Документ 2372-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.03.2018

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (реєстр. № 6578), поданий народними депутатами України Луценко І.С., Андрієвським Д.Й., Ревегою О.В., Шиньковичем А.В., Мацолою Р.М., Зубиком В.В., Сабашуком П.П.

2. Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
22 березня 2018 року
№ 2372-VIII
вгору