Документ 1677/2005, поточна редакція — Прийняття від 30.11.2005

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським
референдумом Акта проголошення незалежності
України 1 грудня 1991 року

На відзначення заслуг громадян у соціально-економічному,
науковому та культурному розвитку Української держави, вагомих
досягнень у праці п о с т а н о в л я ю:
За вагомі досягнення у реформуванні національної економіки,
розвитку вітчизняної промисловості, підприємництва та ринкової
інфраструктури:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
МАКАРЕНКА - голову правління - директора Василя Дмитровича заводу акціонерного товариства
"Свердловський машинобудівний
завод", Луганська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
СІДЛЯРА - генерального директора Віктора Анатолійовича товариства "Машзавод", м. Чернівці
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГВОЗДИКА - директора департаменту Богдана Степановича акціонерного товариства
"Луцький автомобільний завод",
Волинська область
ЗОЛОТАРЬОВА - генерального директора Володимира Михайловича акціонерного товариства "Завод
"Південкабель", м. Харків
МОРОЗА - виконавчого директора товариства Андрія Леонідовича "Торговий дім "БУСЕЛ", м. Вишневе,
Київська область
ПРОХОРОВА - першого віце-президента Сергія Мефодійовича Українського союзу промисловців і
підприємців, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДІБРОВУ - маляра цеху акціонерного товариства Ганну Михайлівну "Запорізький автомобілебудівний завод"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ДОРОНІНА - слюсаря акціонерного Володимира Михайловича товариства "Маріупольський завод
важкого машинобудування",
Донецька область
ЯРЕМУ - слюсаря-ремонтника акціонерного Михайла Михайловича товариства "Івано-Франківський
завод "Промприлад"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ГУНЧИКУ - голові наглядової ради Володимиру Петровичу акціонерного товариства "Луцький
автомобільний завод", Волинська
область
ДАНИЛЕЙКУ - президентові - голові правління Миколі Івановичу акціонерного товариства
"Кременчуцький завод дорожніх
машин", Полтавська область
ЗЕЛІНСЬКОМУ - голові правління акціонерного Миколі Здіславовичу товариства "Хмільниксільмаш",
Вінницька область
КАЛЕНИКУ - заливальникові металу акціонерного Івану Леонідовичу товариства "Гайворонський
тепловозоремонтний завод",
Кіровоградська область
КОЗИНЦЮ - заступникові генерального Володимиру Васильовичу директора - директорові з
виробництва холдингової компанії
"АвтоКрАЗ", Полтавська область
МАЙСТРЕНКУ - голові правління - генеральному Віталію Степановичу директорові акціонерного товариства
"Київський завод "Радар"
ЧАПЛІНСЬКОМУ - газорізальникові товариства Богдану Адольфовичу "Машзавод", м. Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
МИРОНЕНКУ - директорові Державної Леоніду Івановичу коксохімічної станції, м. Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АСМАЛІ - фрезерувальникові акціонерного Олександру Миколайовичу товариства "Кіровський ковальський
завод "Центрокуз", Луганська
область
ЛЕВИЦЬКОМУ - генеральному директорові Валерію Володимировичу акціонерного товариства "Дрогобицький
завод автомобільних кранів", Львівська
область
НЕГОВОРІ - заступникові генерального Михайлу Олексійовичу директора акціонерного товариства
"Металургтрансремонт",
Дніпропетровська область
СТРОКОУСУ - голові правління акціонерного Миколі Кузьмовичу товариства "Деревообробний завод
"Явір", м. Київ
ТІМОЩЕНКОВУ - директорові департаменту Володимиру Георгійовичу Міністерства промислової політики
України, м. Київ
ФІЛАТОВУ - заступникові генерального директора Юрію Васильовичу акціонерного товариства "Донецький
металургійний завод"
ХАЧУКУ - начальникові управління акціонерного
Дмитру Михайловичу товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод"
ЦЬВОКУ - директорові Львівського державного Володимиру Івановичу спеціального конструкторського бюро
"Топаз"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БЕРЗОНУ - голові спостережної ради акціонерного
Леву Шльомовичу товариства "Металургтрансремонт",
м. Дніпропетровськ
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, активну
участь у законотворчому процесі, плідну громадсько-політичну
діяльність:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ВЕРЕТЕННИКОВА - народного депутата України Віктора Олександровича
ФІЛЕНКА - народного депутата України Володимира Пилиповича
За вагомий особистий внесок у розвиток нафтової, газової та
нафтопереробної промисловості, підвищення ефективності
енергетичної галузі:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЧУМАЧЕНКА - старшого машиніста Василя Олексійовича котлотурбінного цеху філіалу
"Теплоелектроцентраль N 5
