Документ 1418/2004, поточна редакція — Прийняття від 16.11.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників агропромислового комплексу з нагоди
Дня працівників сільського господарства

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового
виробництва, вагомі досягнення у професійній діяльності,
багаторічну самовіддану працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
СІНЧЕНКА - голову Кагарлицької районної Віктора Миколайовича державної адміністрації, Київська
область
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БОБРИШЕВА - власника приватного селянського Олександра Григоровича господарства, с. Калинівка
Кіровоградського району,
Кіровоградська область
БОНДАРЕНКА - голову правління Національної Василя Марковича асоціації молочників України
"Укрмолпром", м. Київ
ГАЙДУЦЬКОГО - заступника Глави Адміністрації Павла Івановича Президента України - Керівника
Головного управління з питань
економічної політики
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВАНІНА - бригадира тракторної бригади філії
Григорія Антоновича "Україна" дочірнього підприємства
"Агрофірма "Шахтар" Слов'янського
району, Донецька область
ВЕРЧЕНКА - генерального директора Віталія Олексійовича сільськогосподарського товариства
"Южная-Холдинг" Сімферопольського
району, Автономна Республіка Крим
ГОРОДНЬОГО - директора НДІ агротехнологій та Миколу Михайловича якості продукції рослинництва,
завідувача кафедри Національного
аграрного університету, м. Київ
ГУБСЬКОГО - генерального директора Григорія Єлисейовича сільськогосподарського підприємства
"Маяк" Валківського району,
Харківська область
РОМАНЕНКА - голову Кримського об'єднання Сергія Дмитровича по агропромисловому будівництву
"Кримагробуд", м. Сімферополь
ШИШКІНА - голову правління акціонерного Антона Вікторовича товариства "Укрзернопром", м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАЛІОЗА - директора державного підприємства Бориса Георгійовича "Забойщик" Великоновосілківського
району, Донецька область
БАТИЦЬКОГО - голову правління Віктора Миколайовича сільськогосподарського акціонерного
товариства імені Т.Г. Шевченка
Добропільського району, Донецька
область
БЕСПАЛЬКА - директора сільськогосподарського Валерія Дмитровича підприємства "Агрофірма
"Батьківщина" Вінницького району,
Вінницька область
БЄЛЯКОВА - голову сільськогосподарського Валерія Сергійовича виробничого кооперативу "Ізумрудний"
Джанкойського району, Автономна
Республіка Крим
БОЖКО - доярку сільськогосподарського Тетяну Іванівну товариства "Агрокомбінат
"Слобожанський" Чугуївського
району, Харківська область
БОНДАРЕНКА - голову правління державної Віктора Вікторовича акціонерної компанії "Хліб України",
м. Київ
БРАЙКА - бригадира тракторної бригади Григорія Федосійовича сільськогосподарського товариства
"Тясмин" Олександрівського району,
Кіровоградська область
ГЛОБИНЕЦЬ - директора сільськогосподарського Марту Андріївну підприємства "Октябрьське"
Красногвардійського району,
Автономна Республіка Крим
ДЕМИДЮК - доярку товариства "Україна" Марію Дмитрівну Підволочиського району,
Тернопільська область
ЇЖАКА - водія сільськогосподарського Олександра Васильовича товариства "Агрофірма "Україна"
Врадіївського району, Миколаївська
область
КАЛИНА - голову правління акціонерного Петра Савелійовича товариства "Партизан"
Сімферопольського району,
Автономна Республіка Крим
КАЧАН - оператора машинного доїння Аллу Володимирівну агрофірми "Маріампольська"
Петрівського району,
Кіровоградська область
КОВАЛЬЧУКА - голову правління Володимира Федоровича сільськогосподарського кооперативу
"Промінь" Красилівського району,
Хмельницька область
КОЛОСОВА - директора сільськогосподарського Івана Федотовича підприємства "Золотий колос"
Ленінського району, Автономна
Республіка Крим
КОЛПАКОВА - комбайнера акціонерного товариства
Олексія Федоровича "Сільськогосподарська виробнича
фірма "Агротон", Луганська область
