Документ 338/2016, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


АЛЕКСАНДРОВА
Ігоря Олександровича
(посмертно)

-

українського тележурналіста, Донецька область


КУКСУ
Віктора Івановича

-

учасника національно-визвольного руху, члена громадської організації "За реабілітацію "Першотравневої двійки", м. Київ


СТЕБЛЮКА
Всеволода Володимировича

-

учасника антитерористичної операції, члена Київської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого II ступеня


ШЕМШУЧЕНКА
Юрія Сергійовича

-

директора Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


БОКОТЕЯ
Андрія Андрійовича

-

професора кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв


ВОЛКОВА
Сергія Васильовича

-

директора Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ


ЖУЛИНСЬКОГО
Миколу Григоровича

-

директора Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ


КАЛИНЦЯ
Ігоря Мироновича

-

заступника директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка"


ЧЕБИКІНА
Андрія Володимировича

-

президента Національної академії мистецтв України, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


ЧОРНОГУЗА
Олега Федоровича

-

письменника, м. Київ


ЮЩЕНКА
Костянтина Андрійовича

-

заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БУБЕСА
Юрія Григоровича

-

президента - голову правління акціонерного товариства "Концерн-Електрон", м. Львів


КОЧЕРГУ
Анатолія Івановича

-

оперного співака, м. Київ


КРЕСЮНА
Валентина Йосиповича

-

завідувача кафедри Одеського національного медичного університету, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України


ЛАНДАРЯ
Олексія Михайловича

-

генерального директора товариства "Полтавтрансбуд"


МАКАРЕВИЧА
Миколу Петровича

-

ветерана дипломатичної служби, Надзвичайного і Повноважного Посла, м. Київ


ЯЦКІВА
Ярослава Степановича

-

директора Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


БІЛИКА
Анатолія Григоровича

-

заступника директора сільськогосподарського товариства "Злагода", Дніпропетровська область


БОРЗИХ
Олександра Івановича

-

директора Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України, м. Київ


ВІКОВАНА
Івана Петровича

-

директора комунального закладу Київської обласної ради "Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році"


ДЖУРИНСЬКОГО
Віталія Олександровича

-

голову наглядової ради "ВіДі Груп", Київська область


ЗІМЕНКОВСЬКОГО
Бориса Семеновича

-

ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького


КРІССА
Григорія Яковича

-

чемпіона та призера Олімпійських ігор, багаторазового чемпіона чемпіонатів світу та Європи з фехтування, директора дитячо-юнацької спортивної школи "Динамівець", м. Київ


МИТНИЦЬКОГО
Едуарда Марковича

-

художнього керівника театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"


НАГОРЯНСЬКОГО
Анатолія Олексійовича

-

директора державного підприємства "Санаторій "Конча-Заспа", Київська область


РОМАНЮКА
Миколу Ярославовича

-

Луцького міського голову, Волинська область


ФОЛЬВАРОЧНОГО
Василя Івановича

-

письменника, м. Київ


ЦИМБАЛЮКА
Віталія Івановича

-

президента Національної академії медичних наук України, м. Київ


ЦЬОВУ
Андрія Олександровича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Нива", Полтавська область


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БЕНЮКА
Петра Михайловича

-

провідного майстра сцени Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


БІТАЄВА
Валерія Анатолійовича

-

начальника управління Національної академії мистецтв України, м. Київ


МОСКАЛЕНКА
Віталія Анатолійовича

-

Генерального консула України в Ростові-на-Дону, Російська Федерація


ОЛЕЩУКА
Ігоря Андрійовича

-

заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих


ОНІЩЕНКО
Наталію Миколаївну

-

завідувача відділу Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, м. Київ


ПАСЮТУ
Анатолія Григоровича

-

голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Перемога", Полтавська область


ПОРОВСЬКОГО
Миколу Івановича

-

народного депутата України I, II та IV скликань Верховної Ради України


САЛЯКІНА
Андрія Інокентійовича

-

різальника цеху акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"


СЕДУНА
Миколу Васильовича

-

заступника генерального директора Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


СІМОНЯНА
Рубіка Хачатуровича

-

голову Миколаївської обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


СЛІПЧЕНКА
Олександра Сергійовича

-

ветерана дипломатичної служби, Надзвичайного і Повноважного Посла, м. Київ


СУДАРЕВА
Віктора Олексійовича

-

директора казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м. Одеса


СУХОГО
Івана Івановича

-

керівника дитячого зразкового ансамблю гармоністів Жашківського районного будинку культури імені Порфирія Демуцького, Черкаська область


ТАТЕНКА
Віталія Олександровича

-

головного наукового співробітника лабораторії Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ШТУТМАНА
Павла Леонідовича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства по виробництву сільськогосподарської техніки "Червона Зірка", м. Кропивницький


ЯНУШЕВИЧА
Ярослава Володимировича

-

фахівця державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ


ЯРЕМЕНКА
Василя Васильовича

-

провідного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії Київського університету імені Бориса Грінченка


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АЛФІМОВА
Юрія Володимировича

-

начальника сектору державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв


БАБІЧА
Олексія Олександровича

-

директора державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод"


БАЛАБАНА
Петра Юрійовича

-

завідувача кафедри вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"


БІЛОГО
Володимира Миколайовича

-

волонтера, м. Миколаїв


БОНДАРЯ
Володимира Павловича

-

члена Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


БОРОРОВУ
Нелю Василівну
(посмертно)

-

колишнього завідувача відділення, лікаря комунального закладу "Центральна міська лікарня м. Кіровограда"


БРЕСКАЛЕНКА
Геннадія Семеновича

-

радника Посольства України в Російській Федерації


БРЮХОВЕЦЬКУ
Людмилу Петрівну

-

Кризького сільського голову, Луганська область


ГУЗЯ
Володимира Івановича

-

директора державного підприємства "Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем "Квант-Радіолокація", м. Київ


ДОРОШЕНКА
Віктора Борисовича

-

заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


ДУДКУ
Олександра Йосиповича

-

волонтера, керівника громадської організації "Український Самозахист", м. Київ


ЖИДЕНКА
Андрія Михайловича

-

головного лікаря Чернігівської обласної лікарні


КАЙДАШЕВА
Романа Петровича

-

керівника апарату Вищого адміністративного суду України


КАМІНСЬКОГО
Максима Анатолійовича

-

голову Іллінецького осередку громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Вінницька область


КОБИЛЕЦЬКОГО
Миколу Михайловича

-

головного хірурга комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"


