Документ 1078/2001, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2001

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників агропромислового комплексу

За визначні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у
розвиток агропромислового виробництва, високий професіоналізм і
самовіддану працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
САБЛУКА - директора Інституту аграрної Петра Трохимовича економіки УААН, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ЛИСИЦІНА - голову агрофірми "Маріампольська" Анатолія Гавриловича Петрівського району, Кіровоградська
область
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЗАСУХУ - народного депутата України Тетяну Володимирівну
СИДОРЧУКА - голову приватного Степана Гавриловича сільськогосподарського підприємства
"Граніт" Новоград-Волинського району,
Житомирська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОНДАРЕНКА - голову правління Національної Василя Марковича асоціації молочників України, м. Київ
ВОВКА - директора приватної агрофірми "Колос"
Миколу Івановича Барського району, Вінницька область
ГЛАДІЯ - голову Львівської обласної державної
Михайла Васильовича адміністрації
ДУШЕЙКА - голову Чорнобаївської районної Петра Григоровича державної адміністрації, Черкаська
область
ЛИТВИНА - голову акціонерного товариства Анатолія Миколайовича "Новоукраїнський" виробничо-наукового
об'єднання "Укрплодорозсадник",
Кіровоградська область
ЛІС - майстра машинного доїння Надію Семенівну сільськогосподарського товариства
"Агрофірма імені Куйбишева"
Оржицького району, Полтавська область
НОВАКОВСЬКОГО - директора Інституту землеустрою УААН,
Леоніда Яковича м. Київ
ПОМАЗАНСЬКОГО - генерального директора товариства Андрія Івановича "Аврора" Нікопольського району,
Дніпропетровська область
ТУРУНА - голову правління Григорія Порфирійовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу імені Суворова
Новоселицького району, Чернівецька
область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРЮЩЕНКО - заступника директора Інституту Антоніну Іванівну рибного господарства УААН, м. Київ
АСАКОЛОВУ - оператора машинного доїння Євгенію Анатоліївну сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Маяк" Золотоніського
району, Черкаська область
БЕРЕГОВОГО - голову правління обласної асоціації
Миколу Михайловича "Вінницянасінняцукор"
ВАНІНА - бригадира тракторної бригади Григорія Антоновича дочірнього підприємства "Агрофірма
"Шахтар" Слов'янського району,
Донецька область
ВАСИЛЬЧЕНКА - директора сільськогосподарського Миколу Семеновича товариства "Агрофірма "Маяк"
Золотоніського району, Черкаська
область
ГАСЮКА - голову приватного Осипа Амброзовича сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Горинь" Лановецького
району, Тернопільська область
ГРИЦАЯ - голову правління акціонерного Олександра Дмитровича товариства "Новая победа" Совєтського
району, Автономна Республіка Крим
ГРОМЛЮКА - голову Комінтернівської районної Віталія Васильовича державної адміністрації, Одеська
область
ДАЦЕНКА - голову правління акціонерного Олександра Дмитровича товариства "Лубенський хлібозавод",
Полтавська область
ДЕРКАЧА - голову правління акціонерного Олександра Віталійовича поштово-пенсійного банку "Аваль",
м. Київ
ДМИТРИШИНА - директора Стрийського аграрного Василя Федоровича коледжу, Львівська область
ДОНЧЕНКА - механізатора приватного Михайла Васильовича сільськогосподарського підприємства
"Сокиринське" Срібнянського району,
Чернігівська область
ДРОБОТА - начальника департаменту Міністерства
Віталія Івановича аграрної політики України
ЄРМАКА - механізатора товариства Володимира Володимировича "Царекостянтинівська
машинно-технологічна станція"
Куйбишевського району, Запорізька
область
ЗАГРОДСЬКОГО - директора приватно-орендного Івана Гнатовича підприємства "Росія" Віньковецького
району, Хмельницька область
ЗДРИЛЮКА - директора приватного Богдана Володимировича сільськогосподарського підприємства
"Дружба" Луцького району, Волинська
область (посмертно)
КАЛЕНЧУКА - народного депутата України Василя Антоновича
КИРИЛЮК - доярку товариства "Осіївське" Тетяну Василівну Бершадського району, Вінницька
