Документ 1093/2011, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нагородження відзнакою Президента України -
ювілейною медаллю "20 років незалежності України"

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і
культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній
діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці
підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта
проголошення незалежності України ( 1427-12 )
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю
"20 років незалежності України":
по Автономній Республіці Крим
ВЕРБИЦЬКУ - лікаря Центру нейрохірургії та Галину Данилівну неврології Кримської республіканської
установи "Клінічне територіальне
медичне об'єднання "Університетська
клініка", м. Сімферополь
ГУНГЕРА - машиніста екскаватора товариства Боріса Емануїловича "Білогірське кар'єроуправління"
ДОМАШЕНКА - механізатора селянського Володимира Володимировича (фермерського) господарства "Десна",
Совєтський район
КАРПОВА - начальника управління Міністерства Сергія Миколайовича фінансів Автономної Республіки Крим
КУХТЄЄВУ - начальника управління Тетяну Микитівну Сімферопольської міської ради
НЕГАНОВА - водія автокрану Салгірського Олександра Вікторовича міжрайонного управління водного
господарства, м. Сімферополь
РИБІНУ - директора Охотської Галину Олександрівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Нижньогірської районної ради
ХОРОШУНА - головного диспетчера товариства Олександра Валентиновича "Міжнародний аеропорт "Сімферополь"
по Вінницькій області
БАГРІЯ - директора товариства "Обрій", Андрія Григоровича Тиврівський район
БАЙДУ - головного редактора газети "Сільські
Світлану Анатоліївну новини", Крижопільський район
БЛАЩУКА - регулювальника станції Жмеринка Миколу Павловича відокремленого підрозділу Жмеринська
дирекція залізничних перевезень
державного територіально-галузевого
об'єднання "Південно-Західна
залізниця"
БУРБЕЛА - механізатора сільськогосподарського
Олександра Анатолійовича товариства "НИВА", Ямпільський район
БУРЛАКОВУ - матір-виховательку дитячого будинку
Людмилу Русланівну сімейного типу, Немирівський район
ВОЄВОДУ - директора Бджільнянського сільського
Валентина Климовича будинку культури, Теплицький район
ВОЗНЮКА - голову сільськогосподарського Сергія Володимировича кооперативу "Трудівник" села
Ярмолинці, Гайсинський район
ГНАТЮКА - директора товариства "Будсервіс", смт
Віктора Петровича Муровані Курилівці
ДЯЧЕНКА - директора державного підприємства Валерія Миколайовича "Чечельницьке лісове господарство"
Вінницького обласного управління
лісового та мисливського господарства
ЗБРОЦЬКУ - начальника Оратівського відділення Людмилу Олександрівну Вінницької обласної дирекції
акціонерного товариства "Райффайзен
Банк Аваль"
КОВАЛЬЧУКА - директора підприємства "Агрофірма Дмитра Васильовича Джерело", Шаргородський район
КРИВОРУЧКА - настоятеля Свято-Успенського храму Віктора Івановича смт Піщанка Тульчинської єпархії
Української православної церкви,
благочинного Піщанського округу,
протоієрея
МАКЕДОНА - директора Борщівецького Василя Михайловича навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітній
навчальний заклад - дошкільний
навчальний заклад" Вендичанської
селищної ради, Могилів-Подільський
район
МАМЧУР - вчительку Погребищенської середньої
Євгенію Іванівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2
МЕРКАЛНА - директора товариства "Міжлісся", Олега Ігоровича Барський район
МОНАСТИРСЬКОГО - першого заступника голови Жмеринської
Олександра Івановича районної державної адміністрації
МУДРОГО - начальника Медичного реабілітаційного
Олександра Івановича центру Міністерства внутрішніх справ
України "Південний Буг", м. Хмільник
ОРЛОВСЬКУ - начальника відділу апарату Вінницької
Олену Леонідівну районної державної адміністрації
ПАЧЕВСЬКОГО - директора підприємства "Радівське",
Анатолія Мартиновича Калинівський район
ТИХОЛАЗА - Вапнярського селищного голову, Миколу Миколайовича Томашпільський район
по Волинській області
БЕЗВЕРХОГО - директора товариства "Хадеа Стіл Володимира Степановича Компанія", Рожищенський район
ГЕРЕЗА - директора сільськогосподарського Сергія Степановича товариства імені Лесі Українки,
Ковельський район
КАЛІЩУКА - пенсіонера, м. Нововолинськ Олександра Пилиповича
КАФКУ - заступника головного лікаря Ярослава Францовича Турійської центральної районної
лікарні
КАШИРЦЯ - пенсіонера, м. Камінь-Каширський Василя Прокоповича
КРАГЛИК - пенсіонерку, Ратнівський район Валентину Тарасівну
КУШНІРУКА - керівника народної аматорської Ростислава Григоровича хорової капели "Посвіт" комунального
закладу "Палац культури міста Луцька"
МАРТИНЮК - пенсіонерку, Локачинський район Ганну Степанівну
МАТЕЙЧИКА - заступника директора Шацького Василя Івановича національного природного парку
МІЩУК - начальника Маневицького відділення Ольгу Богданівну Волинської обласної дирекції
акціонерного товариства
"Райффайзен Банк Аваль"
ПЕТРУК - доярку сільськогосподарського Оксану Володимирівну товариства "Городище", Луцький район
ПРИЙМАКА - голову фермерського господарства Сергія Петровича "Зміна С", Любешівський район
РОМАНОВА - керуючого відділку "Устилуг" Валерія Івановича товариства "П'ятидні",
Володимир-Волинський район
САВЕЛЬЄВА - директора вищого комунального Миколу Григоровича навчального закладу
"Володимир-Волинський
педагогічний коледж імені
А.Ю. Кримського"
САВОНЧИКА - голову Старовижівської районної Івана Івановича організації ветеранів України
САЛЄЯ - директора Волинського управління Івана Федоровича акціонерного товариства "Електро",
Ківерцівський район
СЕРЕДУ - методиста районного кабінету відділу
Тамару Василівну Горохівської районної державної
адміністрації
ХОТИНСЬКУ - пенсіонерку, м. Ковель Марію Андріївну
ЧАБАН - Старопорицького сільського голову, Раїсу Миколаївну Іваничівський район
ЯНЧУК - директора Любомльської Тетяну Степанівну загальноосвітньої школи N 3
I-III ступенів
по Дніпропетровській області
АЛЕКСЕЄВУ - заступника голови Дніпропетровської
Наталію Володимирівну міської організації "Союз Чорнобиль
України"
ДОНЧЕНКА - начальника дільниці структурного Миколу Володимировича підрозділу "Шахта Ювілейна"
акціонерного товариства "ДТЕК
Павлоградвугілля", м. Першотравенськ
ЄМЕЛЬЯНОВУ - вчительку Синельниківської міської Світлану Валентинівну гімназії
ЖЕЖЕРІНУ - директора міського народного Тамару Іванівну історико-краєзнавчого музею імені
М.А. Занудька, м. Орджонікідзе
ЗЕЛЬ - вчительку комунального закладу Марію Олексіївну "Нікопольська спеціалізована школа
I-III ступенів N 5"
КИРИЧЕНКО - пенсіонерку, Покровський район Валентину Павлівну
ЛЄПІЛОВУ - заступника начальника управління Тетяну Полікарпівну виконавчого комітету Марганецької
