Документ 1156/2008, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.12.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені
під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, вагомі
трудові досягнення, активну громадську діяльність
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОБЧИКА - голову громадської організації Володимира Петровича "Товариство ветеранів та інвалідів
ліквідації аварії на Чорнобильській
АЕС", м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БОНДАРЕНКА - полковника внутрішньої служби у Анатолія Ілліча відставці, м. Київ
ГЕРАСИМЕНКА - полковника внутрішньої служби у Миколу Дмитровича відставці, Київська область
ДОМАНСЬКОГО - президента Всеукраїнської асоціації Віктора Анатолійовича ветеранів та пенсіонерів МНС України,
м. Київ
ДРОЗДА - заступника голови ради громадської Олександра Івановича організації "Союз Чорнобиль України"
міста Першотравенська,
Дніпропетровська область
КІЩЕНКА - голову ради громадської організації Віталія Івановича "Союз Чорнобиль України"
Амур-Нижньодніпровського району міста
Дніпропетровська
КОЛЯГАНОВА - голову громадської організації "Союз
Євгенія Юрійовича Чорнобиль" Перевальського району,
Луганська область
КОНОХА - голову ради громадської організації
Юрія Івановича "Союз Чорнобиль України" міста
Дніпродзержинська, Дніпропетровська
область
КОС'ЯНЕНКА - голову Канівської міськрайонної Василя Миколайовича громадської організації "Союз
Чорнобиль України", Черкаська область
КУРДАКОВА - голову Всеукраїнської спілки Геннадія Георгійовича громадських організацій
"Всеукраїнський союз
військовослужбовців кадру і запасу",
м. Київ
МАХРОВА - голову Іванівської районної Валерія Олексійовича організації "Союз Чорнобиль України",
Херсонська область
ПЕТРЕНКА - заступника голови громадської Сергія Титовича організації "Союз Чорнобиль"
Луганської області
РОМАНОВСЬКОГО - голову комітету громадської Олександра Івановича організації "Союз Чорнобиль України"
Верхньодніпровського району,
Дніпропетровська область
СЄДИХ - першого заступника голови Юрія Івановича Всеукраїнської спілки громадських
організацій "Всеукраїнський союз
військовослужбовців кадру і запасу",
м. Київ
ТЕРТИШНОГО - голову правління акціонерного Миколу Михайловича товариства "Сумське обласне
підприємство автомобільного
транспорту"
ТОВЧКА - голову громадської організації "Союз
Олексія Павловича Чорнобиль України" міста Мукачевого,
Закарпатська область
ТУРЧЕНКА - голову громадського об'єднання "Фонд
Анатолія Івановича допомоги інвалідам Чорнобиля
Подільського району міста Києва"
ШЕМУКА - голову ради Дзержинської міської Володимира Олександровича громадської організації "Союз
Чорнобиль України", Донецька область
ЩЕРБИНУ - голову ради громадської організації Володимира Володимировича "Союз Чорнобиль України" міста
Нікополя, Дніпропетровська область
ЮРЧЕНКА - голову ради громадської організації Андрія Андрійовича "Союз Чорнобиль України"
Бабушкінського району міста
Дніпропетровська
ЮРЧЕНКА - заступника голови правління Анатолія Володимировича Лубенського міського добровільного
товариства "Союз Чорнобиль",
Полтавська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ГЛАДУША - генерального директора Національного
Івана Дмитровича музею "Чорнобиль", генерал-полковника
внутрішньої служби у відставці
ОСІПОВА - голову комісії Миколаївської обласної
Георгія Анатолійовича громадської організації "Союз
Чорнобиль України", лейтенанта у
відставці
ОНУФРІЄНКА - заступника голови Миколаївської Валерія Васильовича обласної громадської організації "Союз
Чорнобиль України", полковника
внутрішньої служби у відставці
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
АКІМОВА - начальника зміни блоку Чорнобильської
Олександра Федоровича атомної електростанції (посмертно)
БАБАКА - підполковника внутрішньої служби у Володимира Яковича відставці
(посмертно)
БАРАНОВА - старшого чергового електромонтера Анатолія Івановича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
БРАЖНИКА - машиніста парової турбіни турбінного
В'ячеслава Степановича цеху Чорнобильської атомної (посмертно) електростанції
БУТРІМЕНКА - члена громадської організації "Пожежні
Леоніда Володимировича Чорнобиля", м. Київ
ВЕРШИНІНА - машиніста-обхідника турбінного Юрія Анатолійовича обладнання турбінного цеху
(посмертно) Чорнобильської атомної електростанції
ДЕГТЯРЕНКА - чергового оператора реакторного цеху
Віктора Михайловича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
ДЯЧЕНКА - голову Лозівського об'єднання "Союз Олександра Миколайовича Чорнобиль України", Харківська область
ЗАВГОРОДНЬОГО - полковника внутрішньої служби у Василя Миколайовича відставці, м. Запоріжжя
КОНОВАЛА - чергового електромонтера електричного
Юрія Івановича цеху Чорнобильської атомної (посмертно) електростанції
КУДРЯВЦЕВА - старшого інженера реакторного цеху Олександра Геннадійовича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
МЕЖИНСЬКОГО - пенсіонера, м. Луганськ Сергія Тимофійовича
