Документ 35/2013, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи


ГУБЕРСЬКОГО
Леоніда Васильовича

-

Героя України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


МАРТИНЮКА
Адама Івановича

-

народного депутата України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ШВЕЦЯ
Ростислава Пилиповича
(ЛАЗАРЯ)

-

митрополита Сімферопольського і Кримського, керуючого Сімферопольською і Кримською єпархією Української православної церкви

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ГРИНЕВИЧА
Феодосія Борисовича

-

головного наукового співробітника Інституту електродинаміки Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ГРИЦАЙЧУКА
Володимира Пилиповича

-

начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства


ЗІМІНА
Олега Петровича

-

голову ради Національної акумуляторної корпорації "Іста", м. Дніпропетровськ


КІР'ЯНА
Валерія Андрійовича

-

радника Керівника Апарату Верховної Ради України


КРУПЧАКА
Володимира Ярославовича

-

повноважного представника вищого керівництва акціонерного товариства "Київський картонно-паперовий комбінат"


СИДОРА
Івана Миколайовича

-

головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


АМАТУНІ
Ашота Апетовича

-

члена президії ради Організації ветеранів Автономної Республіки Крим


БРЮХАНОВА
Олександра Михайловича

-

директора Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості, Донецька область


ВОЛИНЦЯ
Валентина Тодосьовича

-

адвоката, члена кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури


ДРАБИНКА
Олександра Миколайовича
(ОЛЕКСАНДРА)

-

архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського, вікарія Київської митрополії Української православної церкви, секретаря предстоятеля Української православної церкви


КИРИКА
Сергія Васильовича

-

голову правління акціонерної компанії "Харківобленерго"


КІРІЄНКА
Олександра Даниловича

-

члена президії Донецької обласної організації ветеранів


КУЛИКА
Андрія Євтуховича

-

голову Житомирської районної державної адміністрації


МОЗГОВОГО
Олега Миколайовича

-

члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку


НІКІТЕНКА
Анатолія Григоровича

-

директора комунальної установи "Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей "Молода гвардія", Луганська область


ПІВТОРАКА
Володимира Вікторовича

-

заступника Голови Державної судової адміністрації України


ПІДЛУБНОГО
Василя Івановича

-

першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації "ВЕСТА", м. Дніпропетровськ


ПОЛІЩУКА
Василя Кіндратовича

-

голову Калинівської районної державної адміністрації, Вінницька область


РОМАНЮКА
Миколу Ярославовича

-

Луцького міського голову


СИДОРОВА
Івана Петровича

-

голову Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації


ЦУШКА
Василя Петровича

-

Голову Антимонопольного комітету України

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БОРИШКЕВИЧА
Віктора Дем'яновича

-

єпископа Об'єднання церков християн віри євангельської п'ятидесятників Рівненської області


БОРСУКА
Сергія Олексійовича

-

начальника дільниці товариства "Союз Транс Лайн", Хмельницька область


БРЕСЛАВЦЯ
Андрія Вячеславовича

-

заступника Голови Державної служби експортного контролю України


ВОЙТОВИЧА
Володимира Івановича

-

голову Волинської обласної ради


ВОРОНУ
Дмитра Миколайовича

-

заступника Міністра юстиції України


ВОРОНУ
Миколу Володимировича

-

генерального директора Хмельницького міського споживчого товариства "Кооператор"


ГЛАЗИРИНА
Володимира Львовича

-

архітектора, м. Одеса


ГОРДІЙЧУКА
Валерія Григоровича

-

директора комунального підприємства "Міськтепловоденергія" Кам'янець-Подільської міської ради, Хмельницька область


ГРИНЯ
Анатолія Миколайовича

-

заступника начальника цеху акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна", м. Запоріжжя


ЗАХАРОВА
Бориса Івановича

-

заступника ректора товариства "Бердянський університет менеджменту і бізнесу", Запорізька область


ІГУМЕНОВА
Віктора Петровича

-

ветерана державної служби, м. Луганськ


КАСІНОВА
Віталія Івановича

-

голову правління акціонерного товариства "Стахановський вагонобудівний завод", Луганська область


