Документ 251/2017, поточна редакція — Прийняття від 24.08.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


КЛИЧКА
Володимира Володимировича

-

чемпіона Олімпійських ігор з боксу 1996 року, чемпіона світу з професійного боксу у 2000-2003 та 2006-2015 роках


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


МАРЧЕНКА
Володимира Олександровича

-

головного наукового співробітника відділу Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


КОМЕНДАНТА
Григорія Івановича

-

президента Українського біблійного товариства, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


АНТИПКІНА
Юрія Геннадійовича

-

президента Асоціації педіатрів України, директора державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України"


САЛИГУ
Тараса Юрійовича

-

професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


БЕНЮКА
Богдана Михайловича

-

артиста драми - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


БУЗЬКА
Юрія Івановича

-

президента Українського дитячого фонду, Одеська область


КОТЕЛЬНИКА
Андрія Миколайовича

-

віце-президента Львівської обласної федерації боксу


КУЧЕРИНУ
Івана Івановича

-

керівника апарату Верховного Суду України


МАЗУРЯКА
Олега Петровича

-

головного лікаря комунального закладу Херсонської обласної ради "Обласний кардіологічний диспансер"


ПАСЄЧНІКОВУ
Наталію Володимирівну

-

директора державної установи "Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова Національної академії медичних наук України"


ПОТАШНИКА
Семена Ізрайлевича

-

президента Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Укргідроенерго", м. Київ


ТРОШКІНА
Володимира Миколайовича

-

першого віце-президента Асоціації ветеранів футболу України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ГАВЛОВСЬКОГО
Олександра Даниловича

-

генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", Полтавська область


ЄРІНА
Анатолія Олександровича

-

ветерана праці, Луганська область


КРИВЕНКА
Віталія Єфремовича

-

голову Кіровоградського обласного відділення Українського геральдичного товариства, м. Кропивницький


МАЦЯКА
Андрія Олександровича

-

генерального директора Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


МОРГУНОВА
Сергія Анатолійовича

-

Вінницького міського голову


САВЧЕНКА
Олександра Григоровича

-

члена наглядової ради Всеукраїнського молодіжного об'єднання підтримки вітчизняного виробника "Альтернатива", м. Київ


СЕРЕДЮКА
Зіновія Степановича

-

співголову Тернопільського районного товариства політичних в'язнів і репресованих


СТЕФАНОВИЧА
Леоніда Степановича

-

директора товариства "Житлобуд-2", м. Луцьк


ТИТИКАЛА
Михайла Федоровича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Кохавинська паперова фабрика", Львівська область


УМЕРОВА
Ільмі Рустемовича

-

заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, Автономна Республіка Крим


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БОНДАРЕНКА
Володимира Ілліча

-

завідувача кафедри Національної гірничої академії України, м. Дніпро


ВИХРИСТА
Віктора Вікторовича

-

члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року


ВІЛЬЧИНСЬКОГО
Анатолія Андрійовича

-

голову Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці, Вінницька область


ВОЛОШИНУ
Анну Вячеславівну

-

члена національної жіночої збірної команди України з синхронного плавання, чемпіонку Європи та призерку чемпіонатів світу


ГАЛЬЧЕНКА
Сергія Анастасійовича

-

заступника директора Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України


ГОРИНЯ
Василя Івановича

-

старшого наукового співробітника відділу Інституту українознавства імені І. Крип'якевича Національної академії наук України


ГРИГОРЕНКА
Геннадія Івановича

-

голову Дніпропетровського обласного об'єднання інвалідів "Ветерани Чорнобиля"


ГУПАЛИКА
Василя Івановича

-

волонтера, Волинська область


ГУРБАНОВА
Сейфаддина Алі-огли

-

скульптора, м. Харків


ДЕМЕНТЬЄВА
Віктора Петровича

-

старшого тренера штатної збірної команди України з велоспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату


ДРОГОМИРЕЦЬКОГО
Володимира Володимировича

-

радника генерального директора акціонерного товариства "Укргідроенерго", Київська область


ІВАСЮКА
Ігоря Дмитровича

-

заступника голови директора департаменту Вінницької обласної державної адміністрації


