Документ 241/2018, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


ДЖЕМІЛЄВА
Мустафу

-

народного депутата України


КОМІСАРЕНКА
Сергія Васильовича

-

директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН України і НАМН України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня


КУЧУКА-ЯЦЕНКА
Сергія Івановича

-

заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БИЧКОВА
Сергія Андрійовича

-

технічного директора - головного інженера державного підприємства "АНТОНОВ", м. Київ


МІНЦЕРА
Озара Петровича

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров’я України, м. Київ


ПАРУБІЯ
Володимира Івановича

-

директора громадської організації "Інститут національної пам’яті", м. Львів


Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня


ІМАСА
Євгенія Вікторовича

-

ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України, президента Спортивної студентської спілки України, м. Київ


ЛІШАНСЬКОГО
Євгена Юхимовича

-

ветерана будівельної галузі, м. Київ


ПИРОЖКОВА
Сергія Івановича

-

віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня


АЛЕКСІЄВЦЯ
Миколу Мироновича

-

завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


ГАЛЕЛЮКА
Миколу Михайловича

-

заступника директора медичної офтальмологічної клініки "Новий Зір", м. Київ


ІОРГАЧОВА
Дмитра Васильовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Одеський кабельний завод "Одескабель"


КІНДЗЕРСЬКОГО
Андрія Анатолійовича

-

провідного спеціаліста відділу управління департаменту Хмельницької обласної державної адміністрації


КОВАЛЕНКА
Віктора Миколайовича

-

члена правління громадської організації "Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)", депутата Харківської обласної ради


КРИВОНОСА
Миколу Івановича

-

голову Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих


КУЛІКОВА
Петра Мусійовича

-

ректора Київського національного університету будівництва і архітектури


ЛЕВИЦЬКОГО
Володимира Павловича

-

першого заступника голови правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України, м. Київ


ПРИХОДЬКА
Віктора Романовича

-

голову правління директора акціонерного товариства  "УХЛ-МАШ", м. Київ


САМОХІНА
Анатолія Вікторовича

-

завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 12


ШЕВЕТОВСЬКОГО
Валентина Валентиновича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Харківський плитковий завод"


Нагородити орденом "За заслуги" ІІI ступеня


АГЕЙКІНУ
Світлану Володимирівну

-

директора філії "Переробний комплекс" товариства "Вінницька птахофабрика"


АЛТУХОВА
Валерія Миколайовича

-

директора Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату


БОРИСА
Руслана Миколайовича

-

професора кафедри вищого навчального закладу "Київський медичний університет"


ВАСИЛІВА
Богдана Михайловича

-

директора державного підприємства "Готель "Україна", м. Київ


ГАВРИЛЮКА
Івана Ярославовича

-

актора, сценариста, режисера, м. Львів


ГОДУ
Маріяна Адамовича

-

директора товариства "Рівень ЛТД", м. Рівне


ГОРБЕНКА
Володимира Ілліча

-

диригента хору Обласного палацу культури, м. Миколаїв


ГРОШКА
Івана Степановича

-

директора сільськогосподарського товариства "Ласковецький бровар", Тернопільська область


ГУЛЛЄРА
Володимира Ілліча

-

члена громадської ради при Миколаївському міському голові


ДОВГОГО
Павла Івановича

-

Володимирівського сільського голову Казанківського району, Миколаївська область


ДОРОЖКА
Анатолія Михайловича

-

члена Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


ЄЛЕНСЬКОГО
Віктора Євгеновича

-

народного депутата України


ІВАНУЩАКА
Івана Миколайовича

-

керівника Управління культурно-мистецького фонду Державного управління справами


КАГЛЯНЧУКА
Василя Івановича

-

генерального директора товариства "Чернівецька пересувна механізована колона № 76"


КАЧАЄВА
Миколу Аркадійовича

-

заступника генерального директора головного конструктора державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"


КОРНІЄНКА
Петра Григоровича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Лиманський", Миколаївська область