міської ради
ЛИСЕНКА - голову ініціативного комітету "За Анатолія Олексійовича розбудову Петриківського району"
МАЗАНА - заступника начальника Головного Валерія Борисовича управління Міністерства внутрішніх
справ України в Дніпропетровській
області - начальника кримінальної
міліції
МІРОШНИЧЕНКО - начальника відділу Дніпропетровської
Наталію Андріївну обласної державної адміністрації
МОЛОШНУ - начальника управління Пенсійного Лідію Петрівну фонду України в місті Тернівці
ПЕТРИКОВСЬКОГО - директора товариства "Нива ПГК", Остапа Федоровича Межівський район
СТУПНІКА - виконуючого обов'язки ректора Миколу Івановича Криворізького технічного університету
ТРОЩИЛОВУ - пенсіонерку, Васильківський район Наталію Миколаївну
ФЕЧИНУ - начальника відділу Дніпропетровської
Наталію Григорівну обласної державної адміністрації
ЧЕРКАШИНУ - директора товариства Тетяну Вікторівну "Апостолове-Агро",
Апостолівський район
ШЕВЧЕНКО - вчительку Жовтоводської гуманітарної
Тетяну Миколаївну гімназії імені Лесі Українки
ШЕПЕЛЄВА - заступника голови правління Івана Васильовича Дніпропетровського міжобласного
відділення Національної Спілки
театральних діячів України
ШКОДУ - пенсіонерку, П'ятихатський район Любов Іванівну
ШУРИГІНА - член президії Ради Вільногірської Дмитра Андрійовича міської організації ветеранів України
по Донецькій області
АЛІМОВА - завідувача відділу Новоазовської Володимира Володимировича районної державної адміністрації
ВАСИЛЬДЖАГАЗА - голову правління Володарського Георгія Григоровича районного споживчого товариства
ВОЛКОВА - водія тролейбуса комунального Миколу Вікторовича підприємства "Краматорське
трамвайно-тролейбусне управління"
ЗВЯГІНЦЕВА - слюсаря-інструментальника філії Андрія Володимировича акціонерного товариства "Норд"
КОВАЛЬОВУ - матір-виховательку дитячого будинку
Лідію Анатоліївну сімейного типу, м. Донецьк
КРАВЧЕНКО - заступника начальника державного Аллу Вікторівну підприємства "Маріупольський морський
торговельний порт"
МАЛАХУ - директора товариства "Фірма Євгена Олександровича "Інтерхобіекспо", м. Донецьк
ПРИМУША - завідувача кафедри Донецького Миколу Васильовича національного університету
САРБАША - директора товариства "Маріупольська
Валерія Антоновича птахофабрика"
СЕРБУЛОВА - заступника голови Донецької обласної
Петра Леонтійовича ради ветеранів
СКИДАН - вчительку Амвросіївської Тетяну Юріївну загальноосвітньої школи N 2
I-III ступенів
СЛІПЧЕНКО - директора Білокузьминівської Любов Леонтіївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Костянтинівський район
ЧЕПАКА - комбайнера товариства "Агрофірма Петра Федоровича "Світанок", Мар'їнський район
по Житомирській області
БАРАЛО - керівника Житомирського обласного Раїсу Володимирівну відділення пошуково-видавничого
агентства "Книга Пам'яті України"
БОВКУНА - водія тролейбуса комунального Валерія Степановича підприємства "Житомирське
трамвайно-тролейбусне управління"
ВАСЮРІНА - землероба акціонерного товариства Віталія Ігоровича "Бердичівський машинобудівний
завод "Прогрес"
ВОЗНОГО - головного отамана Житомирського Ярослава Юрійовича округу міжнародної громадської
організації "Козацтво Запорозьке"
ГОЦАЛЮКА - журналіста інформаційно-рекламної Івана Андрійовича газети "Ваші інтереси", м. Житомир
ДЕХТЯРА - головного агронома приватної Олександра Івановича агрофірми "Єрчики",
Попільнянський район
ДУБРОВСЬКОГО - заступника директора акціонерного Олександра Антоновича товариства "Житомирбуд"
ЗИБАЛОВА - екскаваторника підприємства "Іскор",
Володимира Олександровича Коростишівський район
КАРПУШЕВСЬКУ - вчительку Коростишівської Валентину Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 1 імені Г.І. Шелушкова
КОРБУТЯК - лікаря Житомирської обласної дитячої
Світлану Василівну лікарні
МАРУЩАКА - механізатора сільськогосподарського
Володимира Васильовича товариства "Нове життя", Овруцький
район
ПОДІКА - директора підприємства "Подік", Анатолія Олександровича м. Житомир
РАДЧЕНКО - головного бібліотекаря Обласної Ельвіру Севастянівну бібліотеки для дітей Житомирської
обласної ради
РИБИНСЬКОГО - головного зоотехніка Івана Івановича сільськогосподарського товариства
"Бондарівське", Овруцький район
САФОНЮКА - водія товариства "Укр-Агро РТ", Василя Григоровича Андрушівський район
СОБКО - вчительку Головинської гімназії, Анну Володимирівну Черняхівський район
СОЛОВ'Я - прапорщика служби цивільного Юрія Володимировича захисту, командира відділення 20-ї
самостійної державної пожежної
частини Коростишівського районного
відділу Управління Міністерства
надзвичайних ситуацій України
в Житомирській області
ХВЕЛОСЯ - завідувача відділення Житомирської Сергія Івановича обласної клінічної лікарні імені
О.Ф. Гербачевського
ЦІМБАЛІСТОВУ - викладача Андрушівської дитячої Людмилу Григорівну школи мистецтв
ЧЕРКАСЬКУ - оператора машинного доїння Наталію Іванівну підприємства "Галекс-Агро",
Новоград-Волинський район
по Закарпатській області
АНДРІЇВА - депутата Ужгородської міської ради Богдана Євстафійовича
БЕЛЯКОВА - заступника Ужгородського міського Юрія Володимировича голови
ГВОЗДЯНСЬКОГО - заступника голови Хустської районної
Павла Івановича ради
ГОМЕЧКА - керуючого справами Хустської районної
Мирослава Васильовича ради
ГРИГУ - депутата Закарпатської обласної ради,
Марію Степанівну м. Мукачеве
ГРИЦИКА - депутата Закарпатської обласної ради,
Петра Васильовича Перечинський район
КЕСЛЕРА - директора підприємства "Віндов", Леопольда Ігнатовича м. Ужгород
КОШЕЛЮ - першого заступника голови Свалявської
Юрія Михайловича районної державної адміністрації
КУЛТАНА - голову Воловецької районної ради Василя Михайловича
ЛЯХ - заступника головного лікаря Єлізавету Йосипівну Ужгородської міської дитячої
клінічної лікарні
ПЕТРОВУ - директора підприємства Аллу Олександрівну "Телерадіокомпанія Даніо",
Ужгородський район
ПОМПЕЛЯ - депутата Ужгородської районної ради
Мирона Йосиповича
РЕБРЕЙ - вчительку Броньківської Оксану Василівну загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Іршавський район
РОГУЛИЧА - лікаря Ужгородської міської дитячої
Юрія Івановича клінічної лікарні
СВИЩА - голову Берегівської районної Ігоря Йосиповича державної адміністрації
ТРИКУРА - депутата Закарпатської обласної ради
Віктора Федоровича
ХОХЛОВА - депутата Закарпатської обласної ради
Максима Михайловича
по Запорізькій області
БЕЗРУЧКА - начальника відділу Токмацької Олександра Олександровича районної державної адміністрації
БІЛЯЄВА - тракториста товариства "СВК Валерія Івановича ФРУНЗЕ", Веселівський район
ГАЛКА - директора Біленьківської дитячої Юрія Григоровича музичної школи, Запорізький район
ГОНЧАРЕНКО - соціального робітника комунальної Анастасію Григорівну установи "Територіальний центр