КАМІНСЬКОГО
Анатолія Івановича

-

члена Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Рівне


КАМІНСЬКОГО
В'ячеслава Володимировича

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


КЛАПЧУКА
Юрія Вікторовича

-

старшого ординатора травматологічного відділення клініки ушкоджень Військового медичного клінічного центру Північного регіону, підполковника медичної служби


КЛЮЧКУ
Миколу Олександровича

-

голову правління публічного акціонерного товариства "Племінний завод", Харківська область


КРАВЧЕНКА
Олега Борисовича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Завод "ТЕМП", м. Київ


КОВТУНА
Віктора Панасовича

-

суддю апеляційного суду Хмельницької області у відставці


КУГУТЯКА
Миколу Васильовича

-

декана державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м. Івано-Франківськ


КУРЕННОГО
Володимира Костянтиновича

-

Керівника Департаменту Адміністрації Президента України


ЛАКИДУ
Петра Івановича

-

директора Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


МАРТИНЕНКА
Олександра Андрійовича

-

заступника Керівника Апарату Верховної Ради України


МЕЛЬНИКА
Віктора Сергійовича

-

директора державного підприємства "Городницьке лісове господарство", Житомирська область


МИКИТЮКА
Сергія Олеговича

-

директора дочірнього підприємства державної компанії "Укрспецекспорт" -  державного підприємства "Укроборонсервіс", м. Київ


МИХА
Олександра Вікторовича

-

громадського діяча, м. Харків


МІЛЯКОВА
Єгора Володимировича

-

начальника відділення клініки щелепно-лицьової хірургії та стоматології Військового медичного клінічного центру Північного регіону, підполковника медичної служби


ОЛЕКСІЙЧУКА
Павла Володимировича

-

члена Київської міської ради профспілок


ПАНЬКА
Миколу Леонідовича

-

члена Чернігівського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка


ПАСІЧНЯКА
Любомира Васильовича

-

директора Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України


РІЧКАЛЯ
Анатолія Яковича

-

першого заступника голови Сумської обласної ради


СЕІТАБЛАЄВА
Ахтема Шевкетовича

-

директора державного підприємства "Кримський дім", м. Київ


СТУПКУ
Остапа Богдановича

-

артиста драми - провідного майстра сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


ТИЩИКА
Бориса Йосиповича

-

завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


ФЕЛЕШТИНСЬКОГО
Ярослава Петровича

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


ФОРТУСА
Геннадія Вадимовича

-

художнього керівника комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


ХИЖНЯКА
Олександра Олександровича

-

члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року


ХИЛЮКА
Віталія Павловича

-

директора Департаменту Державної служби фінансового моніторингу України


ЧИЙГОЗА
Ахтема Зейтуллайовича

-

українського і кримськотатарського громадського діяча, політичного в'язня, Автономна Республіка Крим


ЧУБАРЕНКА
Олександра Олександровича

-

першого заступника голови правління акціонерного товариства "Технологія", м. Суми


ЧУМАКОВА
Кирила Анатолійовича

-

начальника Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини


ШЕСТАКА
Юрія Сергійовича

-

члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БАБАЄВА
Сергія Сергійовича

-

члена Харківської обласної громадської організації Спілка ветеранів АТО"


ОЛЕКСІЄНКА
Артема-Богдана Акіфовича

-

члена Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО"


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ПОЛІВАНОВУ
Галину Анатоліївну

-

голову Одеського обласного відділення Українського фонду культури, завідувача кафедри Одеської державної музичної академії імені А.В. Нежданової


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЄФРЕМОВУ
Ірину Олексіївну

-

народного депутата України


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АЛЕКСЕЄВУ
Наталію Володимирівну

-

заступника голови Дніпропетровської міської організації "Союз Чорнобиль України"


АНИЧ
Ольгу Григорівну

-

голову Вижницького районного товариства політв'язнів та репресованих, Чернівецька область


АННОПОЛЬСЬКУ
Вікторію Василівну

-

начальника Управління масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації


БЕЗГИНСЬКУ
Катерину Миколаївну

-

директора Державного архіву Луганської області


БОНДАРЕНКО
Зінаїду Андріївну

-

лікаря медичного пункту Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка Міністерства оборони України


ДЕНИСОВУ
Світлану Вікторівну

-

керівника центру внутрішньої медицини, лікаря Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


