Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 08.02.2010128/2010
Документ 128/2010, поточна редакція — Прийняття від 08.02.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та
культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну
сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ДЕМИДЕНКА - поета-пісняра, народного Андрія Петровича артиста України, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БОНДАРЕНКА - голову правління Національної Василя Маркевича асоціації молочників України
"Укрмолпром", м. Київ
КЛІМЧУКА - Надзвичайного і Повноважного Бориса Петровича Посла України в Азербайджанській
Республіці
КРИВОПІШИНА - начальника Державного Олексія Мефодійовича територіально-галузевого об'єднання
"Південно-Західна залізниця",
м. Київ
МАЗУРА - головного наукового співробітника
Валерія Леонідовича Фізико-технологічного інституту
металів та сплавів НАН України,
м. Київ
ШЕВЧЕНКА - історика, громадянина США Ігоря Івановича
(посмертно)
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БУРЯКА - Голову Державної податкової Сергія Васильовича адміністрації України
ГАЗЕНБРУКСА - учасника національно-визвольної Альберта Гюстава боротьби, громадянина Королівства
(посмертно) Бельгія
ГОЛУБЧЕНКА - першого заступника голови Анатолія Костянтиновича Київської міської державної
адміністрації
ЗЕЛІНСЬКОГО - генерального директора Костянтина Івановича товариства "Голубий залів",
м. Феодосія, Автономна Республіка
Крим
КОВАЛЕНКА - першого заступника генерального Олександра Володимировича директора державної компанії
"Укрспецекспорт", м. Київ
РУДКА - директора управління Василя Петровича магістральних газопроводів
"Прикарпаттятрансгаз",
Івано-Франківська область
СКОРИКА - композитора, м. Львів Мирослава Михайловича
ФЕДОРЯЧЕНКА - директора-розпорядника Данила Даниловича Національного академічного
драматичного театру імені Івана
Франка, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОНДАРЕНКА - ректора Харківського національного
Михайла Федоровича університету радіоелектроніки
ДОБЖАНСЬКОГО - генерального директора державного
Віталія Броніславовича підприємства "Інформаційний центр"
Міністерства юстиції України,
м. Київ
КЛЮЧНИКОВА - директора Інституту проблем безпеки
Олександра Олександровича атомних електростанцій НАН України,
м. Київ
ОЛІЙНИКА - директора департаменту Міністерства
Анатолія Тимофійовича закордонних справ України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БОЙЧУКА - єпископа Коломийського Василя Івановича і Косівського Іоана,
Івано-Франківська область
ДЕМЧАКА - заступника Міністра аграрної Івана Микитовича політики України
КАЙЗЕРМАНА - першого заступника Голови Державної
Вадима Олександровича податкової адміністрації України
КОВАЛЯ - громадського діяча, громадянина Омеляна Васильовича Королівства Бельгія
ОКАТОГО - першого заступника Керівника Олександра Володимировича Головної служби Секретаріату
Президента України
ПАВЛИШИНА - архієпископа Тернопільського Василя Степановича та Кременецького Іова
СЕВРЮКОВА - генерального директора державного
Володимира Васильовича підприємства "Класифікаційне
товариство Регістр судноплавства
України", м. Київ
СЕЛІВАНОВА - завідувача відділу Апарату Анатолія Олександровича Верховної Ради України
СТРИБУЛЯ - начальника Сумської дистанції колії
Миколу Івановича "Південна залізниця"
ТИЩЕНКА - провідного наукового співробітника
Костянтина Миколайовича Київського національного
університету імені Тараса Шевченка
ШЕРЕМЕТУ - відповідального секретаря Державної
Святослава Петровича міжвідомчої комісії у справах
увічнення пам'яті жертв війни
та політичних репресій, м. Київ
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
ШИШОЛІНА - першого заступника Голови Державної
Павла Анатолійовича прикордонної служби України -
директора Департаменту охорони
державного кордону
