Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 06.12.20061040/2006
Документ 1040/2006, поточна редакція — Прийняття від 06.12.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними
нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого
самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий
професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ПОПОВА - Комсомольського міського голову, Олександра Павловича Полтавська область
САЛЬДО - Херсонського міського голову Володимира Васильовича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАНЬКА - Григорівського сільського голову, Петра Тихоновича Запорізька область
БОЙЧЕНКА - Кагарлицького міського голову, Миколу Івановича Київська область
БОРОВИЧА - заступника голови Івано- Богдана Карловича Франківської обласної державної
адміністрації
БОЧКАРЬОВА - Великодимерського селищного Анатолія Борисовича голову, Київська область
БРОДУ - Брацлавського селищного голову, Дмитра Івановича Вінницька область
ГУРВІЦА - Одеського міського голову Едуарда Йосиповича
ДИКОГО - заступника голови Збаразької районної Мирона Петровича ради, Тернопільська область
ДІДИЧА - Дмитрівського сільського голову, Тараса Тарасовича Київська область
ДЯЧЕНКА - голову Корольовської районної ради, Євгенія Ілліча м. Житомир
КОЛОМІЙЦЯ - Канівського міського голову, Василя Васильовича Черкаська область
МАЛЬЦЕВА - Макіївського міського голову, Олександра Миколайовича Донецька область
НЕХАЯ - Старобілоуського сільського голову, Миколу Борисовича Чернігівська область
ПАВЛЕНКО - Кислянського сільського голову, Зою Миколаївну Дніпропетровська область
ПАРУБІЯ - депутата Львівської обласної Андрія Володимировича ради
ПЕРЕБИЙНОСА - Краснолиманського міського Леоніда Григоровича голову, Донецька область
ПАТЮТУ - Кіровського міського голову, Володимира Васильовича Луганська область
ПІТЦИКА - виконавчого директора Асоціації Мирослава Васильовича міст України та громад, м. Київ
ТЕРЕШКУНА - Угринівського сільського голову, Романа Ярославовича Івано-Франківська область
ТКАЧЕНКА - Дзвінківського сільського голову, Івана Федоровича Київська область
УНГУРЯНА - Маршинецького сільського голову, Василя Петровича Чернівецька область
ФЛИСНИКА - Дрогомишлянського сільського Михайла Степановича голову, Львівська область
ЧЕМЕРИСА - віце-президента Національної Анатолія Олексійовича академії державного управління
при Президентові України, м. Київ
ЧЕРНИША - Мліївського сільського голову, Валерія Миколайовича Черкаська область
ШЕВЧУКА - Гніванського міського голову, Івана Івановича Вінницька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АНТОНЕНКО - Ковалівського сільського голову, Олександру Іванівну Полтавська область
АРТЕМОВУ - Новопавлівського сільського Антоніну Олександрівну голову, Автономна Республіка Крим
ВИШНЕВСЬКУ - заступника голови Харківської Марію Костянтинівну обласної ради
ДЕНИСЕНКО - заступника міського голови з питань Ганну Петрівну діяльності виконавчих органів влади -
керуючого справами виконкому Донецької
міської ради
КОРНЕТУ - секретаря Бережинської сільської Галину Василівну ради, Кіровоградська область
НЕСЕНКО - Парутинського сільського голову, Валентину Петрівну Миколаївська область
СОРОКІНУ - депутата Севастопольської міської Тетяну Павлівну ради
ТАРАН - Бугруватського сільського голову, Юлію Миколаївну Сумська область
ТКАЧУК - Городоцького сільського голову, Олесю Олексіївну Рівненська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ПАРХОМЕНКА - головного консультанта Володимира Григоровича Секретаріату Президента України
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АЛЕКСАНДРОВА - голову Новоархангельської Івана Пантелейовича районної ради, Кіровоградська область
БОНДАРУК - Рівненського сільського голову, Ольгу Миколаївну Волинська область
ГОНЧАРУКА - першого заступника Бердянського Петра Адольфовича міського голови, Запорізька область
ГОРШКОВСЬКОГО - Щастинського міського Віктора Михайловича голову, Луганська область
КУДРИЦЬКУ - секретаря Малинської міської ради, Ольгу Василівну Житомирська область
МАРТИНЮКА - голову Володимирецької районної Петра Степановича ради, Рівненська область
ПЕТЕЇ - депутата Закарпатської обласної ради Юдіту Оттівну
РЯБЦЯ - Прибинського сільського голову, Петра Олександровича Чернігівська область
СОБКОВА - Сатанівського селищного голову, Альберта Івановича Хмельницька область
СПРЕЙСА - Авангардівського селищного голову, Василя Петровича Одеська область
ФЕДОРОВСЬКОГО - Старченківського сільського Станіслава Карповича голову, Донецька область
ФЛЮНДРУ - Коровійського сільського голову, Георгія Васильовича Чернівецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БОВДУЮ - голові Барвінківської районної ради, Івану Петровичу Харківська область
ВІТРУКУ - депутатові Волинської обласної Анатолію Олександровичу ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ДЕМЧЕНКО - Охтирському міському голові, Сумська Ірині Іванівні область
ОМЕЛЮХУ - голові Солонянської районної ради, Василю Олексійовичу Дніпропетровська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 6 грудня 2006 року
N 1040/2006



вгору