Київенерго"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АТАМАНЧУКА - директора газопромислового Ігоря Степановича управління "Полтавагазвидобування"
ВІРКА - диспетчера району - керівника групи Анатолія Романовича Вознесенської районної філії
акціонерного товариства
"Енергопостачальна компанія
"Миколаївобленерго"
ГРИЦАКА - начальника Солотвинської районної Романа Томовича інженерно-технічної служби
Прикарпатського управління бурових
робіт, Івано-Франківська область
ГУМЕНЮКА - слюсаря Фастівської філії Віктора Васильовича акціонерного товариства "Київоблгаз"
ДАЛЮКА - слюсаря Вінницького управління Михайла Васильовича газового господарства
КАШОВАРОВА - машиніста компресорів Миколу Івановича Закарпатського лінійного виробничого
управління магістральних
газопроводів
КЛЬОНОВА - головного інженера акціонерного Бориса Григоровича товариства "Акціонерна компанія
"Вінницяобленерго"
КОРСУНА - майстра газопромислового Володимира Івановича управління "Шебелинкагазвидобування",
Харківська область
ПІДЧЕНКА - бурильника Шебелинського Євгенія Михайловича відділення бурових робіт управління
"Укрбургаз", Харківська область
ПІЛЬКІВА - головного механіка Ростислава Львовича нафтогазовидобувного управління
"Бориславнафтогаз", Львівська
область
ПОДІБКА - начальника цеху Ігоря Володимировича нафтогазовидобувного управління
"Охтирканафтогаз", Сумська
область
ТРОФІМУКА - начальника бурової Олександра Олександровича установки "Сиваш" державного
акціонерного товариства
"Чорноморнафтогаз", Автономна
Республіка Крим
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
НАДРАГУ - головного інженера філії Івана Теодоровича акціонерного товариства
"Прикарпаттяобленерго",
Івано-Франківська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОРИСУ - начальникові цеху Ярославу Олександровичу нафтогазовидобувного управління
"Полтаванафтогаз"
ЖИВОДУЄВУ - першому заступникові голови Сергію Олександровичу правління - головному інженерові
акціонерного товариства
"Севастопольгаз"
КРЕНТОВСЬКОМУ - бурильникові Прилуцького Петру Станіславовичу управління бурових робіт,
Чернігівська область
МАРТИНОВУ - операторові державного Віталію Петровичу акціонерного товариства
"Чорноморнафтогаз", Автономна
Республіка Крим
ПЕТРАШУ - електрогазозварникові Володимиру Володимировичу Барського лінійного виробничого
управління магістральних
газопроводів, Вінницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ВАСИЛЬЄВУ - начальникові Судацького району Олександру Тихоновичу електричних мереж акціонерного
товариства "Крименерго",
Автономна Республіка Крим
ГАРКАВЕНКУ - генеральному директорові Миколі Петровичу акціонерного товариства "Державна
енергогенеруюча компанія
"Центренерго", м. Київ
ОМЕЛЯНОВСЬКОМУ - генеральному директорові Петру Йосиповичу акціонерного товариства
"Західенерго", Львівська область
ПЕТРУНЯКУ - директорові підприємства Василю Іллічу "Львівенергоавтотранс"
ПРОДАНУ - першому заступникові Міністра палива
Юрію Васильовичу та енергетики України - президентові
Національної акціонерної компанії
"Енергетична компанія України"
САКВІ - директорові державного підприємства Юрію Вікторовичу "Енергоринок", м. Київ
ЯРОВОМУ - першому заступникові директора Василю Яковичу акціонерного товариства
"Дніпродзержинська
теплоелектроцентраль",
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
СУСАКУ - заступникові генерального директора Василю Михайловичу з питань капітального будівництва
дочірньої компанії
"Укргазвидобування", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
РІЗЕНКУ - директорові з економіки Сергію Анатолійовичу акціонерного товариства
"Львівобленерго"
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти,
високі професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАРБІНА - директора Херсонського вищого Леоніда Миколайовича училища фізичної культури
БОЛОТСЬКИХ - ректора Харківського державного Миколу Степановича технічного університету будівництва
та архітектури
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ЗУБКА - доцента Національного університету Вадима Микитовича "Києво-Могилянська академія"
РЕУСОВА - професора Харківського Володимира Олексійовича державного технічного університету
будівництва та архітектури
СІГОВА - директора Центру європейських Костянтина Борисовича гуманітарних досліджень Національного
університету "Києво-Могилянська
академія"
ТРОЦЬКУ - учительку Трудової Валентину Іванівну загальноосвітньої школи I-III ступенів
Новомиколаївського району,
Запорізька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЛАБАЙЧУК - головного спеціаліста Міністерства Галину Федорівну освіти і науки України, м. Київ
МІЩЕНКО - доцента Національного університету Тамару Степанівну "Києво-Могилянська академія"
