Документ 18/2016, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


ВАКАРЧУКА
Святослава Івановича

-

музиканта, вокаліста, композитора, громадського діяча


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


ЗЛЕНКА
Анатолія Максимовича

-

Міністра закордонних справ України у 1990-1994 та 2000-2003 роках, Надзвичайного і Повноважного Посла


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ФІЛЕНКА
Володимира Пилиповича

-

народного депутата України I, III, IV та VI скликань Верховної Ради України


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ЄМЦЯ
Іллю Миколайовича

-

директора державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України", м. Київ


ШЕВЦОВА
Анатолія Івановича

-

директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у місті Дніпропетровську


ЮЩЕНКА
Олександра Миколайовича

-

генерального директора підприємства "ГАЛЕКС-АГРО", Житомирська область


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ГАВРИША
Леоніда Тарасовича

-

голову спостережної ради акціонерного товариства "Володарка", Вінницька область


НІКОЛАЄНКА
Станіслава Миколайовича

-

ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ТЕПЛЮКА
Михайла Олексійовича

-

заступника Керівника Апарату Верховної Ради України - керівника Головного юридичного управління


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БОЛДИРЕВА
Даниїла Владиславовича

-

чемпіона світу зі скелелазіння, Донецька область


БУБЕРНАКА
Степана Івановича

-

завідувача Ягільницьким народним музеєм історії села Чортківського району, Тернопільська область


ГАВРИЛОВА
Олексія Юрійовича

-

волонтера, голову наглядової ради акціонерного товариства "РАМБУРС", Київська область


ГАТАЛЯКА
Тараса Івановича

-

виконавчого директора громадської організації "Адвокатська дорадча група", м. Львів


ГОМЕНЮКА
Дмитра Васильовича

-

директора Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ГУЗЄВА
Сергія Анатолійовича

-

багаторазового чемпіона світу та Європи з панкратіону, Сумська область


ЄГОРОВА
Сергія Васильовича

-

начальника відділу державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв


КИРПОТА
Олега Івановича

-

заступника директора філії "Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" акціонерного товариства "УКРТРАНСГАЗ"


КОЛОТА
Анатолія Михайловича

-

проректора державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"


ЛАНЬКА
Віктора Олексійовича

-

голову спостережної ради акціонерного товариства "Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві"


ЛЮБЧЕНКА
Ігоря Вікторовича

-

багаторазового чемпіона світу з таїландського боксу Муей-Тай, м. Одеса


МАСЛАКОВА
Анатолія Леонідовича
(посмертно)

-

вчителя Світлогірської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району, Дніпропетровська область


МИЗУ
Сергія Васильовича

-

начальника комунального підприємства "Міське управління житлово-комунального господарства" Іллічівської міської ради, Одеська область


МИХАЛЬСЬКОГО
Юрія Анатолійовича

-

голову Всеукраїнської професійної спілки правників, м. Київ


ПЛЕХАНОВА
Дмитра Володимировича

-

генерального директора товариства "Видавничий будинок "Кераміст", м. Запоріжжя


ПОЛІЩУКА
Віктора Ростиславовича

-

Устилузького міського голову, Волинська область


СЕМЕНЦОВА
Віктора Федоровича

-

першого віце-президента - генерального директора державного підприємства "АНТОНОВ", м. Київ


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ГРОНТА
Миколу Юхимовича

-

голову Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Кіровоградська область


ПОКЛАДА
Олександра Валентиновича

-

майора поліції


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


МИХАЛЕНКА
Олександра Петровича

-

завідувача відділення комунальної лікувально-профілактичної установи "Селидівська центральна міська лікарня", Донецька область


ОСТРОВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

завідувача відділення комунальної лікувально-профілактичної установи "Селидівська центральна міська лікарня", Донецька область


СИДОРЕНКА
Павла Володимировича

-

координатора ініціативної групи постраждалих на Майдані, м. Київ


РУБАНА
Віталія Васильовича

-

старшого водія загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Житомирській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту


ТОРБЕНКО
Юлію Ліодорівну

-

фельдшера-рятувальника відділення загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області, прапорщика служби цивільного захисту


ХАЙЛА
Сергія Миколайовича

-

учасника антитерористичної операції, Харківська область


ЮЛДАШЕВА
Тємура Даміровича
(посмертно)

-

учасника антитерористичної операції


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ПАЗИЧ
Майю Павлівну

-

провідного майстра сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЖУКОВУ
Наталію Олександрівну