КОСТИШИН - доярку агропромислового підприємства
Марію Михайлівну "Зелена" Бучацького району,
Тернопільська область
ЛИЖЕПЕКОВА - директора сільськогосподарського Віктора Івановича товариства "Агрофірма
"ЕЛВІКО-Гігант" Мар'їнського
району, Донецька область
ЛИТВИШКА - механізатора агрофірми "Агроінвест"
Миколу Григоровича Великобагачанського району,
Полтавська область
МАРЕНКОВУ - виноградаря акціонерного товариства
Валентину Францівну імені Софії Перовської,
м. Севастополь
МИРОШНІКОВА - заступника голови Одеської Анатолія Михайловича обласної державної адміністрації
МАРЧЕНКА - директора сільськогосподарського Анатолія Гавриловича товариства "Агрофірма "Горизонт"
Талалаївського району, Чернігівська
область
НІКІТЕНКА - генерального директора агрофірми Миколу Павловича "ВАТАЛ" Краснокутського району,
Харківська область
ОВЧАРУКА - голову Хмельницької обласної ради Анатолія Онисимовича
ОНИШКЕВИЧА - механізатора сільськогосподарського
Андрія Володимировича товариства "Луга"
Володимир-Волинського району,
Волинська область
ПАСЮТУ - голову правління Анатолія Григоровича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Перемога" Хорольського
району, Полтавська область
ПЕРЕБЗЯКА - головного агронома Юрія Станковича сільськогосподарського підприємства
"Ласточка" Ужгородського району,
Закарпатська область
ПРОКОПЕНКА - бригадира тракторної бригади Василя Федоровича сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Товмач" Шполянського
району, Черкаська область
САЧЕНКА - комбайнера сільськогосподарського Миколу Володимировича кооперативу імені Леніна
Новотроїцького району, Херсонська
область
СУХАНЯ - директора акціонерного товариства Олександра Яковича "Гадяцьке бурякогосподарство",
Полтавська область
ТАРАСЮКА - головного агронома товариства Володимира Андрійовича "Науково-виробнича фірма
"Перлина Поділля" Білогірського
району, Хмельницька область
ФРОЛОВА - генерального директора Володимира Васильовича виробничо-наукового об'єднання
"Укрптахопром", м. Київ
ШАЙДУ - свинарку сільськогосподарського Людмилу Миколаївну виробничого кооперативу "Зірка"
Куйбишевського району, Запорізька
область
ШУМЕЙКА - генерального директора Віктора Миколайовича сільськогосподарського підприємства
"Україна" Дворічанського району,
Харківська область
ЩЕРБАКОВА - тракториста товариства "Агрофірма Олексія Олександровича "Текуча" Уманського району,
Черкаська область
ЯРОШЕНКА - голову правління акціонерного Олексія Федоровича товариства "Птахофабрика "Київська",
Київська область
ЯРУЖНОГО - механізатора підприємства Володимира Миколайовича "Сільськогосподарська виробнича
фірма "Агро" Білокуракинського
району, Луганська область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ВОВЧЕНКО - директора підприємства "Агрофірма Ольгу Василівну "Промінь" Біляївського району,
Одеська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОСАКЕВИЧ - головного зоотехніка Галину Борисівну сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Козацька долина"
Дунаєвецького району, Хмельницька
область
БУЯНОВСЬКУ - голову сільськогосподарського Лідію Юхимівну виробничого кооперативу "Хлібороб"
Балтського району, Одеська область
ВОЛКОВУ - керівника сільськогосподарського Марію Михайлівну товариства "Еліта" Бердичівського
району, Житомирська область
ГОРДІЄНКО - майстра машинного доїння Наталію Іванівну сільськогосподарського товариства
"Моноліт" Кремінського району,
Луганська область
ГРАБЧАК - оператора машинного доїння Євгенію Василівну сільськогосподарського підприємства
"Перемога" Томашпільського району,
Вінницька область
ДИШКАНТ - майстра машинного доїння Ганну Андріївну державного племінного птахозаводу
імені Фрунзе Сакського району,
Автономна Республіка Крим
КАЛИТКУ - завідувача кафедри Таврійської Валентину Василівну державної агротехнічної академії,
Запорізька область
КУЦ - голову правління Вікторію Григорівну сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Колос" Знам'янського