КОГУТА
Івана Михайловича

-

Пилявського сільського голову, Тернопільська область


КОЛЕСНИКА
Валерія Дмитровича

-

члена правління Ніжинської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Чернігівська область


КОНЬКА
Василя Вікторовича

-

члена Тернопільської обласної організації "Спілка офіцерів України"


КОРЧАКА
Ігоря Михайловича

-

головного лікаря Курахівської міської лікарні, Донецька область


КОСОБУЦЬКОГО
Валентина Вікентійовича

-

першого заступника голови Кам'янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану, Хмельницька область


КРАВЧЕНКА
Володимира Михайловича

-

заступника голови Чернігівської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


КУЧЕРЕНКО
Тамару Романівну

-

голову ради Охтирської районної організації ветеранів, Сумська область


ЛЕВАНДОВСЬКОГО
Юрія Ярославовича

-

суддю у відставці господарського суду Тернопільської області


ЛУПЕНКА
Юрія Олексійовича

-

директора Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України, м. Київ


ЛУЦЮКА
Павла Сергійовича

-

голову ради адвокатів Рівненської області, члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України


ЛЯШЕНКА
Віктора Івановича

-

генерального директора товариства "Фармхім", Сумська область


МАЛОМАНА
Валерія Федоровича

-

директора Херсонського державного заводу "Палада"


МАЛЯРОВА
Сергія Прокоповича

-

голову правління акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання "Київський завод автоматики"


МАРТИНЮКА
Дмитра Олександровича

-

начальника цеху державного підприємства "Шепетівський ремонтний завод", Хмельницька область


МАРЧУКА
Костянтина Михайловича

-

віце-президента Всеукраїнської спілки громадських організацій "Асоціація інженерів України", м. Київ


МІСАНА
Леоніда Григоровича

-

провідного конструктора відділу державного підприємства "АНТОНОВ", м. Київ


МІХНЕНКА
Віктора Васильовича

-

заступника голови Радомишльської районної ради, Житомирська область


НАГОРНОГО
Миколу Вікторовича

-

Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Лівія


НАЛИВАЙКА
Петра Федоровича

-

учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область


ОМЕЛЯШКА
Ростислава Андрійовича

-

директора Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф Державного агентства України з управління зоною відчуження, м. Київ


ОНІЩЕНКА
Юрія Володимировича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


ОСТУДІМОВА
Анатолія Олександровича

-

директора державного підприємства "Баранівське лісомисливське господарство", Житомирська область


ПАБАТА
Віктора Олексійовича

-

заступника директора Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ПОЛЬОВОГО
Валерія Васильовича

-

члена правління Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


ПОЧТОВОГО
Віталія Семеновича

-

голову Профспілки працівників державних установ міста Києва


РОЗЕНА
Миколу Вільйовича

-

слюсаря державного підприємства "Балаклійський ремонтний завод", Харківська область


СВИЩА
Сергія Миколайовича

-

члена громадської Каланчацької районної спілки учасників АТО на Сході України, Херсонська область


СВЯТЦЕВУ
Наталію Василівну

-

волонтера, завідувача редакції творчо-виробничого об'єднання філії Національної телекомпанії України "Полтавська регіональна дирекція "Лтава"


СЛЮСАРЯ
Ігоря Миколайовича

-

голову відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять" у місті Києві


СМІШКА
Григорія Павловича

-

головного конструктора - начальника відділу державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"


СОЛОДКОГО
Романа Володимировича

-

голову громадської волонтерської організації "Громадянський корпус", Луганська область


СТЕШЕНКА
Володимира Павловича

-

начальника цеху державного підприємства "Харківський бронетанковий завод"


ТИМЧУКА
Сергія Миколайовича

-

завідувача відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


ТОКАРЧУКА
Олександра Йосиповича

-

заступника голови центральної ради Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби


ТРУША
Ігоря Тарасовича

-

оператора верстатів державного підприємства "Львівський державний завод "ЛОРТА"


ХОЛОМЕНЮКА
Андрія Івановича

-

художника, голову правління громадської організації "Студія військово-історичного мистецтва України", м. Чернівці


ХУТОРНОГО
Івана Адамовича

-

головного консультанта Департаменту Адміністрації Президента України


ШТИНДУ
Михайла Володимировича

-

начальника Дашавського виробничого управління підземного зберігання газу філії "Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз"


ШТУРБАБІНА
Валерія Вікторовича

-

тренера-викладача Хмельницької обласної школи вищої спортивної майстерності


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


АНТОНИЩАКА
Андрія Федоровича

-

народного депутата України, учасника антитерористичної операції


ЖУКА
Івана Костянтиновича

-

члена Долинської міської територіальної первинної ветеранської організації Організації ветеранів України, Кіровоградська область


МАРЧУКА
Андрія Ігоровича

-

голову громадської організації "Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України", м. Херсон


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ЖОВКЛОГО
Петра Корнійовича

-

члена Долинської районної громадської організації інвалідів "Товариш", Кіровоградська область


ІВАНОВА
Ігоря Володимировича
(посмертно)

-

громадського активіста, м. Одеса


КАЛІНІЧЕНКА
Руслана Валерійовича

-

начальника 7-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області


ОЛЕФІРЕНКА
Анатолія Миколайовича
(посмертно)

-

жителя смт Дружба, Чернігівська область


РАДЧЕНКА
Юрія Андрійовича

-

члена громадської організації "Спілка морських піхотинців України", м. Київ


ТРИТЕЙКІНА
Дмитра Олександровича

-

начальника 15-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, підполковника служби цивільного захисту


ШЕВЧЕНКА
Радія Анатолійовича

-

директора комунального закладу "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


БАБІЙ
Ольгу Михайлівну

-

генерального директора обласного телебачення "Галичина", м. Івано-Франківськ


НЕДАШКІВСЬКУ
Раїсу Степанівну

-

актрису театру і кіно, громадського діяча, м. Київ


СЛЄСАРЄВУ
Надію Іванівну

-

заступника голови Української спілки в'язнів - жертв нацизму, м. Київ


ХОМУ
Параску Петрівну

-

майстриню народного декоративного розпису, Івано-Франківська область


ХУТОРНЕНКО
Валентину Іванівну

-

голову правління Чернігівського обласного відділення Дитячого фонду України


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


РАТОВУ
Валентину Дмитрівну

-

голову Вінницького обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів


ХУТОРНУ
Любов Олексіївну

-

матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу у Подільському районі м. Києва


