Про відзначення молоді республіки державними нагородами Української РСР
Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 17.06.19911194-XII
Документ 1194-XII, поточна редакція — Прийняття від 17.06.1991

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Про відзначення молоді республіки державними
нагородами Української РСР
( Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, N 34, ст. 459 )

За особистий внесок у соціально-економічний розвиток
республіки, відродження національної культури і мистецтва, високу
професійну майстерність і активну участь у громадському житті
присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Бондар Лесі Миколаївні - швачці-мотористці фабрики "Лучанка"
виробничо-торговельної фірми "Світязь", Волинська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Бєлогурову Олександру Вікторовичу - вогнетривнику
мартенівського цеху Запорізького металургійного комбінату
"Запоріжсталь" імені С. Орджонікідзе.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Коваленку Олександру Анатолійовичу - директору радгоспу
"Кролевецький", Сумська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Гришаніну Геннадію Григоровичу - доценту Харківського
медичного інституту, м. Харків.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Каражеляскову Олександру Івановичу - лікарю-стоматологу
Сімферопольської міської стоматологічної поліклініки, Кримська
АРСР.
Когучу Мирославу Михайловичу - директору Івано-Франківського
шкірсировинного заводу.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Гетьманенку Юрію Івановичу - прокурору Подільського району
м. Києва.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК НАРОДНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Забродському Михайлу Володимировичу - вчителю інформатики
Жовтоводського міжшкільного навчально-виробничого комбінату,
Дніпропетровська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Горбунову Олексію Сергійовичу - артисту театру-студії
кіноактора Київської кіностудії художніх фільмів імені
О.П. Довженка.
Назаровій Тетяні Євгенівні - артистці Київського академічного
російського драматичного театру імені Л. Українки.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Дорошенку Михайлу Івановичу - заступнику головного редактора
газети "Радянська Україна", м. Київ.
Фоміну Олександру Вікторовичу - кореспонденту газети
"Робітнича газета", м. Київ.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Дасенку Євгену Івановичу - художньому керівнику дитячого
ансамблю "Світанок", м. Київ.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
Крушинському Федору Івановичу - директору дитячо-юнацької
спортивної школи N 3, м. Київ.
Потерайлу Валентину Петровичу - керівнику фізичного виховання
Черкаського середнього професійно-технічного училища N 13.
Нагородити:
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Балбашова Олександра Володимировича - старшого слідчого в
особливо важливих справах слідчого управління УВС
Дніпропетровської області, м. Дніпропетровськ.
Богуславську Ганну Григорівну - токаря Зміївського
машинобудівного заводу, Харківська область.
Вернигору Олександра Сергійовича - майстра Васильківського
майолікового заводу, Київська область.
Дорош Ганну Аркадіївну - солістку балету Дніпропетровського
державного театру опери та балету.
Коваленко Валентину Іванівну - кокономотальницю Київського
шовкового комбінату.
Кордуняна Віктора Івановича - механізатора колгоспу імені
Кірова Новоселицького району, Чернівецька область.
Корнійчука Олександра Леонідовича - генерального директора
науково-виробничого об'єднання "Техінформкомплекс", м. Київ.
Кузьменка Олександра Анатолійовича - голову міської ради
дитячих та юнацьких організацій "Спок", м. Київ.
Миргородського Віктора Олексійовича - водія автомобіля
колгоспу "Прапор комунізму" Зачепилівського району Харківської
області.
Мірошниченка Олексія Анатолійовича - змінного майстра
Запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" імені
С. Орджонікідзе.
Погорєлова Сергія Петровича - директора Маріупольського
міського центру науково-технічної творчості молоді "Спектр",
Донецька область.
Ржаксинського Віктора Альбертовича - члена збірної команди
СРСР по велоспорту, Полтавська область.
Ройко Ларису Романівну - слюсаря Двадцять восьмого державного
підшипникового заводу, Волинська область.
Студіліна Віктора Михайловича - тракториста колгоспу
"Більшовик" Конотопського району, Сумська область.
Талишева Андрія Миколайовича - голову правління Фонду
сприяння молодіжній політиці Дніпропетровської обласної Ради
народних депутатів.
Хлопицького Григорія Івановича - газівника доменної печі
Запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" імені
С. Орджонікідзе.
ГРАМОТОЮ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Бондаренка Миколу Степановича - машиніста Південно-Західної
залізниці, Київська область.
Булигіну Ганну Григорівну - мотористку паливоподачі
Курахівської ДРЕС, Донецька область.
Вівчарика Павла Ілліча - водія-випробувача виробничого
об'єднання "Тернопільський комбайновий завод імені XXV з'їзду
КПРС".
Ганущака Миколу Васильовича - комбайнера держплемптахозаводу
"Кримський" Сакського району, Кримська АРСР.
Гуріну Валентину Василівну - слюсаря-електромонтажника
виробничого об'єднання "Продмаш", м. Полтава.
Докукіна Дмитра Павловича - інженера-програміста Зуївської
експериментальної ТЕЦ ВТІ імені Ф.Е. Дзержинського, Донецька
область.
Дорошук Галину Анатоліївну - кокономотальницю Київського
шовкового комбінату.
Кицюк Олену Олексіївну - педагога-організатора середньої
школи N 144, м. Київ.
Кочурова Миколу Сергійовича - майстра Нікопольського
Південнотрубного заводу, Дніпропетровська область.
Меленчук Євгенію Сергіївну - доярку колгоспу імені 1 Травня
Заставнівського району, Чернівецька область.
Наказного Олексія Віталійовича - інструктора по спорту
Міжвідомчого центру олімпійської підготовки, Миколаївська область.
Павлюка Леоніда Івановича - начальника відділення карного
розшуку Кіровського районного відділу внутрішніх справ
м. Дніпропетровська.
Перелазного Володимира Миколайовича - інструктора по спорту
Міжвідомчого центру олімпійської підготовки, Миколаївська область.
Плугатора Федора Михайловича - тракториста колгоспу імені
Кірова Ківерцівського району, Волинська область.
Прилуцьку Ірину Анатоліївну - директора Будинку піонерів і
школярів Харківського району, м. Київ.
Романеєву Ірину Вікторівну - вчителя гімназії-інтернату для
дітей, хворих на діабет, м. Харків.
Самойленка Олександра Тарасовича - директора Черкаського
міського центру науково-технічної творчості молоді "Ритм".
Скибу Сергія Миколайовича - водія автомобіля колгоспу імені
Мічуріна Волноваського району, Донецька область.
Яценка Миколу Петровича - начальника цеху орендного
виробничого об'єднання "Дніпропетровський комбайновий завод".

Голова Верховної Ради Української РСР Л.КРАВЧУК
м. Київ, 17 червня 1991 року
N 1194-XII



вгору