ЛАВРИКА
Андрія Семеновича

-

головного наукового співробітника державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України


МАТВЄЄВА
Миколу Олексійовича

-

головного конструктора - начальника відділу державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"


МЕЛЬНИКА
Івана Івановича

-

генерального директора товариства "Екопрод", Донецька область


МІРОШНИК
Ірину Миколаївну

-

голову правління акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ


НАКОНЕЧНОГО
Олександра Олеговича

-

заступника начальника відділу дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" державного підприємства "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", м. Київ


НАКОНЕЧНОГО
Петра Семеновича

-

ветерана професійно-технічної освіти, м. Київ


НІМЧУКА
Руслана Віталійовича

-

заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України – керівника юридичної служби


ОЛІЙНИКА
Володимира Миколайовича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область


ПАЛАТНОГО
Артура Леонідовича

-

народного депутата України


ПИЛИПЧУКА
Олексія Олексійовича

-

голову центру захисту правди історії Другої світової війни та її вирішальної складової - Великої Вітчизняної війни при Миколаївській обласній організації ветеранів України


ПОПОВА
Анатолія Івановича

-

члена громадської організації "Черкаський союз учасників АТО"


ПОРУЧНИКА
Анатолія Михайловича

-

завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"


РАДЧЕНКА
Миколу Івановича

-

завідувача кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв


СКОПА
Ореста Андрійовича

-

головного художника Львівського палацу мистецтв


СТАНКЕВИЧА
Миколу Григоровича

-

голову громадської організації "Ветерани десантних військ Вінницької області"


ФАЙЗУЛЛІНА
Леоніда Габдульноровича

-

члена ради оборони Херсонської області


ЯНІЦЬКОГО
Василя Петровича

-

народного депутата України


ЯРОЩУКА
Олександра Анатолійовича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область


Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня


РОМАНОВСЬКУ
Юлію Юріївну

-

завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги ІІI ступеня


АРТЕМОВУ
Галину Петрівну

-

головного консультанта Департаменту Адміністрації Президента України


БАЛЮК
Марину Олександрівну

-

керівника приватної консультативної клініки, Харківська область


БЕЙ
Лідію Пантеліївну

-

голову ради Снігурівського районного відділення Української спілки в’язнів - жертв нацизму, Миколаївська область


ВІТУШОК
Марію Анатоліївну

-

заступника Керівника Головного департаменту - керівника департаменту Адміністрації Президента України


ЗАСКАЛЕТУ
Наталію Сергіївну

-

заступника виконавчого директора Всеукраїнського громадського об’єднання "Національна асамблея інвалідів України", м. Київ


КОТЛЯРОВУ-ПРОКОПЕНКО
Ольгу Юріївну

-

художника-живописця, м. Одеса


ПРОХИРУ
Марію Несторівну

-

заступника голови Тернопільського обласного відділу Всеукраїнської громадської організації "Союз українок"


СТИРКУЛЬ
Наталію Євстафіївну

-

Дмитрівського сільського голову Знам’янського району, Кіровоградська область


ЧАПЛІНСЬКУ
Антоніну Євгенівну

-

члена громадської організації "Материнське серце", Київська область


ШЕВЦОВУ
Світлану Михайлівну

-

директора Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва


ЯСТРУБЕНКО
Анастасію Іларіонівну

-

бібліотекаря Желаннівської міської бібліотеки Ясинуватської районної централізованої бібліотечної системи, Донецька область


Нагородити орденом Данила Галицького


НІКУЛІНУ
Олену Валеріївну

-

Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України


СОСНОВСЬКОГО
Дмитра Дмитровича

-

головного тренера штатної команди національної збірної команди України з боксу, м. Львів


ЧЕРНЯКА
Михайла Євгенійовича

-

заступника голови Харківської обласної державної адміністрації


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АНТОНЮКА
Антона Петровича

-

заступника директора Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського


БАБІЯ
Миколу Володимировича

-

тракториста-машиніста Гайсинської філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", Вінницька область