ЯРЕСЬКО
Наталію Енн

-

Міністра фінансів України у 2014-2016 роках


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АРШЕВСЬКУ
Марину Володимирівну

-

керівника Управління Секретаріату Конституційного Суду України


БАЙБАРАК
Олександру Іванівну

-

голову організації ветеранів Новоодеського району, Миколаївська область


БЕХТЕР
Інну Станіславівну

-

директора департаменту Державного концерну "Укроборонпром", м. Київ


БІРЮК
Ольгу Григорівну

-

учительку гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва


БОГУН
Марину Олександрівну

-

учителя Малоолександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Херсонська область


ВЕРГУНОВУ
Ірину Миколаївну

-

професора кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область


ГУБАР
Ліну Олексіївну

-

начальника відділу Верховного Суду України


ЄФІМОВУ
Світлану Володимирівну

-

матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Вінницька область


ЖУЛІНУ
Віру Дмитрівну

-

головного технолога акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат"


ЗАВГОРОДНЮ
Тетяну Жоржівну

-

заступника Кам'янського міського голови, керуючу справами виконавчого комітету Кам'янської міської ради, Дніпропетровська область


ІЛЬЇНУ
Дарію Дмитрівну

-

волонтера, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району, Кіровоградська область


КАРАСИК
Оксану Петрівну

-

директора комунального закладу "Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1" Харківської обласної ради


КРАВЧЕНКО
Галину Борисівну

-

художника-графіка, члена Національної спілки художників України, м. Одеса


КРАВЧЕНКО
Надію Олександрівну

-

багатодітну матір, Київська область


КОРЧЕМЛЮК
Раїсу Іванівну

-

учительку Станишівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Житомирського району, Житомирська область


ЛЬГОВУ
Майю Миколаївну

-

партнера товариства "Юридична і патентна фірма "Грищенко та Партнери", м. Київ


МАЛИК
Світлану Михайлівну

-

завідувача Мар'їнської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар'їнського району", Донецька область


НІКІТІНУ
Тетяну Василівну

-

заступника Голови Державної міграційної служби України


ПЕРЕЯСЛОВУ
Вікторію Вікторівну

-

заступника головного лікаря Красноармійської центральної районної лікарні, Донецька область


ПОЛІЩУК
Наталію Іванівну

-

директора товариства "Володимир-Волинський хлібозавод", Волинська область


РІЗУХУ
Інну Миколаївну

-

волонтера Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів


РУДЕНКО
Надію Миколаївну

-

заступника директора державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України", м. Київ


САІДОВУ
Світлану Бурханівну

-

тренера-викладача відділення комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності" Харківської області


СЕВРУК
Людмилу Іванівну

-

начальника відділу державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", м. Київ


СУШКО
Ольгу Миколаївну

-

волонтера, лікаря комунального закладу "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради


ШТЕПУ
Марію Степанівну

-

учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область


ЯРОВЕНКО
Нелю Анатоліївну

-

волонтера, м. Миколаїв


Нагородити орденом Данила Галицького


БОНДАРЕНКА
Олександра Володимировича

-

завідувача відділу Головного департаменту Адміністрації Президента України


СІРИКА
Сергія Івановича

-

Білокуракинського селищного голову, Луганська область


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ГЛУЩЕНКА
Олександра Лаврентійовича

-

лікаря клініки "Медіфаст", Запорізька область


МАНОХІНУ
Юлію Миколаївну

-

головну медичну сестру Авдіївської центральної міської лікарні, Донецька область


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАЖАН
Наталію Євгенівну

-

начальника цеху державного підприємства "Новатор", м. Хмельницький


БИКОВУ
Ганну Юріївну

-

заступника директора департаменту - начальника управління Харківської обласної державної адміністрації


ВЕРГЕЛЕС
Зою Іванівну

-

старшу сестру медичну відділення Володарської районної центральної лікарні, Київська область


ГОКОВА
Олександра Васильовича

-

головного технолога картонно-паперового заводу акціонерного товариства "Рубіжанський картонно-тарний комбінат", Луганська область


ГОРДЄЄВА
Романа Борисовича

-

заступника начальника відділу державного підприємства "Запорізький державний авіаційний ремонтний завод "МіГремонт"


КАУТ
Оксану Володимирівну

-

заступника начальника відділу департаменту Державного концерну "Укроборонпром", м. Київ


КВАРЦОВУ
Людмилу Антонівну

-

головного консультанта відділу управління Верховного Суду України


КОСТРОВА
Юрія Вікторовича

-

головного механіка Попаснянської колійної машинної станції, Луганська область


МАНЧЕНКО
Людмилу Степанівну

-

заступника завідувача Відділу Секретаріату Конституційного Суду України


НОВІКОВА
Ігоря Миколайовича

-

головного агронома фермерського господарства "Дон", Луганська область


РАДЧЕНКО
Інну Вікторівну

-

завідувача комунального дошкільного навчального закладу "Ластівка" Міловської селищної ради, Луганська область


СІНКІНА
Віталія Станіславовича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання"


СТЕЦЯ
Сергія Станіславовича

-

механізатора фермерського господарства "Зоря", Херсонська область


ФУРМАНЦЯ
Анатолія Ігнатовича

-

слюсаря малого підприємства - науково-виробничої фірми "Продекологія", м. Рівне


ШУБКО
Інну Василівну

-

директора Вишгородської районної гімназії "Інтелект", Київська область


ЯЦЕНКА
Володимира Івановича

-

начальника цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГОНЧАРЕНКО
Марині Анатоліївні

-

викладачеві комунального вищого навчального закладу "Чернігівське музичне училище імені Л.М. Ревуцького" Чернігівської обласної ради


ДЬОМІНУ
Сергію Петровичу

-

солістові-вокалісту Кіровоградської обласної філармонії


ЧИБОРАКУ
Дмитру Івановичу

-

директорові, художньому керівнику Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, Івано-Франківська область


ШУМСЬКОМУ
Миколі Олександровичу

-

диригентові, режисеру, композиторові, баяністу, Чернігівська область


ЯНЧЕНКУ
Миколі Олександровичу

-

артистові, автору і виконавцеві пісень, м. Вінниця

"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ДМИТРЕНКУ
Василю Івановичу

-

начальникові управління містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації

"НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ПАСІХОВУ
Юрію Яковичу

-

заступникові директора, завідувачу лабораторії, вчителеві закладу "Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради"