ЄПІШИНУ
Марину Бориславівну

-

голову наглядової ради Харківської обласної благодійної організації "Благодійний фонд "Ренесанс"


ІВАЩУК
Тамару Леонідівну

-

заступника головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни


КУРБАТОВУ
Олену Григорівну

-

матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Харківська область


ЛЮБАРСЬКУ
Лесю Михайлівну

-

завідувача сектору Козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишнівецького Українського козацтва, Тернопільська область


НОСЕНКО
Віру Володимирівну

-

голову Канівського міськрайонного об'єднання громадської організації "Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка", Черкаська область


ХОРУЖИЙ
Людмилу Євгеніївну

-

викладача комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Музична школа № 1 м. Добропілля", Донецька область


Нагородити орденом Данила Галицького


БОРШОША
Івана Семеновича

-

заступника голови Сумської обласної державної адміністрації


СІНАЙКА
Олега Олександровича

-

керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ЦИМБАЛА
В'ячеслава Анатолійовича

-

директора департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня


КОЧАША
Анатолія Дмитровича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Донецька область


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ДОЛІНОВСЬКОГО
Андрія Володимировича

-

медбрата відокремленого підрозділу "Шахта "Степова" державного підприємства "Львіввугілля"


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ДУЛЬФАН
Ганну Яківну

-

волонтера, м. Харків


ПРУДЬ
Оксану Валеріївну

-

заступника начальника управління - начальника відділу департаменту Державного концерну "Укроборонпром"


СТЕПАНОВА
Віктора Валентиновича

-

волонтера, активіста Харківського Євромайдану


УСАТЮКА
Сергія Борисовича

-

машиніста тепловоза виробничого підрозділу служби локомотивного господарства "Локомотивне депо Помічна" регіональної філії "Одеська залізниця", Кіровоградська область


ШАЙХЕТДІНОВА
Вільяма Агзамовича

-

начальника виробництва по спорядженню цеху філії державного підприємства "Машинобудівна фірма "Артем", Житомирська область


ШЕВЧЕНКО
Людмилу Сергіївну

-

інженера Національного науково-природничого музею НАН України, м. Київ


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


ДЯЧУНА
Теодора Григоровича

-

учасника національно-визвольного руху, Київська область


ПЕТРОВСЬКОГО
Олександра Володимировича

-

члена громадської організації "Серця кіборгів", м. Київ


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ЄВСЮКОВУ
Юрію Степановичу

-

провідному майстру сцени обласного комунального закладу "Харківський державний академічний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка"


ЗАДНІПРОВСЬКОМУ
Назару Олександровичу

-

артистові драми - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ДУТЧАКУ
Михайлу Михайловичу

-

головному диригентові Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


КАРПЕНКО-БОДНАРУК
Жанні Любомирівні

-

співачці, викладачу комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Коледж культури і мистецтв"


ЧУБАЮ
Тарасу Григоровичу

-

керівникові рок-гурту "Плач Єремії", м. Львів


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ЛИПОВЦІ
Віктору Романовичу

-

скульпторові, м. Київ


ШОЛТЕСУ
Степану Золтановичу

-

художникові, м. Ужгород


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АНДРІЙЦЮ
Дмитру Володимировичу

-

співакові, композитору, м. Київ


БАЖЕНОВІЙ
Катерині Анатоліївні

-

артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


БУРЛУЦЬКОМУ
Андрію Володимировичу

-

члену Національної спілки театральних діячів України, м. Київ


ВЛАСОВІЙ
Світлані Анатоліївні

-

артистці-вокалістці академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України


ГАМАЗІ (БАГАНИЧ)
Вірі Степанівні

-

співачці, фольклористці, м. Ужгород


ГУЛЬЦОВІЙ
Діані Павлівні

-

солістці-інструменталістці Одеської обласної філармонії


ДОРОШУ
Володимиру Миколайовичу

-

солістові гурту "Гармонія", Полтавська область


КОШОВІЙ
Олені Василівні

-

артистці Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру


КРИКУНОВІЙ
Людмилі Аронівні

-

солістці-вокалістці комунального театрально-концертного закладу культури "Циганський музично-драматичний театр "Романс", м. Київ