-

чемпіонку Європи з шахів 2015 року серед жінок, м. Одеса


ЛЬВОВУ
Ольгу Володимирівну

-

директора комунального сільськогосподарського підприємства "Балабанівське", Харківська область


ПЕТІЙ-ПОТАПЧУК
Наталію Йосипівну

-

головного диригента заслуженого академічного Закарпатського народного хору Закарпатської обласної філармонії


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АЙСІН
Людмилу Михайлівну

-

волонтера, Луганська область


БОГУСЛАВСЬКУ
Наталію Олександрівну

-

волонтера, Луганська область


ГЕРАЩЕНКО
Ганну Юріївну

-

Введенського селищного голову, Харківська область


ГОПКО
Наталію Василівну

-

начальника Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області


ГУРТОВЕНКО
Олену Володимирівну

-

заступника прокурора Запорізької області


ДРБОЯН
Марію Барзаніївну

-

чемпіонку світу з сумо, Луганська область


ЗАГАЛЮК
Ганну Теодорівну

-

члена Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих України


ЗОРІВЧАК
Роксолану Петрівну

-

завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


КОЗЛЮК
Любов Василівну

-

начальника цеху акціонерного товариства "Україна", м. Житомир


КРАСНОВУ
Марину Геннадіївну

-

волонтера, м. Харків


ПАЛИГУ
Ніну Петрівну

-

начальника управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі, Херсонська область


ПРОСКУРІНУ
Наталію Павлівну

-

голову правління Чернігівської обласної організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об'єднання "Дія"


РЕДЬКУ
Валентину Іванівну

-

голову Миколаївської обласної громадської організації волонтерів


СЕРГІЄНКО
Наталію Василівну

-

волонтера, м. Харків


СЮЧ
Палму Федорівну

-

Великогеєвецького сільського голову, Закарпатська область


УСИК
Світлану Борисівну

-

Сарненського міського голову, Рівненська область


Нагородити орденом Данила Галицького


ШЕРСТЮКА
Валерія Олександровича

-

заступника Керівника Головного департаменту - керівника департаменту Адміністрації Президента України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АВДАНА
Романа Костянтиновича

-

прокурора Володарського району Донецької області


БЕРЛЮ
Вадима Володимировича

-

коваля цеху вагонного депо ст. Каховка державного підприємства "Одеська залізниця", Херсонська область


ВИНОГРАДОВА
Олександра Яковича

-

головного технолога електродепо комунального підприємства "Дніпропетровський метрополітен" Дніпропетровської міської ради


ЖОВНІРА
Віктора Яковича

-

начальника філії "Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Житомирський облавтодор"


ІЩЕНКА
Івана Петровича

-

налагоджувальника цеху акціонерного товариства "Полтавський автоагрегатний завод"


КАНІКОВСЬКУ
Вероніку Олегівну

-

працівника секретаріату Центральної виборчої комісії


КЛІМОВИЧ
Сніжану Сергіївну

-

виконавчого директора товариства "Чебені плюс", Волинська область


МАКЛАКОВА
Аркадія Аркадійовича

-

волонтера, м. Київ


СОКОЛОВА
Олександра Васильовича

-

волонтера, м. Київ


СТЕПАНІЩЕВУ
Діну Фатиховну

-

начальника бюро товариства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"


ШИПУНОВА
Володимира Дмитровича

-

ветерана праці, Волинська область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БОКЛАНУ
Станіславу Володимировичу

-

акторові театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"


ГОРБУНОВУ
Олексію Сергійовичу

-

акторові театру і кіно, м. Київ


ІВАНОНЬКІВУ
Богдану Михайловичу

-

головному диригентові установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"


ЧАЙКОВСЬКІЙ
Валерії Вікторівні

-

артистці театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БАБАКУ
Миколі Пантелеймоновичу

-

художникові, м. Черкаси


КОЗЮКУ
Володимиру Євгенійовичу

-

художникові, м. Вінниця


СЕЛЕЗІНЦІ
Михайлу Миколайовичу

-

художникові, м. Львів


ТОКАРЕВУ
Олександру Петровичу

-

художникові-скульптору, м. Одеса


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ВЕРМІНСЬКОМУ
Володимиру Євгеновичу

-

артистові, співаку, композиторові, м. Тернопіль


ДАНИЛОВІЙ
Тетяні Іванівні

-

артистці, концертмейстеру комунального підприємства "Дніпропетровська філармонія імені Л.Б. Когана" Дніпропетровської обласної ради"