району, Кіровоградська область
ЛУПЄЄВУ - голову сільськогосподарського Катерину Афанасіївну підприємства "Високопільське"
Високопільського району,
Херсонська область
МАСЛАКАЙ - оператора машинного доїння Галину Антонівну державного підприємства дослідного
господарства Інституту рису УААН,
Херсонська область
ПОЛІЩУК - заступника голови фермерського Розу Миколаївну господарства "Маленький оазис"
Гощанського району, Рівненська
область
ПОТАПЕНКОВУ - рисовода-поливальника Катерину Олександрівну сільськогосподарського товариства
"Штурм Перекопу" Красноперекопського
району, Автономна Республіка Крим
ПУЛЬНУ - директора сільськогосподарського Наталію Василівну товариства "Мирне" Марківського
району, Луганська область
ФЕРЕНЕЦЬ - телятницю сільськогосподарського Ніну Іванівну товариства "Світоч" Баштанського
району, Миколаївська область
ФЕРЯБОВУ - оператора машинного доїння Любов Миколаївну товариства "Росія" Волноваського
району, Донецька область
ШУМАРУ - телятницю державного дослідного Марію Іванівну господарства "Известия"
Веселівського району, Запорізька
область
ЯРОМЧУК - директора сільськогосподарського Валерію Адамівну товариства "Дружба" Ковельського
району, Волинська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ІГНАТОВСЬКОГО - голову Біляївської районної Євгена Миколайовича державної адміністрації, Одеська
область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНІСІМОВУ - оператора машинного доїння Світлану Михайлівну товариства "Агрофірма "Нива"
Бердянського району, Запорізька
область
БРОНФІНА - механізатора сільськогосподарського
Андрія Олександровича підприємства "Агро-Експрес-Сервіс"
Млинівського району, Рівненська
область
ВОРОНЯКА - тракториста акціонерного Івана Васильовича товариства "Перебудова"
Великоновосілківського району,
Донецька область
ГРИЦЕНКА - водія товариства "Артемівські зорі"
Анатолія Григоровича Печенізького району, Харківська
область
ЗІГАЛЕНКА - тракториста сільськогосподарського
Віктора Миколайовича підприємства "Відродження"
Козельщинського району, Полтавська
область
ЗЛОБІНУ - птахівницю сільськогосподарського Світлану Вікторівну товариства "Авіс" Лутугинського
району, Луганська область
КОЗУБЕНКА - бригадира тракторної бригади Олександра Юрійовича товариства "Агрофірма "Маяк"
Березівського району, Одеська
область
КОРОЛЕНКА - голову правління Віктора Миколайовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Прилиманський"
Приазовського району, Запорізька
область
КУЧЕРА - комбайнера товариства Анатолія Григоровича "Украгросоюз КСМ" Зіньківського
району, Полтавська область
МИКУЛАНИНЦЯ - директора сільськогосподарського Василя Йосиповича товариства "Аграрник" Мукачівського
району, Закарпатська область
МИРОНЧУК - доярку аграрно-орендного Олену Петрівну підприємства "Зоря" Красноградського
району, Харківська область
МІЦУКА - комбайнера сільськогосподарського Юрія Івановича підприємства "Восток" Ленінського
району, Автономна Республіка Крим
МІЩЕНКА - механізатора товариства "Зоря" Олександра Костянтиновича Вільнянського району, Запорізька
область
НАРИНСЬКОГО - механізатора підприємства Степана Адольфовича "Іванівське" Теребовлянського
району, Тернопільська область
НІКІТЕНКА - механізатора товариства "Агрофірма
Олександра Петровича "Рассвет" Харківського району,
Харківська область
ПЕТКОВУ - доярку асоціації Тамару Іванівну сільськогосподарських виробників
"Прогрес" Ізмаїльського району,
Одеська область
ПЕТРАЩУК - директора сільськогосподарського Тетяну Василівну підприємства "Злагода" Путильського
району, Чернівецька область
ПОНОМАРЬОВА - генерального директора товариства Миколу Михайловича "Луганська фірма "Агрохім",
м. Луганськ
ПОПАЗА - керуючого тепличним комбінатом Віталія Васильовича товариства "Агрофірма "Овочівник"
Мелітопольського району, Запорізька
область
