Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 28.11.20071162/2007
Документ 1162/2007, поточна редакція — Прийняття від 28.11.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у соціально-економічний,
науково-технічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення
у трудовій діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди
річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня
1991 року Акта проголошення незалежності України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ТОВАЖНЯНСЬКОГО - ректора Національного Леоніда Леонідовича технічного університету
"Харківський політехнічний інститут"
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЛІПКАНА - генерального директора Анатолія Васильовича акціонерного товариства
"Уманьферммаш", Черкаська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОВАЛЬЧУКА - голову правління Володимира Федоровича сільськогосподарського кооперативу
"Промінь" Красилівського району,
Хмельницька область
КОЛЕСНІКОВА - народного депутата України Бориса Вікторовича
ЧАЙКУ - генерального директора Донецького Володимира Кириловича регіонального центру охорони
материнства та дитинства
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАЛУТУ - начальника головного управління Ігоря Мироновича Харківської обласної державної
адміністрації
БОЙКА - бригадира прохідників дільниці N 7 Володимира Ярославовича акціонерного товариства "Вугільна
компанія "Шахта "Красноармійська-
Західна N 1", Донецька область
ЕДЛІНГЕРА - президента Австрійсько-українського Рудольфа товариства, громадянина Республіки
Австрія
ЗАДОРІНА - голову правління акціонерного Юрія Миколайовича товариства "Верстатонормаль",
м. Одеса
ЗДОРОВОГО - члена організації ветеранів, Анатолія Кузьмича м. Харків
КУТАНУ - директора акціонерного товариства Людмилу Робертівну "Кондитерська фабрика "А.В.К."
м. Луганськ"
МАЗУРА - художника-монументаліста, Миколу Івановича м. Хмельницький
МАТВІЄНКА - народного депутата України Анатолія Сергійовича
МАЦЮКА - керівника Головного науково- Анатолія Романовича експертного управління Апарату
Верховної Ради України
у 1990-2006 роках
НИКИФОРУКА - члена громадської організації Романа Івановича "Всеукраїнське товариство політичних
в'язнів і репресованих", м. Київ
ПИЛИПЕНКА - ректора Державної академії статистики,
Івана Ісаковича обліку та аудиту Державного комітету
статистики України
РАДОВЦЯ - народного депутата України Арнольда Анатолійовича
СЕТТАРОВА - міністра праці та соціальної політики
Раєта Рефатовича Автономної Республіки Крим
СІНЕЛЬНИКОВА - токаря-розточувальника цеху Бориса Дмитровича акціонерного товариства "НГМЗ-БУР",
Донецька область
СЛАБОВСЬКОГО - президента Всеукраїнської Володимира Леонардовича асоціації пекарів, м. Київ
СОЛДАТЕНКА - заступника Міністра праці та Миколу Олексійовича соціальної політики України
ТРАКСЛЕРА - голову Рахівської міськрайонної Петра Петровича організації "Всеукраїнське товариство
політв'язнів і репресованих",
Закарпатська область
ФЕДОТОВА - голову наглядової ради акціонерного Юрія Дмитровича товариства "Південрефтрансфлот",
м. Севастополь
ЧЕРНОКУЛЬСЬКОГО - артиста Севастопольського Бориса Івановича академічного руського драматичного
театру імені А.В. Луначарського
ШАРАПОВА - декана, завідувача кафедри Олександра Дмитровича Київського національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана
ШКРІБУ - депутата Закарпатської обласної ради
Володимира Івановича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
КОШМЯКОВА - майора міліції, м. Київ Владислава В'ячеславовича
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
БОЙКО - директора державного підприємства Олену Олександрівну "Спеціалізоване видавництво "Либідь",
м. Київ
КОРДЮМ - завідувача відділу Інституту ботаніки
Єлизавету Львівну імені М.Г. Холодного НАН України,
м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДОВГАНЬ - солістку-вокалістку Одеської Людмилу Михайлівну обласної філармонії
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАБІЧ - професора кафедри Чернівецького Надію Денисівну національного університету
імені Юрія Федьковича