ЖЕВАЧЕВСЬКІЙ
Світлані Анатоліївні

-

артистці Академічного камерного хору "Вінниця"


ЛЮБЧЕНКУ
Олександру Віталійовичу

-

артистові, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя


ЛЮТІЙ-БОЙКО
Олександрі Валеріївні

-

артистці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


МАКОВЕЦЬКІЙ
Ірині Георгіївні -

-

солістці-вокалістці Львівського будинку органної та камерної музики


МАКСИМЕНКО
Наталії Костянтинівні

-

артистці драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка


ОХОТНІЧЕНКО
Ірині Миколаївні

-

артистці Одеського театру юного глядача імені М. Островського


ПРОКОПЕНКУ
Вадиму Валерійовичу

-

головному балетмейстерові театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


СТЕЖЦІ
Ірині Григорівні

-

провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


ХРУСТЕВИЧУ
Олександру Валентиновичу

-

солістові оркестру Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


ШУСТ
Ірині Василівні

-

артистці тріо бандуристок "Червона калина", м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


МЕЛЬНИКУ
Сергію Григоровичу

-

провідному науковому співробітникові відділу Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


СОБУЦЬКІЙ
Зінаїді Вікторівні

-

учительці-логопеду Житомирського центру розвитку дитини № 55


СОКИРСЬКОМУ
Володимиру Васильовичу

-

директорові Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11 імені М.П. Бажана Уманської міської ради, Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БИКОВСЬКІЙ
Олені Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ


ЗІМЕНКОВСЬКОМУ
Андрію Борисовичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктору медичних наук, професорові


КРАВЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту "Молнія" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", доктору технічних наук, професорові


МУЛЮКІНІЙ
Ніні Анатоліївні

-

заступникові директора Національного наукового центру "Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова" Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, м. Одеса


МЯМЛІНУ
Сергію Віталійовичу

-

проректорові Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, доктору технічних наук, професорові


НАДИКТУ
Володимиру Трохимовичу

-

завідувачеві кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, доктору технічних наук, професорові, Запорізька область


ОГОРОДНІКОВУ
Віталію Антоновичу

-

завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові


ПАВЛОВУ
Геннадію Вікторовичу

-

директорові Інституту автоматики і електротехніки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м. Миколаїв


ПЕТРИЧЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

заступникові начальника управління апарату президії Національної академії медичних наук України, доктору медичних наук, м. Київ


ПІНСЬКОМУ
Леоніду Леонідовичу

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Луганський державний медичний університет", доктору медичних наук, професорові


ШАБЛІЮ
Олегу Івановичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору географічних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ГРУШЕЦЬКОМУ
Ярославу Ігоревичу

-

художньому керівникові Черкаського академічного театру ляльок Черкаської обласної ради


ДАЦКУ
Мирону Олексійовичу

-

викладачеві Львівського державного училища культури і мистецтв


МИХАЙЛІЧЕНКУ
Максиму Геннадійовичу

-

режисерові та актору театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


СКУРАТОВСЬКОМУ
Володимиру Іллічу

-

старшому викладачеві кафедри Дніпропетровської консерваторії імені М. Глінки


ШАРВАРКУ
Мирославу Олександровичу

-

режисерові Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Україна фестиваль", м. Київ


ЯКИМЕЧКУ
Миколі Богдановичу

-

старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м. Івано-Франківськ


ЯКОВЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

викладачеві кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


ЯРОШЕНКУ
Ігорю Вікторовичу

-

головному хормейстерові театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


БУТУ
Володимиру Михайловичу

-

донорові, м. Суми


КУЦЕНКУ
Олександру Івановичу

-

донорові, Волинська область


ХОМИЧУ
Євгенію Аполлінарійовичу

-

донорові, Рівненська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГИЖКУ
Петру Андрійовичу

-

начальникові регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області


ЛАПЧИК
Світлані Дмитрівні

-

заступникові директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Київ


ТИРУСЮ
Богдану Юрійовичу

-

завідувачеві Відділу Адміністрації Президента України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ГОРБОВУ
Олександру Борисовичу

-

начальникові Щастинського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БОНДАРЕЦЬ
Ірині Анатоліївні

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


БРАЖУКУ
Віктору Дмитровичу

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", м. Київ


БРУНАРСЬКОМУ
Петру Миколайовичу

-

завідувачеві відділення Волочиської центральної районної лікарні, Хмельницька область


