Документ 1095/2007, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового
комплексу України, досягнення високих показників у виробництві
сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з
нагоди Дня працівників сільського господарства
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
МАКСИМОВА - голову правління Павла Дмитровича сільськогосподарського кооперативу
"Радянська земля" Бєлозерського
району, Херсонська область
ХОРІШКА - директора товариства "Корпорація Володимира Дмитровича "Агро-Союз" Дніпропетровського району,
Дніпропетровська область
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ГУБСЬКОГО - генерального директора приватного Григорія Єлисейовича сільськогосподарського підприємства
"Маяк" Валківського району, Харківська
область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГАВРИЛОВСЬКОГО - голову селянського фермерського Петра Ілліча господарства "Великофоснянське"
Овруцького району, Житомирська область
КАЛИНА - голову правління акціонерного Петра Савелійовича товариства "Партизан"
Сімферопольського району,
Автономна Республіка Крим
КАРПЕНКА - генерального директора аграрно- Віктора Михайловича виробничого товариства "Агроцентр К",
м. Дніпропетровськ
ПЛЕХАНОВА - голову ради директорів товариства Дмитра Олександровича "Відродження" Покровського району,
Дніпропетровська область
ТЕРЕЩЕНКА - завідувача кафедри аграрної соціології
Віктора Кириловича та розвитку села Національного
аграрного університету, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЕЗУГЛОГО - віце-президента Української академії
Миколу Дмитровича аграрних наук, м.Київ
БЄЛІКОВУ - оператора машинного доїння приватного
Надію Сергіївну підприємства "Могучий"
Мелітопольського району, Запорізька
область
ВАРФАЛЮКА - керівника агрокорпорації "Крупець" Володимира Олександровича Радивилівського району, Рівненська
область
ВЛАСОВА - директора Національного наукового В'ячеслава Всеволодовича центру "Інститут виноградарства
і виноробства Імені Таїрова", м. Одеса
ГЕЛЮ - голову правління Володимира Михейовича сільськогосподарського товариства
"Світанок" Обухівського району,
Київська область
ДЗІРУНА - директора приватного Анатолія Васильовича сільськогосподарського підприємства
імені Т.Г. Шевченка Васильківського
району, Київська область
ЖУРБУ - директора товариства "Агрофірма Олексія Михайловича "Гриньки" Глобинського району,
Полтавська область
ЗИХОРА - головного агронома приватного Федора Андрійовича підприємства "Ардовецьке"
Виноградівського району,
Закарпатська область
ІВАСЮКА - директора товариства "Валявське" Василя Корнилійовича Кіцманського району, Чернівецька
область
КАЛАШНЮКА - тракториста сільськогосподарського Володимира Васильовича товариства "Луга"
Володимир-Волинського району,
Волинська область
КЛОКА - Кулиничівського селищного голову, Миколу Івановича Харківська область
КРАКА - директора Монастирищенського Петра Васильовича приватного підприємства
"Райсількомунгосп", Черкаська область
КУЦОВОЛА - заступника директора філіалу Володимира Миколайовича "Промінь" акціонерного товариства
"Украгротехніка" Семенівського
району, Полтавська область
ЛЕВЧЕНКА - директора товариства "Олександрівка"
Миколу Григоровича Приазовського району, Запорізька
область
МАРТИНЯКА - голову товариства "Агропромислова Сергія Васильовича група "Пан Курчак", м. Луцьк,
Волинська область
МЕЛЬНИКОВА - першого проректора Національного Михайла Михайловича аграрного університету - директора
Південного філіалу "Кримський
агротехнічний університет"
Національного аграрного
