника кримінальної міліції Головного управління МВС України в Київській області, підполковника міліції


ЛИСЕЙКА
Олега Васильовича

-

заступника начальника відділу управління Головного управління МВС України в Одеській області, підполковника міліції


МАЗУРАКА
Станіслава Володимировича

-

старшого оперуповноваженого відділу управління Головного управління МВС України в Донецькій області, підполковника міліції


МИХАЙЛЕЦЬКОГО
Ореста Орестовича

-

начальника сектору управління Головного управління МВС України у Львівській області, підполковника міліції


МОТОВА
Дениса Володимировича

-

заступника начальника центру Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Донецькій області, підполковника служби цивільного захисту


МУДЯ
Романа Васильовича

-

старшого оперуповноваженого Новороздільського міського відділення міліції Миколаївського районного відділу Головного управління МВС України у Львівській області, майора міліції


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАЛИБЕРДІНА
Юрія Сергійовича

-

гірника очисного забою акціонерного товариства "Шахта імені О.Ф. Засядька", м. Донецьк


БОНДАРЕНКА
Олександра Миколайовича

-

заступника начальника Головного управління - начальника управління Генеральної прокуратури України


ВАСЬКОВСЬКОГО
Миколу Михайловича

-

завідувача відділу Господарського управління Секретаріату Конституційного Суду України


ГУБАРИКА
Івана Володимировича

-

оглядача гідротехнічних об'єктів Любешівського управління водного господарства Волинського обласного управління водних ресурсів


ГУТОГО
Романа Мироновича

-

сталевара електропечі цеху акціонерного товариства "АЗОВЕЛЕКТРОСТАЛЬ" акціонерного товариства "Азовмаш", Донецька область


ДЗЮБУ
Сергія Миколайовича

-

першого заступника голови громадської організації "Колегія футбольних арбітрів та інспекторів м. Києва"


ЗГУРОВСЬКОГО
Олега Віталійовича

-

машиніста електровоза локомотивного депо "Ясинувата - Західне державного підприємства "Донецька залізниця"


КАРАПИША
Василя Михайловича

-

слідчого прокуратури Ічнянського району Чернігівської області


ЛИТВИНЕНКА
Миколу Григоровича

-

начальника управління прокуратури Донецької області


МИХАЙЛОВУ
Тетяну Григорівну

-

старшого електромеханіка відокремленого підрозділу "Полтавська дистанція сигналізації та зв'язку" державного підприємства "Південна залізниця"


ПУТІМЦЕВУ
Оксану Олександрівну

-

головного консультанта відділу Судової палати Верховного Суду України


ПУШКАРЬОВА
Олександра Олександровича

-

Ліснівського сільського голову, Автономна Республіка Крим


РОМАНЧУКА
Станіслава Федоровича

-

старшого майстра моторо-випробувальної станції державного підприємства "Завод 410 ЦА", м. Київ


СТРУЦ
Олену Валеріївну

-

заступника начальника управління Генеральної прокуратури України


ТАРАСІЧЕВУ
Євдокію Прокопівну

-

двірника комунального підприємства "Служба єдиного замовника Ворошиловського району міста Донецька"


ТКАЧУК
Валентину Василівну

-

заступника завідувача Відділу Конституційного Суду України


УРБАНСЬКОГО
Петра Олексійовича

-

токаря цеху товариства науково-виробничого підприємства "Херсонський машинобудівний завод"


ЦАПЕНКО
Ніну Степанівну

-

Ганнівського сільського голову, Кіровоградська область


ЧУДІКА
Василя Олександровича

-

начальника цеху комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради


ЯДЛОВСЬКОГО
Івана Михайловича

-

старшого прокурора прокуратури Баштанського району Миколаївської області


Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГАВРИЛЮКУ
Олегу Григоровичу

-

композиторові, виконавцю, поету, м. Київ


ЕРЛУ
Хобарту

-

головному диригентові і художньому керівнику Національного одеського філармонічного оркестру