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ІВАЩЕНКА - виконувача обов'язки Міністра Валерія Володимировича оборони України
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
КРАВЧУКА - учасника національно- Теофіля Степановича визвольного руху
(посмертно)
НИЖНИКА - учасника національно-визвольного Иосифа Дем'яновича руху, Львівська область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДРОГОМИРЕЦЬКУ - завідувача кафедри Національної Мирославу Стефанівну медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
КОСТЬЯНОВУ - директора заводу залізобетонних Юлію Василівну виробів акціонерного товариства
"Домобудівний комбінат N 4"
холдингової компанії
"Київміськбуд"
РАУ - Делегата німецької економіки Карін в Україні, громадянку Федеративної
Республіки Німеччина
ХОМУ - майстриню народного декоративного
Параску Петрівну розпису, с. Чернятин,
Івано-Франківська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ВОЛКОВУ - генерального директора Донецького
Наталію Марківну національного академічного
українського музично-драматичного
театру
ГОНЧАРИК (СОЛОВЕЙ) - провідного наукового співробітника
Елеонору Степанівну Інституту літератури імені
Т.Г. Шевченка НАН України, м. Київ
ІВАСЮК - виконуючого обов'язки директора Оксану Михайлівну Чернівецького обласного інституту
післядипломної освіти
КОЗИР - головного спеціаліста головного Антоніну Єгорівну управління Міністерства внутрішніх
справ України
ЛЕМЕЦЬ - голову президії міжнародного Галину Василівну благодійного фонду "Українська
родина", м. Київ
ПОДЛЯШЕЦЬКУ - голову Львівського обласного Емілію Володимирівну осередку громадської організації
"Всеукраїнське об'єднання
жінок-депутатів
ПОЛІЩУК - завідувача сектору Служби Ганну Іванівну Секретаріату Президента України
СТИЧИНСЬКУ - приватного нотаріуса Київського Ганну Миколаївну міського нотаріального округу
Нагородити орденом Данила Галицького
КАЛИНЯКА - заступника голови Підгаєцької Петра Дмитровича районної державної адміністрації,
Тернопільська область
КРАВЧЕНКА - заступника начальника головного Олександра Васильовича управління Міністерства внутрішніх
справ України, полковника міліції
КУЛИКА - завідувача відділу Національного Віталія Олександровича інституту проблем міжнародної
безпеки при Раді національної
безпеки і оборони України, м. Київ
ПРИГУНОВА - начальника управління Гліба Олександровича Дніпропетровської обласної
державної адміністрації
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
КУПРІЙ - викладача-методиста Київського Світлану Федорівну кооперативного економічно-правового
коледжу
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КЛИМЕНКУ - артистові Черкаського академічного
Івану Пилиповичу обласного українського
музично-драматичного театру
Імені Т.Г. Шевченка
МУЦІ - артистові Національного Ярославу Васильовичу академічного українського
драматичного театру імені
Марії Заньковецької, м. Львів
ЧАПКІСУ - балетмейстерові, м. Київ Григорію Миколайовичу
ШУНЕВИЧУ - солістові Львівської обласної Мар'яну Васильовичу філармонії
"НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
СІЧКУ - директорові Миколаївського Сергію Михайловичу муніципального колегіуму
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ГУРБАНОВУ - скульпторові, м. Харків Сейфаддину Алі-огли
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ДАВИДОВІЙ - артистці Національного академічного
Галині Миколаївні імені українського драматичного
театру Марії Заньковецької,
м. Львів
ЗАЙНЧКІВСЬКОМУ - артистові Черкаського академічного
Миколі Станіславовичу обласного українського
музично-драматичного театру
імені Т.Г. Шевченка
ЗАЛІСКУ - солістові-вокалісту, м. Київ Андрію Ігоровичу
ІВАСИКУ - артистові оркестру Національного Тарасу Романовичу академічного українського
драматичного театру імені
Марії Заньковецької, м. Львів
КЛИМКОВЕЦЬКІЙ - артистці Черкаського академічного
Вірі Олександрівні обласного українського
музично-драматичного театру імені