БАРДІЯН - вчительку загальноосвітньої школи Галину Миколаївну I-III ступенів N 17 Кіровоградської
міської ради
ВАКУЛЕНКО - завідувача відділення комунального Євдокію Пилипівну закладу "Київська обласна клінічна
лікарня"
ГОЙДУ - проректора Національної медичної Ніну Григорівну академії післядипломної освіти
імені П.Л. Шупика, м. Київ
ДЖАНКАРАШВІЛІ - завідувача відділення Лесю Олександрівну Волинської обласної клінічної лікарні
ЗУБРИЦЬКУ - проректора Львівського національного
Марію Олексіївну університету імені Івана Франка
КРИЧУН - начальника управління державної Єлизавету Петрівну податкової адміністрації
у Донецькій області
ЛЕГАСОВУ - заступника генерального директора Любов Володимирівну Меморіального комплексу
"Національний музей історії
Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років", м. Київ
ЛИТВИН - лікаря відділення Чернігівської Віру Пантеліївну центральної районної лікарні
МІГАЧЕВУ - начальника Головного управління Галину Іванівну статистики у Чернігівській області
ФОРОСТЯНУЮ - голову Севастопольської міської Валентину Михайлівну організації Всеукраїнського жіночого
народно-демократичного об'єднання
"Дія"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОГУСЛАВСЬКУ - статистика відділу статистики Наталію Василівну в місті Сімферополі Головного
управління статистики в Автономній
Республіці Крим
КОВБАСЕНКА - заступника керівника управління - Володимира Івановича завідувача відділу Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України
ЛЕГЕЦЬКУ - доцента кафедри Чернігівського Лідію Олександрівну державного технологічного університету
ПОЛОНСЬКОГО - тесляра-бетоняра дочірнього Сергія Миколайовича будівельно-монтажного
підприємства "Хімбуд-2", м. Суми
САХНА - майстра Стеблівської Олександра Віталійовича гідроелектростанції
Зовнішньоекономічної асоціації
"Новосвіт", Черкаська область
ТКАЧЕНКО - директора Кіровоградського Тетяну Олександрівну обласного художнього музею
ФІСАНА - завідувача відділу Управління Андрія Івановича Державного управління справами
ЧЕРКАШИНА - головного агронома приватного Олексія Абрамовича сільськогосподарського підприємства
"Південне", Херсонська область
ШАПОВАЛОВУ - директора автотранспортного Інгу Олексіївну підприємства товариства "Алан-Техно",
м. Миколаїв
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ДЕРІКУ - артистові-вокалісту Миколаївського Андрію Олеговичу академічного українського театру
драми та музичної комедії
КАДЮКУ - артистові симфонічного оркестру Ігорю Богдановичу Чернівецької обласної філармонії
ЛИТВИНЕНКО - концертмейстерові Національного Ніні Георгіївні академічного театру опери
та балету України імені Т.Г. Шевченка,
м. Київ
ШАКУ - співакові, композиторові, Олегу Васильовичу аранжувальникові, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ВІКТОРІВСЬКОМУ - голові правління Олегу Олексійовичу акціонерного товариства "Трест
Київспецбуд"
ГУРКУ - директорові Любомльського Володимиру Григоровичу товариства "Будівельник", Волинська
область
КРАВЧЕНКУ - директорові будівельної фірми Анатолію Васильовичу "Альфа-сервіс", м. Київ
ПЕТЮРУ - директорові інституту Володимиру Васильовичу "Київагропроект"
РЕЗНІКОВІЙ - директорові підприємства "Моноліт", Любові Іванівні м. Одеса
РУСИНУ - директорові акціонерного товариства Семену Васильовичу "Прикарпатбуд", м. Івано-Франківськ
ШВЕЦЮ - голові правління акціонерного Юрію Павловичу товариства "Сумбуд"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ІСАКУ - учителеві Виноградівської Івану Семеновичу загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 8, Закарпатська
область
ПІСТУНУ - учителеві Тернопільського Петру Федоровичу педагогічного ліцею
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГОДОВСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Володимиру Михайловичу хореографії Рівненського державного
гуманітарного університету
МАРЧЕНКУ - першому заступникові Валентину Віталійовичу генерального директора Національної
кінематики України, м. Київ
ПОНОМАРЕНКО - режисерові-постановнику Лідії Олександрівні Черкаської обласної філармонії
РУДЕНКО - Радникові Президента України Валентині Степанівні