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


КОВНІРУ
Сергію Миколайовичу

-

солістові опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ


КРЕЙДУН
Дар'ї Сергіївні

-

солістці балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені П. Вірського, м. Київ


ЛОБОДІ
Світлані Сергіївні

-

співачці


САВЧЕНКО
Анжеліці Віталіївні

-

артистці драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


СОКОЛОВУ
Анатолію Євгеновичу

-

акторові Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру


ХОМЛІЧЕНКО
Лоліті Григорівні

-

артистці-солістці-інструменталістці Національного ансамблю солістів "Київська камерата", м. Київ


ЧЕЛКАНОВУ
Віталію Володимировичу

-

директорові Центру культури та мистецтв МВС України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЧЕРКЕСУ
Богдану Степановичу

-

директорові Інституту архітектури Національного університету "Львівська політехніка"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


БУРАТЕВИЧУ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз


ГРИГОРОВУ
Андрію Івановичу

-

директорові товариства "Стандарт-Строй", м. Севастополь


ГРИГОРУ
Анатолію Федоровичу

-

першому заступникові Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України


КЛЮЧНІКОВУ
Івану Пилиповичу

-

ветеранові дорожньої галузі, м. Київ


КРУТИЛКУ
Івану Лукичу

-

генеральному директорові товариства "Будівельний Альянс Груп", м. Хмельницький


ЛЕВКОВИЧУ
Юрію Володимировичу

-

директорові товариства "ТЕРНОПІЛЬ МОСТОБУД"


ЛЯЛЮКУ
Миколі Григоровичу

-

провідному інженерові відділу дочірнього підприємства "Харківський облавтодор"


МЕГРАБЯНУ
Хосрофу Амаяковичу

-

заступникові голови правління акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд", м. Київ


ПАРІЄНКУ
Володимиру Вікторовичу

-

муляру дочірнього будівельно-монтажного підприємства "Промбуд-1" акціонерного товариства "Сумбуд", м. Суми


ХИМИЧУ
Анатолію Андрійовичу

-

заступникові голови правління акціонерного товариства "Мостобуд", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ГРИБИК
Марії Степанівні

-

педагогові-організатору Задністрянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Галицького району, Івано-Франківська область


ЖУК
Галині Петрівні

-

учительці Бабанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Уманського району, Черкаська область


КУЗЬМЕНКО
Вірі Іванівні

-

учительці Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9, Київська область


НЕТРЕБІ
Віктору Анатолійовичу

-

директорові Зугреського навчально-виховного комплексу № 3 "Різнопрофільний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів" Харцизької міської ради, Донецька область


ПІНТІ
Марії Дмитрівні

-

директорові Городненської загальноосвітньої школи, Одеська область


РУДЯГІНУ
Євгенію Михайловичу

-

директорові Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 Чернігівської міської ради


ШЕВЧУКУ
Олександру Григоровичу

-

учителеві Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


КОРОЛЮ
Віктору Юхимовичу

-

члену правління благодійної організації "Київський міський та обласний патріотичний клуб "ПОШУК", докторові історичних наук


МОСКАЛЕНКО
Валентині Володимирівні

-

завідувачеві лабораторії Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України, доктору філософських наук, м. Київ


ПОРУЧНИКУ
Анатолію Михайловичу

-

директорові центру магістерської підготовки, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", докторові економічних наук


РАДЧЕНКУ
Володимиру Григоровичу

-

директорові державної наукової установи "Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу Національної академії наук України", доктору біологічних наук, м. Київ


СКУРАТІВСЬКОМУ
Віталію Андрійовичу

-

професорові кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору філософських наук, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


БУЛГАКОВІЙ
Раїсі Іванівні

-

виконувачеві обов'язків професора кафедри Республіканського вищого навчального закладу "Кримський університет культури, мистецтв і туризму"