ОСМАНОВІЙ
Ленарі Шевкетівні

-

викладачеві кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


ПРИХОДЬКО
Анастасії Костянтинівні

-

співачці, поету, композиторові, м. Київ


РИЧКУ
Олексію Андрійовичу

-

керівникові колективу солістів-вокалістів Тульчинського районного будинку культури, Вінницька область


РУБАШКІНУ
Ігорю Олександровичу

-

артистові комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську", м. Київ


СОЛДАТЕНКУ
Владиславу Івановичу

-

заступникові директора, викладачу-методистові коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


АНТОНОВУ
Олександру Івановичу

-

директорові товариства "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь", м. Київ


БОРОДАВКУ
Михайлу Вікторовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Укренергомонтаж", м. Київ


ГАЙЧУКУ
Василю Івановичу

-

начальникові відділу - заступникові начальника управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради


ГЛАДКОВУ
Ігорю Олексійовичу

-

директорові товариства "Промислово-інвестиційна компанія "Поділлябудінвест", м. Вінниця


ГОРОДІЛОВУ
Євгену Володимировичу

-

заступникові директора комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ", м. Київ


КАПЛІНУ
Роману Борисовичу

-

завідувачеві лабораторії будівельно-технічних досліджень Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С. Бокаріуса


КОБЗАРЕНКУ
Олексію Петровичу

-

директорові філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" у Кіровоградській області


КОВАЛЬЧУКУ
Миколі Петровичу

-

інженерові-будівельнику Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні


УМАНСЬКОМУ
Артуру Григоровичу

-

заступникові директора з будівництва товариства "Марсель Груп", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


АБРАМОВСЬКІЙ
Любові Аркадіївні

-

учительці Полтавської гімназії № 13 Полтавської міської ради


ДОРОФЕЙ
Марії Семенівні

-

учительці Білоусівського навчально-виховного комплексу Сокирянського району, Чернівецька область


ДУБІЧ
Тетяні Андріївні

-

учительці Бережанської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 Бережанської міської ради, Тернопільська область


МАКАРОВІЙ
Ніні Георгіївні

-

учительці загальноосвітньої школи I - III ступенів № 9 Дружківської міської ради, Донецька область


ПАШКОВСЬКІЙ
Наталі Василівні

-

учительці Каховського навчально-виховного комплексу "Гімназія  - спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Каховської міської ради, Херсонська область


ПОПАДЮК
Ірині Михайлівні

-

учительці Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради


РОМАНЕНКО
Аліні Оскарівні

-

учительці Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва


СКОПИЧУ
Дмитру Федоровичу

-

вчителеві Аркадіївського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів - дитячий садок" Згурівської районної ради, Київська область


ШАПОВАЛЕНКО
Неонілі Олександрівні

-

директорові Яблунівської загальноосвітньої школи-інтернату I - III ступенів Прилуцької районної ради, Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"


МЕЛЬНИКУ
Володимиру Васильовичу

-

машиністові бурової установки акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


ТРОЯНУ
Андрію Адамовичу

-

головному механікові рудника № 4 державного підприємства "Артемсіль", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ГРАБКУ
Володимиру Віталійовичу

-

ректорові Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професору


ЄМЕЛЬЯНОВУ
Ігорю Георгійовичу

-

директорові Національного науково-природничого музею НАН України, доктору біологічних наук, професорові


КИРИЛЕНКО
Ользі Павлівні

-

завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові


КУЦИКУ
Петру Олексійовичу

-

ректорові Львівського торговельно-економічного університету, кандидатові економічних наук, професору


ЛЮБІНСЬКІЙ
Людмилі Григорівні

-

завідувачеві кафедри Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктору біологічних наук, Хмельницька область


МАЛЬОВАНОМУ
Мирославу Степановичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові


ОВЧАРЕНКУ
Леоніду Сергійовичу

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові


ТИМЕНКУ
Володимиру Петровичу

-

ученому секретареві Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професору


ФРИЦЬКОМУ
Ігорю Олеговичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору хімічних наук, професору


