Документ 11/2018, поточна редакція — Прийняття від 20.01.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


БИСТРИЦЬКОГО
Євгена Костянтиновича

-

виконавчого директора Міжнародного фонду Відродження", м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БУЛАТА
Анатолія Федоровича

-

директора Інституту геотехнічної механіки імені М.С. Полякова Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


КОСЕНКА
Петра Олексійовича

-

директора державного підприємства "Дослідний завод зварювальних матеріалів Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України", м. Київ


ОВЧИННІКОВА
Євгенія Івановича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ДРАПУШКА
Ростислава Григоровича

-

члена Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Соціальна ініціатива", м. Київ


КОНОНЕНКА
Павла Миколайовича

-

першого заступника прокурора міста Києва


ПРИЩЕПУ
Івана Кузьмича

-

проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків


СИВОГО
Миколу Юрійовича

-

головного лікаря підприємства "Санаторій "Червона калина", Рівненська область


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БЕРІЗКА
Миколу Михайловича

-

завідувача відділу Головного департаменту Адміністрації Президента України


БОНДАРЧУКА
Ігоря Володимировича

-

члена Спілки архівістів України, м. Київ


БОСНЮКА
Павла Зіновійовича

-

начальника Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні


БУТЕНКА
Володимира Івановича

-

члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, м. Київ


ВЕРЕСКУНА
Геннадія Яковича

-

начальника відділу Біловодської районної державної адміністрації, Луганська область


ГРИМАЛЮКА
Івана Васильовича

-

заступника голови Коломийської міськрайонної станиці Братства ОУН-УПА Карпатського краю, Івано-Франківська область


ДОРОША
Віктора Васильовича

-

начальника управління Хотинської районної державної адміністрації, Чернівецька область


ДУНЦЯ
Василя Ярославовича

-

члена Тернопільського міського об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка


КАПУСТУ
Сергія Миколайовича

-

генерального директора товариства "АВТО", м. Вінниця


КІСІЛЯ
Миколу Івановича

-

завідувача відділу Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України


КРАВЧУКА
В’ячеслава Васильовича

-

члена проводу Тернопільської обласної організації Всеукраїнського громадського об’єднання "Спілка офіцерів України"


КУЗЬОМКА
Леоніда Михайловича

-

декана факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка


КУШЕРЦЯ
Василя Івановича

-

голову правління Всеукраїнської громадської організації "Товариство "Знання" України", м. Київ


МАЦЮКА
Тараса Ярославовича

-

голову проводу Всеукраїнської громадської організації "Золоті леви чорної сотні", м. Львів


МІШИНА
Миколу Івановича

-

суддю апеляційного суду Донецької області у відставці


ПАКА
Володимира Петровича

-

голову ради Київської облспоживспілки


ПАНАСЮКА
Ігоря Валерійовича

-

волонтера, Київська область


ПАНКА
Віталія Григоровича

-

директора Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України


ПАСТЕРНАКА
Романа Михайловича

-

голову Братства ОУН-УПА Дніпропетровської області


РАЙЧИНЦЯ
Анатолія Васильовича

-

заступника генерального секретаря Українського біблійного товариства, м. Київ


РОЗЕНФЕЛЬДА
Семена Моісеєвича

-

учасника повстання у нацистському концтаборі Собібор на території Польщі, громадянина Держави Ізраїль


СКОРОДЕНЯ
Павла Ярославовича

-

члена громадської організації "Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих", м. Дніпро


СОДОМОРУ
Андрія Олександровича

-

професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


СТЕЛЬМАХА
Богдана Михайловича

-

поета, драматурга, м. Львів


УМАНЕЦЬ
Галину Іванівну

-

волонтера, координатора Херсонського центру допомоги військових Збройних Сил України


