Документ 1163/2007, поточна редакція — Прийняття від 28.11.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Міжнародного дня інвалідів

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у
вирішення питань соціального захисту та реабілітації інвалідів,
багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
СУХАНА - президента Закарпатського обласного Олександра Васильовича благодійного фонду допомоги та
реабілітації інвалідів "Суспільство
для всіх"
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АРТЕМЕНКА - директора Гадяцького геріатричного Федора Федоровича будинку-інтернату, Полтавська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАБЮКА - директора Вінницького казенного Федора Костянтиновича експериментального
протезно-ортопедичного підприємства
БРОВКА - майстра Харківського Олександра Степановича учбово-виробничого підприємства N 1
Українського товариства глухих
ГАЛІНУ - заступника голови ради Всеукраїнської
Ірину Віталіївну громадської організації "Коаліція
захисту прав інвалідів та осіб із
інтелектуальною недостатністю",
м. Одеса
ЕККЕЛЯ - голову благодійного Фонду "Діти Гейо Йоганнеса Фрідріха Чорнобиля" федеральної землі Нижня
Саксонія, громадянина Федеративної
Республіки Німеччина
ЗАСЛАВСЬКОГО - члена всеукраїнської громадської Аркадія Йосиповича організації "Всеукраїнська
організація інвалідів війни та
Збройних Сил", м. Київ
ЗЕЙФМАНА - члена Ради Київської організації Михайла Михайловича колишніх в'язнів гетто та нацистських
концтаборів
КАЗАКОВА - члена громадської організації Олега Дмитровича "Пожежні Чорнобиля", Київська область
КИРИЛЕНКА - директора Закарпатського обласного Олега Павловича центру професійної, медичної,
соціальної реабілітації осіб з
обмеженими фізичними можливостями
КУЦЕКОНЯ - голову Закарпатського обласного Петра Федоровича товариства інвалідів Всеукраїнської
організації інвалідів "Союз
організацій інвалідів України"
МИРОНЮКА - члена правління громадської Андрія Яковича організації "Союз Чорнобиль України"
Дніпропетровської області
МОНУКАЛА - програміста Науково-дослідного Євгена Вікторовича інституту інтелектуальної власності
(посмертно) Академії правових наук України,
президента Спілки громадських
організацій інвалідів міста Києва
ПОЛІЩУКА - голову Львівського міського Феодосія Борисовича товариства інвалідів
РОДИЧЕВА - інженера-конструктора Київського Євгена Михайловича дослідно-виробничого підприємства
"Контакт" Українського товариства
глухих
СКАЛІВСЬКОГО - заступника голови Долинської Олександра Ілліча районної громадської організації
інвалідів "Товариш",
Кіровоградська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ПРОГНІМАКА - радника президента Київської міської
Олександра Володимировича спілки інвалідів, постраждалих від мін
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ДОБРЯНСЬКОГО - голову комітету "Інваліди Чорнобиля"
Євгена Васильовича міста Кривого Рогу, Дніпропетровська
область
КАЛАЧОВА - члена Охтирської організації ветеранів
Миколу Олександровича військової служби "Маю честь",
Сумська область
МОРОЗОВА - члена координаційної ради громадського
Віктора Володимировича об'єднання "Союз Чорнобиль" міста
Луганська
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ЄРМАКОВУ - віце-президента громадської Людмилу Захарівну організації "Центр творчої
реабілітації інвалідів", м. Київ
ТРИФОНОВУ - голову Харківської обласної ради Лідію Федорівну Всеукраїнської організації інвалідів
"Союз організацій інвалідів України"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДАНИЛЮК - директора Нижнє-Станівецького Олену Василівну психоневрологічного
будинку-інтернату, Чернівецька область
РАЙОШ - директора Центру трудової реабілітації
Ольгу Олексіївну для розумово відсталих інвалідів міста
Києва з відділенням соціальної
адаптації
СМЕЛІК - голову ради Косівської районної Марію Іванівну асоціації інвалідів Івано-Франківської
області
ФРОЛ - голову Чернігівської обласної Валентину Андріївну організації інвалідів Всеукраїнської
організації інвалідів "Союз
організацій інвалідів України"
ХОМУТОВУ - голову правління громадської Ганну Корніївну організації "Центр жінок-інвалідів
"Берегиня", Автономна Республіка Крим
ЧИКАЛО - медичну сестру Черкаського пансіонату
Ганну Василівну ветеранів війни і праці