ГРИЩУКУ
Остапу Івановичу

-

головному лікареві обласної клінічної лікарні м. Івано-Франківська


ДРОБОТУ
Сергію Павловичу

-

головному лікареві обласного комунального лікувально-профілактичного закладу "Прилуцький наркологічний диспансер", Чернігівська область


ДЬОМІНУ
Миколі Івановичу

-

головному лікареві Київської міської клінічної лікарні № 17


ЗАВГОРОДНЬОМУ
Сергію Миколайовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя"


КЛАПОУХУ
Вадиму Олексійовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров'я "Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", м. Харків


КОЗИЦЬКІЙ
Наталії Василівні

-

начальникові Хмельницького обласного бюро судово-медичної експертизи


МІНОВУ
Сергію Вікторовичу

-

лікареві, завідувачу відділення державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ОБАРАНЦЮ
Василю Романовичу

-

головному лікареві комунальної 8-ї клінічної лікарні міста Львова


ПРИШЛЯК
Олександрі Ярославівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет", доктору медичних наук


СТУПНИЦЬКОМУ
Ростиславу Миколайовичу

-

професорові кафедри Інституту післядипломної освіти державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет", доктору медичних наук


ХИЖНЯКУ
Михайлу Віталійовичу

-

лікареві, завідувачу відділення державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ШИШЦІ
Ігорю Васильовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня" Запорізької обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ЗЮБАКУ
Михайлу Михайловичу

-

директорові дочірнього підприємства "Коростишівський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ДЕМ'ЯНЕЦЬ
Ніні Мусіївні

-

майстрові з ткацтва, Рівненська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


КУЛАКУ
Віктору Володимировичу

-

токареві цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


БОЖКУ
Миколі Костянтиновичу

-

завідувачеві Відділу ветеринарно-санітарної експертизи Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, м. Чернівці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ВАШКОЛУПУ
Володимиру Васильовичу

-

викладачеві-методисту комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф'єва", Луганська область


ГРАДОСЕЛЬСЬКІЙ
Леоніді Сергіївні

-

викладачеві комунального вищого навчального закладу "Дніпродзержинське обласне музичне училище", Дніпропетровська область


ГУРБАНСЬКІЙ
Антоніні Іванівні

-

проректорові Київського національного університету культури і мистецтв


ДОБКІНІЙ
Марії Миколаївні

-

директорові комунального закладу культури "Обласний палац культури", м. Миколаїв


КАМІНСЬКІЙ
Марії Михайлівні

-

старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені І. Франка


КАПУСТЯН
Людмилі Вікторівні

-

художньому керівникові Радсадівського сільського будинку культури Миколаївського району, Миколаївська область


КИСЕЛЬОВУ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві Народного музею народних ремесел та побуту Слобожанщини, Сумська область


КОВАЛИШИН
Ганні Іванівні

-

директорові Підзамочківського сільського будинку культури Бучацького району, Тернопільська область


КОЦАРЕНКУ
Володимиру Федоровичу

-

начальникові відділу Краматорської міської ради, Донецька область


ЛУЧИНСЬКОМУ
Остапу Петровичу

-

викладачеві Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша


МІНЯЙЛИКУ
Івану Васильовичу

-

керівникові гурту Тридубського сільського будинку культури Кривоозерського району, Миколаївська область


ФАДЄЄВУ
Олександру Яковичу

-

художникові-декоратору державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АНДРІЄНКУ
Анатолію Михайловичу

-

директорові Технічного ліцею міста Києва


АНТОФІЙЧУКУ
Володимиру Івановичу

-

завідувачеві кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


ВАСЬКІВУ
Ігорю Михайловичу

-

директорові Борщовицького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Пустомитівського району, Львівська область


ЗАМКОВІЙ
Наталії Леонідівні

-

директорові Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету


ЗАНУДІ
Миколі Петровичу

-

майстрові виробничого навчання державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти"


КАВУЛІ
Тодору Леоновичу

-

викладачеві державного професійно-технічного навчального закладу "Чернівецький професійний машинобудівний ліцей"


КИСЛІЙ
Людмилі Григорівні

-

завідувачеві Станіславського ясел - садка Білозерського району, Херсонська область