ЧЕРНЕЦЯ
Дем’яна Івановича

-

голову Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих України


ЦАПИКА
Василя Миколайовича

-

члена Всеукраїнського братства ОУН-УПА, Дніпропетровська область


ЯБЛОНСЬКОГО
Павла Васильовича

-

секретаря Вінницької міської ради


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ДОРОШЕНКА
Сергія Олександровича

-

учасника антитерористичної операції, молодшого лейтенанта


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


СОБОЛЯ
Валерія Анатолійовича

-

волонтера, м. Київ


СНІЦАРА
Віктора Петровича

-

учасника антитерористичної операції, Київська область


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ВАНТУХ
Галину Мирославівну

-

помічника балетмейстера Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


БОРТНІКОВУ
Олену Володимирівну

-

викладача, директора комунального закладу "Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича"


БОРУШЕВСЬКУ
Віру Григорівну

-

голову Черкаської обласної організації Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича


ГАНИЧ
Оксану Миколаївну

-

почесного голову Закарпатської обласної управи Союзу українок


ЧОРНОВІЛ
Валентину Максимівну

-

члена правління громадської організації "Музей шістдесятництва", м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БЕЛЬСЬКУ
Надію Іванівну

-

завідувача Нововолинського дошкільного навчального закладу № 6 Нововолинської міської ради, Волинська область


ДЕМКІВ
Марію Миколаївну

-

учасницю національно-визвольного руху, Тернопільська область


ДІМЛЄВИЧ
Галину Романівну

-

члена Міжнародної громадської організації "Міжнародне товариство прав людини - Українська секція", м. Київ


ДОРОШЕНКО
Ірину Євгенівну

-

артистку - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


КОСТЕНКО
Надію Петрівну

-

завідувача молочнотоварної ферми сільськогосподарського товариства "Зоря", Луганська область


СОКОЛЕНКО
Ольгу Михайлівну

-

директора товариства "ХАРКІВ ПАЛАС"


ТИМЧУК
Марію Максимівну

-

учасника національно-визвольного руху, Запорізька область


ЧИЖМАРЬ
Катерину Іванівну

-

директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України


Нагородити орденом Данила Галицького


ДАВИДОВА
Євгена Олексійовича

-

заступника начальника Департаменту Національної поліції України - начальника управління, підполковника поліції


ТІХОНОВА
Сергія Васильовича

-

начальника Департаменту Національної поліції України, полковника поліції


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГОЛОВНЮ
Василя Івановича

-

бурового майстра геологорозвідувальної бурової партії Державного регіонального геологічного підприємства "Донецькгеологія"


КОЛОМІЙЧЕНКА
Олега Григоровича

-

старшого оглядача-ремонтника вагонів виробничого підрозділу служби вагонного господарства "Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка" регіональної філії "Одеська залізниця", Кіровоградська область


СТЕЛЬМАХА
Юрія Миколайовича

-

директора приватно-орендного підприємства імені Герасименка, Чернігівська область


ТУРЧАННІКОВА
Олега Олександровича

-

директора Білокуракинського професійного аграрного ліцею, Луганська область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


КУЛЬЧИЦЬКОМУ
Олегу Володимировичу

-

скрипалеві, м. Львів


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


СЕМЕНЮКУ
Василю Івановичу

-

художникові, м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БИБИКУ
Ярославу Петровичу

-

художньому керівникові ансамблю солістів Івано-Франківської обласної філармонії


ДОСКОЧУ
Павлу Івановичу

-

співакові, композитору, Тернопільська область


ЗЕРНАЄВІЙ
Ользі Сергіївні

-

артистці-солістці-інструменталістці комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради


ОХІТВІ
Христині Миколаївні

-

солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


ПОЗНЯК
Аллі Володимирівні

-

солістці опери - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


СВИРИДЮКУ
Євгену Петровичу

-

артистові драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ЦЕВЕЛЬОВУ
Сергію Геннадійовичу

-

провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


ЯГОВЕНКО
Надії Володимирівні

-

артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України


ЯРЕМЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

артистові академічної хорової капели "Орея" комунального підприємства "Житомирська обласна філармонія імені С. Ріхтера" Житомирської обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