КАУФМАНА
В'ячеслава Марковича

-

голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, Чернігівська область


КИЗИМА
Миколу Олександровича

-

директора Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, м. Харків


КОРОВАЙЧЕНКА
Юрія Миколайовича

-

директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


КРАЙНЮКА
Костянтина Олександровича

-

оператора цеху акціонерного товариства "Луганський м'ясокомбінат"


КУБАЛОВА
Казбека Таймуразовича

-

голову Красноперекопської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим


КУЛАКОВА
Володимира Ілліча

-

заступника керівника апарату - начальника відділу Одеської обласної державної адміністрації


КУЧЕРА
Миколу Івановича

-

директора акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", Вінницька область


ЛЮБОВИЧА
Юрія Васильовича

-

художнього керівника Кіровоградського муніципального камерного хору


МІХАЛЬОВА
Анатолія Опанасовича

-

заступника голови правління регіональної громадської організації "Земляцтво Донбасівців", м. Москва


НОВАКОВСЬКОГО
Анатолія Григоровича

-

директора департаменту Одеської обласної державної адміністрації


ОВСЯННІКОВА
Сергія Івановича

-

начальника Головного управління Харківської обласної державної адміністрації


ПИЛИПЕНКА
Петра Антоновича

-

токаря служби акціонерного товариства "Дніпровський завод мінеральних добрив", Дніпропетровська область


ТАРАНЕНКА
Олександра Сергійовича

-

Надзвичайного і Повноважного Посла України в Аргентинській Республіці


ТАРАСЕНКА
Вадима Євгеновича

-

першого заступника голови правління регіональної громадської організації "Земляцтво Донбасівців", м. Москва


ФАЄЗХАНОВА
Андрія Борисовича

-

заступника голови Самарської районної у місті Дніпропетровську ради


ХАРЧЕНКА
Сергія Івановича

-

Голову Державної казначейської служби України


ХОЛІНА
Юрія Валентиновича

-

проректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна


ЯЦУКА
Петра Петровича

-

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЖИРНОВУ
Тамару Георгіївну

-

керівника правління, художнього керівника громадського клубу "Патріот Вітчизни", м. Херсон

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АРХІМАНДРІТОВУ
Людмилу Василівну

-

головного хормейстера комунального закладу "Палац культури імені О.С.Пушкіна м. Донецька"


ГЛАДУН
Людмилу Валентинівну

-

директора Державного музею іграшки, м. Київ


ГОРБАНСЬКУ
Ірину Віталіївну

-

першого заступника начальника Державної фінансової інспекції в м. Києві


ЗУБ
Лідію Миколаївну

-

майстриню декоративно-прикладного мистецтва, Полтавська область


КОШИК
Наталію Миколаївну

-

заступника директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ЛУК'ЯНЕНКО
Олександру Вікторівну

-

начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області


НЕМИКІНУ
Людмилу Петрівну

-

голову постійної комісії Харківської обласної ради


НІКОЛЕНКО
Тамару Борисівну

-

Олександрівського сільського голову, Кіровоградська область


РОГОВУ
Павлу Іванівну

-

директора державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького


ГРИГОР'ЄВА
Сергія Михайловича

-

голову Миколаївської районної ради


ЄВГРАФОВА
Леоніда Олеговича

-

директора Департаменту Міністерства внутрішніх справ України


ЛІВЧИНА
Юрія Васильовича

-

директора департаменту Державної служби експортного контролю України

Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня


БІДНОШЕЄВА
Романа Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАНДУРІНА
Володимира Васильовича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства "Луганськтепловоз"


БЛІНОВА
Володимира Івановича

-

Санжариського сільського голову, Черкаська область


ГЛАЗЬКА
Сергія Івановича

-

токаря цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання імені М. В. Фрунзе"


ГОЛУБА
Юрія Володимировича

-

першого заступника начальника управління Генеральної прокуратури України


ЗАЛІМСЬКОГО
Володимира Івановича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства "Орач", Полтавська область