КОМІСАРУ
Станіславу Вікторовичу

-

директорові Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді


МЕЛЬНИКУ
Михайлу Григоровичу

-

голові Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України


НЕПОЧАТЕНКО
Олені Олександрівні

-

ректорові Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


ОСИПОВУ
Петру Івановичу

-

професорові кафедри Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського


ПЕРШУКОВІЙ
Оксані Олексіївні

-

старшому науковому співробітникові відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ПЛЄШКОВУ
Петру Григоровичу

-

завідувачеві кафедри Кіровоградського національного технічного університету


СТРУГАНЕЦЬ
Любові Василівні

-

завідувачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


ТІТКОВІЙ
Ніні Аркадіївні

-

директорові Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" імені Т.Г. Шевченка Сарненської районної ради, Рівненська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


КВАШУК
Ніні Федорівні

-

старшій сестрі медичній відділення Національного інституту раку, м. Київ


КУРІННІЙ
Людмилі Олексіївні

-

головній медичній сестрі державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БАКАШЕВУ
Баймурзі Алійовичу

-

підприємцеві у сфері пасажирських автобусних перевезень, м. Черкаси


ЖИТАРЮКУ
Івану Миколайовичу

-

водію товариства "Денисівка", Чернівецька область


КУЧЕРУ
Вячеславу Олександровичу

-

директорові державного підприємства "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал", Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БАБІЮ
Івану Дмитровичу

-

керуючому дільницею підприємства "Аграрна компанія 2004", Хмельницька область


КАЛІМАНУ
Олегу Анатолійовичу

-

голові фермерського господарства "Таврія-Скіф", Запорізька область


РУСАКУ
Анатолію Борисовичу

-

директорові підприємства "Агрофірма "Промінь", Херсонська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ЗАРУДНОМУ
Олексію Борисовичу

-

Голові правління Пенсійного фонду України


МАЙСТРУКУ
Андрію Григоровичу

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації, Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ВОЛОДІНУ
Василю Геннадійовичу

-

директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації


ДІДОВЦЮ
Юрію Вікторовичу

-

адвокатові, учаснику антитерористичної операції, м. Київ


ДІРУ
Ігорю Юрійовичу

-

доцентові кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"


ІВАНЕНКУ
Костянтину Вікторовичу

-

державному експертові управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


КИЯНИЦІ
Іллі Петровичу

-

науковому консультантові судді Конституційного Суду України


КОВАЛЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

прокуророві Кіровоградської області


КОВАЛЬЧУКУ
Віталію Анатолійовичу

-

Першому заступникові Глави Адміністрації Президента України


КОМАШКУ
Володимиру Володимировичу

-

начальникові управління Генеральної прокуратури України


МАЛАШЕНКОВІЙ
Тетяні Михайлівні

-

члену Вищої ради юстиції


МАТВІЄНКО
Наталії Василівні

-

судді апеляційного суду Волинської області у відставці


МАТВІЙЧУКУ
Віктору Володимировичу

-

прокуророві Дніпропетровської області


САЄНКУ
Олександру Сергійовичу

-

керівникові Секретаріату Голови Верховної Ради України


СТОЛЯРЧУКУ
Юрію Васильовичу

-

заступникові Генерального прокурора України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОЛДИЖАРУ
Йосипу Юрійовичу

-

тренерові-викладачу школи вищої спортивної майстерності управління Закарпатської обласної державної адміністрації


ГРАБОВСЬКОМУ
Юрію Франковичу

-

віце-президентові Федерації регбі Львівщини


ДЗІГАСОВУ
Артуру Петровичу

-

головному тренерові штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської, м. Київ


ЖЕЛУДКОВУ
Віктору Костянтиновичу

-

першому заступникові голови комітету Асоціації ветеранів спорту України, м. Київ


КИРИЛЕНКУ
Віталію Володимировичу

-

першому заступникові голови Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


КЛИМУ
Тарасу Петровичу

-

голові Івано-Франківської обласної федерації футболу


ОРЄШИНІЙ
Вікторії Миколаївні

-

голові Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"


СТЬОПЕНКУ
Андрію Петровичу

-

директорові комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр олімпійської підготовки"


ЧУКАНОВУ
Олегу Валерійовичу

-

тренерові національної збірної команди України з ушу, Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


ПАВЛЮКУ
Петру Михайловичу

-

ветеранові праці, Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


АНІСІМОВУ
Миколі Тихоновичу

-

художникові-монументалісту, Полтавська область


МИХАЛЬЧУКУ
Вадиму Володимировичу

-

художникові, м. Київ.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
22 січня 2016 року
№ 18/2016




вгору