ПРИТОЛЮК - свинарку товариства "Лозівський Євдокію Яківну агропромтехсервіс" Лозівського
району, Харківська область
РУСЯКА - механізатора товариства "Нива" Григорія Васильовича Новомиколаївського району,
Запорізька область
СВИРИДЮК - лаборанта сільськогосподарського Марію Петрівну кооперативу "Заболоття"
Володимирецького району, Рівненська
область
СІЛІНА - тракториста-машиніста Анатолія Івановича сільськогосподарського товариства
"Перемога і Ко" Верхньорогачицького
району, Херсонська область
СКАЛАУХА - механізатора сільськогосподарського
Володимира Григоровича товариства "Агрофірма "Закотненська"
Новопсковського району, Луганська
область
СЛАВОВА - головного агронома фермерського Михайла Дмитровича господарства "Агрофірма Бургуджи"
Арцизького району, Одеська область
ХОМИКА - тракториста сільськогосподарського
Євгена Васильовича товариства "Тарасівка" Збаразького
району, Тернопільська область
ЧЕРНИШОВА - комбайнера підприємства "Агрофірма
Володимира Івановича "Мілуватська" Сватівського району,
Луганська область
ШКЛЯРЕНКА - голову фермерського господарства Дмитра Павловича "Цезар" Пустомитівського району,
Львівська область
ШКУРИНСЬКОГО - комбайнера сільськогосподарського Петра Йосиповича товариства імені Кірова Чаплинського
району, Херсонська область
ШОЛОМА - комбайнера акціонерного товариства
Миколу Михайловича агропромислового об'єднання "Нива"
Варвинського району, Чернігівська
область
ШУТЯ - жаткаря сільськогосподарського Миколу Євгенійовича товариства "Світоч" Карлівського
району, Полтавська область
ЩЕГЛОВА - голову правління акціонерного Олександра Володимировича товариства "Облагрохім", м. Донецьк
ЮРИНА - механізатора сільськогосподарського
Олега Леонідовича товариства "Хутірське"
Маловисківського району,
Кіровоградська область
ЯРОШЕНКА - голову фермерського господарства Володимира Михайловича "Ярошенко" Семенівського району,
Полтавська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАЗАРНОМУ - головному зоотехнікові Володимиру Марковичу сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Нива" Овідіопольського
району, Одеська область
ВЕРБНОМУ - трактористові сільськогосподарського
Віктору Станіславовичу кооперативу "Надзбручанський"
Волочиського району, Хмельницька
область
ВЕРМІЄНКУ - голові правління акціонерного Григорію Вікторовичу товариства "Племптахорадгосп
"Придніпровський" Горностаївського
району, Херсонська область
ВИННИКУ - директорові сільськогосподарського
Миколі Петровичу підприємства "Шевченківське"
Києво-Святошинського району,
Київська область
ВОЛОШИНУ - директорові державного підприємства
Петру Зіновійовичу "Неполоковецький комбінат
хлібопродуктів" Кіцманського району,
Чернівецька область
ГАВРИКУ - голові правління акціонерного Сергію Васильовичу товариства "Ульяновське"
Богодухівського району, Харківська
область
ГАВРИЛЮКУ - академіку-секретарю Української Миколі Микитовичу академії аграрних наук, м. Київ
ГЕРБІНУ - директорові товариства "Агросервіс"
Борису Михайловичу Великобурлуцького району, Харківська
область
ГОНЧАРОВУ - голові Жашківської районної Михайлу Івановичу державної адміністрації, Черкаська
область
ГОНЧАРУ - заступникові директора товариства Олександру Івановичу "Агротех" Оріхівського району,
Запорізька область
ГОРДІЄНКУ - начальникові державної інспекції Василю Аврамовичу Міністерства аграрної політики
України
ДЕРЕВЕНЧІ - голові сільськогосподарського Матвію Юхимовичу виробничого кооперативу "Дружба"
Кілійського району, Одеська область
ДОВЖАНУ - директорові сільськогосподарського
Федору Юрійовичу підприємства "Ардовецьке"
Виноградівського району,
Закарпатська область
ЕРДЕЛІ - голові Берегівської районної Каролю Ендрейовичу ради, Закарпатська область
ЖУРАВЛЮ - директорові агрофірми "Вересень" Миколі Сергійовичу Глобинського району, Полтавська
область
ЗАГОРОДНОМУ - директорові сільськогосподарського
Віталію Михайловичу товариства "Агрофірма "Козацька
долина" Дунаєвецького району,
Хмельницька область