ВОДОП’ЯН
Аллу Леонідівну

-

начальника відділу спеціального конструкторського бюро акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


НЕСТЕРЕНКА
Ярослава Юрійовича

-

головного редактора підприємства "Редакція газети "Попаснянський вісник", Луганська область


ХИЖНЯКА
Романа Петровича

-

начальника цеху акціонерного товариства "Запоріжтрансформатор"


ШЕВЧЕНКО
Ніну Михайлівну

-

апаратника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


ШИТІКОВА
Геннадія Івановича

-

електрозварника товариства "Гірничі машини - Дружківський машинобудівний завод", Донецька область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БУБЛІЄНКУ
Олександру Миколайовичу

-

солістові-вокалісту, композиторові, аранжувальнику, м. Київ


ГОНОБОЛІНУ
Олександру Чарльзовичу

-

композиторові, м. Херсон


МАМЧУР
Світлані Анатоліївні

-

солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


ПІВНЕНКО
Богдані Іванівні

-

артистці-солістці-вокалістці Національного ансамблю солістів "Київська камерата"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


БЄЛІКОВУ
Юрію Володимировичу

-

архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м. Одеса


БОНДАР
Ганні Вячеславівні

-

координаторові Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БАБАШИНІЙ
Лілії Олександрівні

-

концертмейстерові симфонічного оркестру "Київ-Класик"


ДЕМБ
Марині Михайлівні

-

артистці драми комунального підприємства "Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І. Кочерги" Житомирської обласної ради


ІЩАКУ
Ігорю Михайловичу

-

артистові-вокалісту-солісту державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


КАЛІНКІНІЙ
Тамарі Костянтинівні

-

солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


КЛЕНІНІЙ
Наталі Іванівні

-

актрисі театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"


ЛАЗОВІЧ
Олені Володимирівні

-

артистці комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську", м. Київ


ЛЕПКО
Ользі Богданівні

-

концертмейстерові симфонічного оркестру "Київ-Класик"


ПАСЄЦІ
Роману Святославовичу

-

головному хормейстерові народного хору народної пісні "Джерело" Балаклійського районного будинку культури, Харківська область


ПАХАРЧУКУ
Олександру Сергійовичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


ПЕРЧЕВСЬКІЙ
Наталії Миколаївні

-

артистці драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


СТЕБЕЛЬСЬКІЙ
Оксані Юріївні

-

скрипальці, керівникові і солістці ансамблю "Українські барви", м. Київ


УРСУЛЯК
Олені Георгіївні

-

солістці-вокалістці обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"


ФОРТУСУ
Олександру Геннадійовичу

-

артистові комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


ХОМІ
Дмитру Миколайовичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


КСЕНІЧУ
Віктору Миколайовичу

-

начальникові управління капітального будівництва міської ради м. Кропивницького


СПАСИБКУ
Олександру Валерійовичу

-

заступникові голови Київської міської державної адміністрації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ДЕМЧЕНКУ
Анатолію Михайловичу

-

професорові кафедри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ДРОБКО
Ганні Василівні

-

учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Чернівецька область


ЛЕВЧЕНКО
Любові Григорівні

-

учительці Житомирської міської гімназії № 3


МИСНИКУ
Сергію Івановичу

-

директорові, учителю опорного закладу "Калайдинцівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Ф.Д. Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області"


ПЕТРЕНКО
Любові Іванівні

-

учительці комунального закладу "Навчально-виховний комплекс з інтернатним відділенням "Межиріцька загальноосвітня школа I-III ступенів імені Івана Семеновича Обдули - дошкільний навчальний заклад "Ромашка" Павлоградського району , Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"


КОТЕНКУ
Леоніду Олександровичу

-

машиністові рудника № 7 державного підприємства "Артемсіль", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БОГУЦЬКОМУ
Андрію Боніфатійовичу

-

професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидату геолого-мінералогічних наук, професорові