АВЄТІСЯНУ
Артаку Георгійовичу

-

головному інженерові товариства з ремонту доріг "Евродор", м. Одеса


ЗАМОГИЛЬНОМУ
Андрію Григоровичу

-

директорові державного унітарного підприємства "Дирекція з будівництва другої черги Національного музею "Меморіал жертв Голодомору", м. Київ


ПОЗОВНОМУ
Олександру Миколайовичу

-

командирові 36 шляхово-відновлювального загону Державної спеціальної служби транспорту, Сумська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ОРЛИК
Марії Михайлівні

-

учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Чернівецька область


РОМАНЮК
Олені Анатоліївні

-

учительці Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7, Житомирська область


СИЗЬКО
Галині Леонідівні

-

учительці Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Золотоніської міської ради, Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АБАТУРОВУ
Олександру Євгенійовичу

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України", докторові медичних наук, професорові


БАНАДИЗІ
Наталії Василівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України", доктору медичних наук, професорові


БАРСУКОВУ
В’ячеславу Зіновійовичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету технологій та дизайну, доктору хімічних наук, професорові


ОНИШКО
Світлані Василівні

-

завідувачеві кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професорові, Київська область


ПЛОСКОМУ
Віталію Олексійовичу

-

проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові


ШИДЛОВСЬКІЙ
Тетяні Анатоліївні

-

головному науковому співробітникові державної установи "Інститут отоларингології імені професора О.С. Коломійченка Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


КРИВОРУЧКУ
Леоніду Семеновичу

-

завідувачеві відділу Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва


ЛІСІМОВІЙ
Лідії Григорівні

-

керівникові Міжнародного дитячого фестивалю "Світ талантів", м. Київ


ЛУКАШУ
Віктору Миколайовичу

-

звукорежисерові, члену Національної спілки кінематографістів України, м. Київ


НОВОЖЕНЕЦЬ-ГАВРИЛІВ
Галині Павлівні

-

художникові, м. Львів


НОСАНЮ
Володимиру Анатолійовичу

-

старшому викладачу кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв


ТУТЕВИЧУ
Євгенію Євгеновичу

-

головному диригентові Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГИЖКУ
Андрію Петровичу

-

першому заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації


ПРИЙМІ
Ігорю Михайловичу

-

керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


БРУСЛІНОВСЬКОМУ
Євгену Борисовичу

-

головному редакторові Канівської міськрайонної газети "Дніпрова Зірка", Черкаська область


КУДРІНІЙ
Людмилі Олександрівні

-

завідувачеві відділу акціонерного товариства "Газета "Приазовський робочий", Донецька область


ОКОЛОДЬКУ
Павлу Андрійовичу

-

редакторові Хмільницької міськрайонної газети "Життєві обрії", Вінницька область


ЧЕРЕДАРИК
Людмилі Флорівні

-

головному редакторові газети "Версії", м. Чернівці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ВЕДЯЄВІЙ
Людмилі Василівні

-

заступникові головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я "Харківська міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О.О. Шалімова"


ЄРЬОМІНУ
Ігорю Геннадійовичу

-

лікареві товариства "Медичний центр "Ігнат", м. Херсон


ЖИЛКУ
Олександру Львовичу

-

лікареві, члену Хмельницької філії Асоціації акушерів-гінекологів України


КОЗЛОВУ
Вадиму Владиславовичу

-

головному лікареві медичного центру товариства "Гармонія Здоров’я", м. Київ


КУНАХУ
Тарасу Григоровичу

-

керівникові центру патології ЛОР-органів, лікарю Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


НЕВІРКОВЦЮ
Анатолію Антоновичу

-

доцентові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


ПАНЕНКУ
Василю Васильовичу

-

головному лікареві Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні


ПІЦУРЯКУ
Манолію Васильовичу

-

головному лікареві Солотвинської районної лікарні Богородчанського району, Івано-Франківська область