ЗБОРОВСЬКОМУ - голові правління Стефану Антоновичу сільськогосподарського підприємства
імені Щорса Доманівського району,
Миколаївська область
ЗУБУ - начальникові Департаменту Григорію Івановичу Міністерства аграрної політики
України
ІРСІ - голові правління Олександру Васильовичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Зоря" Сосницького
району, Чернігівська область
КАЗАРІНУ - голові правління селянської Олександру Олексійовичу спілки приватних паїв
імені Куйбишева Братського району,
Миколаївська область
КАІРІ - заступникові генерального Миколі Івановичу директора - начальникові
агрокомплексу акціонерного
товариства "Маріупольський
металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
КЛИМЕНКУ - віце-президентові, генеральному Володимиру Георгійовичу директорові Української зернової
асоціації, м. Київ
КОВАЛЕНКУ - механізаторові Олександру Миколайовичу сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Привілля" Троїцького
району, Луганська область
КОВТУНУ - директорові підприємства "Агрофірма
Григорію Павловичу "Довжанська", м. Свердловськ,
Луганська область
КОМАРОВСЬКОМУ - голові сільськогосподарського Олександру Григоровичу виробничого кооперативу
імені Котовського Волочиського
району, Хмельницька область
КОНІВЧЕНКУ - голові правління Володимиру Григоровичу сільськогосподарського кооперативу
"Русь" Совєтського району, Автономна
Республіка Крим
КОРНІЄНКУ - начальникові Головного управління Василю Івановичу Черкаської обласної державної
адміністрації
КОРНІЙЧУКУ - першому заступникові Голови Анатолію Васильовичу Ради міністрів Автономної
Республіки Крим
КУХАРЧУКУ - голові сільськогосподарського Володимиру Микитовичу виробничого кооперативу
"Авангард" Жовтневого району,
Миколаївська область
ЛАВРИКУ - начальникові Департаменту Олександру Миколайовичу Міністерства аграрної політики
України
ЛІСОВОМУ - голові селянсько-фермерського Олексію Платоновичу господарства "Дружба"
Погребищенського району,
Вінницька область
ЛУЧЦІ - головному зоотехнікові Мар'яну Дмитровичу акціонерного товариства
"Тернопільплемсервіс",
Тернопільська область
ЛЮБОМСЬКОМУ - директорові сільськогосподарського
Володимиру Степановичу підприємства "Аграрне" Володарського
району, Київська область
МАЗУРЕНКУ - голові Кечигівської районної Леоніду Анатолійовичу державної адміністрації,
Харківська область
МАЙСТРЕНКО - бригадирові садово-виноградарської
Зої Григорівні бригади акціонерного товариства
"Радсад" Миколаївського району,
Миколаївська область
МАТУС - провідному зоотехнікові філії Ніні Федорівні "Лісне" державного
сільськогосподарського підприємства
"Чайка" Києво-Святошинського району,
Київська область
МАХОРТОВУ - заступникові голови Луганської Юрію Олексійовичу обласної державної адміністрації
МЕЖИНСЬКОМУ - генеральному директорові Валентину Івановичу сільськогосподарського товариства
"Припруття" Кіцманського району,
Чернівецька область
МИСИКУ - голові фермерського господарства Володимиру Юрійовичу "Кегичівське" Кегичівського
району, Харківська область
НАЗАРЕНКУ - начальникові управління Володимиру Антоновичу Василівської районної державної
адміністрації, Запорізька область
ОЛІЙНИКУ - головному зоотехнікові Михайлу Івановичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Батьківщина"
Котелевського району, Полтавська
область
ПЕРЕБИЙНОСУ - голові правління акціонерного Миколі Дмитровичу товариства "Птахогосподарство
"Червоний прапор" Перевальського
району, Луганська область
ПИЛИПЧУКУ - голові селянського господарства Володимиру Івановичу імені Мічуріна Ружинського району,
Житомирська область
ПОГОСЯНУ - генеральному директорові товариства
Гургену Володяєвичу "Агрофірма "Зоряна" Магдалинівського
району, Дніпропетровська область
РЕВАКУ - першому заступникові голови Степану Степановичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
РЕЗНІКУ - механізаторові Віктору Васильовичу сільськогосподарського товариства