ШУМКОВУ - віце-президента Національного Наталію Рудольфівну університету "Києво-Могилянська
академія"
ЯРОШЕНКО - директора наукової бібліотеки Тетяну Олександрівну Національного університету
"Києво-Могилянська академія"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ГРИГОРУКУ - учителеві Саджавської Богдану Васильовичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
Богородчанського району,
Івано-Франківська область
МАКСИМЕНКО - учительці Малинського Марії Василівні загальноосвітнього навчально-
виховного комплексу "Школа-ліцей
N 1 імені Н. Сосніної" I-III ступенів,
Житомирська область
НЕТУПСЬКОМУ - учителеві Барської Борису Михайловичу загальноосвітньої школи N 1
I-III ступенів, Вінницька область
ОВСІЙ - учительці Полтавського міського ліцею
Вілені Андріївні N 1 імені І.П. Котляревського
ОЛЕФІРЕНКО - учительці, директорові Ларисі Василівні загальноосвітньої школи N 8
I-III ступенів міста Ізмаїла,
Одеська область
ПТАЩЕНКО - викладачеві Шосткинського Галині Петрівні професійного ліцею, Сумська область
РУДИК - викладачеві Ніжинського училища Надії Михайлівні культури і мистецтв імені
Марії Заньковецької, Чернігівська
область
САВЧЕНКУ - учителеві загальноосвітньої школи N 1
Івану Івановичу I-III ступенів села Червона Слобода,
Черкаська область
УХОВІЙ - викладачеві Дніпропетровського Евеліні Анатоліївні технікуму залізничного транспорту
ШЛЯХОВІЙ - учительці Донецького навчально- Галині Григорівні виховного комплексу N 91 з
поглибленим вивченням іноземних мов
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ДУБРОВЦІ - завідувачеві кафедри Національного Федору Федоровичу технічного університету України
"Київський політехнічний
інститут", доктору технічних наук,
професору
КЛЕПІКОВУ - завідувачеві кафедри Володимиру Борисовичу Національного технічного університету
"Харківський політехнічний
інститут", доктору технічних наук,
професору
ПУГАЧЕВСЬКОМУ - професорові Київського Григорію Федоровичу національного торговельно-економічного
університету, доктору технічних наук
ФІЛІНЮКУ - проректорові Кам'янець- Анатолію Григоровичу Подільського державного університету,
кандидату історичних наук,
Хмельницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ДЕМ'ЯНЮК - завідувачеві кафедри Рівненського Тамарі Дмитрівні державного гуманітарного університету
ДИМЕНКО - заступникові директора Науково- Лідії Василівні методичного центру середньої освіти
Міністерства освіти і науки України
ДРОЗДОВИЧ - директорові гімназії N 191 імені Ніні Георгіївні П.Г. Тичини з поглибленим вивченням
іноземних мов міста Києва
ЗАЛЬВОВСЬКОМУ - директорові Новокаховського Миколі Миколайовичу професійного ліцею, Херсонська
область
ЗАМОСТЬЯНУ - завідувачеві кафедри Віталію Павловичу Національного університету
"Києво-Могилянська академія"
ІВАНОВУ - професорові Миколаївського Володимиру Федоровичу державного університету
імені В.О. Сухомлинського
КІШМАНУ - директорові Ковельського Євгену Олександровичу промислово-економічного коледжу
Луцького державного технічного
університету, Волинська область
ЛЕВТІКУ - директорові Природничо-наукового Миколі Миколайовичу ліцею N 145 міста Києва
НАВЦІ - проректорові Донецького національного
Іллі Павловичу технічного університету
ПОКАСЮ - професорові Національного Віталію Петровичу педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова, м. Київ
САВРУКУ - директорові вищого професійного Олегу Костянтиновичу училища N 57 міста Львова
ХМЕЛЬКУ - професорові Національного Валерію Євгеновичу університету "Києво-Могилянська
академія"
ШЕВЧЕНКО - директорові комунального Олександрі Віталіївні закладу "Луганський навчально-виховний
комплекс - спеціалізована школа
I ступеня - гімназія N 42"
За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового
комплексу, досягнення високих показників у виробництві та
переробці сільськогосподарської продукції, збереження
навколишнього середовища:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ОСТАПЕНКА - генерального директора Івана Максимовича сільськогосподарського товариства
імені Шевченка Лебединського
району, Сумська область
ТУРУНА - голову правління Григорія Порфирійовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу імені Суворова
Новоселицького району,
Чернівецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ЧЕРНИЧЕНКА - головного агронома Анатолія Григоровича акціонерного товариства
"Агрокомпанія "Свобода"
Ізмаїльського району, Одеська
область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАБЧУКА - генерального директора обласного Леоніда Юхимовича виробничого об'єднання
"Вінницяоблагробуд"
БАКУЛЕВСЬКОГО - голову сільськогосподарського Анатолія Петровича виробничого кооперативу "Дружба
народів" Котовського району,
Одеська область
ВАСИЛЬЄВА - тракториста-машиніста Тимофія Федоровича сільськогосподарського товариства