ПРОЦЕНКУ
Володимиру Вікторовичу

-

провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук


ЧЕРНІКОВІЙ
Вікторії Василівні

-

головному лікареві комунальної установи "Обласний клінічний ендокринологічний диспансер" Запорізької обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ШАПОВАЛУ
Володимиру Миколайовичу

-

інженерові акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГАЛАСУ
Ласлу Степановичу

-

художньому керівникові народного аматорського фольклорного колективу "Розмарінг" відділу Берегівської районної державної адміністрації, Закарпатська область


ГРИЧАНЮК
Любові Кирилівні

-

завідувачеві відділу Вінницького обласного центру народної творчості


КИРИЧЕНКО
Галині Семенівні

-

заступникові генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, м. Київ


КОЗАЧУК
Олені Анатоліївні

-

керівникові зразкового аматорського ансамблю танцю "Волиняночка" комунального закладу "Палац культури міста Луцька", Волинська область


ЛОГВИН
Ларисі Миколаївні

-

викладачеві Шосткинської дитячої школи мистецтв, Сумська область


ОВОД
Наталії Михайлівні

-

концертмейстерові кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


ФАНИГІНУ
Юрію Юрійовичу

-

реставраторові, волонтеру, співзасновникові музею громадянського подвигу Дніпропетровщини у подіях АТО, м. Дніпро


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БАБЕНКО
Людмилі Леонідівні

-

завідувачеві кафедри Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка


ГРИЩАКУ
Сергію Вікторовичу

-

деканові факультету державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет", м. Дніпро


ЖИВ’ЮКУ
Андрію Анатолійовичу

-

доцентові кафедри вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука", м. Рівне


КОВАЛЬЧУК
Людмилі Вадимівні

-

методистові відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації, Житомирська область


МИХАЙЛЕНКО
Галині Володимирівні

-

директорові комунального закладу "Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13" Харківської обласної ради


НОВОМЛИНЦЮ
Олегу Олександровичу

-

першому проректорові Чернігівського національного технологічного університету


РИБАКУ
Петру Івановичу

-

директорові Микитинецької загальноосвітньої школи I–III ступенів Косівської районної ради, Івано-Франківська область


СЕМЕНЮКУ
Олегу Анатолійовичу

-

ректорові Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький


СПОДИНСЬКІЙ
Ларисі Леонідівні

-

директорові державного вищого навчального закладу "Київський електромеханічний коледж"


СТОЛЯРОВУ
Юрію Олександровичу

-

заступникові директора Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва


ТКАЧУКУ
Вадиму Анатолійовичу

-

проректорові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ТРОФИМЕНКУ
Павлу Євгеновичу

-

професорові кафедри Сумського державного університету


ЧОРНІЙ
Людмилі Олександрівні

-

завідувачеві кафедри вищого навчального закладу "Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва"


ЯРОВІЙ
Оксані Анатоліївні

-

професорові Університету державної фіскальної служби України, Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"


КВАШІ
Василю Івановичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БІЛИКУ
Мирославу Миколайовичу

-

директорові товариства "Галичина Ласунка", м. Тернопіль


БОЙКУ
Василю Дмитровичу

-

головному інженерові акціонерного товариства "Пологівський олійноекстракційний завод", Запорізька область


КРИВОКОНЮ
Олександру Григоровичу

-

члену правління громадської організації "Харківська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


АНТОНЮКУ
Віктору Антоновичу

-

голові правління товариства "Промтехтранс", Хмельницька область


ДІКОВИЦЬКОМУ
Миколі Георгійовичу

-

заступникові генерального директора Державного авіаційного підприємства "Україна", Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ВИСЛОЦЬКОМУ
Василю Михайловичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Ягільниця-В", Тернопільська область