Т.Г. Шевченка
КУЛИК - солістці-вокалістці, м. Київ Ірині Миколаївні
МАКАРОВІЙ - солістці, балетмейстерові театру Зої Михайлівні сучасної хореографії
"Сузір'я Аніко", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
РОМАНИНЦЮ - архітекторові-дизайнеру, м. Львів
Віктору Васильовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
САВЦІ - голові Городоцької районної Миколі Володимировичу державної адміністрації,
Львівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКО - заступникові міського голови - Валентині Іванівні начальнику управління Миколаївської
міської ради
КОРОЛЮ - завідувачеві відділу департаменту
Ігорю Миколайовичу Головної служби Секретаріату
Президента України
МОРОХОВСЬКОМУ - голові правління акціонерного банку
Вадиму Вікторовичу "Південний", м. Одеса
ОТЕНКО - завідувачеві кафедри Харківського
Ірині Павлівні національного економічного
університету
ПОГОРЕЛОВУ - начальникові головного управління
Віктору Володимировичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
РОЙТБУРГУ - директорові Одеської регіональної
Олександру Юрійовичу філії державного підприємства
Міністерства внутрішніх справ
України "Інформ-Ресурси"
СТОПНИКУ - директорові департаменту Валерію Анатолійовичу Міністерства економіки України
ЦЕХМІСТЕРУ - керівникові департаменту - Дмитру Петровичу завідувачеві відділу Головної
служби Секретаріату
Президента України
ШАНДРУК - начальникові відділу Національного
Руслані Петрівні депозитарію України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КОНОВАЛ - директорові Обухівської Антоніні Іванівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 5, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
КРАВЦЮ - першому заступникові генерального
Борису Васильовичу директора акціонерного товариства
енергопостачальної компанії
"Хмельницькобленерго"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БОГУЦЬКІЙ-КРЕМПОВИЧ - дизайнерові, Львівська область Роксолані Миронівні
ЄФРЕМОВУ - доцентові Національної музичної Євгену Васильовичу академії України імені
П.І. Чайковського, м. Київ
КРАВЧУК - художньому керівникові Львівського
Марії-Зореславі Миколаївні будинку вчених
ЛАРЮНОВУ - доцентові Національної академії Юрію Григоровичу образотворчого мистецтва
і архітектури, м. Київ
МІТЯКІНІЙ - головному консультантові Головної
Олені Геннадіївні служби Секретаріату Президента
України
САЄНКУ - композиторові, м. Львів Юрію Ростиславовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
МИРОШНІЧЕНКУ - заступникові директора Інституту Валентину Івановичу прикладної фізики НАН України,
доктору фізико-математичних наук,
професорові, м. Київ
МІМІНОШВІЛІ - заступникові директора, завідувачу
Омарі Ісидоровичу відділу Інституту невідкладної
і відновної хірургії імені
В.К. Гусака, доктору медичних наук,
професорові, м. Донецьк
СТЕЦЕНКУ - професорові кафедри Міжнародного Семену Григоровичу науково-технічного університету
імені академіка Юрія Бугая,
доктору юридичних наук, м. Київ
ЧЕРЕНЬКУ - заступникові директора Українського
Сергію Макаровичу науково-практичного центру
ендокринної хірургії,
трансплантації ендокринних
органів і тканин, доктору
медичних наук, професорові,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
КУЛИНЯКУ - літераторові, Київська область Данилу Івановичу
НАГІРНЯКУ - начальникові відділу апарату Василю Васильовичу Верховинської районної державної
адміністрації, Івано-Франківська
область
СНІТОВСЬКОМУ - власному кореспондентові Олегу Івановичу Українського національного
інформаційного агентства України
"Укрінформ" в Тернопільській
області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БІЛОВАР - адвокатові, м. Мукачеве, Людмилі Олексіївні Закарпатська область
БОГАТИРЮ - заступникові Міністра юстиції Володимиру Вікторовичу України
БОРИСЕНКУ - голові Лисянського районного суду,
Петру Івановичу Черкаська область