"Нива" Чаплинського району,
Херсонська область
ВЄШКІНА - директора товариства "Милленниум", Анатолія Петровича м. Луганськ
ГОНЧАР - головного технолога акціонерного Ольгу Павлівну товариства "Житомирський маслозавод"
КРОПИВНЮКА - механізатора Василя Анастасійовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Слава" Турійського
району, Волинська область
МОСТІПАНА - співзасновника спільного Олександра Олексійовича українсько-великобританського
товариства "Нива Переяславщини",
Київська область
НІВНЮ - директора сільськогосподарського Івана Михайловича кооперативу "Вікторія" Ізмаїльського
району, Одеська область
ОНИЩЕНКА - механізатора товариства Олексія Васильовича "Багачанське" Великобагачанського
району, Полтавська область
ШУЛЯК - завідувача ферми приватного Галину Максимівну сільськогосподарського підприємства
"Колос" Здолбунівського
району, Рівненська область
ЩЕРБУ - професора Державного Сергія Пантелеймоновича агроекологічного університету,
м. Житомир
ЮРЧЕНКА - директора аграрного підприємства Олега Олександровича "Благодатненський птахопром"
Арбузинського району, Миколаївська
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КОСИНСЬКУ - доярку сільськогосподарського Олену Миколаївну товариства "Україна" Ковельського
району, Волинська область
СКОБЛО - професора Харківського національного
Тамару Семенівну технічного університету сільського
господарства імені Петра Василенка
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОНДАРЯ - механізатора сільськогосподарського Миколу Івановича приватно-орендного підприємства
"Ксена" Ніжинського району,
Чернігівська область
ПОЛЯКОВА - рибалку-бригадира агроцеху Володимира Петровича акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГУДКОВУ - завідувачеві кафедри Національного Ігорю Миколайовичу аграрного університету, доктору
біологічних наук, академіку
УААН, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ГЛУСЮ - директорові державного підприємства Степану Карловичу "Немирівський спиртовий завод",
Вінницька область
ГУРЬЯНОВУ - директорові з виробництва Олександру Тихоновичу Київської філії акціонерного
товариства "Пиво-безалкогольний
комбінат "Славутич"
ЗАДНІПРЯНІЙ - заступникові голови правління Лесі Степанівні Науково-технічного товариства
харчової промисловості України,
м. Київ
ПІСКУНОВІЙ - директорові з виробництва Світлані Григорівні акціонерного товариства
"Полтавакондитер"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАРАНЮК - начальникові Ужгородської районної Галині Іванівні державної насіннєвої інспекції,
Закарпатська область
БУШКОВСЬКОМУ - директорові приватного Гаррі Павловичу сільськогосподарського підприємства
"Долина" Красногвардійського
району, Автономна Республіка Крим
ВАРЕНИКУ - генеральному директорові Сергію Олександровичу товариства "Агрофірма "Брусилів",
Житомирська область
ГЕРАЩЕНКУ - директорові приватної агрофірми Віктору Пилиповичу "Агроінвест" Великобагачанського
району, Полтавська область
ГРАБОВИЧУ - директорові рибного Михайлу Володимировичу господарства "Рудники"
Миколаївського району,
Львівська область
ГРИГОРЕНКУ - директорові Василю Миколайовичу сільськогосподарського приватного
підприємства "Агрофірма
"Альта" Переяслав-Хмельницького
району, Київська область
ГЛУЩЕНКО - завідувачеві сектору Державного Марії Кирилівні технологічного центру охорони
родючості грунтів, м. Київ
ГУЦОЛУ - голові правління агротехнічної Олександру Петровичу корпорації "Украгроком", м. Київ
ЗАБЕЛІ - директорові державного Леоніду Володимировичу підприємства "Дослідне господарство
"Рихальське" Ємільчинського
району, Житомирська область
ІВАНОВУ - першому заступникові начальника Валерію Олександровичу Головного управління сільського
господарства і продовольства
Луганської обласної державної
адміністрації
ІВАНЬКУ - начальникові Головного управління Анатолію Васильовичу агропромислового розвитку
Чернігівської обласної державної
адміністрації
ІПАТЕНКУ - директорові приватного Геннадію Васильовичу сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Родничок"
Жовтневого району, Миколаївська
область
КОСТІКУ - директорові приватно-орендного Сергію Олексійовичу сільськогосподарського підприємства
"Маяк" Білозерського району,
Херсонська область
КРАВЦЮ - заступникові голови Тернопільської Василю Павловичу обласної ради
КРИНИЦЬКОМУ - генеральному директорові Борису Петровичу акціонерного товариства
"Продовольча компанія "Поділля",
Вінницька область
КУЗЬМУК - головному зоотехнікові товариства Людмилі Остапівні "Старт" Теофіпольського району,
Хмельницька область
НИКОНЮКУ - директорові Анатолію Олександровичу сільськогосподарського товариства
"Городище" Луцького району,
Волинська область