СТЕПАНЧЕНКО - заступникові голови правління Галині Василівні Київської організації Національної
спілки композиторів України,
мистецтвознавцю
ЧЕНУ - члену Кримської організації Бао-хуа Національної спілки композиторів
України, Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БАГМЕТУ - проректорові Миколаївського Михайлу Олександровичу державного гуманітарного університету
імені Петра Могили
КОВАЛЬОВІЙ - завідувачеві кафедри Харківського Ользі Миколаївні державного медичного університету
КУЗНЕЦОВІЙ - завідувачеві відділу Інституту Світлані Михайлівні геронтології Академії медичних
наук України, м. Київ
ТКАЧУК - завідувачеві кафедри Прикарпатського
Ірині Григорівні національного університету
імені Василя Стефаника,
м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БЄЛІКУ - начальникові Управління Олександру Васильовичу Національного банку України
у Волинській області
ДАЩЕНКУ - директорові Центрального сховища Олегу Володимировичу Національного банку України
КАЧАЛІ - проректорові, завідувачу кафедри Тамарі Миколаївні Черкаського державного технологічного
університету
ЛЕСИК - начальникові Управління Міністерства
Лесі Степанівні вугільної промисловості України
РАДЧЕНКУ - віце-президентові, директору Миколі Олексійовичу акціонерного товариства
"Чернігівський завод радіоприладів"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ГАЙДУКУ - редакторові акціонерного Сергію Микитовичу товариства "Телерадіокомпанія
"Дитинець", м. Чернігів
МАНДЗЮКУ - головному редакторові Головної Василю Михайловичу редакції новин творчо-виробничого
об'єднання радіопрограм "Голос
Києва" державної організації
"Київська державна регіональна
телерадіокомпанія"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АНОХІНІЙ - професорові кафедри Національної Галині Анатоліївні медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
БІЛЮ - завідувачеві відділення Київської Богдану Назаровичу міської клінічної лікарні N 9
ГАВВІ - заступникові головного лікаря Олені Андріївні комунального закладу
"Дніпропетровська обласна клінічна
лікарня імені І.І. Мечникова"
ГАПУНІК - головному лікареві міської лікарні Валентині Миколаївні N 20 міста Донецька
ГОНЦІ - головному лікареві комунальної Анатолію Олександровичу установи "Чернівецький обласний
клінічний онкологічний диспансер"
КОВАЛЕНКУ - головному лікареві Первомайського Миколі Георгійовичу міського пологового будинку,
Луганська область
КОСТИЛЄВУ - завідувачеві відділу Інституту Михайлу Володимировичу хірургії та трансплантології
імені О.О. Шалімова АМН України,
м. Київ
КОТУЛЕВИЧ - завідувачеві відділення Харківського
Неллі Янівні обласного клінічного центру урології
і нефрології
КРИВОРУКУ - завідувачеві відділення Київської Мирославу Івановичу міської клінічної лікарні N 18
ЛОЗОВОМУ - лікареві-кардіохірургу відділення Анатолію Олексійовичу Національного інституту
серцево-судинної хірургії
імені М.М. Амосова АМН України,
м. Київ
МИКИЧАК - начальникові відділу головного Ірині Володимирівні управління охорони здоров'я
Львівської обласної державної
адміністрації
НІКУЛЬНІКОВУ - завідувачеві відділу Інституту Павлу Івановичу хірургії та трансплантології
імені О.О. Шалімова АМН України,
м. Київ
РЕЗНІКОВУ - завідувачеві відділення Олександру Вікторовичу Інституту хірургії та трансплантології
імені О.О. Шалімова АМН України,
м. Київ
СЕМЕНОВІЙ - головному лікареві другої міської Ларисі Іванівні дитячої клінічної лікарні
міста Сімферополя, Автономна
Республіка Крим
СОЛОПУ - заступникові головного лікаря Віктору Григоровичу центральної районної лікарні
Ізмаїльського району Одеської
області
ТРОХИМОВИЧУ - завідувачеві відділення Віталію Аркадійовичу Старокостянтинівської центральної
районної лікарні, Хмельницька
область
ФЕДОРЕНКУ - завідувачеві відділення Сергію Мирославовичу комунальної інфекційної клінічної
лікарні міста Львова
ФЕСЕНКУ - головному лікареві міської дитячої Василю Дмитровичу клінічної стоматологічної поліклініки,
м. Полтава
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
КОМАРУ - директорові дочірнього Петру Миколайовичу підприємства "Комунальне
спеціалізоване лісопідприємство
"Маневичіліс" комунального
підприємства Волинське обласне