"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БУЙГАШЕВІЙ
Аллі Борисівні

-

художникові-монументалісту, м. Київ


ДАНИЛИЧУ
Тарасу Федоровичу

-

художникові, Закарпатська область


ПОНОМАРЬОВУ
Віктору Васильовичу

-

художникові, Донецька область


ТКАЧИКУ
Богдану Івановичу

-

художникові, м. Тернопіль


ШУМСЬКОМУ
Ігорю Петровичу

-

деканові факультету образотворчого мистецтва і реставрації, професору Львівської національної академії мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БАШІ-ДОВЖЕНКО
Ксенії Василівні

-

артистці драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


БЕРЕЗНЕРУ
Максиму Анатолійовичу

-

провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


БОНДАРЕНКО
Оксані Валеріївні

-

артистці балету - провідному майстру сцени Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва


БОСЕНКУ
Арсену Григоровичу

-

провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного театру російської драми імені М. Горького


БРУХАЛЮ
Ігорю Григоровичу

-

викладачеві установи Тернопільської обласної ради "Тернопільське обласне державне музичне училище імені С. Крушельницької"


ВЕРТІЮ
Анатолію Івановичу

-

провідному майстрові сцени Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Дніпропетровська область


ВИШНЕВЕЦЬКОМУ
Руслану Сергійовичу

-

артистові драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша


ВУЛЬЧАК
Христині Ігорівні

-

солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


ГДАНСЬКОМУ
Сергію Володимировичу

-

артистові оркестру Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, артисту ансамблю Національної філармонії України, м. Київ


ЗОЗУЛІ
Володимиру Анатолійовичу

-

артистові драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


КОВАЛЬСЬКІЙ
Ірині Володимирівні

-

солістці-вокалістці Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного


КОСТИРКУ
Яну Валерійовичу

-

артистові-вокалісту професійного театру-студії Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків


КОСТРУБІ
Лілії Олександрівні

-

солістці-вокалістці Львівської обласної філармонії


КУЛАКОВІЙ
Ользі Сергіївні

-

артистці державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ЛАГОЛІ-БАБ'ЯК
Тетяні-Іванні Ярославівні

-

викладачеві Львівської державної хорової школи "Дударик"


ПАСІЧНЯК
Олесі Василівні

-

артистці драми Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка


ПАСТУХОВУ
Анатолію Миколайовичу

-

артистові оркестру, концертмейстеру Одеського національного академічного театру опери та балету


ПЕЛЕХ
Наталії Іванівні

-

концертмейстерові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка


САМАЄВІЙ
Лесі Василівні

-

провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"


САМІНІНУ
Андрію Миколайовичу

-

провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"


СНІЦАРЧУКУ
Андрію Юрійовичу

-

артистові Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ХАРЕЧКО
Ірині Іванівні

-

артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


ЦАНЬКО
Вікторії Василівні

-

диригентові симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії


ЦИКАЛОВСЬКІЙ
Тетяні Миколаївні

-

артистці академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ВОВКУ
Михайлу Дмитровичу

-

заступникові генерального директора товариства "Черкасиміськбуд"


ДЯДІНІСТОВУ
Костянтину Григоровичу

-

заступникові директора будівельної компанії товариства "Ягуар", м. Київ


ЛЯДЕЦЬКОМУ
Костянтину Олександровичу

-

директорові товариства "Будівельне підприємство-4 комбінату міського будування-1", м. Київ


СЕМОТЮКУ
Василю Васильовичу

-

директорові комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради "Про-Експерт"


ТАРХОВУ
Олександру Миколайовичу

-

машиністові екскаватора товариства "РОАД КОНСТРАКШН", м. Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БОГИНІ
Ользі Іванівні

-

учительці комунального спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю "Дніпропетровське вище училище фізичної культури" Дніпропетровської обласної ради


БОЛЬШАКОВІЙ
Сусанні Наумівні

-

заступникові директора Бориспільського навчально-виховного комплексу "Гімназія "Перспектива" - загальноосвітня школа I-II ступенів, Київська область


ДОБОСЕВИЧУ
Андрію Станіславовичу

-

учителеві Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка


КОВАЛЬОВІЙ
Олені Володимирівні

-

учительці Богданівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені І.Г. Ткаченка Знам'янської районної ради, Кіровоградська область


КОРНЄВУ
Миколі Дмитровичу

-

учителеві Кам'янської загальноосвітньої школи I-III ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області


МУДРАК
Людмилі Луківні

-

учительці загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені І.Я. Франка м. Горохів, Волинська область


ПОНОМАРЧУКУ
В'ячеславу Вадимовичу

-

учителеві Маріупольського технічного ліцею, Донецька область


ПРИХОДЧЕНКО
Надії Володимирівні

-

учительці Будичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені м. Бричника Чуднівського району, Житомирська область


РЕМЕЗЮК
Тамілі Валеріївні

-

учительці Дубровицького навчально-виховного комплексу "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради, Рівненська область


ШАРИПІНІЙ
Ірині Юріївні

-

директорові Новолуганської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бахмутської районної ради, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ЄРМОЛЕНКО
Ганні Володимирівні

-

начальникові бюро управління акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат"


МАЛЮТІ
Сергію Івановичу

-

доцентові кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БАРАШУ
Євгену Юхимовичу

-

начальникові Інституту кримінально-виконавчої служби Державної кримінально-виконавчої служби України, доктору юридичних наук, генерал-майору внутрішньої служби


БЛЮМУ
Ярославу Борисовичу

-

директорові державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України", доктору біологічних наук, професорові, м. Київ


ГОРОВОМУ
Валерію Микитовичу

-

заступникові генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського - керівнику служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, докторові історичних наук, професору, м. Київ


ГУЗЮ
Олександру Миколайовичу

-

директорові державної установи "Інститут механіки імені С.П. Тимошенка Національної академії наук України", доктору технічних наук, професорові, м. Київ


ДІЧЕК
Наталії Петрівні

-

завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові


ДРУЖИНІНУ
Анатолію Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові


ЗАДОРОЖНОМУ
Зеновію-Михайлу Васильовичу

-

проректорові Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові


ЛУК'ЯНОВІЙ
Ларисі Борисівні

-

директорові Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ


ПАВЛЕНКУ
Петру Миколайовичу

-

провідному науковому співробітникові Національного авіаційного університету, доктору технічних наук, професорові, м. Київ


РУДЗІНСЬКОМУ
Володимиру Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Житомирського державного технологічного університету, доктору технічних наук, професорові