КЛАКУ
Олександру Леонідовичу

-

керівникові сільськогосподарських дільниць підприємства "Аграрна компанія 2004", Хмельницька область


ЛАМБОВУ
Петру Георгійовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства Тарутинського району, Одеська область


МАЛЬЧЕНКУ
Володимиру Петровичу

-

директорові товариства "Прометей", Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ДМИТРІЄВУ
Дмитру Петровичу

-

начальникові відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаєві


ГОНЧАРЕНКО
Галині Андріївні

-

директорові комунальної установи "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


КОЗУБАЛЬ
Ганні Юріївні

-

завідувачеві виробничого комплексу Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Івано-Франківська область


ЛЯСКОВСЬКІЙ
Ніні Сергіївні

-

завідувачеві сектору Управління справами Апарату Верховної Ради України


ТКАЧУК
Надії Іванівні

-

завідувачеві залу відділу комунального підприємства "Госпкомобслуговування", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГЕРАСИМЕНКО
Наталії Володимирівні

-

координатору Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України


ГОРБУРОВУ
Кирилу Євгеновичу

-

приватному нотаріусу Миколаївського міського нотаріального округу


КОНДРАТЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

заступникові начальника Департаменту Генеральної прокуратури України


КУЧЕРУК
Ніні Василівні

-

науковому консультантові судді Конституційного Суду України


СОКУРЕНКУ
Валерію Васильовичу

-

ректорові Харківського національного університету внутрішніх справ


СТЕПАНОВУ
Артему Борисовичу

-

першому заступникові прокурора Харківської області


ТИМЧЕНКО
Олені Іванівні

-

начальникові відділу Вищого адміністративного суду України


ЯВОРОВСЬКОМУ
Геннадію Леонідовичу

-

юристові, волонтеру, члену громадської організації "Легіон - Українська громадська організація ветеранів АТО", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БЕЗПАЛЬКУ
Євгенію Михайловичу

-

тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи № 1 міста Горішні Плавні, Полтавська область


ГАРАВСЬКОМУ
Сергію Адольфовичу

-

тренерові-викладачу відділення Львівської школи вищої спортивної майстерності


ЗВІЗДОВСЬКОМУ
Ігорю Михайловичу

-

керівникові служби Міністерства молоді та спорту України


ІЩЕНКУ
Юрію Володимировичу

-

директорові комунальної установи "Луганський обласний фізкультурний центр "Олімп"


КАМІНСЬКОМУ
Олександру Борисовичу

-

головному тренерові штатної команди національної збірної команди України зі стрільби кульової, м. Рівне


КІРІЛУ
Георгію Васильовичу

-

голові Новоселицького спортивно-оздоровчого клубу Чернівецької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос"


КРИСОВУ
Євгену Миколайовичу

-

заступникові голови Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, м. Київ


МАЛОМУЖУ
Олександру Івановичу

-

директорові дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" Херсонської міської ради


МЕРКУЛОВУ
Євгенію Васильовичу

-

старшому тренерові-викладачу відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"


МЕТЕЛІ
Галині Дмитрівні

-

директорові Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради


ПЕТРУКУ
Миколі Володимировичу

-

начальникові комплексу спортивної підготовки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Івано-Франківська область


РЕБРИНІ
Анатолію Арсеновичу

-

доцентові кафедри Хмельницького національного університету


СУСЛОВУ
Миколі Семеновичу

-

директорові Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності


ТОЛКАЧУ
Василю Павловичу

-

тренерові-викладачу обласної школи вищої майстерності, м. Житомир


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ОВСІЙКУ
Миколі Сергійовичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


СКОРЛУПІНУ
Євгену Петровичу

-

художникові-живописцю, Донецька область


СТЕЦЕНКО
Ксенії Олександрівні

-

художникові-оформлювачу, живописцеві, м. Херсон


ШТАНКО
Катерині Володимирівні

-

художникові-графіку, м. Київ.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
20 січня 2018 року
№ 11/2018




вгору