область
КИРИЧЕНКА - директора Інституту рослинництва Віктора Васильовича імені В.Я. Юр'єва УААН, м. Харків
КМЕТИКА - фермера фермерського господарства Михайла Петровича "Кмітливість" Пустомитівського
району, Львівська область
КРАВЧУК - доярку приватного аграрно-орендного
Жанну Григорівну підприємства "Зоря" Красноградського
району, Харківська область
КУЛИКА - директора приватного підприємства Михайла Степановича "Агрофірма "Маяк" Кам'янка-Бузького
району, Львівська область
КУХАРЧУКА - голову сільськогосподарського Володимира Микитовича виробничого кооперативу "Авангард"
Жовтневого району, Миколаївська
область
КУЧІРОВА - голову правління акціонерного Анатолія Павловича товариства "Адоніс" Антрацитівського
району, Луганська область
МАРКІНА - комбайнера селянського фермерського
Миколу Федоровича господарства "Васильківське",
Дніпропетровська область
МИСОЧКУ - генерального директора акціонерного
Олексія Миколайовича товариства "Росія" Балаклійського
району, Харківська область
ОВЧІННІКОВА - директора товариства "Агрофірма Івана Максимовича "Октябрь" Волноваського району,
Донецька область
ОЛІЙНИКА - голову Новомосковської районної Євгена Федоровича державної адміністрації,
Дніпропетровська область
ОСІПЧУКА - директора приватно-орендного Валерія Валентиновича сільськогосподарського підприємства
"Перемога", Житомирська область
ОСТАПЧУКА - директора сільськогосподарського Анатолія Миколайовича підприємства "Маяк" Сарненського
району, Рівненська область
ПАВЛІСЬКОГО - ректора Бережанського агротехнічного
Василя Михайловича інституту Національного аграрного
університету, Тернопільська область
ПАНЧЕНКА - начальника Київської обласної Володимира Радіоновича державної насіннєвої інспекції
РАЛІТНОГО - голову фермерського господарства Миколу Васильовича "Кредо" Краснолиманського району,
Донецька область
САЛАШИНСЬКОГО - комбайнера приватного Петра Степановича сільськогосподарського підприємства
"Перемога" Карлівського району,
Полтавська область
СВИРИДЕНКА - директора Каховського державного Володимира Павловича аграрного технікуму, Херсонська
область
СІРОГО - директора приватно-орендного Анатолія Олексійовича підприємства "Дружба", Чернігівська
область
СИМЧУК - оператора машинного доїння товариства
Галину Іванівну "Агрофірма "Сузір'я" Макарівського
району, Київська область
СТАРОСЕЛЬЦЕВУ - доярку акціонерного товариства Валентину Миколаївну "Племзавод "Степок" Барвінківського
району, Харківська область
СТЕЦЮКА - голову фермерського господарства Сергія Івановича "Червона калина" Маньківського
району, Черкаська область
СТЕЦЮКА - тракториста-машиніста приватного Павла Григоровича сільськогосподарського підприємства
"Нива" Гайворонського району,
Кіровоградська область
СУЩЕНКА - директора сільськогосподарського Владислава Івановича товариства "Україна" Ємільчинського
району, Житомирська область
ТАРАХТІЯ - директора сільськогосподарського Володимира Никифоровича товариства "Лан" Смілянського району,
Черкаська область
ЧЕРНИЧЕНКА - головного агронома акціонерного Анатолія Григоровича товариства "Агрокомпанія "Свобода"
Ізмаїльського району, Одеська область
ЧУПРИНУ - заступника голови Рівненської Олександра Петровича обласної державної адміністрації
ШАПОВАЛА - голову правління Михайла Васильовича сільськогосподарського кооперативу
"Летава" Чемеровецького району,
Хмельницька область
ШЕВЧЕНКА - заступника голови Дніпропетровської
Олександра Олександровича обласної державної адміністрації
ЯЩУКА - першого заступника голови, начальника
Василя Григоровича управління сільського господарства і
продовольства Кіцманської районної
державної адміністрації, Чернівецька
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ВОВЧЕНКО - директора спільного приватного Ольгу Василівну підприємства "Агрофірма "Промінь"
Біляївського району, Одеська область
ВОРОНУ - завідувача відгодівельного комплексу
Любов Кирилівну товариства "Агро-Овен"
Магдалинівського району,
Дніпропетровська область
КЛИМЧУК - директора сільськогосподарського Поліну Іванівну товариства "Заповіт" Ковельського
району, Волинська область