ПАРХОМЕНКУ - директорові Березанської Юрію Миколайовичу державної сортодослідної станції,
Київська область
ПЕТРОВУ - першому заступникові генерального Юрію Євгеновичу директора виробничо-наукового
об'єднання "Укрптахопром", м. Київ
ПОЛЬОВОМУ - генеральному директорові Валерію Олександровичу товариства "Ємільчине-льон",
Житомирська область
ПРИХОДЬКУ - директорові приватного Григорію Мусійовичу сільськогосподарського підприємства
імені Чкалова Тальнівського
району, Черкаська область
ПРУНИЦІ - директорові з виробництва Івану Олексійовичу сільськогосподарського товариства
"Завидівське", м. Мукачеве,
Закарпатська область
СОКОТУНУ - керівникові селянсько- Аполлінарію Віталійовичу фермерського господарства
"Мрія" Острозького району,
Рівненська область
СТАДНИКУ - голові товариства "СТІОМІ - Михайлу Васильовичу Холдинг", Хмельницька область
УСИКУ - заступникові голови Чернівецької Віталію Сергійовичу обласної державної адміністрації
ШМИГЕЛЬСЬКОМУ - директорові приватного Володимиру Івановичу підприємства "Агрофірма
імені Б. Хмельницького"
Сокальського району,
Львівська область
ЯКОВЕНКУ - голові правління акціонерного Якову Петровичу товариства "Сонячне" Тарутинського
району, Одеська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
БАБІЧУ - завідувачеві кафедри Олександру Георгійовичу Національного аграрного
університету, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
МАНЬКУ - заступникові директора, завідувачу Андрію Євсейовичу відділу філіалу Інституту цукрових
буряків УААН, м. Умань,
Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ"
КАЛІБЕРДІ - першому заступникові начальника Віталію Стефановичу управління ветеринарної медицини в
Донецькій області
КОЛОМІЙЦЮ - начальникові управління Сергію Дмитровичу ветеринарної медицини в
Херсонській області
МАНЧЕНКО - заступникові начальника Валентині Михайлівні управління - начальникові відділу
Державного департаменту
ветеринарної медицини Міністерства
аграрної політики України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
МАЗНЄВУ - завідувачеві кафедри Харківського Григорію Євтійовичу національного технічного університету
сільського господарства
імені Петра Василенка
ХОМЕНКУ - директорові Навчально-методичного Миколі Павловичу центру по підготовці молодших
спеціалістів Міністерства аграрної
політики України, смт Немішаєве,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ЗАВІДНОМУ - начальникові колективного Вячеславу Дмитровичу підприємства "Кремінський
Агрошляхбуд", Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЕНКУ - директорові біосферного Віктору Семеновичу заповідника "Асканія-Нова"
імені Ф.Е. Фальц-Фейна,
Херсонська область
ГАМОРУ - директорові Карпатського біосферного
Федору Дмитровичу заповідника, м. Рахів, Закарпатська
область
За вагомий особистий внесок у розвиток транспортної
інфраструктури і засобів зв'язку, високий професіоналізм:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНТИПЕНКА - віце-президента акціонерної Михайла Михайловича судноплавної компанії "Укррічфлот",
м. Київ
МАКСИМЕНКА - маневрового диспетчера станції Володимира Петровича Знам'янка Одеської залізниці,
Кіровоградська область
ЮЗЬВАКА - машиніста електровоза Юрія Володимировича локомотивного депо Київ-Пасажирський
Південно-Західної залізниці
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОРБАНЬ - голову профспілкової організації Ніну Миколаївну Полтавської філії акціонерного
товариства "Укртелеком"
ПСАРЕВСЬКУ - головного інженера філії Тетяну Олексіївну "Петровський райавтодор"
дочірнього підприємства
"Кіровоградський облавтодор"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОДНАРА - начальника пункту технічного Івана Григоровича обслуговування вагонів вагонного
депо Коломия Львівської залізниці,
Івано-Франківська область
БОНДАРЕНКА - начальника територіального Володимира Дмитровича управління Головної державної
інспекції на автомобільному
транспорті в Харківській області
КОБЕРНЮКА - машиніста-інструктора Віктора Івановича локомотивного депо Харків-Сортувальний
Південної залізниці
МЕЛЕШКА - старшого штурмана Кримського Сергія Ростиславовича державного авіаційного підприємства
"Універсал-Авіа"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БАХІРКІНУ - старшому штурманові комунального Дмитру Миколайовичу підприємства "Міжнародний аеропорт
"Донецьк"
БІЛІЧЕНКУ - монтерові колії колійної машинної Віктору Івановичу станції N 6 Придніпровської залізниці,
Дніпропетровська область
ВОЛКОВУ - радникові державного підприємства Павлу Порфировичу "Державний автотранспортний науково-
дослідний і проектний інститут",
м. Київ
КЛИМЕНКУ - старшому механікові теплохода Володимиру Михайловичу "Днепр-4" акціонерної судноплавної
компанії "Укррічфлот",
м. Запоріжжя