ШПОНЬЦІ
Ігорю Станіславовичу

-

першому проректорові державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


БУЧКІВСЬКІЙ
Галині Вікентіївні

-

доцентові кафедри Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії


ВІЗНЮКУ
Василю Васильовичу

-

композиторові, художньому керівникові ансамблю народної та класичної музики "Перлина", м. Київ


ГРИЦЕНКУ
Миколі Семеновичу

-

письменникові, президенту благодійної організації "Фонд сприяння ініціативам газети "День", м. Київ


ГУБЕНКО
Валентині Вікторівні

-

художньому керівникові Дніпропетровської обласної громадської організації "Театр льодових мініатюр "Кристал"


ПИЛАТЮК
Олені Борисівні

-

доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка


ПІВЕНЬ
Тамарі Миколаївні

-

музикознавцеві Миколаївської обласної філармонії


ПОКЛІТАРУ
Раду Віталійовичу

-

хореографові, старшому викладачу кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


ПОКОТЮКУ
Анатолію Стратоновичу

-

завідувачеві Сокальського музею "Людина. Земля. Всесвіт" комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський музей історії релігії"


ХАРУНУ
Ярославу Йосиповичу

-

директорові Львівської державної школи мистецтв № 9


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


БЕРЕЖНЯКУ
Віталію Михайловичу

-

донорові, Чернігівська область


ЄРМОЛАЄВУ
Олександру Євгенійовичу

-

донорові, Дніпропетровська область


ІГНАТЕНКУ
Олегу Івановичу

-

донорові, м. Суми


МАЦЕГОРІ
Володимиру Олексійовичу

-

донорові, Луганська область


НОВИКОВУ
Володимиру Михайловичу

-

донорові, м. Суми


ШИВЧИШИНУ
Ігорю Йосиповичу

-

донорові, м. Хмельницький


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ГОРЛОВУ
Валерію Івановичу

-

директорові комунального підприємства "Міськсвітло" Бердянської міської ради, Запорізька область


ГРОМКУ
Ярославу Андрійовичу

-

ветеранові енергетичної галузі, м. Київ


КОЗИЦЬКОМУ
Зіновію Ярославовичу

-

голові наглядової ради товариства "Еко-Оптіма", м. Львів


КОКОЗІ
Олександру Миколайовичу

-

начальникові служби відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електростанція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


АКІМОВУ
Олександру Олексійовичу

-

доцентові кафедри Академії муніципального управління, м. Київ


КРИЛОВУ
Денису Валерійовичу

-

директорові фінансовому акціонерного товариства "Пологівський олійноекстракційний завод", Запорізька область


МАРГАСОВІЙ
Вікторії Геннадіївні

-

завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету


ПЕТРУКУ
Віталію Вікторовичу

-

Голові Державного агентства України з управління зоною відчуження


ПОЗОВУ
Аполлону Харалампійовичу

-

генеральному директорові видавництва всеукраїнських бухгалтерських видань "Баланс-Клуб", голові Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський бухгалтерський клуб "Баланс", м. Дніпро


ПРОСКУРКІНУ
Сергію Володимировичу

-

заступникові генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт"


САВЧЕНКО
Тетяні Семенівні

-

директорові Київського міського консультативно-діагностичного центру


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


БЕЛИМЕНКО
Тетяні Василівні

-

редакторові комунального підприємства "Редакція Якимівської районної газети "Слово трудівника", Запорізька область


БІЛІБАЄВУ
Аркадію Павловичу

-

директорові виконавчому філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Чернігівська регіональна дирекція"


ГУДИМІ
Петру Ярославовичу

-

головному редакторові творчо-виробничого об'єднання радіопрограм філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Тернопільська регіональна дирекція"


ГУЛЕВСЬКОМУ
Сергію Володимировичу

-

викладачеві кафедри Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, м. Київ


ЛІТЕРАТІ
Тетяні Олександрівні

-

журналістці підприємства "Закарпатський інформаційний центр", м. Ужгород


САВЕЛЬЄВУ
Миколі Володимировичу

-

редакторові комунального підприємства "Редакція газети Львівської міської ради "Ратуша"


ФЕДОРОВІЙ
Наталії Олексіївні

-

головному редакторові телебачення редакції громадсько-політичних програм філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Луганська регіональна дирекція"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АБРАГАМОВИЧУ
Оресту Остаповичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького


БУЙМІСТР
Наталії Іванівні

-

лікареві Чернівецького обласного медичного діагностичного центру


ГАЩИШИНУ
Павлу Адамовичу

-

завідувачеві відділення Волинської обласної клінічної лікарні


ГЕРМАНУ
Юрію Віталійовичу

-

головному лікареві товариства "Медикгруп", м. Херсон


ГОЛОВАЧ
Ірині Юріївні

-

завідувачеві відділення Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


ДОНЕЦЬ
Валентині Євгенівні

-

завідувачеві відділення комунальної установи "Центральна міська лікарня № 1" Житомирської міської ради


ДОВГАНЬ
Наталії Антонівні

-

завідувачеві відділення комунальної установи "Міська клінічна лікарня № 1" Одеської міської ради


ЗАПОРОЖЧЕНКО
Марині Борисівні

-

лікареві, доценту кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук


ЗИМІ
Івану Ярославовичу

-

головному лікареві комунального закладу "Рівненська обласна клінічна лікарня" Рівненської обласної ради


КОВТУНЯКУ
Олегу Миколайовичу

-

завідувачеві відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва


ПЄТУХОВІЙ
Марині Анатоліївні

-

заступникові головного лікаря комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


ПУЗІЮ
Олександру Миколайовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради


САВЕНКОВУ
Юрію Федоровичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровське обласне лікувально-профілактичне об'єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради


СЛОССЕРУ
Дмитру Володимировичу

-

лікареві медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ


ТЕРЗОВІЙ
Тетяні Борисівні

-

науковому співробітникові державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ТОВМАСЯНУ
Вігену Володимировичу

-

директорові, головному лікарю товариства "ТОВМЕД", м. Вінниця


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ГРИШКУ
Івану Івановичу

-

лісничому Зіньківського лісництва державного підприємства "Гадяцьке лісове господарство", Полтавська область


ПАВЛУШЕНКУ
Олександру Денисовичу

-

директорові державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Житомирська область


ПРИХОДЬКУ
Василю Петровичу

-

директорові державного підприємства "Народицьке спеціалізоване лісове господарство", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


КАЛАПІ
Сергію Георгійовичу

-

голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Ельворті", м. Кропивницький


МАРАКУЛІНУ
Володимиру Ювеналійовичу

-

директорові державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


БАЛБУС
Тетяні Анатоліївні

-

майстрові народних художніх промислів, живопису та декоративного розпису, Тернопільська область


БЕРЕЗІВСЬКОМУ
Валерію Федоровичу

-

майстрові виготовлення українських народних музичних духових інструментів, м. Житомир


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


БАЗИКІНУ
Віктору Васильовичу

-

змінному майстрові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


АНДРУЩЕНКУ
Володимиру Павловичу

-

керівникові народного хору "Слобожани" комунального закладу "Селищний будинок культури смт Новопсков", Луганська область


БЕРКОВИЧУ
Леоніду Петровичу

-

начальникові відділу культури і туризму виконкому Коростенської міської ради, Житомирська область


ДЕНЬЗІ
Олександру Миколайовичу

-

голові Черкаського обласного осередку Національної спілки кінематографістів України


ДОРОШЕНКУ
Юрію Михайловичу

-

заступникові директора закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"


ЖАЙВОРОНОК
Тетяні Анатоліївні

-

директорові Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В.О. Лягіна


ЗУБРИЦЬКІЙ
Катерині Григорівні

-

директорові комунального закладу "Корецький районний будинок культури і дозвілля", Рівненська область


КІЦУЛ
Інні Федорівні

-

директорові Чернівецького обласного художнього музею


КОБЗІ
Олегу Миколайовичу

-

заступникові директора державного підприємства "Дирекція будинку державних художніх колективів", м. Київ


ЛЕВАДІ
Максиму Євгеновичу

-

старшому науковому співробітникові Українського центру культурних досліджень, м. Київ


ЛОЙКО
Аллі Костянтинівні

-

директорові Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо


ТИМЦЮ
Ігорю Васильовичу

-

директорові Історико-краєзнавчого музею м. Винники, Львівська область


ХІМЕЮ
Роману Михайловичу

-

керівникові народного аматорського хору "Просвіта" Коломийського міського палацу культури "Народний дім", Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АВРАМЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