університету, Автономна Республіка
Крим
МОЛОЦЬКОГО - професора кафедри селекції та Михайла Яковича насінництва Білоцерківського
державного аграрного університету,
Київська область
МУЗИКУ - голову сільськогосподарського Богдана Мироновича фермерського господарства "Серпанок"
Дубенського району, Рівненська область
ПАВЛЮКА - тракториста сільськогосподарського Василя Пилиповича товариства "Корнич" Коломийського
району, Івано-Франківська область
ПЕТРУКА - керівника товариства Петра Володимировича "Інтерагроінвест", смт Ставище,
Київська область
САРБАША - директора товариства "Маріупольська Антона Георгійовича птахо-фабрика", Донецька область
СКУПОГО - заступника директора - вченого Володимира Матвійовича секретаря Національного наукового
центру "Інститут аграрної економіки"
УААН, м. Київ
СУХОРЕБСЬКОГО - голову сільськогосподарського Олега Степановича виробничого кооперативу
імені М. Грушевського
Рогатинського району,
Івано-Франківська область
ФЕДОРЕНКА - президента агропромислової асоціації
Сергія Миколайовича "Група компаній "УКРРОС", м. Київ
Нагородити орденом Данила Галицького
ГАПИЧА - голову Добропільської районної Миколу Миколайовича ради, Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
ВОВЧЕНКО - директора підприємства "Агрофірма Ольгу Василівну "Промінь" Біляївського району,
Одеська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДЯКУНЧАК - головного зоотехніка Наталію Миколаївну сільськогосподарського товариства
"Промінь" Ужгородського району,
Закарпатська область
МИХАЛЬЧУК - телятницю сільськогосподарського Ніну Григорівну приватного підприємства "Прогрес"
Ратнівського району, Волинська
область
РЯБОКІНЬ - оператора машинного доїння Галину Петрівну сільськогосподарського комплексу
"Совки" державного підприємства
"Науково-дослідний, виробничий
агрокомбінат "Пуща-Водиця", м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОЙКА - голову фермерського господарства Дмитра Олексійовича Д. Бойка Новоархангельського району,
Кіровоградська область
ГРИБОВУ - завідувача молочнотоварної ферми Олену Іванівну приватного підприємства "Лан"
Сватівського району, Луганська
область
КРИВОРУЧКО - бригадира виноградарської бригади Агрипину Іларіонівну державного підприємства
радгоспу-заводу імені Поліни Осипенко,
м. Севастополь
МАСЛАКА - тракториста-машиніста товариства Павла Олександровича імені А.Л. Фисуна Карлівського
району, Полтавська область
ШАБАНОВУ - доярку приватного Ірину Олексіївну сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Привілля" Троїцького
району, Луганська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АЛІПІ - начальникові агроцеху дочірнього Анатолію Миколайовичу підприємства "Ілліч-Агро-Донбас"
акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний
комбінат імені Ілліча, Донецька
область
АЛІСЕЄВУ - директорові сільськогосподарського Віктору Олександровичу товариства "Севастопольський"
БЄЛІНСЬКОМУ - голові фермерського господарства Віктору Івановичу "Альфа" Золочівського району,
Харківська область
БРАТІНОВУ - генеральному директорові товариства Ігнату Васильовичу "Шампань України" Арцизького району,
Одеська область
ГУЛЬЧІЮ - голові правління кооперативного Михайлу Миколайовичу садівничого товариства "Світанок",
м. Львів
ДАНКЕВИЧУ - заступникові начальника Головного Євгену Михайловичу управління агропромислового розвитку
Житомирської обласної державної
адміністрації
ДОРОШУ - директорові державного підприємства Йосипу Мирославовичу "Київський науково-дослідний
та проектний інститут землеустрою"
