Документ 2368-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.03.2018

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування (реєстр. № 7085), поданий народними депутатами України Андрієвським Д.Й., Сташуком В.Ф., Кодолою О.М., Ревегою О.В., з урахуванням таких пропозицій Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства до розділу I законопроекту:

пункт 6 доповнити підпунктом 1-1 такого змісту:

"1-1) у статті 32:

абзац перший частини п’ятої після слів "Усі об’єкти" доповнити словами "відповідно до будівельних норм, стандартів, нормативних документів і правил, затверджених згідно із законодавством";

доповнити частиною дев’ятою такого змісту:

"9. За заниження класу наслідків (відповідальності) проектна організація та замовник несуть відповідальність згідно із законодавством".

2. Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
22 березня 2018 року
№ 2368-VIII
вгору