КОЛЕСНИК - майстра машинного доїння Ольгу Михайлівну агрокомбінату "Пуща-Водиця", Київська
область
КОСТЕНКО - головного агронома Лідію Володимирівну сільськогосподарського товариства
"Великодівицьке" Прилуцького району,
Чернігівська область
РЕЗНІКОВУ - головного зоотехніка приватної Катерину Андріївну агрофірми "Україна"
Великобагачанського району,
Полтавська область
СЕНЧАК - голову фермерського господарства Євдокію Йосипівну "Світанок" Богородчанського району,
Івано-Франківська область
СПОРИШ - директора сільськогосподарського Тамару Іванівну товариства "Колос" Новоукраїнського
району, Кіровоградська область
ТІТОВУ - доярку приватного Надію Олександрівну сільськогосподарського підприємства
"Воронівка" Вознесенського району,
Миколаївська область
ТКАЧ - доярку дослідного господарства Таїсію Дмитрівну "Асканійське" Каховського району,
Херсонська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГУСЄВУ - пташницю сільськогосподарського Тетяну Григорівну племінного птахівничого акціонерного
товариства "Чорнобаївське"
Білозерського району,
Херсонська область
ГНАТЮК - майстра машинного доїння акціонерного
Світлану Володимирівну товариства "Племзавод "Більшовик"
Ясинуватського району, Донецька
область
БАБЧАНІКА - водія товариства "Агрофірма Степана Івановича "Відродження" Кіровоградського
району, Кіровоградська область
БАТРАКА - голову правління товариства "Рось" Віктора Івановича Богуславського району, Київська
область
БЄЛІНСЬКОГО - голову фермерського господарства Віктора Івановича "Альфа" Золочівського району,
Харківська область
ДУПУ - директора товариства "Понори" Петра Степановича Талалаївського району, Чернігівська
область
ЗЕЛІНСЬКОГО - директора Долинського Богдана Васильовича міжгосподарського теплично-овочевого
комбінату, Івано-Франківська область
ЄВТЄЄВА - механізатора виробничого кооперативу
Івана Федоровича "Переможець" Якимівського району,
Запорізька область
КАРИТУ - доглядача худоби Михайла Михайловича сільськогосподарського товариства
імені М. Островського
Хмельницького району, Хмельницька
область
КИЗЯ - голову сільськогосподарського Івана Івановича товариства імені Духова Гадяцького
району, Полтавська область
КЛИМЧУК - голову сімейного фермерського Галину Миколаївну господарства "Едельвейс" Яготинського
району, Київська область
КОСТЕНКА - комбайнера сільськогосподарського Петра Андрійовича товариства "Княжа" Звенигородського
району, Черкаська область
КОСТЮКА - голову правління акціонерного Ярослава Костянтиновича товариства "Чернівецька маслосирбаза"
КОСУ - оператора аграрного Ніну Леонідівну рибогосподарського кооперативу
"Дніпро" Запорізького району,
Запорізька область
КУКЛІНА - слюсаря-налагоджувальника управління
Альберта Федоровича Північно-Кримського каналу,
м. Джанкой, Автономна Республіка Крим
КУЛИКА - тракториста-машиніста Ігоря Григоровича сільськогосподарського товариства
"Дніпро" Межівського
району, Дніпропетровська область
КУТОВУ - директора сільськогосподарського Людмилу Денисівну товариства "Колос" Тальнівського
району, Черкаська область
ЛОКТІОНОВА - механізатора сільськогосподарського
Віталія Івановича товариства "Обрій" Слов'яносербського
району, Луганська область
ЛЮБОВЕЦЬКОГО - директора приватного Василя Леонтійовича сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Зеленогірськ"
Білогірського району,
Автономна Республіка Крим
МЕЛЬНИК - доярку акціонерного товариства Ірину Павлівну "Луцьке РТП", Волинська область
МОВЧАНА - начальника Головної державної Олексія Миколайовича інспекції з карантину рослин України,
м. Київ
НЕСТЕРЧУКА - тракториста сільськогосподарського Віктора Володимировича виробничого кооперативу "Батьківщина"
Котелевського району, Полтавська
область
НИКИФОРОВА - начальника механізованого загону Василя Володимировича товариства імені Суворова
Комінтернівського району, Одеська
область
НОВІКОВУ - пташницю сільськогосподарського Ніну Єлисіївну товариства "Птахофабрика
"Пролетарська", м. Донецьк
ПЕТРЕНКА - механізатора приватного Михайла Михайловича сільськогосподарського підприємства
"Ардовецьке" Виноградівського району,
Закарпатська область
ПЕТРИШИНЦЯ - машиніста екскаватора Берегівського
Дмитра Юрійовича управління осушувальних систем і