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛІЛЯКА - голову організації інвалідів Олександра Пилиповича Центрального району міста Миколаєва
Всеукраїнської організації
інвалідів "Союз організацій інвалідів
України"
ЦЕМУ - директора Каїрського Івана Ілліча психоневрологічного будинку-інтернату,
Херсонська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
БОРОВЕНКУ - директорові Панютинського Валерію Федоровичу психоневрологічного інтернату,
Харківська область
ГАВРИЛЮК - начальникові цеху Житомирського Валентині Людвигівні державного експериментального
протезно-ортопедичного підприємства
ЗАБОЛОТНІЙ - голові громадської організації Аллі Алімівні реабілітації інвалідів з дитинства
"РІД", м.Київ
ПІКОВСЬКІЙ - директорові Будищенського Анжелі Петрівні психоневрологічного інтернату,
Черкаська область
УСОВУ - директорові Комарівського дитячого Євгену Васильовичу будинку-інтернату, Харківська область
ФЕСТРИЗІ - голові правління Чернівецької Івану Степановичу обласної організації Українського
товариства сліпих
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
КЛИМЕНКУ - генеральному директорові Донецького Миколі Павловичу учбово-виробничого об'єднання
"Електроапарат" Українського
товариства сліпих
За вагомий особистий внесок у популяризацію фізичної культури
і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів на
XVI зимових Дефлімпійських іграх у Солт-Лейк-Сіті (Сполучені Штати
Америки), піднесення міжнародного престижу України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРІЇШИНА - дворазового срібного і бронзового Андрія Петровича призера з лижних перегонів,
Тернопільська область
ХУСКІВАДЗЕ - тренера зі стрільби з лука збірної Михайла Кронідовича команди України серед інвалідів,
м. Львів
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ПИШНЯКА - срібного призера з лижних перегонів,
Івана Архиповича Київська область
ПИШНЯКА - дворазового срібного призера з Володимира Степановича лижних перегонів, м. Київ
КУРИЛЯКА - срібного призера з лижних Степана Ярославовича перегонів, Тернопільська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КУЛЕШ - срібну та дворазову бронзову призерку
Марину Петрівну з лижних перегонів, м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АЗІНА - інструктора Київського обласного Володимира Олександровича центру "Інваспорт"
ІВАНОВУ - начальника відділу Національного Катерину Вікторівну комітету спорту інвалідів України,
м. Київ
КОЛЕСНИКА - головного інженера підприємства Миколу Івановича "Сервісцентр Олімп" Національного
комітету спорту інвалідів України,
Автономна Республіка Крим
КУРГАНОВА - генерального директора Національного
Геннадія Васильовича центру паралімпійської та
дефлімпійської підготовки і
реабілітації інвалідів, Автономна
Республіка Крим
ПИШНЯК - срібну призерку з лижних перегонів, Алісу Григорівну м. Київ
ПОДВІГІНУ - старшу медичну сестру підприємства Світлану Олександрівну "Сервісцентр Олімп" Національного
комітету спорту інвалідів України,
Автономна Республіка Крим
ЛАВРИК - спортсмена-інструктора збірної Анастасію Віталіївну команди України з лижних перегонів
серед інвалідів, м. Київ
ГЛУХИХ - тренера збірної команди України з Ганну Юріївну лижних перегонів серед інвалідів,
м. Київ
Присвоїти почесне звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ГЛАЗКО - старшому тренерові збірної команди Галині Олексіївні України з лижних перегонів серед
інвалідів, м. Київ
МІЩЕНКУ - начальникові Херсонського обласного Івану Івановичу центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БУРЦЕВУ - директорові товариства "Будівельна Миколі Петровичу компанія "Бумеранг", Автономна
Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
КАГАНЕЦЬ - заступникові начальника - головному Тетяні Григорівні бухгалтеру Миколаївського обласного
центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
МАЛОВИК - головному бухгалтерові Національного
Світлані Яківні центру паралімпійської і
дефлімпійської підготовки та
реабілітації інвалідів, Автономна
Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ДОРОШЕНКУ - тренерові-оператору штатної збірної Євгену Робертовичу команди України серед інвалідів,
м. Київ.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 28 листопада 2007 року
N 1163/2007



вгору