ДРАНЧУКУ - водієві фермерського господарства Василю Михайловичу "Прометей" Коломийського району,
Івано-Франківська область
ДУБОВИКУ - головному спеціалістові Департаменту
Петру Володимировичу розвитку аграрного ринку Міністерства
аграрної політики України
ЗЕЛЕНСЬКОМУ - голові Лозівської районної державної
Сергію Володимировичу адміністрації, Харківська область
ЗУБКУ - директорові приватного Володимиру Івановичу сільськогосподарського підприємства
"Комишанське" Охтирського району,
Сумська область
ІВАНІЮ - генеральному директорові товариства Івану Григоровичу "Борзна-Агроінвест", Чернігівська
область
ІВАНЧИКУ - генеральному директорові товариства Віктору Петровичу "Фірма "Астарта-Київ"
ІВАСЬКУ - директорові приватного підприємства Михайлу Кіндратовичу "Золотий колос" Шаргородського
району, Вінницька область
ІЩЕНКУ - директорові товариства "Чигиринзерно",
Олександру Юрійовичу Черкаська область
КИСІЛЬ - головному зоотехнікові товариства Марії Михайлівні "Жовтневе" Великолепетиського району,
Херсонська область
КЛОПОТЮКУ - директорові сільськогосподарського Віктору Миколайовичу товариства "Авангард" Буського району,
Львівська область
КРАВЧЕНКУ - головному агрономові товариства імені
Петру Івановичу Ватутіна Звенигородського району,
Черкаська область
КУБЕЦЬ - робітниці садівничої бригади Ганні Митрофанівні акціонерного товариства "Радгосп
"Весна" Нижньогірського району,
Автономна Республіка Крим
МАРТИНЮКУ - ветеранові-аграрнику, м. Київ Івану Васильовичу
МАХЕТЧУК - головному агрономові приватної Ганні Франківні агрофірми "Вільна Україна"
Коломийського району,
Івано-Франківська область
МІХЕЙЦЕВУ - трактористові товариства "Любимівка"
Олександру Корнійовичу Дніпропетровського району,
Дніпропетровська область
МОРОЗУ - генеральному директорові товариства Василю Івановичу "Стіомі-Холдинг", м. Хмельницький
МОСКОВЧУКУ - директорові сільськогосподарського Миколі Івановичу товариства "Агрофірма "Нива"
Ульяновського району, Кіровоградська
область
НАУМЕНКО - бригадирові птахівничої бригади Галині Миколаївні сільськогосподарського підприємства
"Октябрьське" Красногвардійського
району, Автономна Республіка Крим
НЕСТЕРЕНКУ - голові сільськогосподарського Віктору Олексійовичу кооперативу імені Горького
Голопристанського району, Херсонська
область
НОДЮ - першому заступникові начальника Степану Федоровичу Головного управління агропромислового
розвитку Закарпатської обласної
державної адміністрації
ПАВЛЮКУ - трактористові-машиністу акціонерного
Миколі Дмитровичу товариства "Тисменицька
"Сільгоспхімія", Івано-Франківська
область
ПАНАСЮКУ - завідувачеві свинотоварної ферми Юрію Івановичу сільськогосподарського підприємства
"РВД-Агро" Черкаського району,
Черкаська область
ПАНЧЕНКУ - завідувачеві лабораторії Інституту Івану Архиповичу рослинництва імені В.Я. Юр'єва УААН,
м. Харків
ПАУСТОВСЬКОМУ - заступникові голови правління - Василю Михайловичу головному агроному акціонерного
товариства "Синівське" Рокитнянського
району, Київська область
ПЕТРОЧУКУ - трактористові товариства "Агрофірма Петру Павловичу "Зоря" Шумського району, Тернопільська
область
ПІДГОРОДИНСЬКОМУ - директорові радгоспу Миколі Олексійовичу "Виноградна долина" Веселинівського
району, Миколаївська область
ПРИРОДІ - директорові товариства "Айдар" Віктору Івановичу Марківського району, Луганська область
РЕШЕТНІКОВУ - трактористові сільськогосподарського
Анатолію Івановичу виробничого кооперативу "Ініціатива"
Ленінського району, Автономна
Республіка Крим
РЄЗНІКУ - директорові Новосвітлівського Миколі Миколайовичу професійного аграрного ліцею,
Луганська область