комунальне спеціалізоване
лісогосподарське підприємство
"Волиньоблагроліс"
КОСТЮЧЕНКУ - директорові дочірнього Петру Петровичу агролісогосподарського підприємства
"Шосткінський агролісгосп",
Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ГРИНЮ - майстрові килимарства та художньої Григорію Петровичу вишивки, смт Опішня, Полтавська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ПОЛЯНСЬКОМУ - керівникові управління Віктору В'ячеславовичу Апарату Ради національної безпеки
і оборони України
ШИЛУ - директорові комерційному Івану Федоровичу акціонерного товариства
"Старокраматорський машинобудівний
завод", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
МАРКОВУ - старшому майстрові Володимиру Іларіоновичу акціонерного товариства "Запорожкокс",
м. Запоріжжя
МИРГОРОДСЬКОМУ - електрозварникові Андрію Володимировичу акціонерного товариства "Інтерпайп
Новомосковський трубний завод",
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАРАНУ - начальникові відділу культури і Василю Дмитровичу туризму Монастириської районної
державної адміністрації,
Тернопільська область
БОЙКО - завідувачеві Центру інформаційних Світлані Семенівні ресурсів загальноосвітньої
школи-гімназії I-III ступенів N 2
міста Севастополя
БОРИС - керівникові народного аматорського Марії Миколаївні вокального жіночого ансамблю "Перлина"
народного дому міста Тисмениця,
Івано-Франківська область
ГАЛЕНКУ - головному режисерові Культурно- Ігорю Леонідовичу просвітницького центру "Палац
студентів" Національної юридичної
академії України імені Ярослава
Мудрого, м. Харків
ДОЦИНУ - директорові приватного підприємства Івану Васильовичу "Водограй", Київська область
ДЯКОВСЬКІЙ - директорові Сумської обласної Надії Миколаївні філармонії
ЗАВАДСЬКОМУ - заступникові голови Віктору Станіславовичу Національної хореографічної спілки
України, м. Київ
ІОНОВУ - головному спеціалістові сектору Володимиру Іллічу Управління гуманітарної політики
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ЛОМАЗІ - директорові дитячої школи мистецтв Юрію Васильовичу села Ільниця, Закарпатська область
СІЗІНЦОВІЙ - начальникові управління культури і Ларисі Анатоліївні туризму Запорізької обласної
державної адміністрації
СОЛОДУХІНІЙ - директорові бібліотеки Одеської Марії Миколаївні національної юридичної академії
СПЕЦІ - головному консультантові Головної Ларисі Анатоліївні служби гуманітарної політики та з
питань збереження національного
культурного надбання Секретаріату
Президента України
СТЕГНЕЮ - викладачеві Ужгородського Володимиру Васильовичу державного музичного училища
імені Д. Задора, Закарпатська область
РИВКІНУ - керівникові "Народного художнього Семену Ізрайлевичу колективу" естрадно-духового оркестру
Херсонського Палацу дитячої та
юнацької творчості
ЩЕРБІНІ - диригентові духового оркестру Анатолію Іларіоновичу державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ІВАНЧЕНКУ - заступникові директора Олександру Григоровичу професійного гірничого ліцею
міста Комсомольська, Полтавська
область
КОВАЧ - проректорові Закарпатського Марії Йосипівні державного університету
МАРМУЛЬ - завідувачеві кафедри Херсонського Ларисі Олександрівні державного аграрного університету
МОРОЗУ - завідувачеві кафедри Національного Івану Васильовичу педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова, м. Київ
ОБИХОДУ - проректорові Державного Анатолію Івановичу агроекологічного університету,
м. Житомир
ПОПКО - професорові кафедри Державної Людмилі Петрівні академіїкерівних кадрів культури
і мистецтв, м. Київ
ЦЕХМІСТЕРУ - проректорові Національного Ярославу Володимировичу медичного університету
імені О.О. Богомольця, м. Київ
ЯРОШЕНКУ - проректорові Української академії Станіславу Павловичу банківської справи Національного
банку України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
НЕГРИЧ - головній медичній сестрі Коломийської
Вірі Михайлівні центральної районної лікарні,
Івано-Франківська область
СТИЧИШИНУ - начальникові управління охорони Михайлу Йосиповичу здоров'я Рівненського міського
виконкому
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОНДАР - директорові з економіки та Людмилі Вікторівні фінансів акціонерного товариства