КОВАЛЮ - капітанові теплохода "Шепетовка" Василю Степановичу акціонерної судноплавної компанії
"Укррічфлот", м. Запоріжжя
КРАСНОВСЬКОМУ - начальникові управління Миколі Адольфовичу перевезень Державного департаменту
автомобільного транспорту
Міністерства транспорту та зв'язку
України
ЛОБОЙКУ - першому заступникові начальника Леоніду Михайловичу Головного пасажирського управління
Державної адміністрації
залізничного транспорту України,
м. Київ
ЛУХАНІНУ - начальникові Донецької залізниці Миколі Івановичу
НАЗАРЕНКУ - директорові з проектів Валерію Костянтиновичу внутрішніх авіаперевезень
акціонерного товариства "Авіакомпанія
"Міжнародні авіалінії України",
м. Київ
СІНЬКУ - начальникові Головної Володимиру Олександровичу державної інспекції на автомобільному
транспорті Міністерства
транспорту та зв'язку України
ФЕСЕНКО - голові правління акціонерного Світлані Іллівні товариства "Транспортник", м. Київ
ФІЛІМОШКІНУ - начальникові відділу Вячеславу Матвійовичу акціонерного товариства
"Авіакомпанія "Авіалінії України",
м. Бориспіль, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БАЙРАКІВСЬКОМУ - проректорові з гуманітарних Анатолію Івановичу питань та виховання Державного
університету інформаційно-
комунікаційних технологій, м. Київ
ЯНОВСЬКОМУ - першому проректорові - Петру Олександровичу проректорові з навчальної роботи
Київського університету
економіки і технологій транспорту
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки,
впровадження її досягнень у виробництво, підготовку
висококваліфікованих кадрів:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
КОМІСАРЕНКА - академіка-секретаря Відділення Сергія Васильовича молекулярної біології, біохімії,
експериментальної і клінічної
фізіології НАН України, директора
Інституту біохімії імені
О.В. Палладіна НАН України,
доктора біологічних наук, академіка
НАН України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БАР'ЯХТАРА - директора Інституту магнетизму Віктора Григоровича НАН України та Міністерства освіти
і науки України, доктора
фізико-математичних наук, академіка
НАН України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ШУЛЬЖЕНКА - завідувача відділу Олександра Олександровича Інституту надтвердих матеріалів
імені В.М. Бакуля НАН України,
доктора технічних наук,
члена-кореспондента НАН України,
м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
КРИШТАЛЮ - заступникові директора Інституту Олегу Олександровичу фізіології імені О.О. Богомольця
НАН України, академіку НАН
України, доктору біологічних наук,
м. Київ
ЛУКОВСЬКОМУ - завідувачеві відділу Івану Олександровичу Інституту математики НАН України,
доктору фізико-математичних
наук, академіку НАН України, м. Київ
ФРАНЦЕВИЧУ - головному науковому Леоніду Івановичу співробітникові Інституту зоології
імені І.І. Шмальгаузена НАН
України, доктору біологічних наук,
члену-кореспонденту НАН
України, м. Київ
ЧЕХУНУ - директорові Інституту Василю Федоровичу експериментальної патології,
онкології і радіобіології імені
Р.Є. Кавецького НАН України,
доктору медичних наук, члену-
кореспонденту НАН України, м. Київ
ЯНСОНУ - завідувачеві відділу Фізико- Ігорю Кіндратовичу технічного інституту низьких
температур імені Б.І. Вєркіна НАН
України, доктору фізико-математичних
наук, академіку НАН України, м. Харків
За вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери,
охорони здоров'я, реалізацію державної програми щодо соціального
захисту та реабілітації інвалідів:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ДОЛОТА - голову Київської обласної організації
Петра Карповича Всеукраїнської організації інвалідів
"Союз організацій інвалідів України"
ФОМІНА - директора Кіровоградського учбово- Федора Михайловича виробничого підприємства Українського
товариства глухих
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЛИХАЧОВУ - заступника директора Валентину Михайлівну Представництва Національного комітету
спорту інвалідів в Автономній
Республіці Крим
НАЗАРЕНКО - генерального секретаря Вікторію Миколаївну Національної асамблеї інвалідів
України, м. Київ
САВЕНКОВУ - голову Дніпропетровської Розаліну Вікторівну обласної організації Всеукраїнської
організації інвалідів "Союз
організацій інвалідів України"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОБРИКОВА - заступника директора Фонду Валерія Юрійовича соціального захисту інвалідів,
м. Київ
ЛАПЕНКА - голову міського клубу інвалідів- Сергія Вікторовича візочників "Харків-баскет"
ЛЕКУМОВИЧА - голову правління дитячо-юнацького Валерія Львовича центру спорту інвалідів з ураженням
опорно-рухового апарату "Оріяна",
м. Кременчук, Полтавська область
ОЛЬХОВИКА - голову Рівненського обласного Віктора Георгійовича об'єднання Всеукраїнської організації
інвалідів "Союз організацій інвалідів
