Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271
Постанова Кабінету Міністрів України від 20.04.2016305
Документ 305-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 20.04.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 01.05.2016. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 20 квітня 2016 р. № 305
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271 “Про затвердження критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування” зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу”.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 19




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 квітня 2016 р. № 305

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271

1. Пункт 2 постанови викласти в такій редакції:

“2. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, у місячний строк розробити відповідно до затверджених цією постановою критеріїв та подати Національному агентству з питань державної служби для затвердження переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, у місячний строк розробити відповідно до затверджених цією постановою критеріїв та подати відповідним територіальним органам Національного агентства з питань державної служби для затвердження переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.”.

2. Пункт 1 критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджених зазначеною постановою, доповнити абзацом такого змісту:

“Не відносяться до посад працівників, які виконують функції з обслуговування, посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів державних органів.”.



вгору