ТАНЧИКУ
Семену Петровичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктору сільськогосподарських наук, професорові, м. Київ


ЧОРНОГОРУ
Леоніду Феоктистовичу

-

професорові кафедри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктору фізико-математичних наук, професорові


ШОСТІ
Анатолію Михайловичу

-

завідувачеві відділу Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, м. Полтава

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ГОЛЬДІ
Юрію-Карлу Карловичу

-

викладачеві Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької


КУЗІВУ
Михайлу Петровичу

-

викладачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


КУЦЕНКУ
Миколі Даниловичу

-

хормейстерові народного аматорського вокального ансамблю "Чорнобривці" Немішаївського будинку культури Бородянського району, Київська область


ПАСІЧНИКУ
Михайлу Павловичу

-

голові Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України


ПЕЧЕНЮК
Тамілі Григорівні

-

професорові кафедри Львівської національної академії мистецтв


ПОПОВУ
Віктору Васильовичу

-

режисерові-постановнику комунального закладу "Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара" Запорізької обласної ради


САВІЦЬКОМУ
Мар'яну Адамовичу

-

художникові-постановнику Першого українського театру для дітей та юнацтва, м. Львів


СТАСЕНКУ
Володимиру Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Української академії друкарства, м. Львів


СУСЛЕНСЬКОМУ
Олександру Семеновичу

-

президентові громадської організації "Всеукраїнська єврейська рада"


ЯВОРСЬКІЙ
Марині Владиславівні

-

директорові комунального закладу "Сєвєродонецьке музичне училище імені С.С. Прокоф'єва", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ВОВНІ
Ігорю Володимировичу

-

донорові, Сумська область


ЛУЦЕНКУ
Вадиму Івановичу

-

донорові, м. Харків


СИДОРЕНКУ
Сергію Михайловичу

-

донорові, м. Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БІЛЯК
Лідії Аркадіївні

-

директорові департаменту Рівненської обласної державної адміністрації


ГОРУК
Інні Валеріївні

-

комерційному директорові товариства "Логіклабгрупа", м. Київ


ГУЛЬКУ
Вадиму Васильовичу

-

виконавчому директорові державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ


КАРП
Галині Василівні

-

першому заступникові Міністра енергетики та вугільної промисловості України


КОВАЛЕНКУ
Віктору Миколайовичу

-

першому заступникові голови Харківської обласної ради


ЛЕЩЕНКУ
Олександру Петровичу

-

начальникові відділу Державної судової адміністрації України


ПИЛИПЧУКУ
Володимиру Петровичу

-

заступникові завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"


ПЛІСУ
Геннадію Володимировичу

-

першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації


САМУСЮ
Георгію Юрійовичу

-

головному контролерові - директору департаменту Рахункової палати, м. Київ


ХРОМЕЦЬ
Світлані Вікторівні

-

заступникові генерального директора Державного концерну "Укроборонпром", м. Київ


ХОЦЯНІВСЬКІЙ
Наталії Володимирівні

-

директорові Департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України


ЮЖАНІНІЙ
Ніні Петрівні

-

народному депутатові України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


БРЕВНОВУ
Василю Олександровичу

-

головному інженерові Авдіївського району електричних мереж акціонерного товариства "ДТЕК Донецькобленерго"


ВАЛЄЄВУ
Володимиру Кадировичу

-

головному інспекторові відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


КОЗЛИНСЬКОМУ
Павлу Вячеславовичу

-

начальникові відділу державного підприємства "Ізюмський приладобудівний завод", Харківська область


РИБІЮ
Миколі Михайловичу

-

головному енергетикові дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор"


СУДАКУ
Валентину Анатолійовичу

-

головному енергетикові - начальнику управління головного енергетика акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ВІТКОВСЬКОМУ
Вадиму Миколайовичу

-

головному редакторові журналу "Вінницький край"


ГОРЕВАЛОВУ
Сергію Івановичу

-

завідувачеві кафедри Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ДЯКІВ
Оксані Іванівні

-

редакторові газети "Колос", Тернопільська область


КАЛІНІЧЕНКО
Наталії Євгенівні

-

головному редакторові Білопільської районної газети "Білопільщина", Сумська область


ЛАДИЖЦЮ
Олесю Володимировичу

-

власному кореспондентові газети "Срібна Земля", Закарпатська область


МАЗУРИКУ
Вадиму Станіславовичу

-

представникові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області


МЕХ
Людмилі Григорівні

-

президентові Всеукраїнського благодійного фонду "Журналістська ініціатива", м. Київ


МЕЩЕРЯКОВУ
Віталію Володимировичу

-

директорові виконавчому філії Національної телекомпанії України "Закарпатська регіональна дирекція"


ПАРХОМЧУК
Ярославі Йосипівні

-

власному кореспондентові газети "Вільне життя плюс" підприємства "Пресова агенція "Вільне життя", Тернопільська область


ТАТАРЕНКУ
Володимиру Борисовичу

-

завідувачеві сектору Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ХМЕЛЬОВСЬКІЙ
Валентині Сергіївні

-

редакторові відділу газети "Волинь-нова"


ЧОРНОМУ
Олександру Дмитровичу

-

голові Сокирянської районної журналістської організації, кореспонденту міської газети "Сокиряни - сім днів", Чернівецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БАЛАБАН
Антоніні Іванівні

-

заступникові головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Волноваська центральна районна лікарня", Донецька область


ВИНАРУ
Ростиславу Любомировичу

-

лікареві комунального закладу "Дніпродзержинська міська лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради"


ГНЕТНЬОВУ
Ігорю Васильовичу

-

головному лікареві комунального закладу "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги"


ДАВИД
Лілії Володимирівні

-

головному лікареві товариства "Клініка генетики репродукції "Вікторія", Київська область


ДАВИДЕНКО
Ніні Григорівні

-

завідувачеві відділення державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ДЗЮБІ
Наталії Олександрівні

-

завідувачеві відділення, директору Київського міського центру діагностики та лікування судинно-дистрофічних захворювань ока Київської міської клінічної лікарні № 9


ДОВГАНЮ
Олександру Михайловичу

-

головному науковому співробітникові державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України"


ЗУБУ
Валерію Олексійовичу

-

головному лікареві Чернігівського обласного онкологічного диспансеру


ЗЮКОВУ
Олегу Леонідовичу

-

головному лікареві, заступнику директора державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами


ІСОПЕНКУ
Григорію Миколайовичу

-

лікареві державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області"