соціального обслуговування (надання
соціальних послуг)",
Кам'янсько-Дніпровський район
ДАЦКО - вчительку Юрківської Світлану Герасимівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Оріхівської районної ради
ДУБІК - головного спеціаліста Лідію Володимирівну Мелітопольської міської ради
ЛИСЕНКО - завідуючу денним стаціонаром Марину Вікторівну поліклінічного відділення комунальної
установи "Василівська центральна
районна лікарня"
ЛИСЕНКО - вчительку ліцею "Логос" Запорізької
Наталію Віталіївну міської ради
МАСЮКОВУ - ветеринарного фельдшера підприємства
Віру Павлівну "Могучий", Мелітопольський район
РАТАЯ - тракториста-машиніста Миколу Івановича сільськогосподарського виробництва
Якимівського міжрайонного
управління водного господарства
САЙДАМЕТ - доярку сільськогосподарського Валентину Михайлівну виробничого кооперативу "Росія",
Великобілозерський район
СТЕПАНЯНЦ - лікаря Територіального медичного Наталю Анатоліївну об'єднання Михайлівського району
ХОВРЕНКА - тракториста-машиніста Олександра Івановича сільськогосподарського виробництва
товариства "Україна", Куйбишевський
район
ЧЕБЕРКА - генерального директора товариства Андрія Івановича "Дніпрокераміка", м. Пологи
ЯРОЩУКА - бригадира товариства "Батьківщина",
Андрія Федоровича Гуляйпільський район
по Івано-Франківській області
АРСЕНИЧА - пенсіонера, м. Івано-Франківськ Петра Івановича
АРСЕНИЧА - пенсіонера, м. Болехів Степана Івановича
ВЕНГРИНЯКА - директора Микуличинської Ярослава Володимировича загальноосвітньої школи I-III
ступенів Яремчанської міської ради
ВТЕРКОВСЬКОГО - директора державного підприємства Дмитра Дмитровича "Виробниче об'єднання "Карпати",
м. Івано-Франківськ
ГАНЦЮКА - віце-президента асоціації Володимира Михайловича "Мебельдеревпром", м. Надвірна
ГУМЕНЮКА - пенсіонера, Коломийський район Григорія Васильовича
ДЕПУТАТА - директора Долинського Богдана Юліановича газопереробного заводу акціонерного
товариства "Укрнафта"
ДЗУНДЗУ - голову Калуської районної ради Василя Степановича
ДЗЬОБУ - голову Тлумацького районного Галину Василівну об'єднання Всеукраїнського товариства
"Просвіта" імені Т.Г. Шевченка
ДЯКІВА - Старогвіздецького сільського голову,
Михайла Петровича Коломийський район
КРИВЕНЯ - директора підприємства "Струмок", Григорія Васильовича Рогатинський район
КРУЦЯ - почесного голову правління Миколу Федоровича акціонерного товариства
"Івано-Франківськцемент",
Тисменицький район
КУНЄВА - заступника генерального директора Георгія Петровича товариства "Карпатнафтохім", м. Калуш
КУШИКА - директора Снятинської Володимира Станіславовича загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів
МЕРДУХА - директора підприємства "Сивуля", Михайла Орестовича Рожнятівський район
ПОНИПОЛЯКА - голову громадської ради при Петра Михайловича Верховинській районній державній
адміністрації
ПРИЙМАКА - директора агрофірми "Вільхівці", Івана Васильовича Городенківський район
РАДИША - члена Національної Спілки Богдана Ілліча письменників України, м. Косів
СЛОБОДЯНА - начальника Богородчанського Володимира Івановича лінійного виробничого управління
ФЕДОРНЯКА - пенсіонера, Галицький район Володимира Петровича
по Київській області
БАЗЮЧЕНКА - колишнього директора державного Петра Максимовича племінного птахозаводу
"Кучаківський", Бориспільський район
БОБОВНІКОВУ - керівника клубу дітей з особливими Людмилу Петрівну потребами "Надія" Фастівського
будинку творчості, дітей та юнацтва
БУРЧЕНКА - директора сільськогосподарського Василя Миколайовича товариства "Росія", Рокитнянський
район
БУЯНІВСЬКОГО - вчителя Володарської Миколу Дмитровича загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2
ВЕЛИЧЕНКО - Рожівського сільського голову, Софію Дмитрівну Броварський район
ВОЗНОГО - голову правління акціонерного Павла Гавриловича товариства "Тетіївська пересувна
механізована колона N 300"
ВОРОНУ - директора сільськогосподарського Анатолія Петровича підприємства "Дніпро", Кагарлицький
район
ГРЕКА - директора державного підприємства Віктора Іордановича дослідне господарство "Оленівське",
Фастівський район
ГУМЕНЮКА - заступника голови Макарівської Олександра Миколайовича районної державної адміністрації
ДОМОТЕНКА - директора Обухівського районного Юрія Корнійовича краєзнавчого музею
ДРОБОТ - вчительку Новоолександрівського Надію Григорівну навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа I-III
ступенів - дитячий садок",
Згурівський район
ЖАДАН - головного менеджера молочно-товарної
Оксану Василівну ферми товариства "Терезине",
Білоцерківський район
ЖУКОТАНСЬКОГО - голову правління акціонерного Олександра Васильовича товариства "Миронівський завод по
виготовленню круп і комбікормів"
КОВАЛЬОВУ - заступника Бориспільського міського
Людмилу Олександрівну голови
КОЖЕМ'ЯКА - заступника директора ДП ПАТ Миколу Миколайовича "Київхліб" "Хлібокомбінат N 12",
м. Васильків
КОЛОДІЯ - директора державного підприємства Юрія Олексійовича "Тетерівське лісове господарство",
Бородянський район
КРАВЧУКА - начальника комунального підприємства
Володимира Денисовича "Бучанське управління житлово-
комунального господарства" Бучанської
міської ради, Києво-Святошинський
район
МАСЛЮК - художнього керівника народного Віру Михайлівну фольклорного ансамблю "Вишиванка"
Таращанського районного центру
творчості дітей та юнацтва "Веселка"
ЦИМБАЛЮКА - вчителя Сквирського ліцею Сквирської
Василя Івановича районної ради
ЧУПРИНУ - робітника відділу акціонерного Олександра Борисовича товариства "Богуславська суконна
фабрика"
по Кіровоградській області
АНТОНЕНКА - члена Долинської районної організації
Володимира Кузьмовича ветеранів України
БОЙКА - директора Першотравенської Івана Якимовича загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Компаніївський район
ВЕРХОЛАНЦЕВУ - головного фахівця Кіровоградського Світлану Валеріївну обласного центру фізичного здоров'я
населення "Спорт для всіх"
ГРУШКУ - голову фермерського господарства Володимира Івановича "Гвіса", Світловодський район
ДЕМЧЕНКА - директора товариства Ігоря Миколайовича "Інвестагросервіс", Гайворонський
район
ДОЛЮ - головного редактора Ніну Миколаївну редакційно-видавничого об'єднання
"Олександрівщина",
Олександрівський район
ЖУК - начальника відділу Державного архіву
Олену Климівну Кіровоградської області
КІРІЧЕНКО - начальника відділу головного Аллу Самедівну управління житлово-комунального
господарства Кіровоградської обласної
державної адміністрації
КЛІПАЦЬКОГО - генерального директора товариства Сергія Вікторовича "ГЕОІД", м. Знам'янка
МАЛІЦЬКУ - заступника голови Кіровоградської Тамару Леонтіївну районної ради
МАНУХІНА - депутата Кіровоградської обласної Валерія Костянтиновича ради
