Документ 27/2015, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


ПАВЛИЧКА
Дмитра Васильовича

-

письменника, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ГЕЛЮ
Володимира Михейовича

-

директора товариства "Світанок Плюс", Київська область


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БРИКУЛЬЦЯ
Віктора Михайловича

-

художника, Полтавська область


ВЕРГУНОВА
Віктора Анатолійовича

-

директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, м. Київ


КОВАЛЕНКА
Віктора Михайловича

-

директора державного навчального закладу "Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації", м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АДАМЮКА
Олександра Тихоновича

-

директора товариства "Агідель", м. Луцьк


БАБИЧА
Василя Івановича

-

слюсаря акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ


БЕЗСМОЛОГО
Бориса Сергійовича

-

голову Олександрівської районної організації Товариства сприяння обороні України, Кіровоградська область


БОЙКА
Петра Адольфовича

-

директора Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", художнього керівника народного ансамблю танцю "Барвінок"


БОРОВИКА
Олександра Михайловича

-

голову Рівненської міської громадської ветеранської організації "Товариство Холмщина"


ВАСИЛЬЧУКА
Святослава Карповича

-

голову Житомирського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Шевченка


ВЕЛИЧКА
Віктора Віталійовича

-

старшого майстра дільниці Щастинського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


ГАЗИЛИШИНА
Богдана Володимировича

-

члена ради Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


ГНАТЮКА
Віктора Сергійовича

-

заступника голови Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


ГОЛОВАНОВУ
Раїсу Петрівну

-

генерального директора Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, Київська область


ГУСАКОВА
Віталія Миколайовича

-

начальника лабораторії Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область


ДУДНИКА
Петра Анатолійовича

-

волонтера, пастора релігійної громади церкви Божої "Добра звістка", Донецька область


ЖУПАНОВА
Олександра Борисовича

-

головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова


КАРПІНСЬКОГО
Володимира Івановича

-

завідувача відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область


КАЩУКА
Павла Вікторовича

-

волонтера, м. Київ


КУЦЕНКА
Миколу Івановича

-

голову правління акціонерного товариства "Агрофірма імені Г.С. Сковороди", Харківська область


ЛЕЩЕНКА
Анатолія Івановича

-

настоятеля релігійної громади парафії Святого Архистратига Михаїла Черкаської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату


ЛОГВИНЕНКА
Олексія Степановича

-

радника Глави Адміністрації Президента України


МОСКАЛЕНКА
Юрія Володимировича

-

волонтера, Київська область


ОСАДЦУ
Мирослава Ярославовича

-

громадсько-політичного діяча, м. Тернопіль


ПОДТЕРОБА
Віктора Миколайовича

-

начальника відокремленого підрозділу "Локомотивне депо Ковель" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця", Волинська область


СТЕЛЬМАХА
Олександра Васильовича

-

керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії


ТРОЦЕНКА
Сергія Олексійовича

-

головного технолога служби відокремленого підрозділу "Хмельницька атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


ЯКИМЧУКА
Олександра Наумовича

-

заступника директора Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв)


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


АДАМЕНКА
Казимира Євгеновича

-

голову ради міськрайонної громадської організації інвалідів міста Новомосковська Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


НЕЧИПОРЕНКО
Валентину Василівну

-

директора комунального закладу "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" Запорізької обласної ради


ШЕВЧУК
Світлану Володимирівну

-

завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АНДРЕАС
Марію Владиславівну

-

волонтера, м. Харків


БОГАЧ
Ірину Степанівну

-

заступника начальника Управління - завідувача відділу Державного управління справами


КОМАРОВУ
Марину Анатоліївну

-

волонтера, м. Севастополь


КРЕПКІНУ
Віру Самуїлівну

-

чемпіонку Олімпійських ігор та дворазову чемпіонку Європи з легкої атлетики, члена ради ветеранів спорту м. Києва


ЛАВРИК
Наталію Сергіївну

-

лікаря відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва


МАТІОС
Марію Василівну

-

народного депутата України


МАТЮХУ
Катерину Василівну

-

волонтера, м. Запоріжжя


ПОЛІЩУК
Тетяну Миколаївну

-

волонтера, м. Миколаїв


ПРАНЖУ
Наталію Миколаївну

-

волонтера, м. Одеса


ФАВОРСЬКУ
Олесю Юріївну

-

волонтера, м. Київ


ЯРЕМКО
Ірину Володимирівну

-

волонтера, м. Львів


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АШИХМІНА
Михайла Володимировича

-

директора з персоналу товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


БАСА
Володимира Павловича

-

електрослюсаря підземного виробничо-структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