"Український графіт", м. Запоріжжя
ЗОЛОТАРЬОВУ - генеральному директорові Олексію Борисовичу товариства "Київський годинниковий
завод"
ГЛУЩЕНКО - генеральному директорові товариства Діані Іванівні "Вінницький завод пакувальних виробів
"Вінтар"
КУНЦЮ - директорові державного підприємства Володимиру Васильовичу "Залозецький спиртовий завод",
Тернопільська область
МИНЕНКУ - начальникові Макарівської філії по Петру Івановичу експлуатації газового господарства
акціонерного товариства
"Київоблгаз", Київська область
ПЕЧЕРУ - президентові акціонерного Володимиру Михайловичу товариства "Львівська пивоварня"
ПРОЦЕНКУ - фрезерувальникові Банкнотно- Володимиру Миколайовичу монетного двору Національного банку
України
САВЧЕНКУ - головному спеціалістові Управління Петру Івановичу Секретаріату Кабінету Міністрів
України
СМІЛЯНЦЮ - заступникові голови правління Леоніду Петровичу акціонерного товариства
"Костопільський завод скловиробів",
Рівненська область
СУХОРАБІ - начальникові головного управління Василю Петровичу Житомирської обласної державної
адміністрації
ЧЕРЕДНИКУ - генеральному директорові Костянтину Валентиновичу громадського об'єднання "Асоціація
підтримки вітчизняного
товаровиробника", м. Кіровоград
ШВЕДУ - голові профкому акціонерного Василю Олексійовичу товариства "Північний гірничо-
збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ДІДКІВСЬКОМУ - голові приватного Миколі Романовичу сільськогосподарського підприємства
"Новаки" Коростенського району,
Житомирська область
КІМУ - заступникові директора Департаменту Віталію Володимировичу Міністерства аграрної політики України
МИКИТЮКУ - директорові товариства Івану Григоровичу "Сільськогосподарське підприємство
"Мед Поділля", Вінницька область
ПОЛТАВЦЮ - голові правління акціонерного Івану Івановичу товариства "Хорол-елеватор",
Полтавська область
СИЗОНЕНКУ - заступникові директора приватного Миколі Васильовичу підприємства "Влад" Кіровоградського
району, Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БОБРІВЦЮ - голові правління Володимиру Леонідовичу акціонерного товариства по
газопостачанню та газифікації
"Тернопільміськгаз"
КОЛЕСНИКУ - керівникові Секретаріату Володимиру Андрійовичу Державного управління справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ГНИБІДЕНКУ - керівникові управління Івану Федоровичу Департаменту Апарату Ради національної
безпеки і оборони України
ХОМЕНКО - головному консультантові відділу Олені Василівні Головної служби соціально-економічного
розвитку Секретаріату Президента
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ОЛІЙНИК - капітанові теплохода "Иван Тетяні Віталіївні Сергиенко" філії акціонерної
судноплавної компанії "Укррічфлот",
м. Херсон
ХОСІ - референтові сектору Управління Ігорю Івановичу промислової політики Секретаріату
Кабінету Міністрів України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ
КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ГЕРМАНЮКУ - старшому тренерові-викладачу Юліану Степановичу Обласної дитячо-юнацької спортивної
школи "Авангард", м. Чернівці
ДУДНИКУ - завідувачеві кафедри фізичного Олександру Кириловичу виховання Білоцерківського державного
аграрного університету
СОРОЧИКУ - президентові федерації міні-футболу Юрію Юрійовичу Львівщини
СТАВРІНОВУ - старшому викладачеві Миколі Георгійовичу Дніпропетровського державного
інституту фізичної культури і спорту
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
АЛФЬОРОВУ - начальникові Запорізького Сергію Миколайовичу юридичного інституту
БАНЧУКУ - директорові Департаменту Міністерства
Миколі Васильовичу охорони здоров'я України
КИСЛИЦІ - голові Центральної Ради Олександру Івановичу Всеукраїнської профспілки працівників
органів державної податкової
служби України, м. Київ
КУЗЕНКУ - начальникові управління державної Михайлу Васильовичу податкової адміністрації
в Івано-Франківській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ДОВГАНЮ - художникові, Вінницька область. Михайлу Васильовичу

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 28 листопада 2007 року
N 1162/2007



вгору