МЕЛЬНИКА - вчителя Ліцею інформаційних Валентина Івановича технологій Олександрійської міської
ради
МЕЛЬНИЧУКА - Вільхівського сільського голову, Олега Борисовича Ульяновський район
МІРОШНІЧЕНКА - директора товариства "Агродар ЛТД",
Володимира Івановича Олександрійський район
МОГИЛЕЯ - начальника державної екологічної Михайла Миколайовича інспекції - головного державного
інспектора з охорони навколишнього
природного середовища Кіровоградської
області
ПАВЛОВСЬКОГО - Вищеверещаківського сільського Павла Михайловича голову, Олександрівський район
ПІСТОЛЯ - директора сільськогосподарського Сергія Івановича товариства "Степове",
Новомиргородський район
СКРИПКУ - першого заступника голови Тетяну Миколаївну Новоархангельської районної державної
адміністрації
СОРОКУ - редактора районної газети Руслану Миколаївну "Придніпров'я", Онуфріївський район
ХАЛАХАНА - майстра дільниці акціонерного Івана Миколайовича товариства "Гідросила", м. Кіровоград
по Луганській області
АБРАМЦЕВУ - керівника відділу акціонерного Аллу Миколаївну товариства "Алчевський металургійний
комбінат"
БОГДАНОВА - генерального директора державного Олександра Миколайовича підприємства "Ровенькиантрацит"
Міністерства енергетики та
вугільної промисловості України
БОЙКО - директора Новоайдарської Ірину Олексіївну школи-гімназії
ВЕДМЕДЕНКА - директора сільськогосподарського Миколу Григоровича товариства "Зоря", Білокуракинський
район
ДЕРЖАКА - генерального директора акціонерного
Леоніда Нестеровича товариства "Луганський
лікеро-горілчаний завод Луга-Нова"
КАСЬЯНОВА - лікаря Марківського районного Анатолія Трохимовича територіального медичного об'єднання
КОЗЛЯКОВСЬКОГО - головного механіка структурного Антона Олександровича підрозділу "Шахта "Дуванна"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля"
КОЛОМІЄЦЬ - директора підприємства "Поріччя", Ніну Іларіонівну Краснодонський район
КОРЖАНА - приватного підприємця, м. Кіровськ Олександра Юхимовича
КОСТИЛЬОВА - директора товариства "Валуйська МТС"
Миколу Олександровича
КОШОВЦЯ - голову правління акціонерного Миколу Володимировича товариства "Сєвєродонецький ОРГХІМ"
ЛИТВІНЕНКА - пенсіонера, м. Лисичанськ Володимира Григоровича
МАЛІКОВУ - голову громадської організації Ольгу Григорівну "Антрацитівська районна рада жінок"
МІКАЕЛЯНА - начальника управління цивільного Володимира Нерсесовича захисту Головного управління
Міністерства надзвичайних ситуацій
України в Луганській області
МІНІНА - генерального директора акціонерного
Геннадія Михайловича товариства "Рубіжанський
картонно-тарний комбінат"
ПАСЕВИЧА - тракториста фермерського господарства
Миколу Федоровича "Світанок", Попаснянський район
ПОПОВА - голову фермерського господарства Віктора Нінеловича "Альтаир", Старобільський район
РИЖКІНА - гірника товариства "Шахта Андрія Вітіславовича "Білоріченська", Лутугинський район
СКРИПНІКА - заступника генерального директора Євгена Миколайовича державного підприємства
"Свердловантрацит"
по Львівській області
БОРДУН - голову Радехівського районного Ганну Миколаївну комітету профспілки працівників
державних установ
ВЕРЕЩУК - Рава-Руського міського голову, Ірину Андріївну Жовківський район
ДОСКОЧИНСЬКОГО - директора товариства "Будпостач", Семена Романовича м. Миколаїв
ІВАСІВКУ - головного радника генерального Степана Васильовича директора акціонерного товариства
"Трускавецькурорт"
КАХНИЧА - директора приватного підприємства Петра Михайловича "Воланд", Буський район
КОСІНСЬКОГО - електромонтера Моршинської Михайла Олексійовича електродільниці N 3 районних
електромереж акціонерного товариства
"Львівобленерго"
ОСІНЧУКА - головного інженера Львівського Володимира Васильовича державного спеціального
конструкторського бюро "Топаз"
ПЕЛЕША - старшого майстра локомотивного депо
Петра Федоровича "Локомотивне депо Львів-Захід"
державного територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця"
ПИРОЖАКА - старшого регулювальника Андрія Станіславовича відокремленого підрозділу "Станція
Львів" державного
територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця"
ПІНЧАКА - голову товариства "Перше Травня", Миколу Йосиповича Дрогобицький район
САВЧИНА - голову фермерського господарства Миколу Юрійовича "Наша Єдність", Кам'янка-Бузький
район
СМУКА - контролера-касира відокремленого Руслана Степановича підрозділу "Вокзал станції Львів"
державного територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця"
СОСЮКА - директора комунального підприємства
Миколу Івановича "Пустомитиводоканал"
СУС - завідувача Перемишлянської державної
Уляну Йосифівну нотаріальної контори
ТИРКУСА - керівника Струтинського місце Петра Федоровича провадження діяльності державного
підприємства "Укрспирт", Золочівський
район
ЧЕРВІНСЬКУ - директора товариства "Червоноградська
Олександру Володимирівну міська друкарня"
ШТУРИНА - завідувача Народного дому села Малий
Івана Васильовича Любінь, Городоцький район
по Миколаївській області
БОГЗУ - директора Миколаївської обласної Надію Федорівну універсальної наукової бібліотеки
імені О. Гмирьова
ГОМЕНЮКА - головного лікаря комунальної Миколу Анатолійовича установи "Вознесенська центральна
районна лікарня"
ГОРИК - директора Мішково-Погорілівської Світлану Михайлівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Жовтневої районної ради
ЗАЙВОГО - пенсіонера, м. Миколаїв Федора Федоровича
ЗАТУЛИВІТЕР - тренера-викладача спеціалізованої Галину Андріївну дитячо-юнацької школи олімпійського
резерву з веслування на байдарках
і каное, м. Миколаїв
МОКРЕНКА - начальника Ленінського районного Віталія Володимировича відділу міста Миколаєва управління
Міністерства надзвичайних ситуацій
України в Миколаївській області
МОМОТЕНКА - голову Миколаївської обласної ради Олександра Івановича ветеранів України
ОЛІЙНИКА - начальника Миколаївської обласної Володимира Петровича державної насіннєвої інспекції
ПРИШУТОВА - старшого тренера Миколаївської школи
Павла Михайловича вищої спортивної майстерності
СВЕТЛИЦЬКОГО - директора приватного підприємства Ігоря Вікторовича "Генір-Буд", м. Миколаїв
ФІКС - директора Широколанівської Тетяну Миколаївну загальноосвітньої школи-інтернату,
Веселинівський район
ШПИЛЯ - голову Миколаївської обласної Олександра Олександровича організації роботодавців "Промисловці
та підприємці Миколаївщини"
по Одеській області
АМЕЛЬЧЕНКО - директора Одеської обласної наукової
Юліану Сергіївну універсальної бібліотеки імені
М.С. Грушевського
БАШТИНСЬКОГО - заступника директора Одеського Сергія Андрійовича обласного благодійного фонду
реабілітації дітей-інвалідів
"Майбутнє"
БОДЕЛАНА - Одеського міського голову Руслана Борисовича у 1998-2005 роках
БОНДАРЕНКО - пенсіонера, Ширяївський район Любов Григорівну