КВАШНІНІЙ
Людмилі Вікторівні

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", м. Київ


КВАШІ
Михайлу Сергійовичу

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


КОВАЛЕНКУ
Георгію Володимировичу

-

головному лікареві Пологового будинку № 2 м. Миколаєва


КСЕНОФОНТОВІЙ
Валентині Всеволодівні

-

завідувачеві відділення комунальної лікувально-профілактичної установи "Мар'їнська центральна районна лікарня", Донецька область


ЛЕСЬО-МАРКУШ
Наталії Іванівні

-

лікареві Ужгородського міського пологового будинку, Закарпатська область


ЛУГОВІЙ
Олені Володимирівні

-

заступникові директора департаменту охорони здоров'я - начальнику управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


МИХАЛЕНКУ
Віталію Олександровичу

-

лікареві комунальної лікувально-профілактичної установи "Селидівська центральна міська лікарня", Донецька область


МОГИЛЯКУ
Остапу Івановичу

-

лікарю відділення комунального закладу Львівської обласної ради "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр"


ОБУХОВСЬКІЙ
Ларисі Іванівні

-

заступникові головного лікаря комунального закладу "Рівненська обласна клінічна лікарня" Рівненської обласної ради


ПЕРЦЕВІЙ
Олені Марківні

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 16" Дніпропетровської обласної ради


ПЕЧУРІ
Наталії Сергіївні

-

головному лікареві Київського міського пологового будинку № 6


ПРОЦЬКУ
Василю Васильовичу

-

завідувачеві відділення Рудківської районної лікарні Самбірського району, Львівська область


П'ЯНТКІВСЬКІЙ
Валентині Миколаївні

-

головному лікареві-експерту обласного комунального закладу "Сумський обласний центр медико-соціальної експертизи"


СЕЛЕВИЧУ
Сергію Олексійовичу

-

головному лікареві Мелітопольської центральної районної лікарні, Запорізька область


СКОРОДУМОВУ
Юрію Олексійовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Кіровоградський обласний онкологічний диспансер"


СУХІНУ
Юрію Віталійовичу

-

лікареві, директорові Центру травматології та ортопедії міста Одеси


ТИЩЕНКУ
Григорію Дмитровичу

-

завідувачеві відділення Макарівської центральної районної лікарні, Київська область


ЧЕБУРАХІНУ
Володимиру Миколайовичу

-

лікареві відділення державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ШЕВЧУКУ
Сергію Степановичу

-

головному лікареві Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення


ШИРОКОВІЙ
Світлані Вікторівні

-

головному лікареві комунальної медичної установи "Міська поліклініка № 2", м. Чернівці


ШКРОБОТУ
Леоніду Володимировичу

-

головному лікареві комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер"


ЯРЕМЕНКО
Олені Леонідівні

-

лікареві відділення державного закладу "Поліклініка № 2" Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ОСТАПЧУК
Надії Володимирівні

-

провідному інженерові державного підприємства "Фастівське лісове господарство", Київська область


ПАВЛЮКУ
Олександру Володимировичу

-

майстрові лісу Корабельного лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


КУСИКУ
Володимиру Федоровичу

-

майстрові народного мистецтва, Волинська область


ЛУКІВ
Славі Володимирівні

-

майстрові художньої вишивки, Тернопільська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


АДАМЕНКУ
Богдану Івановичу

-

головному конструкторові конструкторського бюро державної акціонерної холдингової компанії "Артем", м. Київ


КАЧАНУ
Івану Олексійовичу

-

слюсареві цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


КАЧМАРУ
Роману Васильовичу

-

головному інженерові державного підприємства "Львівський авіаційно-ремонтний завод"


КУДЕЛІ
Олексію Григоровичу

-

слюсареві-інструментальнику акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання "Київський завод автоматики"


ЛАЗАРЕНКУ
Анатолію Дмитровичу

-

слюсареві державного підприємства "Машинобудівна фірма "Артем", м. Київ


ШУБІНУ
Юрію Олександровичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання"


ЮРКІВУ
Анатолію Федоровичу

-

заступникові директора технічного акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БОЙКУ
Володимиру Петровичу

-

завідувачеві відділу комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський історичний музей"


БРАСЛАВЦЮ
Віктору Володимировичу

-

директорові державного підприємства "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Карпати", Закарпатська область


ВОЖДАЄНКО
Валентині Володимирівні

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Полтавської обласної державної адміністрації


ДАЦЕНКУ
Анатолію Євгеновичу

-

керівникові народного аматорського хору Вільшанського центру культури і дозвілля, Черкаська область


ДРОНЯКУ
Івану Васильовичу

-

керівникові народної самодіяльної кіностудії "Полонина" Будинку культури с. Ябуниця Верховинського району, Івано-Франківська область


ЗАКРУЧЕНКУ
Юрію Степановичу

-

заступникові генерального директора Київського академічного муніципального духового оркестру


КУРАНЮ
Теодору Івановичу

-

керівникові народного хору "Галичина" Народного дому с. Керниця Городоцького району, Львівська область


ЛІХТАРЕНКУ
Леоніду Олександровичу

-

керівникові ансамблю козачої пісні "Слобода" Новотроїцького району, Херсонська область


ЛУЗІ
Яніні Григорівні

-

викладачеві комунального закладу "Дитяча музична школа" Вільногірської міської ради, Дніпропетровська область


ЛУЦУ
Віктору Даниловичу

-

завідувачеві відділу комунального закладу "Рівненський обласний краєзнавчий музей" Рівненської обласної ради


ЛЯШЕНКО
Ірині Миколаївні

-

директорові Куп'янської дитячої музичної школи № 3 Куп'янської міської ради, Харківська область


МАКАРЕНКО
Оксані Вікторівні

-

викладачеві-методисту Таврійської дитячої музичної школи Голопристанського району, Херсонська область


МАРТИНЕНКО
Вірі Олександрівні

-

директорові Запорізької дитячої школи мистецтв № 1


МУСІЄНКО-РЕПСЬКІЙ
Валентині Іванівні

-

доцентові кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


МУХІНІЙ-МРИЗІ
Тетяні Петрівні

-

начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації


НЕВОЛОВУ
Олексію Васильовичу

-

головному адміністраторові Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


НЕТЕЧІ
Івану Михайловичу

-

директорові Кам'янець-Подільської дитячої хорової школи, Хмельницька область


ОСТРОВСЬКІЙ
Тетяні Анатоліївні

-

керівникові, диригенту народного жіночого академічного хору імені Світлани Фоміних Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи


ПЕТРАКОВІЙ
Ларисі Миколаївні

-

художникові-гримеру Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


РАЗУМОВІЙ
Валерії Анатоліївні

-

викладачеві-методисту відділу Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби


РИБАЧЕНКУ
Віктору Федоровичу

-

доцентові кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


СЕРГІЄНКО
Лідії Іванівні

-

звукорежисерові відділу організації виробництва радіопрограм філії Національної телекомпанії України "Харківська регіональна дирекція"


ТІТАРЕНКУ
Володимиру Олександровичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ФЕСЮН
Галині Михайлівні

-

керівникові зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Калинонька" Куковецького сільського будинку культури Менського району, Чернігівська область


ФЕТІСОВУ
Валерію Гурійовичу

-

телеоператорові філії Національної телекомпанії України "Волинська регіональна дирекція"


ХОЛЯВІ
Олександру Анатолійовичу

-

керівникові гуртка сольного співу Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок"


ЧАЙКІВСЬКОМУ
Володимиру Володимировичу

-

заступникові директора Івано-Франківської обласної філармонії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БОРОДЧУК
Ніні Антонівні

-

директорові комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді"


БРУХАНСЬКОМУ
Руслану Феоктистовичу

-

завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету


ВАКУЛЕНКО
Ларисі Василівні

-

керівникові навчально-методичного підрозділу Одеського обласного базового медичного училища


ГОРЬОВОМУ
Василю Павловичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ДАНИШ
Людмилі Йосипівні

-

директорові Корецького навчально-виховного комплексу "Школа I-III ступенів-Ліцей" Корецької районної ради, Рівненська область


ДЕЛЕНКУ
Богдану Вікторовичу

-

директорові Хустської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Закарпатської обласної ради


ДЖУРІ
Олександру Дмитровичу

-

директорові Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


ДОСКОЧ
Анжелі Альфредівні

-

художньому керівникові Народної хорової капели "Зоринка", викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради "Дитяча хорова школа "Зоринка"


КОРЖ
Наталії Миколаївні

-

директорові Ріпкинської гімназії Ріпкинської районної ради, Чернігівська область


КОТЛЯРОВУ
Миколі Васильовичу

-

директору Слов'янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 23 Донецької обласної ради


КУЧИНСЬКОМУ
Миколі Сигізмундовичу

-

директорові департаменту Міністерства освіти і науки України


МАНАКІНУ
Володимиру Миколайовичу

-

деканові державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет" Міністерства освіти і науки України


МОСЯКОВІЙ
Ірині Юліївні

-

директорові Центру дитячої та юнацької творчості "Шевченківець" Шевченківського району міста Києва


ОНИЩУК
Світлані Ярославівні

-

директорові Мамаївського загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів № 2 Кіцманського району, Чернівецька область


ПУШКАРЬОВІЙ
Тетяні Едуардівні

-

директорові загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів "Скандинавська гімназія", м. Київ


РЕЙДІ
Кароліні Віталіївні

-

директорові комунального закладу освіти "Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр "ШАНС" Дніпропетровської обласної ради"


РИЩЕНКО
Тетяні Дмитрівні

-

деканові Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова


ХАРКОВЦЮ
Василю Степановичу

-

начальникові управління виконавчого комітету Рівненської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ІНКЕЛЕВИЧУ
Юрію Валентиновичу

-

заступникові директора департаменту охорони здоров'я - начальнику управління Луганської обласної державної адміністрації


КОЛНОГОРОВУ
Олегу Миколайовичу

-

фельдшерові Олешківської станції екстреної медичної допомоги, Херсонська область


ПОПИК
Лесі Володимирівні

-

завідувачеві фельдшерського пункту с. Шишківці Борщівського комунального районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Тернопільська область


ЯНОВСЬКІЙ
Вікторії Григорівні

-

завідувачеві Українського референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЕЗРУЧКУ
Юрію Миколайовичу

-

головному енергетикові шахти "Прохіднича" акціонерного товариства "Запорізький залізорудний комбінат"


БУЛАВІ
Григорію Михайловичу

-

директорові дочірнього підприємства "Чернігівнафтогазгеологія" Національної акціонерної компанії "Надра України"


КУШНЕРУКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові державного підприємства "Науково-дослідний інститут "Шторм", м. Одеса


ЛІЩИНСЬКОМУ
Степану Івановичу

-

начальникові дільниці шахти "Тернівська" акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


МАРЕЦЬКОМУ
Анатолію Павловичу

-

начальникові цеху Херсонського державного заводу "Палада"


МАРУНЕНКО
Лідії Анатоліївні

-

лаборантові товариства "Фірма "Люстдорф", Вінницька область


ОНУШКУ
Володимиру Олексійовичу

-

начальникові управління державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод"


ПЕТРІКОВСЬКОМУ
Юрію Борисовичу

-

директорові державного виробничо-технічного підприємства "Граніт", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ВАСИЛЬЄВУ
Дмитру Юрійовичу

-

директорові виробництва товариства "УкрАгроКом", Кіровоградська область


ВОЛОШИНУ
Миколі Миколайовичу

-

трактористові-машиністу підприємства "Каут", Луганська область


ГОРДІЙ
Антоніні Миколаївні

-

начальникові служби приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Уманський тепличний комбінат", Черкаська область


КОВАЛЕНКУ
Олександру Анатолійовичу

-

голові фермерського господарства "Агро Вікторія Катеринопіль", Черкаська область


КОЛОШІ
Валерію Петровичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Пісківське", Чернігівська область


МЕЛЬНИЧУКУ
Юрію Пилиповичу

-

генеральному директорові товариства "Шумськ Агро", Тернопільська область


НЕМІШУ
Роману Васильовичу

-

голові сільськогосподарського виробничого кооперативу імені Т.Г. Шевченка, Івано-Франківська область


ПОВХУ
Леоніду Івановичу

-

голові фермерського господарства "Україна", директорові товариства "Липовецьке", Вінницька область


РУДОМУ
Михайлу Миколайовичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства "Племзавод "Степной", Запорізька область


САХНУ
Олександру Петровичу

-

директорові державного насінницького сільськогосподарського підприємства "Вирівське", Сумська область


ЯГОДЦІ
Петру Івановичу

-

керівникові сільськогосподарського підприємства "Розвазьке", Рівненська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ЖИЧИЦЬКОМУ
Роману Михайловичу