ВОЛКОГОНУ
Володимиру Михайловичу

-

завідувачеві відділу Інституту проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові


ГНАТЮКУ
Михайлу Івановичу

-

професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору філологічних наук, професору


КЛИМЕНКУ
Сергію Вікторовичу

-

завідувачеві відділу Інституту експериментальної радіології державної установи "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові


ЛЕПЯВКУ
Сергію Анатолійовичу

-

професорові кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктору історичних наук, професорові, Чернігівська область


ПРОКОПОВУ
В’ячеславу Олександровичу

-

завідувачеві лабораторії державної установи "Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові


ЯЦИШИНУ
Михайлу Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктору юридичних наук, професорові, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ГРИЦЕНЮКУ
Роману Анатолійовичу

-

керівникові народного аматорського ансамблю бального танцю "Флеш" комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради


КОВАЛЬ
Наталії Романівні

-

художньому керівникові Палацу культури "Кристал" м. Новояворівськ, Львівська область


МАДЯР-НОВАК
Вірі Василівні

-

викладачеві комунального вищого навчального закладу "Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора" Закарпатської обласної ради


МИГАЛЮ
Станіславу Павловичу

-

голові Ліги творчої інтелігенції Львівщини


МУЛЯРУ
Павлу Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


ПАЗИНУ
Івану Дмитровичу

-

методистові Яворівської районної державної адміністрації, Львівська область


СЕЛЕЗНЬОВІЙ
Надії Олександрівні

-

художньому керівникові, головному диригенту академічного камерного хору "Чернівці" Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка


СЕРДЮКУ
Олександру Михайловичу

-

старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв


ШИШКІНУ
Сергію Євгенійовичу

-

музикантові, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БОВАРОВУ
Олександру Вікторовичу

-

головному бухгалтерові державного науково-виробничого підприємства "Об’єднання "Комунар", м. Харків


ЄРЕМІ
Тетяні Миколаївні

-

начальникові управління Вишгородської районної державної адміністрації, Київська область


ІВАНОВІЙ
Ірині Миколаївні

-

члену Рахункової палати


ІОНІНУ
Євгену Євгеновичу

-

завідувачеві кафедри Донецького національного університету імені Василя Стуса


КОВАЛЕНКО
Олені Валеріївні

-

завідувачеві кафедри Запорізької державної інженерної академії


ЛУКОВІЙ
Ользі Степанівні

-

заступникові завідувача лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


МОСКАЛЕНКУ
Анатолію Михайловичу

-

заступникові директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, м. Чернігів


ОСТАПЧЕНКО
Наталії Віталіївні

-

директорові Департаменту Київської обласної державної адміністрації


ТРУТУ
Станіславу Миколайовичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Укрвакцина" Міністерства охорони здоров’я України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


КОЗАЧУКУ
Олегу Івановичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства "Хмельницькобленерго"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


БАЦІ
Валентині Володимирівні

-

заступникові головного редактора Всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети "Вільне життя плюс" у 2009-2015 роках, м. Тернопіль


ЖИГЛІНСЬКІЙ
Ользі Тарасівні

-

завідувачеві відділу творчо-виробничого об’єднання соціальних програм філії "Львівська регіональна дирекція" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"


ЧОВГАНУ
Олександру Юрійовичу

-

головному редакторові корпорації "Медіа Корпорація "RIA", м. Вінниця


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БОРОВСЬКОМУ
Ростиславу Васильовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Жмеринська центральна районна лікарня", Вінницька область


ВОЛОСОВУ
Євгену Віталійовичу

-

головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я "Обласна стоматологічна поліклініка", м. Харків


ГОЛОВЧАКУ
Ігорю Степановичу

-

директорові державного закладу "Прикарпатський центр репродукції людини" Міністерства охорони здоров’я України, м. Івано-Франківськ


ГРУШЦІ
В’ячеславу Юрійовичу

-

головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я "Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І. Кононенка", Харківська область