доцентові кафедри Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка


АНДРЄЄВУ
Олександру Анатолійовичу

-

директорові обласного комунального позашкільного навчального закладу "Рівненська Мала академія наук учнівської молоді" Рівненської обласної ради


ГРИЗОДУБ
Євдокії Михайлівні

-

завідувачеві спеціального дошкільного навчального закладу № 139 для дітей з порушенням мовлення Святошинського району міста Києва


ГРОМАДЮКУ
Петру Івановичу

-

директорові Київського вищого професійного училища деревообробки


ГУЩУКУ
Ігорю Віталійовичу

-

доцентові кафедри Національного університету "Острозька академія", Рівненська область


ЖМУРКУ
Ігорю Васильовичу

-

директорові Шацького лісового коледжу імені В.В. Сулька, Волинська область


ІЛЬЧЕНКО
Світлані Вікторівні

-

директорові позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради


КАЛИНЮКУ
Михайлу Васильовичу

-

директорові Івано-Франківської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 22 Івано-Франківської міської ради


КОВАЛЬ
Валентині Олександрівні

-

деканові Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область


КОЦУР
Надії Іванівні

-

завідувачеві кафедри - професору кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область


ЛАГУТІ
Олені Петрівні

-

викладачеві комунального закладу "Одеське обласне базове медичне училище"


ЛИТВИНЕНКО
Тетяні Миколаївні

-

директорові Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій


ЛИТВИНЕНКУ
Анатолію Васильовичу

-

директорові Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського національного аграрного університету


МЕРЕЖКО
Ніні Василівні

-

завідувачеві кафедри Київського національного торговельно-економічного університету


ПІСОЦЬКІЙ
Олені Олександрівні

-

доцентові кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава


РЯБЧЕНКУ
Віктору Григоровичу

-

доцентові кафедри Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка


СЕРЕДНИЦЬКІЙ
Аллі Дмитрівні

-

начальникові відділу департаменту Міністерства освіти і науки України


СТЕПАНЧУКУ
Миколі Степановичу

-

директорові Овруцького професійного ліцею, Житомирська область


СТРИЖЕНКУ
Віктору Андрійовичу

-

директорові Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Борзнянської районної ради, Чернігівська область


ХОМЕНКУ
Віталію Григоровичу

-

завідувачеві кафедри Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область


ШИНКАРУКУ
Василю Дмитровичу

-

деканові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ЮРЧЕНКУ
Володимиру Володимировичу

-

директорові Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства України з питань державної служби


ЯРОВОМУ
Володимиру Леонідовичу

-

першому проректорові Національного університету харчових технологій, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЧУМАКУ
Сергію Павловичу

-

виконувачеві обов'язки директора державної установи "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ГОНЧАРУ
Павлу Яковичу

-

головному інженерові товариства "Агробізнес", Тернопільська область


КАЛАШНИКУ
Петру Миколайовичу

-

головному спеціалістові відділу Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


КОГУТУ
Павлу Петровичу

-

заступникові директора фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України


КРИВОШАПУ
Василю Петровичу

-

електромонтерові цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БАБІЮ
Михайлу Олексійовичу

-

генеральному директорові корпорації з питань садівництва, розсадництва та переробної промисловості "Дністер", Чернівецька область


БАНТОВУ
Миколі Івановичу

-

директорові товариства сільськогосподарської науково-виробничої агрофірми "Мрія", Сумська область


ЄРУХУ
Івану Семеновичу

-

начальникові Горностаївського міжрайонного управління водного господарства Херсонського обласного управління водних ресурсів


КОРДУБАНУ
Юрію Володимировичу

-

генеральному директорові товариства "Білагро", Полтавська область


МЕЛЬНИКУ
Миколі Васильовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства "Агрофірма Світанок", Вінницька область


СЕМИГРЕЄНКУ
Сергію Васильовичу

-

засновникові сільськогосподарського підприємства "Дружба", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ПОЛКОВНІКОВІЙ
Ользі Яківні

-

начальникові управління соціального захисту населення Запорізької міської ради


СУХОМЛИНУ
Віктору Борисовичу

-

директорові Київського міського центру зайнятості


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БОБРОВИЧУ
Олександру Миколайовичу