ВИШНЕВСЬКІЙ - приватному нотаріусу Ніні Павлівні Дніпропетровського міського
нотаріального округу
ВОЛІКУ - судді Вищого господарського суду Івану Миколайовичу України
ІВАНСЬКОМУ - начальникові управління Державного
Андрію Йосиповичу казначейства України у місті Одеса
КАЛІШЕНКО - заступникові Голови Державного Галині Миколаївні агентства України з інвестицій
та інновацій, м. Київ
КЛЮЄВУ - першому заступникові Міністра Михайлу Михайловичу внутрішніх справ України,
генералу-полковнику міліції
КОРЖЕВУ - народному депутату України Анатолію Леонідовичу
КОШИКУ - заступникові голови господарського
Андрію Юрійовичу суду Київської області
КРИВОЛАПЧУКУ - начальникові департаменту Володимиру Олексійовичу Міністерства внутрішніх справ
України, генералу-майору міліції
ЛЬВОВУ - судді Вищого господарського суду Богдану Юрійовичу України
МАКЛАКОВУ - заступникові начальника управління
Станіславу Олександровичу податкової міліції в Київській
області
МАТИС - заступникові начальника Ганні Станіславівні Регіонального відділення Фонду
державного майна України по місту
Києву
МАЦЮКУ - доцентові Інституту економіки Володимиру Ярославовичу та управління вищого навчального
закладу "Відкритий міжнародний
університет розвитку людини
"Україна", м. Київ
МЕЛЬНИКУ - начальникові відділу департаменту
Ігорю Володимировичу Міністерства внутрішніх справ
України, полковнику міліції
ОЛІЙНИКУ - генеральному директорові Володимиру Миколайовичу акціонерного товариства
"Інформаційне агентство
"Експресінформ", м. Київ
СИДОРОВУ - віце-президентові Української Ігорю Федоровичу нотаріальної палати, м. Київ
СКАВРОНІКУ - судді апеляційного суду Віктору Михайловичу міста Києва
ТРОХИМЕНКУ - заступникові начальника Олегу Васильовичу департаменту Міністерства
внутрішніх справ України,
полковнику міліції
ТУБЕЛЕЦЬ - начальникові управління Ірині Олексіївні Міністерства праці та соціальної
політики України
ШАФАРЕНКО - нотаріусу Київського міського Жанні Юріївні нотаріального округу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АЛМАШІЙ - головному лікареві Закарпатської Тетяні Йосипівні обласної психіатричної лікарні,
м. Берегове
ВАРИВОНЧИКУ - завідувачеві лабораторії Інституту
Денису Віталійовичу медицини праці Академії медичних
наук України, м. Київ
ГЕРАСИМОВУ - завідувачеві відділення Володимиру Григоровичу Чернігівської міської лікарні N 2
ДОЛЖЕНКО - професорові кафедри Національної Марині Миколаївні медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
КОЛОМІЄЦЬ - фельдшерові Лисянської центральної
Любові Олексіївні районної лікарні, Черкаська область
КОСТЮКУ - завідувачеві відділу Інституту Анатолію Никифоровичу травматології та ортопедії, м. Київ
КРАСНІКОВУ - лікареві, завідувачу відділення Валерію Олексійовичу Кримської республіканської установи
"Клінічна лікарня Імені
М.О. Семашка", м. Сімферополь
КУЦУ - доцентові кафедри Національного Павлу Валерійовичу медичного університету Імені
О.О. Богомольця, м. Київ
НІКІШАЄВУ - завідувачеві відділення Київської
Володимиру Івановичу міської клінічної лікарні швидкої
медичної допомоги
ПАЄНКУ - начальникові Львівського обласного
Миколі Станіславовичу медичного інформаційно-аналітичного
центру
ПАШКОВСЬКОМУ - головному лікареві державного Ігорю Борисовичу підприємства "Санаторій "Славутич"
імені Б.В. Пашковського,
м. Верхньодніпровськ,
Дніпропетровська область
РОМАНУ - головному лікареві Хустської Володимиру Михайловичу районної лікарні,
Закарпатська область
СЛЄПОВІЙ - завідувачеві відділення дитячих Любові Федорівні клінік Інституту педіатрії,
акушерства і гінекології, м. Київ
ХОХОЛ - науковому співробітникові Інституту
Маргариті Іванівні травматології та ортопедії, м. Київ
ЧЕЧЕЛЬ - старшому науковому співробітникові
Ларисі Вікторівні державної установи "Національний
інститут фтизіатрії і пульмонології
імені Ф.П. Яновського Академії
медичних наук України", м. Київ
ШПАКУ - директорові департаменту Ігорю Вікторовичу Міністерства охорони