ДУМІ
Аллі Вікторівні

-

лікареві товариства "Дитячий медичний центр "Добробут", м. Київ


КРАСНЮКУ
Костянтину Костянтиновичу

-

завідувачеві відділення Обухівської центральної районної лікарні, Київська область


КРУГЛЯКУ
Олександру Олександровичу

-

завідувачеві відділення лікувально-профілактичного закладу "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни"


КУЛИКУ
Олександру Васильовичу

-

директорові товариства "Науково-практичний центр нейрореабілітації "Нодус", Київська область


МАКСИМ
Наталії Миколаївні

-

завідувачеві відділення Пустомитівської центральної районної лікарні, Львівська область


МУХОМОРУ
Олександру Івановичу

-

керівникові центру ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії Клінічної лікарні м. Києва


ОСАДЧУКУ
Тарасу Івановичу

-

старшому науковому співробітникові відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"


ПАВЛОВІЙ
Леонілі Сергіївні

-

лікареві комунального закладу "Березівська центральна районна лікарня", Одеська область


РЕГЕДІ
Світлані Іванівні

-

завідувачеві відділення державної наукової установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України"


СЕМЕНЕНКУ
Андрію Валерійовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я "Харківська міська клінічна лікарня № 30"


СКРИПНИК
Надії Василівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет"


СОЛТИКУ
Сергію Михайловичу

-

головному лікареві комунальної установи Овідіопольської районної ради "Овідіопольська центральна районна лікарня", Одеська область


ТКАЧЕНКУ
Павлу Івановичу

-

завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава


ЦІДИЛО
Іванні Григорівні

-

головному лікареві комунального закладу "Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер"


ЧЕРВОНІЙ
Оксані Анатоліївні

-

завідувачу відділення комунального закладу охорони здоров’я "Лозівська центральна районна лікарня", Харківська область


ШИЛУ
Віталію Миколайовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


ЮРИК
Ользі Єфремівні

-

завідувачеві лабораторії державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


БАЩУКУ
Анатолію Івановичу

-

лісничому Клітицького лісництва державного підприємства "Камінь-Каширське лісове господарство", Волинська область


БОРОДАЄВУ
Ігорю Володимировичу

-

директорові державного підприємства "Поліське лісове господарство", Київська область


ВІГОВСЬКОМУ
Ігорю Євгенійовичу

-

заступникові начальника відділу Державного агентства лісових ресурсів України


ЗДЕБСЬКІЙ
Валентині Павлівні

-

директорові державного підприємства "Онуфріївське лісове господарство", Кіровоградська область


ІВАСЮКУ
Григорію Михайловичу

-

головному лісничому державного підприємства "Бердичівське лісове господарство", Житомирська область


ПАПАРИЗІ
Степану Степановичу

-

лісничому Говерлянського лісництва державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство", Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ДЕРЕЗІ
Сергію Вікторовичу

-

начальникові виробництва Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя


ЗОЛОТАРЕНКУ
Владиславу Віталійовичу

-

головному інженерові - заступнику генерального директора державного підприємства "Науково-технічний комплекс "Імпульс", м. Київ


ТИХОНОВУ
Сергію Борисовичу

-

токареві-розточувальнику товариства "Гірничі машини - Дружківський машинобудівний завод", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


САРАХМАНУ
Євгену Романовичу

-

газівникові доменної печі цеху акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ДЕРПАЧУ
Володимиру Федоровичу

-

майстрові художньої різьби по дереву, Житомирська область


СОЧЦІ
Василю Васильовичу

-

художникові прикладного мистецтва, Закарпатська область


ЯРЕМКУ
Михайлу Йосифовичу

-

майстрові народних художніх промислів живопису, Тернопільська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БРИГИНЕЦЬ
Галині Савеліївні

-

головному бухгалтерові Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні", м. Київ


ДЕМЕЩУК
Вікторії Євгенівні

-

провідному концертмейстерові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ДОБУШУ
Юрію Васильовичу