ІВАЩЕНКО
Ірині Віталіївні

-

старшому викладачеві кафедри театрального мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв


МІХАЛЬОВІЙ
Євгенії Яківні

-

доцентові кафедри Луганської державної академії культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


КОНОНОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

донорові Кримської республіканської установи "Центр служби крові"


СЛОБОДЕНЮКУ
Юрію Івановичу

-

донорові, м. Хмельницький

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БЕЗСМЕРТНОМУ
Олександру Васильовичу

-

голові Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України


ЗАСУЛЬСЬКОМУ
Миколі Васильовичу

-

президентові Київської торгово-промислової палати


ЗАТУЛКУ
Андрію Володимировичу

-

заступникові начальника порту державного підприємства "Миколаївський морський торговельний порт"


ІЛЬЧУК
Галині Петрівні

-

завідувачеві відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз


КАЛЬНІЧЕНКО
Валентині Анатоліївні

-

директорові Департаменту Фонду державного майна України


МАГУТІ
Роману Миколайовичу

-

Голові Рахункової палати


МАМОНТОВІЙ
Олені Григорівні

-

начальникові Головного управління статистики у Харківській області


МАРКОВИЧ
Галині Богданівні

-

заступникові директора Департаменту - начальнику Управління Міністерства фінансів України


МЕДВІДЮ
Сергію Миколайовичу

-

директорові департаменту Запорізької обласної державної адміністрації


УДАЧИНІЙ
Ірині Михайлівні

-

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України


ШЕБЕКО
Тетяні Іванівні

-

заступникові директора департаменту Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ШПЕКУ
Роману Васильовичу

-

члену ради Незалежної асоціації банків України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


БОРЩУ
Геннадію Миколайовичу

-

директорові Луганської філії державного підприємства "Регіональні електричні мережі"


КІСЕЛЬОВУ
Миколі Миколайовичу

-

директорові департаменту акціонерного товариства "Укргідроенерго", Київська область


КОВАЛЮ
Петру Михайловичу

-

електромонтерові Зборівського району електромереж акціонерного товариства "Тернопільобленерго"


МЕРКУШОВУ
Віктору Тимофійовичу

-

члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики


ХАРЬКОВУ
Олександру Петровичу

-

головному інженерові корпорації виробничих та комерційних підприємств "Союз", м. Одеса


ЮР'ЄВУ
Геннадію Петровичу

-

заступникові голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ІОФФЕ
Олександру Юлійовичу

-

завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


КЛІМЕНТЬЄВУ
Івану Миколайовичу

-

головному державному санітарному лікареві Одеської міської санітарно-епідеміологічної станції


СКРИПЧЕНКО
Наталії Яківні

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", м. Київ


ТКАЧУК
Тетяні Євгенівні

-

лікареві відділення лікувально-профілактичного закладу "Волинський обласний онкологічний диспансер"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ОЛЕКСІЄВЦЮ
Миколі Григоровичу

-

директорові державного підприємства "Березнівське лісове господарство", Рівненська область


ПЛИСЦІ-ГАЛАТИБІ
Марії Дмитрівні

-

директорові філії "Міжгірське лісове агропромислове господарство" державного підприємства "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств"


ШАФРАНУ
Гурію Івановичу

-

директорові державного підприємства "Сімферопольське лісомисливське господарство", Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ДАНІЄЛЯНУ
Яші Ервандовичу

-

заступникові голови правління - технічному директору акціонерного товариства "Автомотозапчастина", м. Луганськ


ЛЕВИКІНУ
Рудольфу Петровичу

-

начальникові лабораторії державного підприємства "Конструкторсько-технологічне бюро "Судокомпозит", Автономна Республіка Крим


НАЗАРЕНКУ
Олексію Дмитровичу

-

слюсареві-інструментальнику цеху акціонерного товариства "Азовзагальмаш" акціонерного товариства "Азовмаш", Донецька область