-

першому заступникові голови Городенківської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область


ЗІННИК
Світлані Миколаївні

-

начальникові головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області


ПІДЛІСНОМУ
Володимиру Іллічу

-

директорові Сумського обласного центру зайнятості


СЕМЕНЮК
Лілії Орестівні

-

директорові Заставнівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Чернівецька область


ТКАЧУКУ
Петру Яковичу

-

директорові Олицького психоневрологічного інтернату, Волинська область


ШКАРБАНУ
Анатолію Миколайовичу

-

директорові Ліщинського психоневрологічного будинку-інтернату, Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


МАРУЩАКУ
Миколі Миколайовичу

-

голові Ружинської районної ради, Житомирська область


НЕСТЕРЕНКУ
Олександру Васильовичу

-

провідному інженерові сектору департаменту державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ


ПЕРОВІЙ
Людмилі Федорівні

-

заступникові директора, начальнику відділу департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради


СТОЛЯРСЬКІЙ
Катерині Михайлівні

-

головному консультантові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку


ТАРАСЕНКУ
Віктору Михайловичу

-

директорові оздоровчого комплексу "Мотор" акціонерного товариства "Мотор Січ", Запорізька область


ТКАЧЕНКО
Ніні Іванівні

-

заступникові директора державного підприємства "Готельний комплекс "Київ" Управління справами Апарату Верховної Ради України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


АНТОНОВУ
Андрію Миколайовичу

-

директорові Департаменту Запорізької обласної державної адміністрації


ГОЗІ
Юрію Анатолійовичу

-

генеральному директорові державної організації "Автобаза Державного управління справами"


ГОНЧАРОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

голові наглядової ради акціонерного товариства "Черкаське обласне підприємство автобусних станцій"


ЗАПУХЛЯКУ
Зіновію Михайловичу

-

генеральному директорові товариства "Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій"


КЛИМЕНКУ
Сергію Михайловичу

-

першому заступникові начальника регіональної філії "Південна залізниця", м. Харків


ЛИСОВУ
Миколі Миколайовичу

-

державному інспекторові Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, м. Київ


СИДОРУКУ
Борису Петровичу

-

заступникові директора комунального підприємства "Автобаза" Рівненської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БЕРЕСТОВІЙ
Ірині Еріївні

-

начальникові управління Верховного Суду України


БІЛАНУ
Сергію Васильовичу

-

першому заступникові Голови Державної фіскальної служби України


БОЙКО
Людмилі Іванівні

-

судді у відставці Одеського апеляційного господарського суду


БРОВЧЕНКО
Ларисі Станіславівні

-

директорові Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ВИШНЕВСЬКОМУ
Андрію Володимировичу

-

директорові Координаційного центру з надання правової допомоги, м. Київ


ГАЛАЄВСЬКОМУ
Юрію Васильовичу

-

заступникові керівника апарату Верховного Суду України


ГЛУХОВЕРІ
Віталію Андрійовичу

-

ректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ


ГРИГОР'ЄВІЙ
Вірі Федосіївні

-

судді у відставці апеляційного суду Чернігівської області


ДЕНИСЕНКО
Наталії Миколаївні

-

заступникові керівника Управління - завідувачу відділу Секретаріату Конституційного Суду України


ЄРЕМЄЄНКО
Марії Олегівні

-

начальникові Управління Державного управління справами


ЗЕНЮК
Людмилі Олександрівні

-

заступникові завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки


МАЗУР
Тамарі Вікторівні

-

заступникові Міністра культури України


МЕЛЬНИЧУК
Наталії Олексіївні

-

професорові кафедри Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ


ОНИЩЕНКО
Ганні Володимирівні

-

заступникові Міністра юстиції України - керівнику апарату


ПОГРЕБНЯК
Ользі Валеріївні

-

головному консультантові відділу Управління Секретаріату Конституційного Суду України


ПОЛТАВЦЕВІЙ
Галині Андріївні

-

судді у відставці апеляційного суду міста Києва


РОМАНЕНКУ
Євгену Олександровичу

-

начальникові відділу Вищого адміністративного суду України


ФРОЛОВІЙ
Олені Григорівні

-

адвокатові, м. Київ


ЦИМБАЛЮКУ
Валерію Івановичу

-

директорові Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне


ШЕНДРИКУ
Владиславу Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


ЯРОШУ
Олегу Володимировичу

-

правозахисникові, юрисконсульту, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОРЦЮ
Миколі Миколайовичу

-

тренерові-викладачу комплексу культурно-спортивних споруд "Олімп" відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електростанція", Миколаївська область


ДЖАНГИРЯНУ
Георгію Вартановичу

-

першому віце-президентові Федерації регбі України, м. Київ


КИСЛОМУ
Володимиру Михайловичу

-

заступникові директора Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Надія"


КЛОЧКУ
Павлу Петровичу

-

викладачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


МАРЧУКУ
Костянтину Кириловичу

-

голові Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України


МАЦАЮ
Ігорю Володимировичу

-

тренерові обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України


НАКОНЕЧНОМУ
Ігорю Юрійовичу

-

тренерові-викладачу обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" Чернівецького обласного фізкультурно-спортивного товариства "Україна"


ОРЛЕЦЬКОМУ
Василю Григоровичу

-

голові Чернівецької обласної федерації футболу


ПИРІЖКУ
Дмитру Олександровичу

-

директорові Чернігівського міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"


ТРЕТЯКУ
Григорію Івановичу

-

тренерові-викладачу з гирьового спорту вищої категорії Нікопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи Дніпропетровської області


ХІБЛІНУ
Ігорю Миколайовичу

-

голові Хмельницької обласної федерації футболу


ЧЕНЦОВУ
Миколі Федоровичу

-

старшому тренерові-викладачу комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Харківської міської ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


АГЛІУЛІНУ
Равілю Мінгаязовичу

-

директорові Інгульської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ГОНЧАРОВУ
Василю Омеляновичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ДУБІНІНУ
Юрію Олексійовичу

-

художникові музею космонавтики імені С.П. Корольова Житомирської міської ради


КОФАНОВУ
Віктору Івановичу

-

художникові, Донецька область


МАНЮКУ
Оресту Ярославовичу

-

художникові, м. Львів


ПЕНСЬКОМУ
Івану Івановичу

-

художникові, м. Чернігів


ПІКУЛИЦЬКОМУ
Богдану Романовичу

-

художникові, доценту кафедри Львівської національної академії мистецтв.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
22 серпня 2016 року
№ 338/2016




вгору