НЕЧЕПОРЕНКА - заступника голови Київської обласної
Івана Івановича громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
НОВИКА - машиніста-обхідника турбінного Олександра Васильовича обладнання турбінного цеху
(посмертно) Чорнобильської атомної електростанції
ПАЛАЗНІКА - пенсіонера, Херсонська область Олександра Володимировича
ПЕРЕВОЗЧЕНКА - начальника зміни реакторного цеху Валерія Івановича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
ПЕРЧУКА - старшого машиніста турбінного Костянтина Григоровича обладнання турбінного цеху
(посмертно) Чорнобильської атомної електростанції
ПОКРАСЬОНА - заступника голови Харківської обласної
Павла Михайловича організації "Союз Чорнобиль України"
ПОЛЄХІНА - члена ради громадської організації Петра Івановича "Союз Чорнобиль України"
Дніпропетровської області
ПРАВИЛА - голову комітету Новоград-Волинського
Володимира Миколайовича міськрайонного добровільного
незалежного громадського об'єднання
"Спілка "Чорнобиль", Житомирська
область
ПРОСКУРЯКОВА - старшого інженера реакторного цеху Віктора Васильовича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
СКОМАРОВСЬКОГО - начальника Управління МНС України, Віктора Михайловича полковника служби цивільного захисту
СУДНІЦИНА - полковника внутрішньої служби у Михайла Володимировича відставці, м. Львів
ТОПТУНОВА - старшого інженера реакторного цеху Леоніда Федоровича Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
ТРОФИМЕНКА - полковника внутрішньої служби у Степана Федотовича відставці, Київська область
ХОДЕМЧУКА - старшого оператора реакторного цеху Валерія Ілліча Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
ФЕСЕНКА - заступника голови ради громадської Юрія Павловича організації "Союз Чорнобиль України"
Дніпропетровської області
ЧУЧКОВСЬКОГО - члена громадської організації "Пожежні
В'ячеслава Миколайовича Чорнобиля", м. Київ
ШАЛЬКА - голову ради громадської організації Володимира Павловича "Союз Чорнобиль України" міста
Тернівки, Дніпропетровська область
ШАПОВАЛОВА - старшого чергового електромонтера Анатолія Івановича електричного цеху Чорнобильської
(посмертно) атомної електростанції
ШМАТКА - голову ради Дзержинської міської Олександра Федоровича організації ветеранів України,
Донецька область
ШТАНЬКА - члена громадської організації "Союз Анатолія Олексійовича Чорнобиль України" Дніпропетровської
області
ЯЦЕНКА - члена громадської організації "Пожежні
Івана Михайловича Чорнобиля", м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АЛЕКСАНДРОВУ - голову ради громадської організації Тамару Михайлівну "Союз Чорнобиль України" міста
Вільногірська, Дніпропетровська
область
ІСАКОВУ - голову ради Новомосковської Людмилу Леонідівну міськрайонної громадської організації
"Союз Чорнобиль України",
Дніпропетровська область
КОСТЮЧЕНКО - голову благодійного об'єднання "Рада
Зінаїду Іванівну жінок Чорнобиля" Голосіївського району
міста Києва
Нагородити орденом Данила Галицького
КОЛЕСНИКА - голову Ради організації ветеранів Івана Петровича центрального апарату МВС України,
полковника міліції у відставці
ЛИХОЛАТА - заступника директора Департаменту МВС
Олександра Івановича України, полковника міліції у
відставці
ТЮРІНА - заступника начальника управління Олексія Миколайовича Головного управління МВС України в
Харківській області, полковника
міліції
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
ГАРІФУЛІНА - члена Кіровоградської міської Олександра Григоровича громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
ВОРОНЕНКА - члена Кіровоградської міської Миколу Миколайовича громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
ГРИГОРАША - члена Кіровоградської міської Сергія Івановича громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
МИМКУ - начальника відділення Служби Любомира Володимировича координації авіаційних робіт з пошуку
і рятування МНС України
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ВАСІТИНСЬКОГО - монтажника дочірнього підприємства Володимира Вікторовича "Західноукраїнське монтажне
управління" акціонерного товариства
"Південтеплоенергомонтаж", Рівненська
область
ЗАЙЧЕНКА - заступника начальника головного Віктора Сергійовича координаційного центру пошуку і
рятування Служби координації
авіаційних робіт з пошуку і рятування
МНС України
ЛЯСОТУ - монтажника дочірнього підприємства Дмитра Миколайовича "Західноукраїнське монтажне
управління" акціонерного товариства
"Південтеплоенергомонтаж", Рівненська
область
ПЛОТНІКОВА - керівника проекту акціонерного Олександра Миколайовича товариства "Південтеплоенергомонтаж",
Київська область
ХАВРУСЯ - начальника служби державного Віктора Григоровича спеціалізованого підприємства
"Чорнобильська АЕС", Київська область
ХОБОТНЮ - директора енерговиробничого комплексу
Юрія Григоровича державного підприємства
"Чорнобильсервіс", Київська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 12 грудня 2008 року
N 1156/2008



вгору