КАРТАШОВА
Юрія Васильовича

-

токаря-розточувальника цеху акціонерного товариства "Бериславський машинобудівний завод", Херсонська область


КУЗНЄЦОВУ
Світлану Юріївну

-

заступника начальника центральної лабораторії акціонерного товариства "АЗОТ", м. Черкаси


ЛІСОВОГО
Миколу Леонідовича

-

начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України


МІРОШНИЧЕНКА
Сергія Сергійовича

-

старшого помічника Генерального прокурора України


НЕБЕСЬКУ
Наталію Григорівну

-

головного спеціаліста відділу Державної служби експортного контролю України


НОВОСЕЛЬЦЯ
Миколу Миколайовича

-

котельника цеху акціонерного товариства "Запоріжтрансформатор"


РЯБЕНКА
Вячеслава Олександровича

-

заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України


ТКАЧА
Валерія Петровича

-

гірника очисного забою акціонерного товариства "Орендне підприємство "Шахта "Жданівська", Донецька область


ХАЛА
Леоніда Григоровича

-

заступника керівника Управління Секретаріату Конституційного Суду України


ШУЛЕШКА
Олега Анатолійовича

-

докера-механізатора товариства "Європейська транспортна стивідорна компанія", м. Миколаїв


ШУТЯ
Андрія Володимировича

-

столяра відділу вагонного депо Основа державного підприємства "Південна залізниця", м. Харків

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БРАТУСЬ
Ганні Борисівні

-

солістці-вокалістці Донецької обласної філармонії


ВАЩЕНКУ
Геннадію Івановичу

-

солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ


ВОЛОШИНУ
Сергію Сергійовичу

-

артистові балету комунальної установи "Севастопольський академічний театр танцю"


ДЖИМ
Людмилі Анатоліївні

-

головному балетмейстерові академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм


МУЗИЦІ
Ярославу Петровичу

-

солістові-вокалісту Львівського обласного відділення творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України"


ПОЛЯКОВУ
Сергію Геннадійовичу

-

артистові Одеського академічного російського драматичного театру


СЕЙТАБЛАЄВУ
Юнусу Ахтемовичу

-

артистові оркестру Кримської республіканської організації "Кримськотатарський фольклорний ансамбль "Крим"


СОЛЯНИКОВУ
Володимиру Юрійовичу

-

піаністові, композитору, доцентові кафедри Харківського національного університету імені І. П. Котляревського


ХУДЯКОВУ
Сергію Леонідовичу

-

артистові академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЄРОХІНІЙ
Наталії Олександрівні

-

начальникові управління Одеської обласної державної адміністрації


СОКОЛОВУ
Ігорю Анатолійовичу

-

директорові департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ВОЛОШИНУ
Степану Володимировичу

-

головному інженерові товариства "Рівнеагроспецмонтаж"


ЄШЕНКУ
Анатолію Федоровичу

-

директорові з капітального будівництва українсько-великобританського товариства "Нива Переяславщини", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


КНОРР
Надії Валеріївні

-

учительці, заступнику директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради


КОСАРЕВІЙ
Тетяні Василівні

-

учительці Ялтинського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 9" Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим


МАЗУРЕНКО
Зінаїді Іллівні

-

учительці комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 112" Дніпропетровської міської ради


НЕРОНОВІЙ
Галині Віталіївні

-

учительці загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 м. Ямпіль, Вінницька область


ПАЛАНЕЙЧИК
Ірині Вікторівні

-

учительці Мукачівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 імені О. С. Пушкіна, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ЛАГУТЕНКО
Ользі Андріївні

-

професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


МІНЖУЛІНУ
Олександру Івановичу

-

художникові-реставратору, професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


СОМОВІЙ
Ірині Володимирівні

-

художникові-оформлювачу державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


СУХЕНКУ
Віктору Олексійовичу

-

художникові, професору Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АДАМЧУКУ
Валерію Васильовичу

-

директорові Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" Національної академії аграрних наук України, доктору технічних наук, м. Київ


КОРНЮШИНУ
Вадиму Васильовичу

-

завідувачеві відділу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професору, м. Київ