здоров'я України
ЮДІНІЙ - головному лікареві товариства Світлані Григорівні "СА-КЛІНІК", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
СТЕФАНЮКУ - директорові державного підприємства
Роману Петровичу "Гринявське лісове господарство,
Івано-Франківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БОНДАРЮ - заступникові генерального директора
Юрію Володимировичу державного підприємства
"Інформаційно-видавничий центр
державної податкової адміністрації
України", м. Київ
ІЛЮКУ - керівникові народного аматорського
Миколі Васильовичу ансамблю троїстої музики,
с. Верхована, Івано-Франківська
область
КАРГАЛЬЦЕВІЙ - старшому викладачеві Національного
Ганні Борисівні університету біоресурсів
і природокористування України,
м. Київ
КІКІНЧУК - викладачеві Верховинської дитячої
Ірлані Василівні школи мистецтв, Івано-Франківська
область
КОГУТ - комерційному директорові Київського
Оксані Володимирівні національного академічного театру
оперети
КОНЬКО - завідувачеві відділу Головної Валентині Іванівні служби Секретаріату Президента
України
КОЧЕРЖЕНКУ - викладачеві Київського державного
Олександру Володимировичу вищого музичного училища імені
Р.М. Глієра
КРИСІ - фотохудожникові, м. Львів Любомиру Степановичу
ЛОЗИНСЬКІЙ - викладачеві Львівського державного
Марті Степанівні музичного училища імені
С. Людкевича
МАНДЮК - проректорові Львівського Тетяні Зеновіївні національного аграрного
університету
МІГОЦЬКОМУ - завідувачеві секції кафедри Зеновію Лонгиновичу Бережанського агротехнічного
інституту, Тернопільська область
МОЗІЛЮ - директорові Львівського державного
Ярославу Володимировичу музичного училища імені
С.П. Людкевича
ОМЕЛЯШКУ - директорові державного наукового Ростиславу Андрійовичу центру захисту культурної спадщини
від техногенних катастроф
Міністерства України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи, м. Київ
ОСАДЧУКУ - начальникові відділу Роману Михайловичу Городенківської районної державної
адміністрації, Івано-Франківська
область
РАВЛІНКО - художньому керівникові зразкового
Галині Павлівні дитячого театру пісні Львівського
будинку вчених
СОЛДАТОВІЙ - головному консультантові Головної
Любові Трохимівні служби Секретаріату Президента
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
СОЛОВЙОВУ - начальникові державного Олегу Віталійовичу підприємства "Чугуївський
авіаційний ремонтний завод",
Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БАТЕКУ - начальникові управління головного
Костянтину Миколайовичу управління Полтавської обласної
державної адміністрації
БУТЕНКУ - віце-президентові Спілки молочних
Миколі Івановичу підприємств України, м. Київ
ВОЛОШЕНКУ - заступникові голови акціонерного Миколі Миколайовичу товариства "Лисичанський склозавод
"Пролетарій", Луганська область
КОСТІВУ - заступникові директора управління
Василю Васильовичу магістральних газопроводів
"Прикарпаттрансгаз",
Івано-Франківська область
СІКОРСЬКОМУ - генеральному директорові товариства
Анатолію Івановичу "Проектно-технологічний інститут
скла та фарфору", м. Київ
СУСЛІКОВУ - директорові департаменту Олексію Віталійовичу Міністерства аграрної
політики України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ВУСИКУ - генеральному директорові Віктору Миколайовичу сільськогосподарського підприємства
"Аскольд-Агро", м. Жашків,
Черкаська область
ГРИНЧУКУ - генеральному директорові Віктору Васильовичу сільськогосподарського підприємства
"Добробут Плюс", Богуславський
район, Київська область
МАРИНИЧЕНКУ - генеральному директорові Михайлу Олексійовичу сільськогосподарського товариства
"Лада", Криничанський район,
Дніпропетровська область
ПОПОВУ - науковому директорові Прилуцької Олександру Петровичу дослідної станції Української
академії аграрних наук,
Чернігівська область
ПРОЦЕНКУ - генеральному директорові Володимиру Олександровичу акціонерного товариства