ПІЧЦІ
Віктору Івановичу

-

провідному інженерові-технологу державного підприємства "Харківський машинобудівний завод "ФЕД"


ЧЕРНЯКУ
Роману Євгеновичу

-

виконувачеві обов'язків генерального директора акціонерного товариства "АвтоКрАЗ", Полтавська область


ШЕРЕМЕТЬЄВУ
Олександру Вікторовичу

-

начальникові відділу державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БОНДАРЮ
Анатолію Анатолійовичу

-

начальникові відділу культури і туризму Новоукраїнської районної державної адміністрації, Кіровоградська область


ГРЕБЕНЮК
Тетяні Валеріївні

-

керівникові самодіяльного колективу Будинку науки і техніки відокремленого структурного підрозділу "Дніпропетровське будівельно-монтажне експлуатаційне управління" державного підприємства "Придніпровська залізниця"


ДАВТЯНУ
Володимиру Саркисовичу

-

директорові комунального підприємства "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького", м. Харків


ДЕРЕВОРІЗ
Оксані Василівні

-

балетмейстерові зразкового аматорського дитячого ансамблю танцю "Первоцвіт" Копичинецького міського центру культури і дозвілля Гусятинського району, Тернопільська область


ДЄГТЯРЬОВІЙ
Лідії Омелянівні

-

викладачеві-методисту комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф'єва", Луганська область


ЄФИМЕНКО
Наталії Миколаївні

-

викладачеві кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


ЄМЕЦЬ
Світлані Григорівні

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства "Туристсько-оздоровчий комплекс "Судак", Автономна Республіка Крим


ІВАНЧУКУ
Богдану Ільковичу

-

директорові Коломийської дитячої музичної школи № 1, Івано-Франківська область


КРАВЧУКУ
Андроніку Ярославовичу

-

керівникові зразкової дитячої вокальної студії "Самоцвіти Конотопщини" Конотопського районного будинку культури, Сумська область


ЛАХМАТОВІЙ
Людмилі Євгенівні

-

начальникові відділу культури і туризму Новотроїцької районної державної адміністрації, Херсонська область


НЕВЕРОВІЙ
Ларисі Степанівні

-

директорові Запорізького муніципального театру танцю управління культури і мистецтв Запорізької міської ради


РОГОВОМУ
Володимиру Абрамовичу

-

заступникові директора клубу Благодійного фонду "Хесед Менахед", м. Дніпропетровськ


ФЕСЮКУ
Богдану Миколайовичу

-

начальникові дільниці "Держколекція музичних інструментів" державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БАБЕНКУ
Леоніду Вікторовичу

-

деканові факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка


БЕРНАЦЬКІЙ
Світлані Михайлівні

-

доцентові кафедри Національного університету державної податкової служби України, Київська область


ВАСИЛЕЦЬ
Тамарі Петрівні

-

директорові Ворожбянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Білопільської районної ради, Сумська область


ВАСЬКУ
Роману Володимировичу

-

ректорові Київського національного лінгвістичного університету


ГАЄВІЙ
Світлані Леонтіївні

-

директорові середньої загальноосвітньої школи № 78 Печерського району м. Києва


ДЕЙЧАКІВСЬКОМУ
Ігорю Івановичу

-

директорові Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради


ЗІРЦІ
Вірі Василівні

-

завідувачеві кафедри Київського інституту перекладачів


ІВАНЕНКО
Руслані Валеріївні

-

заступникові директора Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


КАПТАЛАН
Тамарі Петрівні

-

директорові навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний заклад ", с. Надрічне, Одеська область


КАПУСТНИКУ
Валерію Андрійовичу

-

першому проректорові Харківського національного медичного університету


КРАСНЯКОВУ
Євгену Васильовичу

-

головному консультантові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти


ЛИПОВЕЦЬКІЙ
Ользі Григорівні

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Житомирської обласної державної адміністрації