МІШУТІНУ
Андрію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри, декану факультету Одеської державної академії будівництва та архітектури, доктору технічних наук, професорові


МОХОРТУ
Миколі Антоновичу

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут фармакології та токсикології Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові, м. Київ


СЄДІНУ
Володимиру Леонідовичу

-

завідувачеві кафедри Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові, м. Дніпропетровськ


СОХНИЧУ
Анатолію Яковичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного аграрного університету, доктору економічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БАРТОШ
Наталії Віталіївні

-

директорові фінансово-економічного департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України


ВЕЛИЧУКУ
Анатолію Івановичу -

-

директорові з інвестицій акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго"


ІГНАТЬЄВІЙ
Юлії Сергіївні

-

завідувачу відділу Головного управління Адміністрації Президента України


КАНІВЧЕНКУ
Василю Івановичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в Одеській області


КОСТЕНКУ
Анатолію Олександровичу

-

начальникові Головного управління економіки Черкаської обласної державної адміністрації


РЯБЦЮ
Миколі Михайловичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в Закарпатській області


СЕРПОКРИЛОВУ
Віктору Миколайовичу

-

заступникові голови Кіровоградської обласної державної адміністрації


СОМКО
Галині Андріївні

-

начальникові управління Державної судової адміністрації України


ШАШКЕВИЧУ
Любомиру Михайловичу

-

директорові департаменту Державної фінансової інспекції України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


АВШАРОВІЙ
Ірині Вікторівні

-

заступникові головного редактора газети "Ветеран Севастополя"


АНДРІЄВСЬКОМУ
Володимиру Федоровичу

-

фотокореспондентові, члену Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України


АРТЕМЕНКУ
Юрію Анатолійовичу

-

голові ради товариства "Телерадіокомпанія "НБМ-Радіо", м. Київ


ГЕЙНІШУ
Василю Васильовичу

-

заступникові головного редактора газети "Новий день", Чернівецька область


КОЗИРЮ
Олександру Олександровичу

-

директорові товариства "Телерадіокомпанія "Здоров'я", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БОРИСУ
Руслану Миколайовичу

-

завідувачеві відділення державного закладу "Українська станція виїзної екстреної консультативної медичної допомоги МОЗ України"


ВИШНЕВСЬКІЙ
Наталії Григорівні

-

головному лікареві комунального закладу "Дніпропетровський спеціалізований психоневрологічний центр" Дніпропетровської обласної ради


ПЕТРЕНКО
Лідії Борисівні

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", м. Київ


РУДАКОВУ
Валерію Олександровичу

-

завідувачеві поліклініки державної установи "Інститут урології Національної академії медичних наук України", м. Київ


ЦІСЕЛЬСЬКОМУ
Юрію Вікторовичу

-

завідувачеві відділення комунальної установи "Одеська обласна клінічна лікарня"


ЧЕРЕПОВУ
Дмитру Вікторовичу

-

головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


МАТЯШОВСЬКОМУ
Василю Миколайовичу

-

директорові державного підприємства "Дрогобицьке лісове господарство", Львівська область


ПОПЕЛЬНЮКУ
Віктору Васильовичу

-

директорові державного підприємства "Вінницьке лісове господарство"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


БАСОВУ
Миколі Мусійовичу

-

голові наглядової ради акціонерного товариства "Донецький електротехнічний завод"


БОНДАРЕНКУ
Віктору Григоровичу

-

голові наглядової ради акціонерного товариства "Машбудконструкція", Запорізька область


МІЛЕВСЬКОМУ
Станіславу Бернадовичу

-

генеральному директорові товариства "Ватра-Техносвітло", м. Тернопіль


ПЛЕСКАЧУ
Юрію Михайловичу

-

директорові підприємства "Завод "Комсомолець", Полтавська область


ПОДГРЕБЕЛЬНОМУ
Миколі Семеновичу

-

віце-президентові - директору філії державного підприємства "АНТОНОВ" "Серійний завод "АНТОНОВ", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


ДЕМ'ЯНОВСЬКОМУ
Сергію Івановичу

-

майстрові цеху акціонерного товариства "Запорізький завод феросплавів"