ГОНЧАРОВА - художника-живописця, члена Василя Омеляновича Національної спілки художників
України, м. Одеса
ЗАДОРІНА - директора товариства Юрія Миколайовича "Верстатонормаль", м. Одеса
ЗАПОРОЖАНА - ректора Одеського національного Валерія Миколайовича медичного університету
КАРАБАНОВА - начальника Контрольно-ревізійного Олександра Вікторовича управління в Одеській області
КОБИЛЬЧАКА - начальника Управління Служби безпеки
Віктора Анатолійовича України в Одеській області
КУЛАКОВА - заступника керівника апарату Одеської
Володимира Ілліча обласної державної адміністрації
ЛЕВЕНЦОВУ - викладача Кілійської дитячої музичної
Валерію Юріївну школи
ЛЕЙФУРУ - голову комітету Організації ветеранів
Миколу Петровича Одеської області
ЛЕОНОВА - начальника управління Одеської Ігоря Борисовича обласної державної адміністрації
НОВАКА - кінорежисера-постановника Одеського
Віллена Захаровича відділення Національної спілки
кінематографістів України
ПОПОВА - члена Організації ветеранів Одеської
Олександра Ілліча області
ПРОЦЕНКА - прокурора Одеської області Ігоря Олексійовича
РЕДЕРА - генерального директора товариства Анатолія Семеновича "Інтерхім", м. Одеса
САВВІНА - керуючого Одеською єпархією Олексія Михайловича Української православної церкви,
(АГАФАНГЕЛА) митрополита Одеського та
Ізмаїльського
СТРЕЛЬЦОВА - проректора Одеського національного Євгена Львовича університету імені І.І. Мечникова
ТАРАСОВА - соліста опери Одеського національного
Володимира Павловича академічного театру опери та балету
ТЕРЗІЄВА - голову правління акціонерного Сергія Георгійовича товариства "ОдесХарчоКомбінат"
ЧЕГОДАР - першого заступника голови Одеської Наталію Анатоліївну обласної державної адміністрації
ЮРЕСКУЛА - голову селянського (фермерського) Бориса Петровича господарства "Колос",
Білгород-Дністровський район
по Полтавській області
БАРИЛА - головного агронома товариства Василя Васильовича "Білагро",
Великобагачанський район
БУТЕНКА - завідувача Очеретуватського Євгена Павловича народного краєзнавчого
музею, Семенівський район
ГОЛОВІНА - генерального директора Геннадія Анатолійовича науково-виробничого підприємства
"Інтерагросервіс", Диканський
район
ДЕМИДЕНКА - тракториста-машиніста Віталія Леонідовича сільськогосподарського
товариства "Чиста криниця",
Машівський район
ДЕРЕВ'ЯНКА - художника-дизайнера селянського Станіслава Андрійовича (фермерського) господарства
"Світанок", Оржицький район
ДОРОШЕНКА - Сасинівського сільського голову, Віктора Васильовича Пирятинський район
ДУБИНСЬКУ - завідувача кафедри вищого Галину Михайлівну державного навчального закладу
України "Українська медична
стоматологічна академія",
м. Полтава
ЗАЇКУ - Яреськівського сільського Дмитра Івановича голову, Шишацький район
ІВАНЮТУ - агронома сільськогосподарського Олександра Олексійовича підприємства "Дружба",
Чутівський район
КИРИНДАСА - начальника служби акціонерного Владислава Миколайовича товариства "Полтавагаз"
КИРИЧКО - Білицького селищного голову, Ольгу Григорівну Кобеляцький район
ЛУК'ЯНОВУ - викладача Полтавського музичного Ларису Гаврилівну училища імені М.В. Лисенка
ЛЯША - редактора Котелевської районної Петра Петровича газети "Народна трибуна"
МИХАЙЛЕНКО - головного спеціаліста головного Зінаїду Андріївну управління Пенсійного фонду
України у Полтавській області
ПАВЛЕНКА - голову правління агрофірми Анатолія Васильовича "Колос", Лохвицький район
ПОПОВИЧ - депутата Гребінківської районної Ганну Миколаївну ради
СЛИНЬКА - начальника Лубенської філії Івана Івановича акціонерного товариства
"Полтаваобленерго"
ХЛОНЬ - начальника відділу Глобинської Тетяну Леонідівну районної державної адміністрації
ЦИГАНА - редактора районної газети Івана Івановича "Решетилівський вісник"
ШАПОВАЛ - заступника директора Піщанської Ольгу Никифорівну гімназії, Кременчуцький район
по Рівненській області
БАКУЛЬСЬКОГО - начальника відділу апарату Сергія Миколайовича Рівненської обласної державної
адміністрації
БАСЮК - кухаря Рівненського Юлію Миколаївну геріатричного пансіонату
БОРОДАВКУ - механізатора Олександра Анатолійовича сільськогосподарського
підприємства "Хлібороб",
Здолбунівський район
ГАПОНА - лісничого Балашівського Юрія Анатолійовича лісництва державного підприємства
"Березнівське лісове господарство"
ДИНИСЮК - вчительку комунального закладу Тамару Федосіївну "Бугринський агротехнічний ліцей і
загальноосвітня школа I-II
ступенів", Гощанський район
ІВАШИНЮТУ - Вербського сільського голову, Ірину Іванівну Дубенський район
КВАЧУКА - начальника філії "Гощанський Володимира Івановича райавтодор" державного
підприємства "Рівненський
облавтодор"
КОВАЛЬЧУКА - директора Рівненського філіалу Василя Олексійовича науково-дослідного та
проектно-вишукувального інституту
"НДІпроектреконструкція"
КРИВКО - директора будинку культури села Наталію Соломонівну Городець, Володимирецький район
ЛЮЛЬКУ - заступника директора Валентину Гордіївну Костопільського районного будинку
школярів та юнацтва
ОЛІНІЙЧУКА - машиніста-інструктора Володимира Володимировича акціонерного товариства
"Волинь-Цемент", Здолбунівський район
ОСТАПЕНКА - головного лікаря Томашгородської Едуарда Олексійовича амбулаторії загальної практики
сімейної медицини, Рокитнівський
район
ПАНКЕВИЧА - генерального директора Віталія Юрійовича товариства "Радивилів Агро",
Радивилівський район
ПОЧТАРУКА - директора сільськогосподарського Миколу Миколайовича підприємства "Шпанівське",
Рівненський район
П'ЯТЕНКА - бригадира товариства "Амос", Юрія Миколайовича м. Корець
РОМАНЮКА - головного лікаря комунального Ярослава Романовича закладу "Сарненська центральна
районна лікарня"
СКІБЧИКА - заступника директора товариства Сергія Феодосійовича "Рівне-Зерно-Продукт", Млинівський
район
СМАЛЬ - вчительку Демидівського Марію Василівну навчально-виховного комплексу "ЗОШ
I-III ступенів - ліцей"
СТАШКА - заступника голови Державної Анатолія Васильовича податкової адміністрації в
Рівненській області
ЯЦЮКА - керуючого справами виконавчого Миколу Івановича апарату Рівненської обласної ради
по Сумській області
ГЕНА - Середино-Будського міського голову Олександра Григоровича
КОВТУНЕНКА - голову фермерського господарства Анатолія Івановича "Злагода-10", Буринський район
КОСТЮЧЕНКА - директора Шосткинського Петра Петровича агролісогосподарського підприємства
"Шосткинський агролісгосп"
КУЖЕЛЯ - директора сільськогосподарського Олександра Володимировича підприємства агрофірми "Піонер",
Охтирський район
ЛІСОВЕНКА - пенсіонера, Білопільський район Миколу Михайловича
МАСЛАКА - тренера державного Миколу Михайловича професійно-технічного навчального
закладу "Недригайлівське вище
професійне училище"
МЕРЦАЛОВА - директора Ямпільської районної Сергія Івановича станції юних натуралістів