РОЖКУ - директорові товариства "Злагода" Миколі Миколайовичу Софіївського району,
Дніпропетровська область
РУДЕНКО - директорові сільськогосподарського Тетяні Миколаївні товариства "Княжицьке" Броварського
району, Київська область
РЯБОМУ - начальникові Вінницького обласного Анатолію Степановичу державного центру експертизи сортів
рослин
САЄНКУ - трактористові сільськогосподарського
Миколі Васильовичу товариства "Начало" Чорноморського
району, Автономна Республіка Крим
СЕРЕДІ - головному агрономові Петру Івановичу сільськогосподарського товариства
"Вікторія" Краснопільського району,
Сумська область
СЕРГІЄНКУ - трактористові-машиністу товариства Миколі Станіславовичу "Агрофірма "Колос" Царичанського
району, Дніпропетровська область
СКРИПНИКУ - директорові товариства "Агрофірма Євгенію Андрійовичу "Лиманський" Очаківського району,
Миколаївська область
СОКИРКУ - директорові державного підприємства Петру Григоровичу "Дослідне господарство "Степне"
Полтавського інституту
агропромислового виробництва
імені М.І. Вавілова УААН
СТАСІВУ - начальникові Державної інспекції з Олегу Федоровичу карантину рослин по Львівській області
ТАЛЬКО - заступникові генерального директора Галині Євтухівні товариства "Авангард-Д"
Овідіопольського району, Одеська
область
ФЕДОРЧЕНКО - робітниці акціонерного товариства Катерині Романівні "Старокримський" Кіровського
району, Автономна Республіка Крим
ЧЕПУРУ - головному зоотехнікові Віталію Миколайовичу сільськогосподарського товариства
"Батьківщина" Бахмацького району,
Чернігівська область
ЧОРНОМУ - фермерові господарства "Яніс" Анатолію Гнатовичу Хотинського району, Чернівецька
область
ШАРАЙ - директорові сільськогосподарського Галині Миколаївні товариства "Фенікс" Первомайського
району, Миколаївська область
ШВЕДОВУ - директорові Департаменту з контролю Валерію Григоровичу апарату та роботи з персоналом
Міністерства аграрної політики
України
ШЕКЕТІ - директорові акціонерного Леонтію Івановичу сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Чорноморець"
Бахчисарайського району,
Автономна Республіка Крим
ШЕЛЕПКУ - завідувачу Заліщицького райплемвідділу
Йосипу Степановичу товариства "Чортківське
племпідприємство", Тернопільська
область
ШКАБЕРІНУ - механізаторові сільськогосподарського
Миколі Іллічу виробничого кооперативу "Таврія"
Совєтського району, Автономна
Республіка Крим
ЩЕРБАТЮКУ - трактористові-комбайнеру товариства Василю Миколайовичу "Агролан Крупець" Радивилівського
району, Рівненська область
ЩИРСЬКОМУ - голові правління Юлію Зигмунтовичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Вертокиївка"
Житомирського району, Житомирська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
БЕХТЕР - завідувачеві лабораторії Надії Іванівні ветеринарно-санітарної експертизи,
м. Бориспіль, Київська область
СИТАРЧУКУ - начальникові Рівненської обласної Володимиру Миколайовичу державної лікарні ветеринарної
медицини
ХАРЕНКУ - завідувачеві кафедри Сумського Миколі Івановичу національного аграрного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
СІГАРЬОВІЙ - завідувачеві лабораторії Інституту Діні Дмитрівні захисту рослин УААН, докторові
біологічних наук, члену-кореспонденту
УААН, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
САЄНКО - головному економістові корпорації Катерині Миколаївні "Конярство України", м. Київ
ШЕВЧЕНКО - головному економістові товариства Ніні Павлівні "Агрофірма "Маяк" Котелевського
району, Полтавська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 13 листопада 2007 року
N 1095/2007



вгору