МАЗУРЯКУ
Тарасу Петровичу

-

методистові Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді


НЕКРАССІ
Ігорю Анатолійовичу

-

директорові департаменту Міністерства освіти і науки України


ОЗЕРНЮК
Людмилі Аркадіївні

-

заступникові проректора Національного університету "Одеська юридична академія"


ПОВСТЕМСЬКІЙ
Вірі Іванівні

-

директорові Романовобалківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Первомайської районної ради, Миколаївська область


РУДЮ
Анатолію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри інституту механізації і електрифікації сільського господарства Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область


РЯБЧУК
Тетяні Федорівні

-

директорові Бурчацької спеціалізованої школи I-III ступенів "Джерело" Михайлівської районної ради, Запорізька область


САЧУК
Таїсі Олексіївні

-

директорові Нововолинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 виконавчого комітету Нововолинської міської ради, Волинська область


СОНІНУ
Олексію Львовичу

-

директорові комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді", м. Севастополь


ШАРУДІ
Володимиру Гавриловичу

-

професорові кафедри державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет", м. Дніпропетровськ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЛИСЕНКУ
Юрію Миколайовичу

-

заступникові директора державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БІЛЕНКУ
Віктору Миколайовичу

-

заступникові директора філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" акціонерного товариства "Кримський ТИТАН", Дніпропетровська область


БОНДАРЕНКУ
Олександру Дмитровичу

-

директорові товариства "Глобинський м'ясокомбінат", Полтавська область


БОРИСЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

механікові цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м. Черкаси


ГНЕЗДІЛОВІЙ
Тетяні Вадимівні

-

виконавчому директорові фермерського господарства "Інтегровані агросистеми", Херсонська область


КЛИМЕНКУ
Володимиру Михайловичу

-

генеральному директорові товариства "Новий друк", м. Київ


КОСТЕЛЬНЮКУ
Андрію Миколайовичу

-

експертові-гемологу державного підприємства "Вінницький завод "Кристал"


КОСТІНСЬКОМУ
Анатолію Олександровичу

-

головному інженерові державного видавництва "Преса України" Державного управління справами


ЛАПТІ
Тамарі Михайлівні

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Сільськогосподарська виробнича фірма "АГРОТОН", м. Луганськ


МИСИК
Ірині Анатоліївні

-

голові фермерського господарства "Кегичівське", Харківська область


ПРОДАНУ
Василю Васильовичу

-

голові правління акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


КОРНІЙЧУКУ
Олександру Васильовичу

-

виконавчому директорові Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, м. Вінниця


ОНИШКУ
Олександру Вікторовичу

-

голові Приморської районної державної адміністрації, Запорізька область


ПІДПАРУБОЧОМУ
Віктору Олексійовичу

-

голові фермерського господарства "Еталон", Дніпропетровська область


САЮНУ
Володимиру Миколайовичу

-

голові сільськогосподарського виробничого кооперативу "Ювілейний", Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ОМЕЛЯНЮК
Наталії Володимирівні

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу департаменту Закарпатської обласної державної адміністрації


ПРОСКУРНІ
Ганні Іванівні

-

начальникові управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі, Київська область


УСТЕНКУ
Володимиру Іллічу

-

голові адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради


ЧЕРБАДЖИ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Одеській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БІЛАНУ
Ігорю Івановичу

-

слюсареві-ремонтнику Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Полтаватеплоенерго"


ГРЕСЬКІВУ
Івану Миколайовичу

-

голові Донецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення


ДЕКОНЕНКУ
Сергію Олександровичу

-

заступникові директора Департаменту матеріального забезпечення - начальнику управління зв'язку МВС України, полковнику міліції