-

доцентові кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область


ДОЛЕСКО
Світлані Валеріївні

-

генеральному директорові товариства "Центр української культури та мистецтва", м. Київ


ЄГОРОВУ
Михайлу Олексійовичу

-

директорові комунального закладу "Мелітопольське училище культури" Запорізької обласної ради


КУРЧАКОВІЙ
Ользі Миколаївні

-

директорові Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка


ЛАРІНІЙ
Валентині Іванівні

-

головному бухгалтерові державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


МАКСЕМУ
Юрію Валентиновичу

-

викладачеві установи Тернопільської обласної ради "Тернопільське обласне державне музичне училище імені С. Крушельницької"


ПАВЛЕНКУ
Юрію Миколайовичу

-

викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 5


ПІДКОЛОДНОМУ
Миколі Вікторовичу

-

завідувачеві відділу, викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради "Центр творчості дітей та юнацтва"


ПОЛІКАРПОВІЙ
Людмилі Петрівні

-

заступникові генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м. Київ


РАДЕЦЬКІЙ
Ірині Юріївні

-

викладачеві Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка


РУДИК
Таїсі Миколаївні

-

старшому науковому співробітникові відділу Чернівецького обласного краєзнавчого музею


РУДНИЦЬКІЙ
Олександрі Миколаївні

-

директорові районної дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради, Рівненська область


СЕРДЦЕВІЙ
Аллі Григорівні

-

викладачеві-хореографу Львівської державної хореографічної школи


ТИХОМУ
Валерію Опанасовичу

-

начальникові служби державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ФЕДОРЧЕНКО
Ніні Андріївні

-

начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ХМІЛЮ
Степану Петровичу

-

керівникові народного чоловічого хору Народного дому с. Переможне Городоцького району, Львівська область


ШУБАРЕВІЙ
Аллі Юхимівні

-

викладачеві, завідувачу відділу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Школа мистецтв" м. Маріуполя, Донецька область


ЩЕБЛИКІНІЙ
Тетяні Миколаївні

-

викладачеві Київської дитячої музичної школи № 15 імені В.Г. Щигловського


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БАЛАБАКУ
Анатолію Федоровичу

-

завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


БУРАКОВІЙ
Світлані Юріївні

-

заступникові директора гімназії № 48 Шевченківського району м. Києва


БУРБАНУ
Степану Івановичу

-

директорові Ставчанського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад", Львівська область


ВДОВЕНКУ
Ігорю Станіславовичу

-

голові Чернігівської обласної ради


ГАРБОВСЬКІЙ
Любові Георгіївні

-

директорові Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, Житомирська область


ДЕМЧУКУ
Володимиру Степановичу

-

доцентові кафедри Київського національного лінгвістичного університету


ДУРМАНУ
Миколі Олександровичу

-

доцентові кафедри Херсонського національного технічного університету


ЖИЛЬЦОВУ
Олексію Борисовичу

-

проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка


ЗАЇЧКУ
Сергію Івановичу

-

проректорові Національного університету "Одеська морська академія"


КВАЧУ
Ярославу Петровичу

-

директорові Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету


ЛАДИЦІ
Володимиру Івановичу

-

ректорові Сумського національного аграрного університету


ЛЬВОВУ
Михайлу Сергійовичу

-

завідувачеві кафедри Херсонського державного університету


МАЛЬЦЕВІЙ
Ірині Андріївні

-

першому проректорові Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область


ОРЛОВСЬКІЙ
Юлії Валеріївні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", м. Дніпро


ПОЛІЩУКУ
Аркадію Петровичу

-

завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, м. Київ


РИСИКУ
Роману Миколайовичу

-

директорові Підбірцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Львівська область


САФОНОВУ
Юрію Миколайовичу

-

заступникові директора державної установи "Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України", м. Київ


СИНЬОВІЙ
Євгенії Павлівні

-

завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


СОЛОМАСІ
Ірині Григорівні

-

доцентові кафедри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка


СТАВНЮКУ
Віктору Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ЧАБАНЮК
Валентині Михайлівні