України"
СКАКОВСЬКУ - радника президента Національного Віру Йосипівну комітету спорту інвалідів України,
м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
РАДЧЕНКУ - заступникові директора, Володимиру Олександровичу завідувачу відділу Інституту патології
хребта та суглобів імені професора
М.І. Ситенка АМН України, доктору
медичних наук, м. Харків
ЧУДНІЙ - головному науковому Людмилі Митрофанівні співробітникові Інституту
епідеміології та інфекційних хвороб
імені Л.В. Громашевського АМН України,
доктору медичних наук,
професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АВРАМЕНКУ - директорові Всеукраїнського Миколі Леонідовичу центру професійної реабілітації
інвалідів, м. Київ
БРУСЛОВІЙ - керівникові відділу Інституту Катерині Михайлівні клінічної радіології Наукового
центру радіаційної медицини АМН
України, м. Київ
ДУХОВИЧНОМУ - лікареві дорожньої клінічної Самуїлу Мироновичу лікарні N 2 станції Київ
ЛАВКАЮ - провідному спеціалістові клініки Івану Юрійовичу Закарпатської обласної клінічної
лікарні
ЦИБІ - завідувачеві відділення Інституту Анатолію Михайловичу травматології та ортопедії АМН
України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ГРИЦЕНКУ - директорові клінічного Миколі Олександровичу санаторію "Перемога", м. Київ
ГРОМОВІЙ - начальникові управління праці та Катерині Іванівні соціального захисту населення
Автозаводської районної ради міста
Кременчука, Полтавська область
КРИВОШЕЇ - директорові Севастопольського Валентині Василівні геріатричного будинку-інтернату
КУЧУГУРНІЙ - голові Черкаської обласної Катерині Луківні організації профспілки працівників
державних установ
ЛІТЯГІНІЙ - керівникові секретаріату регіональної
Ганні Іванівні Комісії з питань діяльності
підприємств та громадських
організацій інвалідів у
Хмельницькій області
МАКСИМЮК - директорові територіального центру Євдокії Михайлівні по обслуговуванню пенсіонерів,
одиноких непрацездатних громадян
похилого віку та інвалідів Глибоцької
районної державної адміністрації,
Чернівецька область
МОРОЗУ - першому заступникові начальника Сергію Тимофійовичу головного управління праці та
соціального захисту населення
Вінницької обласної державної
адміністрації
НОЗІ - головному інженерові Львівського Івану Васильовичу казенного експериментального
підприємства засобів пересування і
протезування
СУХОРУКИХ - начальникові управління праці Галині Олександрівні та соціального захисту населення
Скадовської районної державної
адміністрації, Херсонська область
ЧЕПЧИНІЙ - першому заступникові голови Ірині Іванівні Українського товариства глухих,
м. Київ
ЧЕРНЕНКУ - начальникові головного управління Миколі Андрійовичу Пенсійного фонду України у
Вінницькій області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ІВАШКІВУ - завідувачеві виробництва комбінату Богдану Івановичу громадського харчування акціонерного
товариства "Туристична фірма
"Львів-Супутник"
ДЕКУШЕВІЙ - директорові комунального Ларисі Володимирівні підприємства "Готель "Київ",
м. Донецьк
За вагомі досягнення у розвитку культури і мистецтва,
збереження історико-культурної спадщини українського народу:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ЗАЛИВАХУ - художника-живописця, Опанаса Івановича м. Івано-Франківськ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
КОЗАЧЕНКА - художнього керівника - Валентина Васильовича директора Українського академічного
фольклорно-етнографічного
ансамблю "Калина", м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БУРЯК - майстриню декоративного розпису, Марію Пантелеймонівну Київська область
ШЕВЧЕНКО - артистку Національного цирку Людмилу Олексіївну України, м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛІБЕРМАН - солістку Ансамблю пісні і танцю Тетяну Григорівну Збройних Сил України, м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КРУШЕЛЬНИЦЬКІЙ - професорові Львівської Марії Тарасівні державної музичної академії
імені М.В. Лисенка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КЛІМАШЕНКУ - артистові Державного Дмитру Михайловичу комунального театрально-концертного
підприємства "Циганський
музично-драматичний театр
"Романс", м. Київ
КОСТЕНКУ - співакові, м. Харків Анатолію Васильовичу
МАТЕЙКУ - головному диригентові, солісту Любомиру Михайловичу ансамблю української музики
"Дніпро", м. Київ
НАГОРНОМУ - солістові ансамблю "Козацькі Михайлу Васильовичу забави", м. Київ
ПАВЛОВСЬКОМУ - солістові ансамблю "Козацькі Валерію Антоновичу забави", м. Київ
РАТУШНОМУ - солістові ансамблю "Козацькі Ігорю Станіславовичу забави", м. Київ
САКСОНСЬКОМУ - солістові-інструменталісту Володимиру Лазаровичу Одеської обласної філармонії
ЧМИРЮ - співакові, м. Львів Олегу Ярославовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