БОРОВІКОВА
Андрія Івановича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


БОХАНА
Олексія Петровича

-

регулювальника швидкості руху вагонів відокремленого підрозділу станції Конотоп державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Сумська область


ГУДЗОВАТУ
Ларису Миколаївну

-

сестру медичну відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область


ДЯЧУКА
Михайла Кириловича

-

виконроба підсобно-допоміжного господарства філії "Сторожинецький автодор" дочірнього підприємства "Чернівецький облавтодор"


КИРИЧКА
Віктора Федоровича

-

головного інженера комунального енергогенеруючого підрозділу "Чернігівська теплоелектроцентраль" товариства фірми "ТехНова"


КЛЕБАНА
Олександра Степановича

-

головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


КУРБАНОВА
Олександра Вікторовича

-

начальника насосної станції та електропідстанції Південно-Донбаського водогону Великоанадольської дільниці Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область


ПЕРІГА
Володимира Ярославовича

-

заступника начальника цеху відокремленого підрозділу "Рівненська атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


САВІЦЬКОГО
Володимира Федоровича

-

директора товариства "Адамівка Агро", Хмельницька область


СТАДНІЧЕНКА
Володимира Васильовича

-

волонтера, члена громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону "Славутич", Кіровоградська область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ЛЕМІШЦІ
Наталії Василівні

-

провідному майстрові сцени комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка"


СТРУТИНСЬКОМУ
Богдану Дмитровичу

-

художньому керівникові театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


КОМАРОВІЙ
Надії Володимирівні

-

артистці Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, Івано-Франківська область


ПУШКІНІЙ
Катерині Олександрівні

-

артистці-вокалістці Ансамблю пісні й танцю МВС України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ВАТАГОВИЧУ
Михайлу Івановичу

-

генеральному директорові дочірнього підприємства "ПЛАЙ", Львівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


МНИШЕНКО
Олені Юріївні

-

учительці Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ГОДЛЕВСЬКОМУ
Леоніду Семеновичу

-

завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові


КЛИМЕНКО
Тетяні Михайлівні

-

завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України, доктору медичних наук, професорові


ПІХУ
Зоряну Григоровичу

-

проректорові, завідувачу кафедри Національного університету "Львівська політехніка", докторові хімічних наук, професору


ШУТАКУ
Іллі Дмитровичу

-

професорові кафедри Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, доктору юридичних наук


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


САДОВСЬКОМУ
Олександру Володимировичу

-

начальникові оркестру - військовому диригенту військової частини 3030 Національної гвардії України, м. Київ


СТАШЕВСЬКОМУ
Андрію Яковичу

-

доцентові кафедри Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка


ТИМОШЕНКУ
Максиму Олеговичу

-

доцентові кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ


ФРАНКУ
Івану Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри художнього металу Львівської національної академії мистецтв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


САВИЦЬКОМУ
Петру Павловичу

-

донорові Нововолинської центральної міської лікарні, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


КАРМАНЮК
Антоніні Олексіївні

-

завідувачеві відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ВЕЛИЧКУ
Валерію Володимировичу

-

майстрові дільниці Білоцерківського районного підрозділу акціонерного товариства "Київобленерго"


КІРПІЧЕНКУ
Юрію Володимировичу

-

електрослюсареві цеху відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область


МИРОНОВУ
Олександру Африкановичу

-

слюсареві цеху філії "Кременчуцька ТЕЦ" акціонерного товариства "Полтаваобленерго"


ПАНКОВУ
Сергію Васильовичу

-

головному інженерові відокремленого підрозділу "Вуглегірська теплова електрична станція" акціонерного товариства "Центренерго", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


АННОПОЛЬСЬКІЙ
Вікторії Василівні

-

генеральному продюсерові товариства "Телерадіокомпанія "СІМОН", м. Харків


БРИНЗІ
Якову Олексійовичу

-

голові товариства "Радіостанція "Великий Луг", м. Запоріжжя


ГЕДЗУ
Віктору Васильовичу

-

спеціальному кореспондентові відділу друкованого органу Міністерства оборони України "Крила України"


ДУШОК
Валентині Іванівні

-

першому заступникові генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії


ПИЛИПЧИНЦЮ
Василю Васильовичу

-

редакторові Міжгірської районної газети "Верховина", Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АСЛАНЯНУ
Сергію Арменаковичу

-

доцентові кафедри Української військово-медичної академії Міністерства оборони України


БАЛЮК
Марині Олександрівні

-

завідувачеві консультативної поліклініки державної установи "Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України", м. Харків


БОГОМОЛУ
Анатолію Григоровичу

-

завідувачеві відділення Олександрівської клінічної лікарні міста Києва


ЛУРІНУ
Анатолію Григоровичу

-

заступникові головного лікаря комунальної установи "Одеський обласний онкологічний диспансер"