-

директорові середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка смт Крижопіль, Вінницька область


ШЕВЧУКУ
Ігорю Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ШКУРУПІЙ
Ользі Всеволодівні

-

завідувачеві кафедри вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"


ЩУПАКУ
Ігорю Яковичу

-

директорові Українського інституту вивчення Голокосту, м. Дніпро


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"


ЛЯВІ
Роману Борисовичу

-

начальникові відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Київська область


ПІДМОГИЛЬНІЙ
Лідії Григорівні

-

директорові вищого навчального закладу "Київський медичний коледж імені П.І. Гаврося"


СІЛЬВАШКО
Валентині Василівні

-

головній медичній сестрі Ватутінської міської лікарні, Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЕГАЛЮ
Анатолію Степановичу

-

генеральному директорові державного геофізичного підприємства "Укргеофізика", м. Київ


БЕЗПАЛЬЧУКУ
Володимиру Володимировичу

-

заступникові головного механіка служби філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" акціонерного товариства "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", Дніпропетровська область


ГАПЯКУ
Богдану Володимировичу

-

члену наглядової ради акціонерного товариства "Рівненська фабрика нетканих матеріалів"


МИСЕВИЧУ
Ігорю Захаровичу

-

технічному директорові підприємства "АРТОН", м. Чернівці


РИБАЛЦІ
Олександру Леонідовичу

-

слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


САЄВИЧУ
Івану Броніславовичу

-

члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Івано-Франківськ


ФЕРБЕЮ
Миколі Васильовичу

-

керуючому Снятинським відділенням акціонерного товариства "Івано-Франківськгаз"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ГОНТАРЮ
Василю Федоровичу

-

заступникові голови селянського (фермерського) господарства "Гонтар", Київська область


ЗГАМІ
Віталію Миколайовичу

-

директорові з виробництва товариства "УкрАгроКом", Кіровоградська область


КАВУНУ
Олександру Федоровичу

-

директорові товариства "Прогрес", Вінницька область


КАЛЬНІЧЕНКУ
Володимиру Іллічу

-

першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації


КАРПЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства сільськогосподарської виробничої фірми "Агротон", Луганська область


МІЩЕНКУ
Сергію Васильовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства "Старинська птахофабрика", Київська область


МУСІЛОВСЬКОМУ
Михайлу Франковичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Нова ера - 2000", Івано-Франківська область


ПЛУГАТАРЬОВУ
Віталію Анатолійовичу

-

директорові державної установи "Виробничий експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т. Артющика", Херсонська область


РОЗЛУЦЬКОМУ
Мирославу Васильовичу

-

генеральному директорові сільськогосподарського товариства "Добробут", Тернопільська область


САЄНКУ
Євгену Євгеновичу

-

генеральному директорові товариства "Укрпромінвест-Агро", Вінницька область


ФРОЛОВУ
Сергію Олександровичу

-

директорові департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


АНДРІЮК
Наталії Ростиславівні

-

начальникові служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації


КУЗНЕЦОВІЙ
Вікторії Петрівні

-

члену ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок


КУЧЕРЯВОМУ
Івану Тихоновичу

-

першому проректорові вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", м. Київ


РОЖОК
Ірині Сергіївні

-

заступникові головного бухгалтера апарату президії Центрального правління Українського товариства сліпих, м. Київ


САХАРОВІЙ
Катерині Михайлівні

-

голові громадської організації "Покровська районна організація осіб з інвалідністю", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ДОСКАЧУ
Ярославу Володимировичу

-

голові правління Бучацького районного споживчого товариства, Тернопільська область


КОВАЛЬЧУК
Олені Анатоліївні

-

заступникові керівника Управління - керівнику відділу Державного управління справами


ПАРИПІ
Івану Васильовичу

-

голові правління Івано-Франківського акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Івано-Франківськтурист"