протипаводкових споруд, Закарпатська
область
ПИЛИПЧУК - доярку селянського господарства Галину Максимівну "Дружба" Чуднівського району,
Житомирська область
ПІНЧАКА - голову товариства "Перше травня" Миколу Йосиповича Дрогобицького району, Львівська
область
ПРИКАЗЮКА - директора сільськогосподарського Віктора Броніславовича приватного підприємства "Агрофірма
"Обрій" Летичівського району,
Хмельницька область
РИНДЮ - механізатора сільськогосподарського
Сергія Семеновича товариства "Гусарівське"
Балаклійського району,
Харківська область
САВЧУКА - головного агронома акціонерного Василя Івановича товариства "Буковина" Сторожинецького
району, Чернівецька область
САПСАЯ - директора товариства "Агрофірма Володимира Івановича "Хоружівка" Недригайлівського району,
Сумська область
СЕРЕДУ - директора сільськогосподарського Івана Яковича товариства "Дружба" Світловодського
району, Кіровоградська область
СОКОЛЮКА - директора приватно-орендного Миколу Миновича сільськогосподарського підприємства
"Іскра" Олевського району,
Житомирська область
СТЕФАНЮК - пташницю приватно-орендного Надію Іванівну сільськогосподарського підприємства
"Золота нива" Новобузького району,
Миколаївська область
СТРИБУЛЯ - оглядача гідротехнічних споруд Віктора Єфремовича Кролевецького управління
меліоративних систем, Сумська область
ТОПЧІЯ - комбайнера товариства "Шестірня" Олександра Івановича Широківського району,
Дніпропетровська область
УСА - тракториста приватного Віктора Анатолійовича аграрно-орендного підприємства
"Промінь" Красноградського району,
Харківська область
ФЛОРУ - голову селянського фермерського Андрія Арсеньовича господарства Крижопільського району,
Вінницька область
ХАЛЯВКУ - механізатора сільськогосподарського
Сергія Олексійовича виробничого кооперативу "Нива"
Синельниківського району,
Дніпропетровська область
ХОМЯКА - директора підприємства "Агрофірма Михайла Васильовича "Таврія" Токмацького району,
Запорізька область
ЧЕРКАЩИНУ - майстра машинного доїння Галину Миколаївну сільськогосподарського товариства
"Колос" Тростянецького району,
Вінницька область
ЮРКЕВИЧА - голову приватної агрофірми Василя Михайловича "Стецівська" Снятинського району,
Івано-Франківська область
ЯВДОШЕНКА - директора приватного Миколу Володимировича сільськогосподарського підприємства
"Дружба" Чутівського району,
Полтавська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УКРАЇНИ"
АРТЕМЕНКУ - трактористові-машиністу акціонерного
Петру Петровичу товариства "Синявське" Рокитнянського
району, Київська область
БАННОМУ - механізаторові товариства "Україна"
Григорію Івановичу Семенівського району, Чернігівська
область
БОЙКУ - начальникові департаменту Миколі Федоровичу Міністерства аграрної політики
України
ВОЛОЩУКУ - механізаторові акціонерного Дмитру Петровичу товариства Коломийського району,
Івано-Франківська область
ГАЛИЧУ - заступникові голови Житомирської Миколі Анатолійовичу обласної державної адміністрації
ГОЛОВАЧОВУ - механізаторові сільськогосподарського
Володимиру Васильовичу товариства "Авангард" Новоайдарського
району, Луганська область
ГОЛЬЧЕНКУ - трактористові-машиністу Луцького Миколі Михайловичу управління осушувальних систем,
Волинська область
ДАНЧІ - генеральному директорові Михайлу Дмитровичу Закарпатського обласного об'єднання
"Садвинпром", директорові державного
підприємства радгоспу-заводу
"Ужгородський"
ДЕРГАЧОВУ - старшому чабанові акціонерного Анатолію Григоровичу товариства "Червоний чабан"
Каланчацького району, Херсонська
область
ДМИТРИШИНУ - директорові приватного Івану Артемовичу агропромислового підприємства
"Воля-2000" Гусятинського району,
Тернопільська область
ДЯЧУКУ - директорові радгоспу-заводу Михайлу Сільвестровичу "Качинський", м. Севастополь
ЗЛОМУ - голові сільськогосподарського Івану Васильовичу товариства "ІВА" Роздільнянського
району, Одеська область
ІВАНЮКУ - агрономові Новоград-Волинського Володимиру Олексійовичу пивзаводу, Житомирська область
КІРИКУ - завідувачу відділу Лановецької Зіновію Івановичу районної лікарні державної
ветеринарної медицини, Тернопільська
область