ЗОЛОТАРЬОВУ
Івану Васильовичу

-

заступникові голови правління - технічному директорові акціонерного товариства "МАКІЇВКОКС", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


ФОТІНІЙ
Тетяні Іванівні

-

завідувачеві кафедри Сумського національного аграрного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ВЕЛИЧКО
Валентині Миколаївні

-

завідувачеві частини з координації режисерської діяльності художньо-творчого персоналу державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


ГАРКУШІ
Віталію Васильовичу

-

першому заступникові генерального директора державної організації Луганської обласної державної телерадіокомпанії


ЗЛОНКЕВИЧУ
Ярославу Васильовичу

-

композиторові, члену Борщівської районної громадської організації інвалідів "Зорі надії", Тернопільська область


КРИВЦОВІЙ
Валентині Володимирівні

-

керівникові обласного народного творчого об'єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва "Прибужжя" Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи


ЛУЧКІНІЙ
Тетяні Анатоліївні

-

завідувачеві відділу обласного комунального закладу "Сумська обласна універсальна наукова бібліотека імені Н. К .Крупської"


ПЛАХОТНЮК
Галині Іванівні


заступникові директора Державного архіву Рівненської області


СКОЧИПЦЮ
Степану Степановичу

-

диригентові Визирського зразкового дитячого духового оркестру Визирського сільського будинку культури Комінтернівського району, Одеська область


ХУДЯКОВУ
В'ячеславу Тимофійовичу

-

акомпаніаторові-концертмейстеру заслуженого самодіяльного ансамблю танцю України "Юність Закарпаття" Закарпатського обласного будинку культури профспілок


ШКУРГАН
Тамарі Мар'янівні

-

викладачеві Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ВЄЛЬЧЕВУ
Анатолію Степановичу

-

директорові Приморської загальноосвітньої школи I - II ступенів № 3 Приморської районної ради, Запорізька область


ВОРОНЮКУ
Анатолію Васильовичу

-

заступникові директора Ліцею № 100 "Поділ" - загальноосвітнього навчального закладу I - III ступенів, м. Київ


ІВАНЧУК
Марії Георгіївні

-

професорові кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


КУЛІКОВІЙ
Лілії Борисівні

-

першому проректорові Херсонської державної морської академії


КУШЕВІЙ
Ларисі Федорівні

-

завідувачеві дошкільного навчального закладу № 1 "Світлячок" Армянської міської ради, Автономна Республіка Крим


МЕЛЬНИКУ
Анатолію Івановичу

-

голові Чернігівської обласної ради


СЕНІВУ
Михайлу Григоровичу

-

завідувачеві кафедри Донецького національного університету


СТАНКЕВИЧУ
Дмитру Геннадійовичу

-

доцентові кафедри Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна


ШУРКО
Любові Митрофанівні

-

директорові Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 86 Полтавської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ДЯЧЕНКО
Валентині Федорівні

-

завідувачеві лабораторії державної установи "Інститут мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова Національної академії медичних наук України", м. Харків


КОРДОНУ
Володимиру Михайловичу

-

директорові Могилів-Подільського медичного коледжу, Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


АССЄЄВІЙ
Аллі Францівні

-

консультантові директора по виробництву ігристих вин державного підприємства "Севастопольський виноробний завод"


БАРАНУ
Євгену Павловичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", м. Івано-Франківськ


МІНЕНКУ
Василю Михайловичу

-

начальникові дільниці товариства "Миколаївський глиноземний завод"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


МАРТИНЮКУ
Олександру Даниловичу

-

ветеранові авіаційної галузі, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


КИРИЛЮКУ
Руслану Миколайовичу

-

начальникові управління агропромислового розвитку Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Житомирська область


КУЧЕРЯВОМУ
Юрію Володимировичу

-

голові Дунаєвецької районної державної адміністрації, Хмельницька область


ЛЕВЧЕНКУ
Миколі Григоровичу

-

директорові товариства "Олександрівка", Запорізька область


МЕЛЬНИКУ
Василю Івановичу

-

голові правління товариства "Маяк", Сумська область


МИРОНЕНКУ
Федору Миколайовичу

-

головному агрономові державного підприємства "Дослідне господарство "Забойщик" Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук України, Донецька область


МІРОШНІЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові товариства "Агродар ЛТД", Кіровоградська область


ПИЛИПІВУ
Миколі Івановичу

-

директорові приватного агропромислового підприємства "Аркадія", Тернопільська область


ПИСАНКУ
Миколі Олексійовичу

-

головному агрономові товариства "Батьківщина", Запорізька область


ТІМОШЕНКУ
Володимиру Михайловичу

-

виконавчому директорові селянського (фермерського) господарства "Сіваш", Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ЗОРЦІ
Олені Юріївні

-

начальникові управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області


МОЩЕНКО
Олександрі Петрівні

-

директорові Ленінської районної виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


РЕДЧИКУ
Сергію Борисовичу

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ЗЕЛІНСЬКІЙ
Ларисі Володимирівні

-

заступникові генерального директора товариства "Голубий залів", Автономна Республіка Крим


КОВАЛЕНКУ
Віктору Івановичу

-

перукареві-модельєру салону краси готельного комплексу "Залєскі", м. Луцьк


МІЛІЄНКУ
Володимиру Юрійовичу

-

начальникові цеху телекомунікаційних послуг № 19 (м. Малин) Житомирської філії акціонерного товариства "Укртелеком"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


ХОМІ
Йосипу Антоновичу

-

лісничому Кобеляцького лісництва державного підприємства "Кременчуцьке лісове господарство", Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БАРАШУ
Миколі Яковичу

-

державному уповноваженому Антимонопольного комітету України


БОЙЧЕНЮКУ
Івану Васильовичу

-

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України


ВОЛОШИНУ
Євгену Йосиповичу

-

судді апеляційного суду Івано-Франківської області у відставці


КОСТЕНКУ
Володимиру Миколайовичу

-

заступнику начальника податкової міліції - начальнику управління Державної податкової служби України


КОСТЮШКУ
Віктору Васильовичу

-

першому заступникові Голови Державної фінансової інспекції України


МАРТИНЕНКУ
Олександру Васильовичу

-

заступникові голови правління акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України", м. Київ


СКВОРЦОВІЙ
Галині Іванівні

-

завідувачеві відділу Управління Секретаріату Конституційного Суду України


СТЕЛЬМАХУ
Миколі Максимовичу

-

судді Малинського районного суду Житомирської області у відставці


ТАТАРЧУКУ
Василю Григоровичу

-

судді апеляційного суду Тернопільської області у відставці


ШИПУЛІНІЙ
Поліні Василівні

-

судді Ніжинського районного суду Чернігівської області у відставці

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БУЛАВІ
Петру Андрійовичу

-

начальникові фізкультурно-спортивного відділу Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


ГРИНЮ
Леоніду Васильовичу

-

завідувачеві кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка


ДОВГАЛЮКУ
Анатолію Павловичу

-

директорові Коростенської дитячо-юнацької спортивної школи, Житомирська область


ЛЮГАЙЛУ
Станіславу Антоновичу

-

тренерові-викладачу відділення Донецької обласної школи вищої спортивної майстерності


МАРЗАГАНОВУ
Харитону Таймуразовичу

-

доцентові кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


НАЛЕЙКІНУ
Віктору Сергійовичу

-

тренерові-викладачу центральної школи вищої спортивної майстерності фізкультурно-спортивного товариства "Україна", м. Київ


ТУШУ
Миколі Семеновичу

-

голові Новоазовської районної ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос", Донецька область


ЩЕРБИНІ
Анатолію Іллічу

-

заступникові голови Київської обласної ради ветеранів фізичної культури та спорту

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


МІЛЕНТІЙ
Олільзі Мілентіївні

-

художникові, президентові культурної місії "Нове творче об'єднання, арт", м. Київ


ХАРЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

-

художникові, доценту Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


ШЕВЧУКУ
Олексію Тимофійовичу

-

художникові-живописцю, Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


АВТОНОМОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

директорові з виробництва державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 січня 2013 року
№ 35/2013




вгору