НЕСТОРЕНКА - оператора обладнання фермерського Володимира Івановича господарства "Світанок",
Великописарівський район
ПЕРЕБИЙНОСА - завідувача відділення комунального Володимира Федоровича закладу "Тростянецька центральна
районна лікарня"
РЄЗНІКА - начальника Клевенського міжрайонного
Василя Івановича управління водного господарства,
Путивльський район
РОГОЗУ - заступника начальника управління Валентину Миколаївну Сумської районної державної
адміністрації
РУБАН - вчительку Кролевецької Катерину Олексіївну спеціалізованої школи I-III ступенів
N 3 Кролевецької районної ради
СЕРДЮК - директора агролісогосподарського Валентину Карабетівну підприємства "Лебединський
агролісгосп"
СЕРДЮК - оператора машинного доїння Надію Трохимівну молочно-товарної ферми фермерського
господарства "Колос", Краснопільський
район
ХУДЕНКА - директора товариства "Весна-Агро", Миколу Борисовича Конотопський район
ЧАЙКУ - заступника редактора Ганну Сергіївну Липоводолинської районної газети
"Наш край"
ШКУРАТ - начальника відділу Роменської Людмилу Петрівну районної державної адміністрації
ЯНЧУКА - директора підприємства "Глухівський
Валерія Федоровича кар'єр кварцитів" акціонерного
товариства "Запорізький виробничий
алюмінієвий комбінат"
по Тернопільській області
БІЛИЦЮ - директора товариства "Будівельник Ярослава Євгеновича К", Гусятинський район
БОДНАРУК - голову Монастириської районної Євстахію Якубівну організації Всеукраїнської
громадської організації "Союз
українок"
БОЯРЧУКА - заступника керівника державного Андрія Володимировича підприємства "Укрспирт" Козлівського
місця провадження діяльності
Козівського району
БУБЕРНАКА - завідувача Ягільницького народного Степана Івановича музею історії села, Чортківський
район
ВАНКЕВИЧА - директора товариства "Агродружство Степана Івановича Євішовіце Україна", Збаразький район
ГРИГОРЕНКА - начальника Шумського управління з Олександра Михайловича експлуатації газового господарства
акціонерного товариства
"Тернопільгаз"
ДРАЧУКА - начальника філії "Кременецька Володимира Володимировича дорожня експлуатаційна дільниця"
дочірнього підприємства
"Тернопільський облавтодор"
акціонерного товариства "Державна
акціонерна компанія "Автомобільні
дороги України"
ДРОЗДА - члена Національної спілки Василя Григоровича журналістів України, м. Заліщики
ЗЕЛЕНСЬКОГО - директора Гусятинського коледжу Костянтина Васильовича Тернопільського національного
технічного університету імені Івана
Пулюя, селище Гусятин
ІЛІЩУКА - директора акціонерного товариства Петра Васильовича "Мшанецьке", Теребовлянський район
КОТОВСЬКУ - Осташівського сільського голову, Галину Володимирівну Зборівський район
ЛЕВЧУКА - директора державного підприємства Олександра Петровича "Бережанське лісомисливське
господарство"
МАНЮК - методиста Підгаєцького районного Світлану Іванівну методичного кабінету
МАЦІБОРКУ - генерального директора Степана Васильовича сільськогосподарського товариства
"Вікторія", Тернопільський район
МЕНТУСА - громадського діяча, директора Омеляна Васильовича Бучацької державної художньої школи в
1960-2005 роках
СОФІЮКА - начальника філії "Лановецький Леоніда Миколайовича райавтодор" дочірнього підприємства
"Тернопільський облавтодор"
акціонерного товариства "Державна
акціонерна компанія "Автомобільні
дороги України"
СУЛИМУ - заступника начальника управління Володимира Івановича Тернопільської міської ради
ХОПТЯНОГО - громадського діяча, пенсіонера, смт
Любомира Степановича Підволочиськ
ЧУБЕЯ - пенсіонера, Борщівський район Ярослава Петровича
по Харківській області
АЛЕКСЕЄНКА - машиніста комунального підприємства
Юрія Володимировича "Харківський метрополітен"
ВЄХОВУ - директора Солоницівської гімназії N 3
Тамару Миколаївну Дергачівської районної ради
ГОСТИННІКОВУ - методиста науково-методичного Олену Миколаївну педагогічного центру департаменту
освіти Харківської міської ради
ДАНИЛЮКА - художнього керівника комунальної Олександра Вікторовича установи "Чугуївський районний
будинок культури", керівника
народного вокально-хореографічного
ансамблю "Бояничі"
ЖУЧЕНКО - заступника директора Красноградського
Галину Яківну районного центру дитячої та юнацької
творчості
ЄФІМОВУ - викладача комунального початкового Наталію Володимирівну спеціалізованого мистецького
навчального закладу "Дитяча музична
школа N 13 імені М. Коляди"
КЛИМЕНКО - вчителя Зміївського ліцею N 1 імені
Тетяну Леонідівну двічі Героя Радянського Союзу
З.К. Слюсаренка
ЛЕВІНА - виконроба дільниці "Магістраль" Віталія Вікторовича комунального підрядного
спеціалізованого підприємства по
ремонту і будівництву автошляхів
м. Харкова "Шляхрембуд"
МАКАРЕНКО - заступника головного лікаря Олену Геннадіївну комунального закладу охорони здоров'я
"Харківська міська клінічна лікарня
N 13"
МОСКАЛЬЦЯ - президента Харківської міської Сергія Дмитровича громадської організації інвалідів
"Соціально-реабілітаційний центр
незрячих"
НАЗАРЕНКО - вчителя Богодухівського колегіуму N 2
Олену Леонідівну
ПАХУЧУ - вчительку Краснокутської Ганну Михайлівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2
ПОЛЯКОВА - головного економіста комунального Федора Івановича підприємства "Харківський
метрополітен"
ПРІЗ - завідувача відділу комунального Оксану Володимирівну початкового спеціалізованого
мистецького навчального закладу
"Дитяча музична школа N 5 імені
Римського-Корсакова"
РЕДЬКО - вчительку Жовтневої Другої Тетяну Іванівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Вовчанської районної ради
САЙЧЕНКО - медичну сестру комунального закладу
Валентину Леонідівну охорони здоров'я "Лозівська
центральна районна лікарня"
ФЕДОРЕНКА - керівника хору "Ветеран" Володимира Петровича Барвінківського районного будинку
культури
ФЕДЯЄВА - радника голови Зачепилівської Олександра Митрофановича районної державної адміністрації
ХІМЧЯН - головного лікаря комунального закладу
Аллу Іллівну охорони здоров'я "Харківський міський
психоневрологічний диспансер N 3"
ХУДЯЄВА - лікаря комунального підприємства Володимира Олексійовича "Золочівська центральна районна
лікарня"
ЧАГОВЕЦЬ - вчительку Андріївської Любов Василівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 1 Балаклійської районної
ради
ЩЕРБАКОВУ - завідувача ферми Ольгу Миколаївну сільськогосподарського підприємства
"Шарівка", Валківський район
ЯКОВЕНКА - головного архітектора проектів Олександра Геннадійовича товариства "Перспектива-АТ",
м. Харків
по Херсонській області
БУРАКА - Бехтерського сільського голову, Михайла Івановича Голопристанський район
БУРЛАЧЕНКА - директора товариства "Сан і Сан Олександра Веніаміновича Маріуполь ЛТД", Іванівський район
ГЛУХОВУ - заступника Каховського міського Ірину Іванівну голови