-

завідувачеві відділу Управління справами Апарату Верховної Ради України


КОВАЛИШЕНУ
Анатолію Васильовичу

-

головному інженерові акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал"


КОВАЛЬСЬКОМУ
Леоніду Володимировичу

-

начальникові Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БЕККЕРУ
Івану Васильовичу

-

генеральному директорові товариства "Фірма "Ікарус", м. Харків


БІНДЮК
Ірині Миколаївні

-

операторові з обслуговування та ремонту вагонів виробничого підрозділу "Експлуатаційне ремонтне вагонне депо Херсон" регіональної філії "Одеська залізниця"


ЛИПОВЕНКУ
Петру Івановичу

-

президентові асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації, м. Київ


ЯДУСІ
Віктору Йосиповичу

-

голові регіональної ради Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України у Хмельницькій області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


БАЛЕЗІ
Олександру Юрійовичу

-

фахівцеві з охорони навколишнього природного середовища, Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БОЛДІНУ
Максиму Яковичу

-

адвокатові, директорові товариства "МБСМ Юридична фірма", м. Київ


БОРДЕНЮК
Євгенії Миколаївні

-

судді Вищого господарського суду України у відставці


ГРЕБЕНЮКУ
Максиму Васильовичу

-

керівникові Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України


ДІДЕНКУ
Олегу Миколайовичу

-

члену Центральної виборчої комісії


ІГОЛКІНУ
Сергію Михайловичу

-

директорові Департаменту Національного агентства України з питань державної служби


КЛИМЕНКУ
Артему Ростиславовичу

-

директорові департаменту Державного концерну "Укроборонпром"


ЛАЩЕНКУ
Віктору Діодоровичу

-

судді апеляційного суду Київської області у відставці


МАМЧУРУ
Ярославу Степановичу

-

судді Київського апеляційного адміністративного суду у відставці


МАРЧЕНКУ
Роману Вікторовичу

-

старшому партнерові юридичної фірми "Ілляшев та Партнери", м. Київ


МУСІНІЙ
Тетяні Григорівні

-

Судді апеляційного суду Львівської області у відставці


СТЕЦЕВИЧУ
Олегу Івановичу

-

заступникові голови - керівнику апарату Чернівецької обласної державної адміністрації


СТРИЖКО
Світлані Іванівні

-

судді апеляційного суду міста Києва у відставці


ЧОРНОУС
Оксані Святославівні

-

заступникові начальника відділу Департаменту Державної міграційної служби України


ШУМ
Ларисі Іванівні

-

судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у відставці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОНДАРЧУКУ
Андрію Володимировичу

-

старшому тренерові-викладачу комунального закладу "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності" Запорізької обласної ради


ГОЛУБУ
Олександру Володимировичу

-

тренерові-викладачу Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи імені П. Калнишевського, Сумська область


ЛУЦАКУ
Валерію Олексійовичу

-

президентові Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму, м. Київ


МАЙСТРУ
Аркадію Олександровичу

-

тренерові-викладачу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи


СОЛОМІНУ
Анатолію Васильовичу

-

старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ


ТІМАРЄВУ
Сергію Віталійовичу

-

директорові комунального закладу "Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", м. Дніпро


ТОСТАНОВСЬКОМУ
Михайлу Васильовичу

-

голові Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"


ФОЩІЮ
Володимиру Григоровичу

-

першому заступникові голови Федерації футболу Черкаської області


ХАДЖІОГЛУ
Миколі Петровичу

-

тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Миколаєва


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ДМІТРУХУ
Миколі Антоновичу

-

художникові, м. Тернопіль


ЛАВРУ
Костянтину Тихоновичу

-

головному художникові видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", м. Київ


ЛЕВЧЕНКУ
Віктору Леонідовичу

-

художникові-живописцю, м. Київ


РОСУЛ
Мирославі Омелянівні

-

художникові прикладного мистецтва, м. Ужгород


РУБАН
Олександрі Юріївні

-

скульпторові, м. Київ


ШАБУНІНУ
Андрію Миколайовичу

-

художникові, м. Івано-Франківськ.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
24 серпня 2017 року
№ 251/2017




вгору