КОЛІСНІЧЕНКУ - начальникові Головної державної Василю Степановичу інспекції захисту рослин, м. Київ
КУЛИКУ - директорові приватного Андрію Євтуховичу сільськогосподарського підприємства
"Промінь" Дубровицького району,
Рівненська область
ЛІТВІНУ - комбайнерові сільськогосподарського
Олександру Володимировичу товариства "Богоявленське"
Мар'їнського району, Донецька область
МАРТИНОВСЬКОМУ - народному депутату України Валерію Павловичу
МІРОШНИКОВУ - заступникові голови Одеської Анатолію Михайловичу обласної державної адміністрації
МІТРОВИЧУ - голові селянського фермерського Степану Івановичу господарства "Часлівці" Ужгородського
району, Закарпатська область
МІСЬКЕВИЧУ - начальникові державної станції Миколі Степановичу захисту рослин Рівненської області
МИКОЛАЄНКУ - бригадирові тракторної бригади Володимиру Васильовичу сільськогосподарського товариства
"Нива" Ємільчинського району,
Житомирська область
МИХАЙЛИК - начальникові управління каналу Людмилі Дмитрівні Дніпро-Донбас, Дніпропетровська
область
МОНАСТИРСЬКОМУ - трактористові-машиністу Юрію Григоровичу Татарбунарського управління
зрошувальних систем, Одеська область
РЕВКУ - головному інженерові Чернігівського
Василю Івановичу філіалу Інституту землеустрою УААН
СЕРДЮКУ - механізаторові сільськогосподарського
Леоніду Євдокимовичу виробничого кооперативу
"Перчунівський" Добровеличківського
району, Кіровоградська область
СЕМЕНІ - заступникові генерального директора
Володимиру Михайловичу Виробничо-наукового об'єднання
птахівничої промисловості України,
м. Київ
СЕНІЧЕНКУ - голові правління Миколі Івановичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Хлібороб" Козятинського
району, Вінницька область
СЛАУТІ - заступникові голови Донецької Віктору Андрійовичу обласної державної адміністрації
СОРОЦІ - начальникові департаменту Василю Івановичу Міністерства аграрної політики
України
СОРОЧАНУ - директорові Вінницької філії Павлу Олександровичу Національної акціонерної компанії
"Украгролізинг"
ТЕМНОМУ - трактористові сільськогосподарського
Анатолію Георгійовичу кооперативу "Нива-Агро"
Сімферопольського району, Автономна
Республіка Крим
ХАВРОШИНУ - механізаторові товариства імені В'ячеславу Миколайовичу Богдана Хмельницького Доманівського
району, Миколаївська область
ХІРУНЕНКУ - головному зоотехнікові товариства Миколі Миколайовичу "Агрофірма "40 років Жовтня",
Куйбишевського району, Запорізька
область
ЦАПАРУ - голові селянського фермерського Ярославу Андрійовичу господарства "Пролісок" Самбірського
району, Львівська область
ЧЕБОТАРЬОВУ - директорові приватного Миколі Володимировичу сільськогосподарського підприємства
"Провалля" Свердловського району,
Луганська область
ШВЕЦОВУ - голові правління Миколі Яковичу сільськогосподарського акціонерного
товариства "Маяк" Тростянецького
району, Сумська область
ШИМУДІ - трактористові-машиністу Григорію Володимировичу сільськогосподарського товариства
"Ранок" Кременецького району,
Тернопільська область
ЯДУСІ - голові Віньковецької районної Василю Степановичу державної адміністрації, Хмельницька
область
ЯКУБИШИНУ - заступникові голови Тернопільської Богдану Кузьмичу обласної ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ТІЩЕНКУ - доцентові Харківського державного Леоніду Миколайовичу технічного університету сільського
господарства
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЛІНОВИЦЬКІЙ - заступникові голови правління - Олександрі Олексіївні президентові акціонерного товариства
"Білицький молочноконсервний
комбінат", Полтавська область
РУДЮ - голові правління акціонерного Петру Володимировичу товариства "Житомирський маслозавод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ЗАЛЮБОВСЬКІЙ - заступникові начальника управління -
Раїсі Дмитрівні начальникові відділу Міністерства
аграрної політики України
ЯРОСЛАВСЬКІЙ - старшому науковому співробітникові Тамарі Василівні Інституту аграрної економіки УААН,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ДУНІНУ - начальникові Дніпропетровської Віктору Васильовичу пересувної державної механізованої
колони N 11.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 13 листопада 2001 року
N 1078/2001



вгору