"Агропромисловий концерн "Колос",
м. Березань, Київська область
СМАГЛІЮ - завідувачеві кафедри, директорові
Олександру Феодосійовичу науково-навчального інституту
Житомирського національного
агроекологічного університету
СУГАКУ - голові правління акціонерного Віктору Васильовичу товариства "Сад", Охтирський район,
Сумська область
ХАНУ - голові фермерського господарства Григорію Сергійовичу "Хан", Великобагачанський район,
Полтавська область
ШАПОШНИКУ - голові правління акціонерного Віталію Григоровичу товариства "Лебединська
рибоводно-меліоративна станція",
Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БЕДИКУ - першому заступникові генерального
Станіславу Володимировичу директора державної організації
"Автобаза Державного управління
справами", м. Київ
РЕПЕТЕЮ - начальникові Державної морської Володимиру Дмитровичу інспекції з безпеки судноплавства -
заступникові начальника Головної
державної інспекції з безпеки
судноплавства, м. Одеса
ШМАЄВИЧУ - генеральному директорові Леоніду Ізраіловичу акціонерного товариства "Міжнародна
авіаційна компанія "Урга",
м. Кіровоград
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
БУГРУ - доцентові кафедри Національної Валерію Івановичу медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
ДЯЧЕНКО - головному бухгалтерові Ганні Степанівні Івано-Франківської центральної
міської клінічної лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ГОНЧАРУКУ - завідувачеві кафедри Одеського Григорію Івановичу національного політехнічного
університету
ЗАВАДСЬКІЙ - заступникові проректора - директору
Тетяні Миколаївні Інституту мистецтв Національного
педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова
ЛАГУТІНУ - проректорові Київського Геннадію Володимировичу національного університету
будівництва і архітектури
ПАЗЕНКО - заступникові голови Святошинської
Наталі Сергіївні районної у місті Києві державної
адміністрації
ПАЛАМАРЧУКУ - директорові Житомирської Анатолію Володимировичу спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернату I-III ступеня
для дітей зі зниженим зором
САВЧУК - завідувачеві Центру ранньої Тамарі Євдокимівні педагогічної реабілітації
та соціальної адаптації дітей
з особливими потребами
"Пагінець", м. Рівне
ШКУРКУ - професорові кафедри Національного
Івану Івановичу педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ
ЯЦУРІ - завідувачеві кафедри Львівського Володимиру Васильовичу національного університету
імені Івана Франка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ПАЛАМАРЧУКУ - начальникові Державної екологічної
Івану Олексійовичу інспекції в Житомирській області -
головному державному інспектору
з охорони навколишнього природного
середовища Житомирської області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
КАЛИНІ - юристконсультові державного Тетяні Дмитрівні підприємства "Готель "Україна",
м. Київ
МОСКАЛЮКУ - голові правління Білоцерківського
Віктору Васильовичу районного споживчого товариства,
Київська область
ОВСІЄНКУ - генеральному директорові державного
Олегу Івановичу підприємства Укрпромресурс",
м. Київ
ТИМОШУ - заступникові директора державного
Сергію Васильовичу підприємства "Санаторій
"Гурзуфський", Автономна
Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ЯКИМІВУ - директорові виконавчої дирекції Ігорю Мироновичу Івано-Франківського обласного
відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати
працездатності
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ВІТРУ - художникові-плакатисту, м. Київ Валерію Сергійовичу
КОНДРАТЮКУ - художникові, м. Житомир Василю Івановичу
ЧУРЛУ - художникові декоративно-прикладного
Мамуту Юсуфовичу мистецтва, м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ШПАК - майстрині народної вишивки, Наталії Миколаївні смт Турбів, Вінницька область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 8 лютого 2010 року
N 128/2010



вгору