ЄМЕЛЬЯНЕНКОВУ
Борису Миколайовичу

-

директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації


КІСТІОНУ
Володимиру Євсевійовичу

-

першому заступникові Вінницького міського голови


КУХАРУК
Людмилі Василівні

-

голові правління Тиврівської районної спілки споживчих товариств, Вінницька область


ТОДОРОВИЧ
Людмилі Михайлівні

-

директорові комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради "Новоград-Волинськтеплокомуненерго", Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


РЕЗЕНЧУКУ
Віктору Васильовичу

-

заступникові директора товариства "Микулинецьке автотранспортне підприємство 16144", Тернопільська область


САМЕЛЮКУ
Анатолію Степановичу

-

директорові колективного підприємства "Автотранспортне підприємство "ГРУЗОВИК", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


БІЛЯЄВУ
Сергію Васильовичу

-

начальнику 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, полковнику служби цивільного захисту, Сумська область


ЧІЗМАРЮ
Євгенію Юлійовичу

-

рятувальникові Ужгородської гірської пошуково-рятувальної групи гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Закарпатській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


КАЛІУЩЕНКУ
Миколі Дмитровичу

-

ветеранові природоохоронної галузі, м. Донецьк


РОБУЛЬЦЮ
Сергію Васильовичу

-

першому заступникові начальника державної екологічної інспекції у Чернівецькій області - першому заступнику головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БУЛГАКОВІЙ
Владлені Юріївні

-

начальникові юридичного відділу апарату Севастопольської міської державної адміністрації


ІЛЬКОВУ
Олександру Михайловичу

-

заступникові Керівника Головного управління Адміністрації Президента України


КОТУ
Ігорю Несторовичу

-

судді апеляційного суду Львівської області у відставці


КУЗЬМІНУ
Рафаелю Ізмаїловичу

-

першому заступникові Голови Антимонопольного комітету України - державному уповноваженому Антимонопольного комітету України


КУРИСЮ
Андрію Станіславовичу

-

прокуророві Миколаївської області


МИКІЄВИЧУ
Михайлу Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


НЕДІЛЬКО
Олені Михайлівні

-

помічникові судді Верховного Суду України


ПАРАЦІ
Андрію Андрійовичу

-

прокуророві Волинської області


ПОРОДЬКО
Вірі Михайлівні

-

начальникові відділу управління Верховного Суду України


РУВІНУ
Олександру Григоровичу

-

директорові Київського науково-дослідного інституту судових експертиз


СВЕРБИУСУ
Олександру Васильовичу

-

начальникові управління правового забезпечення секретаріату Київської міської ради


ТУЛАЄВУ
Олександру Степановичу

-

начальникові Департаменту МВС України, генерал-лейтенанту міліції


УСИКУ
Ігорю Олександровичу

-

першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у м. Києві - начальнику слідчого управління фінансових розслідувань


ЦЕРЕЛЕНКУ
Олексію Івановичу

-

начальникові відділу Головного управління Генеральної прокуратури України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ВИНОКУРОВУ
Віталію Миколайовичу

-

директорові комунального закладу "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2"


ГРИНЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

керівникові фізичного виховання Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу


ЛАЗАРЕНКО
Ніні Іванівні

-

директорові Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Білонога, Сумська область


ТОДОРОВУ
Петру Івановичу

-

викладачеві кафедри державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського", м. Одеса


УКРАЇНЦЮ
Леоніду Михайловичу

-

заступникові голови Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


ШАМИЧУ
Олександру Миколайовичу

-

голові громадської організації "Колегія футбольних арбітрів та інспекторів м. Києва"


ЯЦКІВУ
Миколі Михайловичу

-

тренерові-викладачу комунальної установи "Краснодонська дитячо-юнацька спортивна школа № 1", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


НЕЧВОГЛОДУ
Миколі Миколайовичу

-

художникові-графіку, м. Київ


ЯНЄВУ
Анатолію Микитовичу

-

художникові-живописцю, м. Кіровоград.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
27 червня 2013 року
№ 355/2013




вгору