ГРЕЧКУ - завідувача районного методичного Ларису Олексіївну кабінету Високопільської районної
державної адміністрації
КОРДИСА - агронома сільськогосподарського Віктора Йосиповича товариства "Птахівник",
Нововоронцовський район
КУЧИНСЬКОГО - директора сільськогосподарського Олександра Йосиповича товариства "Дніпро",
Верхньорогачицький район
ЛУГОВЦЯ - директора сільськогосподарського Володимира Івановича підприємства "Дружба",
Горностаївський район
НЕБРАТА - заступника начальника філії Володимира Степановича "Білозерський райавтодор" державного
підприємства "Херсонський облавтодор"
СМАРОВОЗ - директора Чаплинської спеціалізованої
Любов Степанівну школи N 1 I-III ступенів
ЧИЖ - директора комунального закладу Зою Андріївну Херсонської обласної ради
Чаплинського геріатричного пансіонату
"Затишок"
ШЕВЧЕНКА - завідувача підрозділу державного Тараса Григоровича підприємства "Дослідне господарство
Інституту рису Національної академії
аграрних наук України"
ЯВОРСЬКОГО - директора товариства "Анатолівське",
Петра Петровича Нижньосірогозький район
по Хмельницькій області
БОГДАНОВА - директора Віньковецького Івана Миколайовича навчально-виховного комплексу у
складі середньої загальноосвітньої
школи I-III ступенів та гімназії
БРОДЮК - вчительку Пироговецької Марію Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Хмельницький район
БУГАЯ - начальника Хмельницького зонального
Івана Тарасовича відділу Західного територіального
управління Військової служби
правопорядку
ВАСИЛЕВСЬКОГО - голову фермерського господарства Ігоря Васильовича "Династія", Старокостянтинівський
район
ВИСОЧАНСЬКОГО - старшого водія самостійної державної
Івана Івановича пожежної частини N 5
Кам'янець-Подільського міського
відділу Управління Міністерства
надзвичайних ситуацій України
в Хмельницькій області
ГОРДОВУ - заступника голови комісії Аду Микитівну Хмельницької обласної ради
Організації ветеранів України
ГОРИН - головного лікаря Хмельницького Катерину Золтанівну спеціалізованого будинку дитини
"Берізка"
ГУМЕНЮКА - Малоборовицького сільського голову,
Петра Андрійовича Білогірський район
ДОЛГОВА - голову спостережної ради акціонерного
Володимира Яковича товариства "Фірма "Бакалія",
м. Хмельницький
ДУТКОВСЬКОГО - директора загальноосвітньої школи Бориса Михайловича I-II ступенів N 3, м. Городок
КУЗЯ - директора Виноградівського Юрія Петровича психоневрологічного інтернату,
Ярмолинецький район
МАКСИМЧУКА - Плужненського сільського голову, Віктора Йосиповича Ізяславський район
МАЦЬОХУ - тренера-викладача Хмельницької Михайла Марковича обласної школи вищої спортивної
майстерності
МЕЛЬНИКА - начальника відділу Шепетівського Сергія Болеславовича районного центру соціальних служб
для сім'ї, дітей та молоді
ОЛІЙНИКА - директора товариства Анатолія Антоновича "Сварог-Дністер", Новоушицький район
ПРИСЯЖНЮКА - військового комісара Хмельницького Сергія Олександровича обласного військового комісаріату
Західного оперативного командування
СКОМОРОХОВУ - генерального директора товариства Аліну Алімівну "Тін Імпекс", м. Хмельницький
ХЕЛЕНЮКА - прапорщика служби цивільного захисту,
Миколу Федоровича командира відділення самостійної
державної пожежної частини N 17
Ізяславського районного відділу
Управління Міністерства надзвичайних
ситуацій України
в Хмельницькій області
ЧЕПЕЛЮКА - старшого майстра виробничої дільниці
Миколу Васильовича Кам'янець-Подільського району
електричних мереж акціонерного
товариства "Хмельницькобленерго"
ЯРОШЕВИЧА - полковника, командира військової Федора Сергійовича частини А4239
по Черкаській області
БАРАНЕЦЬКУ - голову Черкаської обласної Тамару Іванівну громадської організації інвалідів
"Я не сама"
БОГАЧ - головного спеціаліста Державного Надію Михайлівну казначейства у м. Ватутіне Головного
управління Державного казначейства в
Черкаській області
ГАЛАЯ - директора Маньківського району Миколу Андрійовича електричних мереж акціонерного
товариства "Черкасиобленерго"
ГЛУШКА - комбайнера акціонерного товариства Руслана Петровича "Укрзерноімпекс", Уманський район
ГОЛДУ - начальника відділу виконавчого Надію Анатоліївну комітету Канівської міської ради
ГОРЯЩЕНКА - начальника Черкаського обласного Юрія Володимировича центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
ДМИТРУКА - настоятеля Свято-Покровського храму
Петра Савича м. Сміла, благочинного православних
церков Смілянського району
Української православної церкви
ІВЧЕНКО - вчительку Драбівського Любов Дмитрівну навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа I-III
ступенів імені С.В. Васильченка -
гімназія" Драбівської районної ради
КУЗЯ - завідувача кафедри Уманського Володимира Григоровича державного педагогічного університету
імені Павла Тичини
КУЛЕШУ - начальника головного управління Володимира Олексійовича Черкаської обласної державної
адміністрації
МІРОШНИК - директора Келебердянської Валентину Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Канівської районної ради
ОБУШНУ - завідувача дошкільного навчального Галину Іванівну закладу "Берізка" Чапаєвської
сільської ради, Золотоніський район
ПУРИС - начальника відділу Державного архіву
Ольгу Миколаївну Черкаської області
СКОБЕЛЬ - актрису Черкаського академічного Любов Володимирівну обласного українського
музично-драматичного театру імені
Т.Г. Шевченка Черкаської обласної
ради
СОЛОВЕЙ - пекаря хлібокомбінату Тетяну Миколаївну Монастирищенського районного
споживчого товариства
ТУМЕНКА - журналіста газети "Молодь Черкащини",
Леоніда Григоровича м. Черкаси
ХОРОШКОВСЬКУ - начальника цеху акціонерного Ольгу Йосипівну товариства "Іркліївський
маслосирзавод", Чорнобаївський район
ЦІПЕРКО - сестру медичну поліклінічного Марію Степанівну відділення Кам'янської центральної
районної лікарні
ЧЕРЕПАХУ - тракториста-комбайнера Петра Тихоновича сільськогосподарського товариства
"Колос", Черкаський район
по Чернівецькій області
БУРДЕНЮК - головного агронома фермерського Тетяну Миколаївну господарства "Агро-Дан 2006",
Хотинський район
ГЛЯДЧЕНКА - начальника Сторожинецького району Сергія Миколайовича електричних мереж акціонерного
товариства "Енергопостачальна
компанія "Чернівціобленерго"
ГРУБУ - старшу медичну сестру поліклінічного
Ірину Сергіївну відділення комунальної установи
"Кельменецька центральна районна
лікарня"
ДЖУРКІВСЬКОГО - механізатора товариства "Валявське",
Павла Васильовича Кіцманський район
КЛОЦЬКУ - художнього керівника народного Антоніну Антонівну аматорського
вокально-інструментального
ансамблю "Смерічка", м. Вижниця
КОСТЮКА - лісничого Верхньопетрівецького Миколу Георгійовича лісництва державного підприємства
"Сторожинецьке лісове господарство"
ЛОГОШ - старшу медичну сестру поліклінічного