імені Енгельса Новопсковського
району, Луганська область
САВЕНКУ - генеральному директорові Дмитру Петровичу сільськогосподарського товариства
"Агрос" Солонянського району,
Дніпропетровська область
САГУНУ - начальникові Черкаської обласної Петру Григоровичу державної інспекції охорони,
відтворення водних живих ресурсів
і регулювання рибальства
СЕРБІНУ - директорові сільськогосподарського
Віктору Миколайовичу підприємства "Красна Баштанка"
Новобузького району, Миколаївська
область
СОКОЛОВУ - директорові Селекційно-генетичного
Вячеславу Михайловичу інституту - Національного центру
насіннєзнавства та сортовивчення
УААН, м. Одеса
СУХОМЛИНУ - механізаторові Леоніду Федоровичу сільськогосподарського товариства
"Злагода" Полтавського району,
Полтавська область
ТАБАЧНЮКУ - директорові Апостолівської філії Василю Миколайовичу фірми "Авіас-2000", Дніпропетровська
область
ТАЛЯРУ - директорові сільськогосподарського
Миколі Івановичу товариства "Капітанка"
Голованівського району,
Кіровоградська область
ТИХОНОВУ - голові правління акціонерного Юрію Тимофійовичу товариства "Птахокомбінат
"Дніпровський" Нікопольського
району, Дніпропетровська область
ТКАЧУКУ - голові правління акціонерного Леоніду Миколайовичу товариства "Шамраївське"
Сквирського району, Київська
область
УДОВЕНКУ - голові правління Івану Семеновичу сільськогосподарського товариства
"Україна" Марківського району,
Луганська область
ФАЙДЕВИЧУ - голові фермерського господарства Анатолію Степановичу "Зірниця" Красилівського району,
Хмельницька область
ЦИБУЛЬКУ - директорові сільськогосподарського
Михайлу Яковичу товариства імені Фрунзе
Кіровоградського району,
Кіровоградська область
ЦИМБАЛЮКУ - голові Хмельницької районної Володимиру Анатолійовичу державної адміністрації
ЧЕПУРУ - голові Профспілки працівників Володимиру Кузьмовичу агропромислового комплексу України
ЧЕРНЕЦЬКОМУ - директорові сільськогосподарського
Петру Михайловичу підприємства "Світанок"
Костопільського району, Рівненська
область
ЧЕРВІНСЬКОМУ - голові правління акціонерного Мирославу Васильовичу товариства "Степан Мельничук"
Коломийського району,
Івано-Франківська область
ЧІПАКУ - директорові сільськогосподарського
Івану Івановичу товариства "Відродження"
Казанківського району, Миколаївська
область
ШАТИЛУ - директорові товариства "Злагода" Віктору Миколайовичу Брусилівського району, Житомирська
область
ШВАЙКУ - головному агрономові товариства Віктору Івановичу "Агрофірма "Дружба" Новомосковського
району, Дніпропетровська область
ШЕВЧЕНКУ - головному агрономові фермерського Василю Васильовичу господарства "Незалежність"
Біловодського району, Луганська
область
ШУЛЬЗІ - заступникові голови Миколаївської Івану Дмитровичу обласної державної адміністрації
ЯСЕНОВОМУ - голові правління Віктору Івановичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Пинчуки"
Васильківського району, Київська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
КОРЕЦЬКОМУ - професорові Дніпропетровського Миколі Христофоровичу державного аграрного університету

МЕДВЕДЄВУ - головному науковому співробітникові
Вячеславу Олександровичу Інституту тваринництва УААН,
Харківська область
СНІГОВОМУ - директорові Інституту землеробства
Володимиру Семеновичу південного регіону УААН, м. Херсон
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ЄВТУШЕНКУ - ректорові Харківського національного
Миколі Дмитровичу аграрного університету імені
В.В. Докучаєва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ДЕМИДОВСЬКОМУ - генеральному директорові Івану Дем'яновичу акціонерного товариства
"Приазовський райагробуд",
Запорізька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ДАНЮК - головному економістові Катерині Григорівні сільськогосподарського товариства
"Україна" Ємільчинського району,
Житомирська область.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 16 листопада 2004 року
N 1418/2004



вгору