Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 02.03.20001497-III
Документ 1497-III, поточна редакція — Прийняття від 02.03.2000

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 17, ст. 129 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті
128 Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статті 9 Закону
України "Про статус суддів" ( 2862-12 ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Верховного суду Автономної Республіки Крим
Афендікова Сергія Миколайовича, Бордачова Валерія Миколайовича, Лазарєву Валентину Василівну;
Арбузинського районного суду
Миколаївської області
Пампуру Олега Івановича;
Баштанського районного суду
Миколаївської області
Олефіра Миколу Васильовича;
Братського районного суду
Миколаївської області
Марценюка Сергія Анатолійовича;
Вознесенського міського суду
Миколаївської області
Козаченка Віктора Івановича;
Вознесенського районного суду
Миколаївської області
Вострікову Ларису Василівну;
Доманівського районного суду
Миколаївської області
Кателіна Володимира Петровича;
Жовтневого районного суду
Миколаївської області
Довжука Анатолія Івановича;
Миколаївського районного суду
Миколаївської області
Персонову Ірину Геннадіївну;
Новоодеського районного суду
Миколаївської області
Задунайського В'ячеслава Васильовича;
Первомайського міського суду
Миколаївської області
Літвіненко Тетяну Яківну, Мельничука Олександра Володимировича, Покотілову Олену Григорівну, Сташенка Анатолія Олександровича;
Первомайського районного суду
Миколаївської області
Падалку Володимира Олексійовича, Сотську Світлану Олексіївну;
Снігурівського районного суду
Миколаївської області
Устіченка Костянтина Івановича;
Єланецького районного суду
Миколаївської області
Раєвич Тетяну Михайлівну;
Южноукраїнського міського суду
Миколаївської області
Литвина Василя Прокоповича;
Заводського районного суду
міста Миколаєва
Квашу Сергія Володимировича, Рудяка Олександра Сергійовича;
Корабельного районного суду
міста Миколаєва
Циганок Валентину Григорівну;
Ленінського районного суду
міста Миколаєва
Ткаченка Олександра Дмитровича;
Центрального районного суду
міста Миколаєва
Кутову Тетяну Знаменівну, Мурлигіну Олену Яківну;
Ананьївського районного суду
Одеської області
Дороша Валерія Васильовича;
Березівського районного суду
Одеської області
Кононенко Наталію Аркадіївну, Курту Любов Семенівну;
Білгород-Дністровського міського суду
Одеської області
Берназа Віктора Андрійовича;
Білгород-Дністровського районного суду
Одеської області
Акулову Марію Іванівну;
Біляївського районного суду
Одеської області
Груцу Євгена Євгенійовича;
Ізмаїльського міського суду
Одеської області
Пепеляшкова Степана Михайловича, Степанова Олександра Миколайовича, Штанько Марію Андріївну;
Ізмаїльського районного суду
Одеської області
Праведного Володимира Григоровича;
Котовського міського суду
Одеської області
Богача Михайла Філімоновича, Паценюк Галину Володимирівну;
Котовського районного суду
Одеської області
Драгомерецьку Катерину Петрівну;
Красноокнянського районного суду
Одеської області
Мизу Ларису Михайлівну;
Любашівського районного суду
Одеської області
Споришеву Надію Іванівну;
Миколаївського районного суду
Одеської області
Парія Івана Олександровича;
Овідіопольського районного суду
Одеської області
Курочку Василя Михайловича, Шевченка Володимира Вадимовича;
Роздільнянського районного суду
Одеської області
Герасимюка Віктора Мусійовича;
Саратського районного суду
Одеської області
Смірнову Ірину Олександрівну;
Тарутинського районного суду
Одеської області
Топал Олену Кирилівну;
Татарбунарського районного суду
Одеської області
Бешлієву Тетяну Анатоліївну, Приймак Галину Іванівну;
Жовтневого районного суду
міста Одеси
Гандзій Наталію Вікторівну, Головченка Олександра Миколайовича, Пислара Віктора Петровича;
Іллічівського районного суду
міста Одеси
Граніна Віталія Львовича, Дімітріу Валерія Миколайовича, Малія Анатолія Макаровича;
Київського районного суду
міста Одеси
Кураніна Олександра Васильовича, Рябко Валентину Михайлівну, Сватаненка Віктора Івановича, Смульського Анатолія Михайловича;
Ленінського районного суду
міста Одеси
Алєксєєва Віктора Олексійовича;
Малиновського районного суду
міста Одеси
Лічмана Леоніда Григоровича, Михайлова Володимира Олексійовича;
Приморського районного суду
міста Одеси
Бачуріна Олександра Володимировича, Пучкову Ірину Миколаївну, Савелкова Владислава Васильовича;
Суворовського районного суду
міста Одеси
Журіка Володимира Федоровича, Лавренюк Олександру Тимофіївну, Просонова Анатолія Олександровича;
Бериславського районного суду
Херсонської області
Закарян Катерину Григорівну;
Білозерського районного суду
Херсонської області
Васильєву Валентину Яківну;
Великоолександрівського районного суду
Херсонської області
Прокопчук Ларису Петрівну;
Великолепетиського районного суду
Херсонської області
Литвиненко Інну Іванівну;
Верхньорогачицького районного суду
Херсонської області
Сидорякіну Анну Яківну;
Генічеського районного суду
Херсонської області
Буженко Наталю Вікторівну, Постола Віктора Степановича;
Голопристанського районного суду
Херсонської області
Коваленка Василя Петровича, Післєгіну Людмилу Михайлівну;
Горностаївського районного суду
Херсонської області
Шиповалову Тетяну Дмитрівну;
Іванівського районного суду
Херсонської області
Крисанову Валентину Іванівну;
Каланчацького районного суду
Херсонської області
Прудку Людмилу Григорівну;
Каховського міського суду
Херсонської області
Семиженка Геннадія Володимировича;
Каховського районного суду
Херсонської області
Зубіка Василя Васильовича;
Нововоронцовського районного суду
Херсонської області
Павлюченка Віктора Сільвестровича;
Новотроїцького районного суду
Херсонської області
Калімбета Леоніда Івановича;
Новокаховського міського суду
Херсонської області
Бауль Надію Михайлівну, Цуканову Інну Вікторівну;
Скадовського районного суду
Херсонської області
Забавського Анатолія Никифоровича;
Чаплинського районного суду
Херсонської області
Томашевського Валерія Анатолійовича;
Дніпровського районного суду
міста Херсона
Стамбулу Михайла Івановича;
Комсомольського районного суду
міста Херсона
Ігнатенко Олену Йосипівну, Литвиненка Олексія Анатолійовича;
Суворовського районного суду
міста Херсона
Званчука Володимира Марковича, Колєсніченко Тетяну Євгенівну, Смирнова Григорія Семеновича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 2 березня 2000 року
N 1497-III



вгору