Орисю Теофілівну відділення Путильської центральної
районної лікарні
МАРАНДЮКА - провідного спеціаліста виконавчого Михайла Назаровича комітету Новоселицької міської ради
МЕЛЬНИЧУКА - тракториста товариства "Буковинський
Віктора Сергійовича сад", Сокирянський район
МІНЯЙЛА - голову правління Чернівецького Ігоря Леонідовича акціонерного товариства "Імпульс"
НЕВЕРОВУ - головного фахівця Чернівецького Світлану Іванівну комунального територіального центру
соціального обслуговування "Турбота"
ПРЕСКУРІЙ - вчительку Герцаївської Ольгу Іванівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів
ТКАЧУКА - лікаря швидкої та невідкладної Дмитра Івановича медичної допомоги Заставнівської
центральної районної лікарні
ФУРМАНА - провідного інженера філії "Дирекція з
Івана Івановича будівництва Дністровської ГАЕС"
акціонерного товариства
"Укргідроенерго", м. Новодністровськ
ШПАНЮКА - завідувача фельдшерсько-акушерського
Василя Атанасійовича пункту села Фошки, Путильський район
по Чернігівській області
БЕРЕГОВОГО - головного державного санітарного Сергія Сергійовича лікаря, Ріпкинський район
БОГДАНА - Городнянського міського голову Андрія Івановича
БУРЕНОК - головного технолога підприємства Олену Олексіївну "Консалтингова фірма "Прометей" філії
"Менський сир", м. Мена
ВАСИЛЬЄВУ - заступника Ніжинського міського Світлану Юріївну голови
ВАХНЕНКО - заступника головного лікаря Менської
Людмилу Федорівну центральної районної лікарні
ВДОВЕНКА - завідувача кафедри Чернігівського Станіслава Михайловича державного інституту економіки і
управління
ДІДЕНКА - головного лікаря Срібнянської Миколу Петровича центральної районної лікарні
ЄВМЕНОВА - голову Семенівської районної Сергія Вікторовича державної адміністрації
КАЛЕНЮК - ректора Чернігівського державного Ірину Сергіївну інституту економіки і управління
КАЛІНІЧЕНКО - директора товариства "Кооперативне Ніну Микитівну підприємство "Чернігівський колос",
м. Чернігів
КАСІЛОВУ - директора Семенівської гімназії N 2
Катерину Миколаївну Семенівської районної ради
ПАСТАЛИЦЮ - генерального директора комунального
Світлану Василівну підприємства "Ліки України"
Чернігівської обласної ради
ПРОЗУРА - начальника нафтогазовидобувного Віталія Петровича управління "Чернігівнафтогаз"
акціонерного товариства "Укрнафта",
м. Прилуки
СОЛОДЬКА - головного лікаря Ніжинської Юрія Павловича центральної районної лікарні
ЧУБОВСЬКОГО - директора товариства "Козацьке", Сергія Миколайовича Бобровицький район
по місту Києву
БУСЛЕНКА - першого заступника голови Анатолія Володимировича Святошинської районної в місті Києві
державної адміністрації
ГРЕЦЬКУ - головну медичну сестру Київської Анелію Олексіївну міської клінічної лікарні N 1
ДЕНИСЕНКО - головного спеціаліста апарату Ольгу Миколаївну виконавчого органу Київської міської
ради (Київської міської державної
адміністрації)
ІЛІНСЬКУ - озеленювача дільниці "Аскольдова Надію Василівну могила" комунального підприємства по
утриманню зелених насаджень
Печерського району м. Києва
КОНЯХІНА - директора Київського пансіонату Олександра Дмитровича ветеранів праці
КРИВОШЕЙ - заступника начальника управління Валентину Тофіліївну Деснянської районної в місті Києві
державної адміністрації
ЛІПЕЙКА - директора спортивно-оздоровчого Олександра Ілліча закладу "Спортивний комплекс
Головного управління у справах
сім'ї, молоді і спорту"
ЛІЩУКА - генерального директора акціонерного
Віктора Івановича товариства "Чинбар"
МАРМАШОВУ - заступника начальника Головного Ірину Володимирівну управління з питань підготовки та
проведення в Україні фінальної
частини чемпіонату Європи 2012 року
з футболу виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної
адміністрації)
МАСИКА - члена громадської організації "Спілка
Костянтина Івановича ветеранів керівників Дарницького
району м. Києва"
МЕЛЬНИК - директора гімназії "Консул" N 86, Тетяну Володимирівну Печерський район
МУСІЄНКО - заступника начальника комунального Віру Василівну підприємства
"Київжитлоспецексплуатація"
ОЛІЙНИКА - завідувача відділення клінічної Леоніда Миколайовича лікарні N 15, Подільський район
ОСТРОЛУЦЬКУ - редактора комунального підприємства
Ірину Андріївну "Редакція газети Київської міської
ради "Хрещатик"
ПЛІСКО - заступника завідувача відділу Людмилу Борисівну Секретаріату Конституційного Суду
України
ПОПОВА - директора комунального підприємства
Олександра Юхимовича "Водно-інформаційний центр"
ПРИСЯЖНЮК - радника ректора Київського Аліду Іванівну університету імені Бориса Грінченка
ПТУХУ - заступника начальника Головного Сергія Михайловича управління виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)
РИБАЛКА - радника Голови Конституційного Суду
Ярослава Володимировича України
СИДОРОВУ - заступника директора Державного Світлану Євгенівну архіву м. Києва виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)
СТАСЮК - завідувача відділу забезпечення Ніну Никифорівну засідань колегій суддів, постійних і
тимчасових комісій та Конституційного
Суду України
ШЕПЕЛЬ - головного консультанта Управління Аллу Олексіївну Адміністрації Президента України
по місту Севастополю
ВОЛОШИНСЬКУ - директора Севастопольської Тетяну Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 37 з російською та
українською мовами навчання
ДЯГІЛЕВУ - завідувача Севастопольського Євдокію Дмитрівну комунального дошкільного навчального
закладу N 12 компенсуючого типу
Севастопольської міської ради
ЖУКОВУ - директора комунального закладу Олену Іванівну "Севастопольський міський центр
соціальної реабілітації
дітей-інвалідів"
ІГОШЄВУ - старшу медичну сестру комунального Галину Гнатівну закладу "Міська лікарня N 1 імені
М.І. Пирогова"
КАЛИНИЧЕНКО - керівника товариства "Проектний Ольгу Юріївну інститут "Гражданпроект"
ЛЕГОСТАЄВА - тракториста товариства "Качинський+"
Руслана Володимировича
НЕСТЕРОВУ - заступника завідувача відділення Ірину Іванівну комунальної установи
"Севастопольський міський
територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних
послуг)"
НЕСТРУЄВА - слюсаря комунального підприємства Ігоря Олександровича "Севтеплоенерго" Севастопольської
міської ради
ОЛЕЙНІКА - слюсаря комунального підприємства Олександра Івановича "Севміськводоканал" Севастопольської
міської ради
ОРЄХОВУ - головного лікаря комунального закладу
Ангеліну Іванівну "Севастопольський будинок дитини для
дітей з ураженням центральної
нервової системи та порушенням
психіки"
РЯБІКОВА - матроса акціонерного товариства Сергія Олександровича "Югрефтрансфлот"
САКОВА - голову Севастопольської міської Едуарда Федоровича Всеукраїнської організації ветеранів
Великої Вітчизняної війни та Збройних
сил.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 1 грудня 2011 року
N 1093/2011



вгору