СИТНИКУ
Ігорю Петровичу

-

головному інженерові обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства "Держпром", м. Харків


ХОХОТВІ
Івану Івановичу

-

директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ВАЛЕНКОВУ
Василю Євгеновичу

-

директорові Миколаївської зразкової автошколи товариства сприяння обороні України


КАРАЧОВУ
Олексію Олександровичу

-

машиністові електровоза акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


РОМАНЮКУ
Івану Івановичу

-

генеральному директорові товариства "ЗакарпатЄвроТранс", Закарпатська область


ШЕНЕЛЕНКУ
Миколі Васильовичу

-

начальникові району (вантажного) державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"


КАПУСТІНУ
Михайлу Максимовичу

-

інженерові-конструктору акціонерного товариства "Гамма", м. Запоріжжя


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


АББАКУМОВУ
Вячеславу Юрійовичу

-

адвокатові, члену громадської організації "Правозахисний рух "Закон і порядок", м. Харків


АНДРЄЄВІЙ
Еммі Іванівні

-

судді Одеського апеляційного господарського суду у відставці


ГЛУШКОВУ
Любомиру Олексійовичу

-

голові Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область


ДЯТЛОВУ
Євгенію Яковичу

-

керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики


КОСТЮЧЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

заступникові директора департаменту - начальнику відділу Міністерства освіти і науки України


КУЗЬО
Миколі Степановичу

-

заступникові Міністра екології та природних ресурсів України


СМОЛЯРУ
Андрію Олександровичу

-

судді Придніпровського районного суду м. Черкаси у відставці


ТИМКУ
Євгену Валентиновичу

-

завідувачеві відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


ФЕЛИКУ
Василю Івановичу

-

директорові Київського інституту інтелектуальної власності та права


ФЕЩУК
Уляні Юріївні

-

заступникові голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


КРИЛОВУ
Юрію Володимировичу

-

начальникові управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АКСЮТІНУ
Віктору Володимировичу

-

провідному фахівцеві Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ


БАРСЬКОМУ
Валерію Євгеновичу

-

першому заступникові голови Миколаївської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


БОГДАНЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

тренерові-викладачу футбольного клубу "Динамо", Київська область


БОРИСЮК
Валентині Іванівні

-

директорові Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, Волинська область


ЗУБОВУ
Юрію Івановичу

-

тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вулкан" Черкаської міської ради


МИХАЙЛОВУ
Валентину Андрійовичу

-

старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики, м. Київ


МОРГУНУ
Валерію Павловичу

-

президентові Федерації України з веслування на човнах "Дракон", м. Київ


ОРОБЕЦЬ
Інні Петрівні

-

тренерові-викладачу виробничо-структурного підрозділу "Коломийський фізкультурно-спортивний клуб "Локомотив" імені П. Федоровича", Івано-Франківська область


СІРЕНКУ
Леоніду Микитовичу

-

ветеранові спорту, Луганська область


ТУВАКОВУ
Аразнепесу

-

старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


ЧЕБИШЕВУ
Вячеславу Олексійовичу

-

голові Олександрійської міської громадської організації "Спортивний клуб "Європа-крос", Кіровоградська область


ЯСИНЕВИЧУ
Анатолію Казимировичу

-

тренерові-викладачу Новоград-Волинського відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БАБИНЦЮ
Йосипу Михайловичу

-

художникові-живописцю, Закарпатська область


ДУПЛІЮ
Сергію Олександровичу

-

художникові, Київська область


ЗАХАРЧУКУ
Роману Степановичу

-

художникові, скульптору, Івано-Франківська область


ЛОЗОВСЬКОМУ
Сергію Володимировичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ЮР’ЄВУ
Ігорю Зотовичу

-

художникові-живописцю, графіку, м. Чернівці


ЯКУБОВСЬКОМУ
Володимиру Петровичу

-

головному художникові Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
23 серпня 2018 року
№ 241/2018




вгору