ПЛАВ'ЮКУ
Юрію Львовичу

-

головному лікареві державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Косів" Міністерства охорони здоров'я України, Івано-Франківська область


РОМАСКЕВИЧУ
Юрію Олексійовичу

-

головному лікареві Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


НЕЛЕЗУ
Володимиру Федоровичу

-

лісничому Дахнівського лісництва державного підприємства "Черкаське лісове господарство"


СОРОЦІ
Миколі Григоровичу

-

лісничому Олешнянського лісництва державного підприємства "Добрянське лісове господарство", Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ВЕЛИЧКУ
Василю Леонідовичу

-

токареві державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова", м. Дніпропетровськ


КОНДРАТЕНКО
Наталі Павлівні

-

інженерові-технологу державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка


КРАСНІКУ
Анатолію Васильовичу

-

першому заступникові генерального директора акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ПУСТОВІТУ
Михайлу Микитовичу

-

керівникові народного духового оркестру Сугаківського сільського будинку культури Могилів-Подільського району, Вінницька область


ХОДАКОВІЙ
Аллі Семенівні

-

музикознавцеві комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради


ЯКУБІ
Світлані Валентинівні

-

керівникові народного ансамблю танцю "Едельвейс" Центру дітей та юнацтва міста Херсона


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ЛІСНІЙ
Мирославі Михайлівні

-

начальникові відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації, Львівська область


ОЛІЙНИКУ
Івану Антоновичу

-

директорові Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради


ОМЕЛЬЧЕНКО
Світлані Олександрівні

-

ректорові державного вищого навчального закладу "Донбаський державний педагогічний університет", Донецька область


ОСМОЛОВСЬКОМУ
Андрію Олександровичу

-

керівникові Служби Віце-прем'єр-міністра України - Міністра культури України


ПОНІМАНСЬКІЙ
Тамарі Іллівні

-

проректорові, завідувачу кафедри Рівненського державного гуманітарного університету


СИНГАЇВСЬКІЙ
Ангеліні Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка


ШИЯНУ
Володимиру Петровичу

-

директорові Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів Миколаївської обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


МАЄВСЬКІЙ
Тетяні Іванівні

-

старшій медичній сестрі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


ШИЛЕНКО
Галині Михайлівні

-

лікареві діагностичного відділення державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина № 5 Міністерства охорони здоров'я України", Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ТЕМЧЕНКОВІЙ
Валентині Георгіївні

-

пекареві приватного підприємства "Слов'янська кондитерська фабрика "Валєнсія", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БОНДЮКУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові відокремленого структурного підрозділу "Верхівцевський рейкозварювальний поїзд № 39" державного підприємства "Придніпровська залізниця", Дніпропетровська область


МІЦКЕВИЧУ
Юрію Костянтиновичу

-

заступникові голови правління акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство", Одеська область


СУТУЛИНСЬКОМУ
Олександру Миколайовичу

-

директорові департаменту Державної авіаційної служби України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ПОЛЯКОВУ
Григорію Михайловичу

-

директорові приватного підприємства "Фірма "Агрохімпромцентр", м. Суми


ЧЕРНИШУ
Петру Васильовичу

-

директорові товариства "Долинівське", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


САВЧУКУ
Анатолію Миколайовичу

-

голові Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ДАНУ
Юрію Нуцуйовичу

-

начальникові району електричних мереж міського комунального унітарного підприємства "Міськсвітло", м. Вінниця


ПЕНСЬКОМУ
Олександру Георгійовичу

-

ветеранові праці, м. Харків


ПОПОВУ
Миколі Геннадійовичу

-

машиністові Барського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства "Барводоканал" Барської міської ради, Вінницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


ЧЕЧОТКІНУ
Миколі Олександровичу

-

директорові Департаменту Державної служби України з надзвичайних ситуацій


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


КУЛІШУ
Анатолію Миколайовичу

-

деканові юридичного факультету Сумського державного університету


ПЕТРЕНКО
Валентині Євстафіївні

-

завідувачеві Волноваської державної нотаріальної контори, Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ГРИБОВСЬКОМУ
Віталію Васильовичу

-

тренерові-викладачу Школи вищої спортивної майстерності, м. Львів


МИШКО
Олександрі Мирославівні

-

голові Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту


НІКОЛАЄВУ
Євгену Петровичу

-

учителеві Миколаївського вищого училища фізичної культури


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ПЕЙТЕРУ
Міхаелу Дмитровичу

-

художникові, Закарпатська область.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
22 січня 2015 року
№ 27/2015




вгору