АЛЕКСАНДРОВІЙ - старшому викладачеві Ользі Олександрівні Інституту культури і мистецтв
Луганського національного
педагогічного університету
імені Тараса Шевченка
ГАВРИЛЕЦЬ - композиторові, викладачу Анні Олексіївні Національної музичної академії
України імені П.І. Чайковського,
м. Київ
КОВАЛИКУ - доцентові Інституту мистецтв Павлу Андрійовичу Національного педагогічного
університету імені М.П. Драгоманова,
м. Київ
КОЧІЮ - викладачеві Тернопільського Василю Івановичу національного педагогічного
університету імені В. Гнатюка
ЛІТУСУ - режисерові-постановнику Миколі Гнатовичу Національної кіностудії художніх
фільмів імені Олександра Довженка,
м. Київ
ШАДРІНІЙ - помічникові диригента Олександрі Михайлівні Національного академічного театру
опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАРДАШЕВСЬКІЙ - директорові Херсонської обласної Анні Іванівні бібліотеки для дітей
БРЮХОВЕЦЬКІЙ - головному редакторові журналу Ларисі Іванівні "Кіно-Театр", м. Київ
ВАКУЛЕНКУ - директорові Київського музею Юрію Євгеновичу російського мистецтва,
художникові-реставратору
ВЕРЕМІЙЧИК - головному редакторові товариства Ользі Петрівні "Видавництво імені Олени Теліги",
м. Київ
ВИЛЕГЖАНІНІЙ - генеральному директорові Тамарі Ізмайлівні Національної парламентської
бібліотеки України, м. Київ
ГРЕЧКО - заступникові директора центральної Галині Степанівні міської бібліотеки для дітей
імені Ш. Кобера і В. Хоменка,
м. Миколаїв
КАЗАКОВІЙ - заступникові директора Наталії Володимирівні наукової бібліотеки Національного
університету "Києво-Могилянська
академія"
ЛУЦЕНКО - викладачеві Шишацької дитячої Валентині Миколаївні музичної школи, Полтавська область
РУСАВСЬКІЙ - доцентові Київського Валентині Андріївні національного університету
культури і мистецтв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
РАБЧЕВСЬКІЙ - директорові Крупівського Ніні Михайлівні сільського будинку культури,
майстру ручного ткацтва,
Рівненська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
КОМЕНДАНТУ - художникові-живописцю, м. Донецьк Юрію Сергійовичу
ФРАНЧУКУ - художникові-графіку, м. Київ Валерію Олександровичу
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної
журналістики, високий професіоналізм:
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БУДЖУРОВІЙ - редакторові творчого об'єднання Лілі Рустемівні кримсько-татарського радіомовлення
"Крим" державної телерадіокомпанії
"Крим", м. Сімферополь
ЗАМАНСЬКОМУ - завідувачеві відділу державного Володимиру Яковичу комунального підприємства
"Телерадіокомпанія "Київ"
МИГАЛЮКУ - редакторові телевізійних новин В'ячеславу Васильовичу Чернівецької обласної державної
телерадіокомпанії
ЧАПАЮ - директорові дочірнього Володимиру В'ячеславовичу підприємства "Дослідний центр
медіатехнологій", м. Харків
За вагомі спортивні досягнення, багаторічну плідну діяльність
у розвитку та популяризації фізичної культури і спорту:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ПЛАТОНОВА - ректора Національного Володимира Миколайовича університету фізичного виховання і
спорту України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАЖЕНКОВА - голову Центральної ради Володимира Євгеновича фізкультурно-спортивного товариства
"Спартак", м. Київ
НАУХАТЬКА - головного тренера збірної Олександра Корнійовича команди України з боротьби самбо,
м. Київ
САХНЮКА - голову правління Сумського Георгія Валентиновича обласного комітету молодіжних
організацій
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
АРТЕМ'ЄВУ - директорові департаменту Олександру Костянтиновичу олімпійського спорту Міністерства
України у справах сім'ї,
молоді та спорту
БІЛОВУ - державному тренерові штатної Анатолію Васильовичу збірної команди України з
неолімпійських видів спорту,
м. Київ
ГАВРИЛКО - провідному тренерові Міністерства Нонні Тимофіївні України у справах сім'ї, молоді
та спорту
КАМАЧУ - державному тренерові з греко- Олександру Петровичу римської боротьби Міністерства
України у справах сім'ї, молоді
та спорту
МИРЗІ - старшому тренерові Донецької обласної
Миколі Мирчановичу школи вищої спортивної майстерності
ХРОМАЄВУ - президентові Федерації Заурбеку Майрановичу баскетболу України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ОЛІЙНИКУ - заступникові начальника управління Сергію Яковичу міжнародного співробітництва та
європейської інтеграції -
начальникові відділу Міністерства
України у справах сім'ї,
молоді та спорту
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ПЛАСКОНІС - заступникові директора Ядвізі Антонівні спеціалізованої дитячо-юнацької
спортивної школи олімпійського
резерву з греко-римської боротьби,
м. Тернопіль.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 30 листопада 2005 року
N 1677/2005



вгору